Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) l.skywalker válasza Zeki (#55000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

12:20-kor jött az értesítés, hogy a hibát kijavították

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55002) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Segísetek már ki. A Smartglass tartalmak teljesn OFF-ra kerültek? Vagy ami már megvan az még működhet ha leszedek egy apk-t?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55003) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Ha 360 játékot akarok venni magyar storeban, akkor a Revolut kártyát elfogadja vásárlásnál?

(#55004) MrPeekaboo válasza l.skywalker (#55002) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

"2018. május 18-tól megszűnik az Xbox 360 SmartGlass alkalmazások iOS, Android, Windows Phone 7, Windows Phone 8, Windows 10 Mobile, Windows 8 és Windows 10 rendszerű verziója. A továbbiakban nem kínálunk támogatást és tartalmakat ehhez az alkalmazáshoz.

K.: Használhatok SmartGlass-tartalmakat bizonyos játékokhoz, filmekhez vagy TV-műsorokhoz?
V.: Nem. Az Xbox 360 SmartGlass alkalmazáshoz készült tartalmakat megszüntetjük, és azok már nem érhetők el."

(#55005) l.skywalker válasza MrPeekaboo (#55004) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt tudom. De nekem van olyan ami elérhető :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55006) szupermacs válasza l.skywalker (#55005) üzenetére


szupermacs
veterán

Emiatt nem akartam iOS10-ről frissíteni, de tavaly a Smartglass megszűnése után rávettem magam. :( Mi az ami még működik vele?

(#55007) l.skywalker válasza szupermacs (#55006) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom épp ezért kérdeztem. Csak volt egy játéknál ahol az írta hogy telepíthető. De mivel nincs másodlagos eszközöm így le sem szedtem.

#Más:
Frissült a rendszer:

OS version: 2.0.17544.0
DASHBOARD: 2.0.17544.0

Release date

8/21/2019

Minor bug fixes and improvements

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55008) szupermacs válasza l.skywalker (#55007) üzenetére


szupermacs
veterán

Még frissítettek a 360-on? :Y

(#55009) fa4hu


fa4hu
őstag

Mindig van lejjebb: a havi ingyenesen tölthető Live programra (Castlevania: Lords of Shadow) azt írja, hogy az ajánlat a régiómban (Mo) nem érhető el...

[ Szerkesztve ]

(#55010) l.skywalker válasza fa4hu (#55009) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Próbáld később. Van/volt valami gond ma a régiókkal. Amúgy nekem 15-én gond nélkül sikerült behúzni Mo-ra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55011) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Egyes szolgáltatásokkal/játékokkal probléma merült fel

Az Xbox Live állapota

Korlátozott

Vásárlás és tartalomhasználat
Cikkek vásárlása, kódok beváltása vagy vásárlások letöltése

Érintett platformok:

Xbox One Xbox más eszközökön

Érintett szolgáltatások: Visszafelé kompatibilis tartalmak vásárlása

Bejelentés időpontja: 2019.08.22 6:02:11

Szerk: valszeg ha PC-n böngészőből akarunk venni X360 játékot akkor adja ki ezt a hibát. Lehet, hogy konzolon menne simán.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55012) x360elite válasza l.skywalker (#55011) üzenetére


x360elite
őstag

Nálam pont fordítva van/volt. Konzolon semmit sem tudtam megvenni (castlevania rossz régió, stb...), PC-n meg elsőre sikerült. Sajnos a helyzet azóta is változatlan, de a lényeg, hogy be tudtam húzni a játékot. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55013) l.skywalker válasza x360elite (#55012) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most megint azt írják, hogy minden rendben van. És tény, most már legalább bejön a játékok oldala...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55014) x360elite válasza l.skywalker (#55013) üzenetére


x360elite
őstag

Nálam azok eddig is bejöttek, de megvenni semmit sem engedett (mármint box-on). PC-n mindvégig rendben volt minden. Érdekes.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55015) c64fanhun


c64fanhun
tag

Sziasztok, új vagyok itt.
Mit gondoltok 2019-ben megéri venni 360-at sok játékkal (40 ezer ft alatt)?

Laptopom van, 5. gen. i5-tel, nagyon gyors, de videókártya hiányában mafia 2 sem a legszebb grafikán fut...sok pénzem meg nincsen, hogy one-t vegyek és ahhoz még jó pár játékot, vagy használtan rakjak össze egy képet e mellé.

(#55016) MasterMark válasza c64fanhun (#55015) üzenetére


MasterMark
titán

40-ert mar One-t kapsz.

Switch Tax

(#55017) x360elite válasza MasterMark (#55016) üzenetére


x360elite
őstag

Ez így van, viszont az is számít, hogy mit takar a sok játék. Ha 4-5db-ot (mert valakinek ez is soknak számít) vagy 30-at. Mert ha az utóbbi, akkor megéri a 360, de ha csak pár darab, akkor tényleg inkább one éri meg főleg most, hogy sok akciós játék van rá.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55018) icemad válasza x360elite (#55017) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van hozzá Kinect, és érdekel is, az érhet egy kis felárat.

(#55019) x360elite válasza icemad (#55018) üzenetére


x360elite
őstag

Amúgy szerintem az a hülye, aki mostanában eladja a 360-át. Pár év múlva csillagászati áron lehet megválni tőle, jön a 15. évforduló, a sok marha, aki anno 15 évesen vetette meg szüleivel a gépet, addigra pont szeretne nosztalgiázni, ráadásul a lemezes játékok olyan ritkák lesznek, mint a fehér holló, így azoknak is egekbe szökik az ára.. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55020) l.skywalker válasza x360elite (#55019) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én totál rászoktam most, hogy fizikai cuccokat veszek a géphez. Most vettem egy Disney Infinity 3.0 Star Wars starter csomagot is, vadi újat.

És vettem egy hibás, működésképtelen FAT Halo3 limitált kiadású gépet is a polcra dísznek. Majd ha egyszer lesz erőm, akkor veszek egy működőképeset és kicserélem a belsejét. Ill. még kell hozzá egy hozzá illő HDD is mert az nem volt rajta sajnos.

És csak gyűlnek a játékok is lemezen. Pont nálam, aki sose voltam lemezes :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55021) x360elite válasza l.skywalker (#55020) üzenetére


x360elite
őstag

Nálam is van rengeteg (a rengeteget egész nyugodtan lehet szó szerint érteni :K ) játék, pár hónapja voltam Angliában és kifosztottam néhány boltot :B 1-1,5 fontért vesztegettek olyan játékokat, mint MK vs DC, MK9, Red Dead Redemption, GTA 5, Deadpool, Spyro, lego játékok, jó pár gyűjtői kiadás és a legdurvább, hogy 37 fontért vettem egy dobozos GoW limited konzolt 2 kontrollerrel + GoW 1,2,3 és Judgement-el, kinect-eket 7 fontért, illetve pár darab sima S és E gépet 25 fontért. Úgy meg volt pakolva az autó, hogy olyan volt, mint ha le lenne ültetve :B . Összesen 692 fontot költöttem + üzemanyag. Persze ezelőtt is volt sok lemezes játékom, de most már üti a 700db-ot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55022) l.skywalker válasza x360elite (#55021) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szép munka :D

Köss rá biztosítást lassan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55023) x360elite válasza l.skywalker (#55022) üzenetére


x360elite
őstag

:D

Azt azért nem. Vettem pár műanyag tároló dobozt, abban vannak a sima játékok, a nagy dobozos darabok meg külön védő tokban. Az egyik üzletben kaptam az utóbbiakat ajándékba, mert megszabadítottam őket a sok 360-as cucctól.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55024) r.levente75 válasza x360elite (#55021) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha játék kell, majd hozzád jövök. :DDD

(#55025) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Sziasztok.
Mi a legutolsó fifa játék ami megjelent 360ra?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#55026) x360elite válasza Kvelstadt (#55025) üzenetére


x360elite
őstag

A fifa19.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55027) Kvelstadt válasza x360elite (#55026) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kajak?
Most voltam egy használtasba és 14 volt a legfrissebb.
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#55028) x360elite válasza Kvelstadt (#55027) üzenetére


x360elite
őstag

A 14 az utolsó, ami magyar volt, 15-től csak angol, meg egy rakás hülye nyelv :K

Amúgy a platinumshop-ban van.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55029) Kvelstadt válasza x360elite (#55028) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tesóm gyerekének lesz ajándékba és a legfrissebbet kérték, csak ők nem vágják ezeket, én meg a fifákat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#55030) hermandani


hermandani
tag

Sziasztok!

Érdekes kérdésem lenne...

PC-ről szeretnék játszani a tv-men vezeték nélküli xbox360 kontrollerrel.
Ez hogyan oldható meg? Mit kell csinálni hozzá?

Előre is köszönöm :R

(#55031) szupermacs válasza hermandani (#55030) üzenetére


szupermacs
veterán

Szia!

Egy ilyen kell hozzá.

(#55032) c64fanhun válasza hermandani (#55030) üzenetére


c64fanhun
tag

Vagy ha a másfél-2 m távolság is jó, akkor aliexpressről usb-s 360 kontroller már 3 ezer ft alatt kapható, ami egyből használható géphez, csak ugye 1 hónap mire érkezik.

(#55033) MasterMark válasza c64fanhun (#55032) üzenetére


MasterMark
titán

Van ebayen ezeröccá forintos receiver, azzal a gyári kontroller tökéletesen megy.

Switch Tax

(#55037) x360elite


x360elite
őstag

Hátha tud segíteni valaki.

Szeretnék rendelni aliexpress-ről xbox 360 cumókat, viszont kb. 100 dollár lenne a végösszeg. A kérdésem pedig az lenne, hogy kell-e nekem ezután vámot, vagy bármi egyéb extra költséget vállalnom? Rendeltem már pár dolgot, de azok 8-12 dollár közt voltak és nem tudom meddig érvényes a vámmentesség.

Köszi.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55038) l.skywalker válasza x360elite (#55037) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

0-22 euró között: vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény
22,1-150 euró között: vámmentes, de 27% áfa terheli a küldeményt
150,1 euró felett: kereskedelmi vámtarifa +27% áfa terheli a küldeményt

Ha ingyenes a szállítás bontsd fel sok kisebb csomagra szerintem..

Amúgy 2021 január 1-től megszűnik ez a lehetőség, onnantól a 27%-os áfa terhelni fogja a 22,1 euró alatti rendeléseket is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55039) MasterMark válasza x360elite (#55037) üzenetére


MasterMark
titán

EU-n kívülről:
Kb. 45 dollárig vám és áfa mentes.

E fölött 27% áfa plusz magasabb összegnél és termékkategóriánál meghatározott százalék vám.

EU-n belülről nincs plusz díj.

Rendeld külön csomagokban, ha kisebb összegűek mint amire már áfát kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#55040) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Családban ismerősöm 360-ja 74-es hibát jelez. Utána olvastam. Elvileg ez vagy kábel, vagy Hana chip hiba lesz. Kérdésem az lenne, hogy másik kábel beszerzése nélkül esetleg valahogy megállapítható, hogy a kettő hiba közül melyikkel rendelkezik?

Igaz az, hogy a Hana chip csak a HDMI kimenetet vezérli? Mert ehhez komponens kábel van és így csinálja.

Egyébként fat verzió. Köszi a válaszokat!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#55041) l.skywalker válasza MasterMark (#55039) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem értem, miért a 37€-val számol bárki is, mikor még a NAV-nál is a 22 a hivatalos [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55042) x360elite válasza l.skywalker (#55038) üzenetére


x360elite
őstag

Köszönöm a válaszokat, tehát akkor a 100 dollár-ra még rá jön 27 dollár áfa.

#MasterMark: Neked is köszönöm.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55043) x360elite válasza hito (#55040) üzenetére


x360elite
őstag

Nem kábel hiba, nem tudom, ki mondta ezt neked, vagy hol olvastad, de fake infó.

Sajnos ez az esetek 99,99%-ában hardver hiba. Tessék, ITT le is írja az MS support. Konzolvilag.hu megjavítja neked garanciával.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55044) Zeki válasza l.skywalker (#55041) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mert annyinál nem fizettetnek.

(#55045) hito válasza x360elite (#55043) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! Nagyjából milyen költsége van egy ilyen javításnak?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#55046) x360elite válasza hito (#55045) üzenetére


x360elite
őstag

Ezt kérdezd inkább a javítást végző cégtől. Ha lenne hozzá még alkatrészem és én javítanám, akkor 5-7000 forint között lenne az ára, de nem szeretek találgatni, sajnos ezt szervize válogatja.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55047) hito válasza x360elite (#55046) üzenetére


hito
nagyúr

Ok! Még azt is olvastam, hogy a Hana chip se 100%. Lehet, hogy egyéb chipet kell újragolyózni. Ezt is hülyeség?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#55048) l.skywalker válasza Zeki (#55044) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja, hogy "kedves" vámosok vannak?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55049) Zeki válasza l.skywalker (#55048) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt hiszem 10 eurónál kevesebb vámot nem szoktak kiszabni, azért.

(#55050) x360elite válasza hito (#55047) üzenetére


x360elite
őstag

Igazából, ha nem a HANA, akkor sanszos, hogy a processzor felől van zárlat. Azt meg ember legyen a talpán, aki egy profi BGA állomás nélkül ki tudja szűrni. Az esetek 90%-ában a HANA okozza ezt a problémát, szóval jó esélyed van arra, hogy javítható, legrosszabb esetben cserélik a chip-et (bár én minden esetben ezt tettem)

Ha azt a választ kapod a szerviztől, hogy nincs ilyen alkatrész és ezért nem tudják javítani, akkor INNEN tudsz rendelni új chip-et.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.