Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) raziel01


raziel01
veterán

Akkor a weboldal hibás.
Ha hibás kód lenne akkor kiírná, hogy érvénytelen vagy már felhasználták.

Amúgy aki esetleg tervezi az Xbox ONE vásárlását annak van egy jó ajánlatom.

576-ban Xbox One gépcsomag (FIFA 15, Forza 5 + Destiny, CoD Ghosts) Xbox One 129000Ft

Destiny meg COD az dobozos.
Best buy

(#32002) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Tegnap migráltam, USA -val minden rendben megy végre :)

(#32003) raziel01 válasza Sz7Cs (#32002) üzenetére


raziel01
veterán

Csak a régiózár ne lenne.
Capcom játékok nagy része, talán az összes az és nem tudom megvenni.

(#32004) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Én is átmigráltam usába, 1-2 frissítés miatt. Ezek után másfajta live feltöltőkódot kell majd vennem?

Köszi .

yo

(#32005) raziel01 válasza kenny123 (#32004) üzenetére


raziel01
veterán

Pénzfeltöltő kódot?
Persze. Dollárt kell venned.

GOLD-ból meg elvileg mindegy.

(#32006) Def26 válasza kenny123 (#32004) üzenetére


Def26
félisten

www.amazon.com itt pl. vehetsz csak arra figyelj, hogy "online code" legyen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32007) oriic válasza Def26 (#32006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hülye kérdés, de szerintetek mi történik akkor ha a még a régi MS pontokat próbálná az ember beváltani? Mert tuti hogy vannak még aktiválatlan kódok a piacon.

Live-Die-Respawn

(#32008) norbi2010 válasza oriic (#32007) üzenetére


norbi2010
őstag

"Microsoft Points cards (and codes) can still be purchased and redeemed until the end of 2014, but instead of crediting your account with Microsoft Points you’ll receive an amount in your local currency. "

(#32009) oriic válasza norbi2010 (#32008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ergó megkapom majd helyi valutában?(account régiótól függően)

Live-Die-Respawn

(#32010) negyven2 válasza oriic (#32009) üzenetére


negyven2
veterán

Igen.

A Microsoft-fiók áttér a helyi pénznem használatára

"A Microsoft további értesítésig nem tervezi, hogy megszakítja a korábban vásárolt Microsoft Points kártyák és kódok elfogadását. A Microsoft-fiókjában elhelyezett promóciós összegek a Microsoft Points kártyák és kódok beváltását követően egy évvel lejárnak."

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#32011) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Üdv.
Haverom vett egy x360-at de a jelenlegi tv-jén nincs hdmi. Van viszont RGB Dsub és DVI, meg persze scaart is de azt szeretné elkerülni hogy azzal keljen rákötni tv-re a box-ot. A kérdés az lenne hogy kaphatóak e a felsorolt kábelek box-hoz és ha igen akkor melyiket lenne érdemes megvenni?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#32012) oriic válasza Kvelstadt (#32011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DVI tökéletes, én is ezzel kötöm most össze X360-at monitorral.

Live-Die-Respawn

(#32013) Def26


Def26
félisten

Nem gondoltam volna, hogy ilyet mondok de ma délután megnézem a titanfall -t, mert kölcsön kaptam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32014) oriic válasza Def26 (#32013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem nagyon tetszik, jó lett szerintem. Néha fps gondok vannak benne, de lexarom. :D

Live-Die-Respawn

(#32015) raziel01


raziel01
veterán

G2A-n 9300 Ft a 12 hónapos Live kód. (EU, US, RU)
Szóval minden acc-hoz jó.

(#32016) raziel01


raziel01
veterán

Remember Me megvéve account pénzből. (10 dollár)
Szerencsére nem volt régiózáras.

Viszont az tuti, hogy ha mondjuk van 5 dollárom de megveszek egy 10 dolláros játékot akkor kipótolja a bankkártyával?
Mert vásárlásnál csak a kártyát engedi kiválasztani. De ettől függetlenül 5 dollárt leveszi az acc-ról?

(#32017) negyven2 válasza raziel01 (#32016) üzenetére


negyven2
veterán

Előtte mindenképpen figyelmeztet téged egy felugró ablak, hogy a kártyáról és az Account-ról lesz összevonva a pénz!

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#32018) Def26 válasza raziel01 (#32016) üzenetére


Def26
félisten

Nekem 15 dollár van az accountomon és amikor fizetéshez érkezek "szürke" marad ez a lehetőség. Nem tudom levásárolni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32019) negyven2 válasza Def26 (#32018) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom a konzolon próbálod mert csak ott lehet acc-al fizetni.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#32020) oriic válasza raziel01 (#32016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nincs ilyen. Vagy kártya vagy account.

(#32021) toturi

Én úgy oldottam meg, hogy vettem egy hdmi-dvi átalakítót. De figyelni kell mert ezzel ugye csak képet tudsz csinálni, hangot még meg kell oldani. (rca biztos van tv-n, szóval gyári kábel jó lesz hozzá)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32021) Kvelstadt válasza oriic (#32012) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is erre gondoltam mert az a legújabb ezek közül. De ennek a másik vége ami a box-ba megy az milyen?
Köszi a segítséget!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#32022) negyven2 válasza oriic (#32020) üzenetére


negyven2
veterán

Pedig létezik! Nekem legalábbis mind magyar accon, mind anno UK accon is felajánlotta, hogy beszámítja a fizetett összegbe az accon lévő pénzt. A maradékot meg leszedte bankkártyáról/PayPal-ról.

Sőt olyat is meg lehet csinálniegy apró "trükkel", hogy bármilyen régiójú acc-ra bármilyen pénznemet feltölteni. Igaz fizetni 360-on csak a acc régiójának megfelelő fizetőeszközzel lehet, de ONE, WP8x és Windows 8x alapú eszközön csak át kell állítani az eszköz/szoftver régióját.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#32023) oriic válasza negyven2 (#32022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, nekem eddig vagy az accountot ajánlotta fel, vagy ha azon nincs elég, akkor paypalt.

Live-Die-Respawn

(#32024) negyven2 válasza oriic (#32023) üzenetére


negyven2
veterán

Ez persze akkor működik ha pl 4 990 Ft-ba kerül a játék, és az accodon van 567 Ft akkor felajánlja, hogy ha akarod akkor ezt felhasználja és akkor a kártyádról csak 4423 Ft-t szed le.

Itt az látható, hogy az accomon volt 185,2 Ft így a kártyáról csak 1 851,4 Ft vett le.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#32025) oriic válasza negyven2 (#32024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyis kép alapján a hiányzó összeget feltöltötte accountra és úgy vetted meg.

Live-Die-Respawn

(#32026) norti


norti
addikt

Ezen kívül, hogy nem működik hetek óta az Xbox Live vásárlás + letöltött tartalmak normális megjelenítése (Vásárlás és tartalomhasználat Korlátozott), olyan mitől fordulhat elő, hogy az ősrégi Live/Xbox fiókom még US régiós volt, amikor megvettem az Xbox 360-at átváltottam magyarra, most valamiért visszaváltott US-re és szinte semmit sem értem el az accounton belül (bankkártya infók főleg) illetve a dashboardon sem jelenik meg egy halom letöltött játék borítója.

Most visszaraktam magyarra, bankkártyákat már látom, de a dashboard akkor sem javul meg, ha törlöm a system és content cachet. Mi okozhatja ezt? (Mindenem legális, nem trükköztem soha semmivel, mielőtt valaki belekötne ebbe.)

(#32027) vg válasza norti (#32026) üzenetére


vg
addikt

Ha orvostól kérsz tanácsot neki is fikciókat mondasz? Olyan nincs, hogy magától átvált.

(#32028) Def26 válasza negyven2 (#32019) üzenetére


Def26
félisten

Igen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32029) norti válasza vg (#32027) üzenetére


norti
addikt

Nem járok orvoshoz és épp azt kérdeztem, mi okozhatja ezt, azon kívül, hogy sem én, se a szomszéd, se a miniszterelnök nem állította át/vissza a régiót US-re. Esetleg egy játék? Vagy az angol nyelvű xbox marketplace-en történt vásárlás? Vagy mi?

Amúgy minden letöltött játékom működik/működött US régión is, csak a 30-ból kb. 5-nek van borítója, illetve nem kapok játékajánlatokat sem a dashboardon.

(#32030) Def26


Def26
félisten

Megvolt a titanfall. Hát nem is tudom. Buta amcsi hypelövölde. Autopistol, eltaposó titan, mellélövök és hal az ellen + botok. :D Ezt a játékot ugy csinálták meg, hogy még annak is legyen sikerélménye aki nem tud kontrollerrel játszani.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32031) bobooo válasza Def26 (#32030) üzenetére


bobooo
addikt

Ezért lesz jó a Destiny, kb ugyan az titán-ok nélkül meg ilyen auto aim noob fegyverek nélkül :))

(#32032) robagp


robagp
tag

Hello!
Le szerettem volna menteni a profilomat és a játék mentéseket.
Be tettem egy 1Gb usb -s memóriát, amit 462Mb-re formázott.
Majd próbáltam rámenteni a dolgokat, de azt írja nem menthetem rá.

Lehet, hogy rosszul csinálok valamit, mert fogalmam sincs mit, hogy kell.
Ezért leírnám mit csináltam:
- bedugtam, settings -ben meghajtóknál kiválasztottam, ott Customize és yes.
Majd settings ben games and apps azon belül ott voltak a játékok, amit le akartam menteni "Y" és ott copy és kiválasztottam az usb-s meghajtót. Erre hiba üzenet jött: Can't transfer item.
Need for speed rivals -t szeretném lementeni.
De a többit sem engedi, bármit néztem.
Csak a könyvtárat másolja át.
Eredeti xbox 360E 250Gb nem buherált, eredeti játékok..stb
Válaszokat előre is köszönöm!

(#32033) MasterMark válasza robagp (#32032) üzenetére


MasterMark
titán

Nem mindent lehet másolni, van amit csak áthelyezni enged.

Switch Tax

(#32034) Creed23 válasza RunTimeError (#32000) üzenetére


Creed23
tag

Ugyan ez a hibám van, US accal... :(

wavecom.wireless, Nokia l920, Lenovo t520, iphone 5

(#32035) RunTimeError válasza Creed23 (#32034) üzenetére


RunTimeError
tag

Most belegondoltam, hogy felesleges is aktiválnom amíg sz*r a rendszer, mert csak elvesztegetném vele.
Ahogy olvasgattam fb oldalukat elég sokan panaszkodnak hogy már 2 hetet elb*sztak a goldjukból, és annyira nem tartom valószínűnek hogy "kártérítést" adnának emiatt. :F

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#32036) MasterMark válasza RunTimeError (#32035) üzenetére


MasterMark
titán

Heuréka!

Switch Tax

(#32037) RunTimeError válasza MasterMark (#32036) üzenetére


RunTimeError
tag

Köszönöm, köszönöm :))
De azért is szerettem volna aktiválni legfőképp, mert nálam a WoT hibátlanul ment a 7 napos ingyenes dologgal a napokban, és továbbra is szerettem volna játszani vele. :DDD

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#32038) Def26 válasza RunTimeError (#32035) üzenetére


Def26
félisten

Ha másnak nem akkor örülj annak, hogy legalább xbox one -on nincs gond. :D Sajnos elég hamar látszik a "megkülönböztetett" helyzet a 360 tulajok kárára. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32039) nokia párti


nokia párti
őstag

Az milyen már, hogy 2 hete beaktivált 2990 Ft-os feltöltőkártyám egyenlege eltűnt a profilomról, tegnap még rajta volt, ma már nem. Vásárolni így se tudtam, de hogy el is tűnjön. :C Remélem ez nem marad így. :(

[ Szerkesztve ]

(#32040) RunTimeError


RunTimeError
tag

2-3-7 vagy akárhány napos live kódot belehet szerezni valahonnan ingyen? :)

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#32041) robagp válasza MasterMark (#32033) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Akkor hogyan tudom elmenteni a játék állásomat?
Vagy ha baj lesz a géppel, akkor kezdjem el megint?

(#32042) MasterMark válasza robagp (#32041) üzenetére


MasterMark
titán

A legtöbb játéknál én tudtam másolni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32043) tomee007007


tomee007007
őstag

Nálam életre kelt a LIVE (magyar ac) :)

(#32044) nokia párti válasza tomee007007 (#32043) üzenetére


nokia párti
őstag

Dettó. :C Már most töltöm a WD season 2 első epizódját.

(#32045) negyven2 válasza tomee007007 (#32043) üzenetére


negyven2
veterán

Az jó... nekem még mindig nem jó. Vásárolni ugyan úgy nem tudok, a képek csak az Arcade játékoknál jelenik meg, letöltési előzmények üresek, de a vásárlási előzményeknél ott vannak a termékek (kivéve a Bully, de az már régóta úgy jelzi, hogy nem vettem meg (bár a letöltési előzményeknél ott volt, de hibát dobot mindig)).

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#32046) robagp válasza MasterMark (#32042) üzenetére


robagp
tag

Hello!
Ismét írnám egyiket se tudom másolni.
Need for speed rivals, prototipe2....stb

(#32047) MasterMark


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#32048) Blyan


Blyan
félisten

NA, végre a weboldalról már meg tudtam venni a MM-t. Remélem most már teljesen rendbe jön majd.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32049) oriic válasza MasterMark (#32047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon szükség volt a cikkre, mert sírnak a fórumban. Nesze semmi fogd meg jól. Ugyanúgy semmi plusz infó nincs benne, csak ködösítés. Ha lenne bármi változás, az már rég jelezve lett volna.

Live-Die-Respawn

(#32050) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Sikerült aktiválni a Tomb Raider kódot, már 30% lejött. Ha valakit érdekel 1800-ért van még az eladónak. :C

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.