Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49901) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy 360 joyt pc-s vevőegységgel, az lenne a kérdésem, ki lehet kapcsolni az elemtartó kiszedése nélkül?

-Wake up Neo!

(#49902) Vadernagyúr válasza hundai (#49901) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha sokáig nyomva tartod a Home gombot,nem kapcsol ki?

PSN: joskovagyok199

(#49903) IG55 válasza hundai (#49901) üzenetére


IG55
senior tag

Nem, majd magától kapcsol ki.

(#49904) hundai válasza Vadernagyúr (#49902) üzenetére


hundai
aktív tag

sajnos nem.

(#49903) IG55 Rendben, Köszönöm :)

-Wake up Neo!

(#49905) MasterMark válasza hundai (#49901) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudod sajna kikapcsolni sehogy.

IG55: Home-ot felejtsd el, az nincs 360-nál. Licence transfer van ami hasonló.

Amelyiken ez a géphez tartozó licenc van, azon az összes profil tudja játszani az adott játékot. Ezt át lehet vinni más gépekre is. Te a saját profiloddal mindig eléred.

Na most, ha neked nem volt más géped, akkor azon a gépen minden profillal tudsz majd játszani. (Mivel a géphez tartozó licenc ilyenkor azon a gépen van.)

Licence transferrel ezt a géphez tartozó licenc-t tudod másik gépre átvinni, hogy azon a gépen férjen hozzá minden profil. Ez egyszerre csak egy gépen lehet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49906) IG55 válasza MasterMark (#49905) üzenetére


IG55
senior tag

Ok, köszi, kezdem átlátni.

A Goldhoz járó havi 2 ingyen játékkal kapcsolatban egy kérdés:
Ha előfizetek Goldra, akkor az éppen aktuális 2 ingyenes játékot automatikusan megkapom, vagy azokat nem, hanem csak a soron következő kettőt, ha akkor van éppen érvényes Gold tagságom?

(#49907) MasterMark válasza IG55 (#49906) üzenetére


MasterMark
titán

A hónap első felében az egyik játék "vehető" meg ingyen, a második felében pedig a másik.

Neked kell kézzel "megvenned". Ingyenesként fogod látni. Ha egyszer "megvetted", akkor mindig a tiéd lesz, bármikor játszhatsz vele Gold előfizetéstől függetlenül.

Switch Tax

(#49908) r.levente75


r.levente75
addikt

A lego star wars III most 500,- golddal és a lego star wars I a hónap második felében ingyenes.
Nekem mindkettő meg volt lemezesben, tegnap felraktam a nagyon jó fogásra és együtt elment mindkettő, 24 órán belül, 6k-ért.
Csak azért írtam le, mert ez is egy példa, korábban beszélt témák közül, hogy azért még van értéke a 360-as használt játékoknak és piaca.

(#49909) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Használt gépek az 576-ban fillérekért

[link]

:C

Live-Die-Respawn

(#49910) x360elite válasza oriic (#49909) üzenetére


x360elite
őstag

Köszi. Rendeltem is egy Slim-et. Jó lesz tartaléknak. :DD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49911) x360elite


x360elite
őstag

Nem volt egyszerű menet, de végül sikerült. Annyira nincs már egyik boltban sem 360, hogy nevetséges. Egy 250Gb-os Slim-et sikerült szerezni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49912) icemad válasza oriic (#49909) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Baromi jó ár, de én még mindig olcsóbban szereztem. Engem inkább az bosszant, hogy játékot már nem lehet kapni hozzá, csak használtan. Nálunk egyik boltban sincs már xbox360 játék. De már infinity figurák sincsenek. Csak Skylanders, meg lego dimensions.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49913) darnics


darnics
aktív tag

üdv! ha egy hónapra fizetek elö goldra vagy live nem tudom egyforma e akkor mindenhonapba megkell tennem vagy automatikusan levonja?minden hónapba ugyan akkor vonja le?vagy szolh hogy lejárt és akkor nekem kell újra elöfizetnem?a sima egy hónapos is megillett mindent mindt a 3 vagy a 12 hónapos?,köszi kellemes estét mindenkinek!

(#49914) MasterMark válasza darnics (#49913) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nem kóddal, hanem a Store-ban fizetsz elő, akkor magától úgy lesz beállítva hogy automatikusan megújítja, vagyis minden hónapban levonja.

Figyelj már oda, hogy írsz...

Switch Tax

(#49915) Bukk900 válasza darnics (#49913) üzenetére


Bukk900
őstag

Szia! Én ápr. 27-én fizettem elő az egy hónaposra, jún. 1-ig tart az ingyenes próbaidőszak, ezután automatikusan meghosszabbodik és levonja a havidíjat, ha le nem mondod addig. 1$-t azért levont, amikor beregisztráltam a kártyát. Az egy havi is teljes jogú gold.

MasterMark: köszönöm, ez így jobban hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#49916) MasterMark válasza Bukk900 (#49915) üzenetére


MasterMark
titán

Nem von le semmit kártya hozzáadásnál, csak zárol egy próbaösszeget, hogy kipróbálja hogy igazi-e a kártya. Azt banktól függően visszakapod bizonyos időn belül...

Switch Tax

(#49917) darnics válasza Bukk900 (#49915) üzenetére


darnics
aktív tag

milyen probaidöszak???

(#49918) darnics válasza MasterMark (#49914) üzenetére


darnics
aktív tag

és ha épp nincs rajt aannyi akkor minuszba rakja a kártyám vagy megvárja hogy menjen rá fizetés?,mondjuk addigra mindig megy rá hiszen én fizetésem a párom fizetése a családi potlék ami 2-án jön ugyhogy gond nincs csak azért kiváncsiságból hogy van ez?

(#49919) Bukk900 válasza darnics (#49917) üzenetére


Bukk900
őstag

Az első hónap ingyenes, hogy ki tudd próbálni, letölthess egy halom játékot. :D
Tegnap a helyi ócska piacon 6k-ért akarták rámsózni a Minecraft-ot, jól sejtettem, hogy még az áruházban is olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#49920) darnics válasza Bukk900 (#49919) üzenetére


darnics
aktív tag

és ezt hogy hogy nem tüntetik fel vagy nem emlitik stb??akkor ha most kiperkálok 2500 ft-ot akkor 2 hónapig nyomom egy havi árból?fölleg hogy a star wors unleshied 2 ingyenes ebbe a hónapba ez szuper na holnap megis teszem aztán hogy automatikusan minden hónapba leszedi és menj tovább ez tök szuper.sajna kell a titanfall meg a destiny ami sajna multi plussz az ingyenesek meg az olcsoság.

(#49921) MasterMark válasza darnics (#49918) üzenetére


MasterMark
titán

Mond ugye igazából nem vagy ennyire életképtelen, és csak itt játszod meg magad?

Switch Tax

(#49922) l.skywalker válasza MasterMark (#49921) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bizakodsz, mi? A naivitás dönti romba a világot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49923) t256


t256
őstag

Sziasztok!

A héten veszek át egy használ gépet. XBOX 360 E 4Gb pontosan.
Az első hsz alapján a játékok telepítéséhez jól jön a HDD.
Számomra az nem világos, hogy bármilyen notebook HDD működni fog, vagy kifejezetten a konzolhoz gyártottat kell vennem?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#49924) MasterMark válasza t256 (#49923) üzenetére


MasterMark
titán

Beletenni csak kifejezett belevalót tudsz.

USB-n 2 TB-ig tudsz hozzákötni bármit, de az nem minden játékhoz jó.

Switch Tax

(#49925) t256 válasza MasterMark (#49924) üzenetére


t256
őstag

Köszi!

Mennyire lehet ellenni HDD nélkül? Van olyan játék ami feltétlenül telepít vagy mennek csak lemezről is?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#49926) MasterMark válasza t256 (#49925) üzenetére


MasterMark
titán

Ha komolyan akarsz játszani akkor belső HDD.

Egy külső vinyót, vagy minimum egy 16-32 GB-os pendrive-ot viszont mindenképpen szerezz. Patch-eknek, mentéseknek kell a hely.

szerk.: Igen, van olyan játék amit telepíteni kell, és van olyan is ami csak belsőre.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49927) t256 válasza MasterMark (#49926) üzenetére


t256
őstag

Köszönöm a segítséget! :R

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#49928) szupermacs válasza MasterMark (#49924) üzenetére


szupermacs
veterán

Hülye kérdés, de a meglévő HDD mellé be tudok tenni még egy másikat? Most 500 Gigás van benne, de kezd megtelni a játékokkal.

(#49929) MasterMark válasza szupermacs (#49928) üzenetére


MasterMark
titán

Hova? :D

Switch Tax

(#49930) szupermacs válasza MasterMark (#49929) üzenetére


szupermacs
veterán

Fogalmam sincs, még sose néztem át a gépet, hogy hol és hogyan kellene majd HDD-t cserélni. :DDD

(#49931) MasterMark válasza szupermacs (#49930) üzenetére


MasterMark
titán

Egy hely van benne csak. :)

Switch Tax

(#49932) szupermacs válasza MasterMark (#49931) üzenetére


szupermacs
veterán

Ejj, akkor mindent le kell tölteni újra. :(

(#49933) oriic válasza szupermacs (#49932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy külső USB-s HDD. Bár nem minden játék működik azzal sajnos.

Live-Die-Respawn

(#49934) szupermacs válasza oriic (#49933) üzenetére


szupermacs
veterán

A játékok leírásában nem találok erre utalást, valahol meg lehet nézni, hogy melyik játék milyen HDD-re települ?

(#49935) MasterMark válasza szupermacs (#49934) üzenetére


MasterMark
titán

Rajta van a hátulján.

Switch Tax

(#49936) szupermacs válasza MasterMark (#49935) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor ez csak belsőre települ? Igazából csak 1 lemezes játékom van, a maradék kb 70 az mind digitális.

(#49937) MasterMark válasza szupermacs (#49936) üzenetére


MasterMark
titán

Aminél ez így ki van írva, az úgy tudom igen, de ebben most nem vagyok biztos.

Ugye amit USB-n rádugsz azt nem Hard Drive-nak jeleníti meg még ha az is.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49938) l.skywalker válasza szupermacs (#49936) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Néhány név:
Halo Reach
Grand Theft Auto V
Shadow of Mordor
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Advance Warfare
Watch_Dogs
Wolfenstein: The New Order
Destiny
Titanfall
Mortal Kombat X (Was said that it required storage, could change before release if it even releases)
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
The Evil WIthin
Plants VS Zombies: Garden Warfare
Far Cry 4
Battlefield 4

És mindegy, hogy lemezesen van meg vagy digitálisan. Én amikor megvettem a 360-at az egyik első játék amit mellé beszereztem digitálisan a Titanfall volt. 1 évig pihent a digitális polcon, mert nem volt hozzá HDD :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49939) MasterMark válasza l.skywalker (#49938) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek között van aminél csak a multihoz kell telepíteni.

Switch Tax

(#49940) szupermacs válasza MasterMark (#49937) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi, akkor mindenképp belsőt kell majd vennem. Vagy törölni amiket nem tolok.

(#49941) MasterMark válasza szupermacs (#49940) üzenetére


MasterMark
titán

Van nagyobb belső egyáltalán?

Én USB-s HDD-t vettem, arra másoltam ki minden olyan játékot amivel most vagy a közeljövőben nem akarok játszani.

Switch Tax

(#49942) szupermacs válasza MasterMark (#49941) üzenetére


szupermacs
veterán

Most utánanéztem, tényleg nincs nagyobb belső. Külsőt fogok majd venni én is. Simán átmásolhatok a belsőről mindent a külsőre? Vagy letölthetem oda a játékokat?

(#49943) IG55


IG55
senior tag

Nézegetem a Gold előfizetést, úgy látom én már nem tudom kihasználni az 1 hónap ingyenességet, hiába csak most jelentkeztem be a gépbe a Live fiókommal, maga a fiók már évekkel ezelőtt létrehozatódott.
Viszont, ahogy olvasom a témaösszefoglalóban, egy gépen 3 felhasználó veheti igénybe a Gold szolgáltatás előnyeit. Vagyis, ha egy kamu Live fiókkal kihasználom az 1 hónap ingyent, és ezzel belépek a gépembe, akkor az én Live regem és kihaználhatja a Gold kiváltságait. Jól értem?

Egyelőre nem tudom élőben kipróbálni, azért kérdezek mindennek utána.

(#49944) MasterMark válasza szupermacs (#49942) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy tudom nincs mód, csak a belsőre tölteni, már ha van benne.

Én letöltöttem a belsőre, majd Move a külsőre.

Annyi javaslatom van, hogy ne olyat nézz ami csak USB-s, hanem ami külső tápos. (Megbízhatóbb szvsz.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49945) szupermacs válasza MasterMark (#49944) üzenetére


szupermacs
veterán

Rendben, köszönöm! :R

Más: ez és ez szerintetek eredeti?

(#49946) oriic válasza szupermacs (#49945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A chatpad biztosan nem MS termék, a másik az elvileg igen. Ettől függetlenül a pad is működik valszeg rendesen.

Live-Die-Respawn

(#49947) MasterMark válasza szupermacs (#49945) üzenetére


MasterMark
titán

Az első szerintem nem, legalábbis doboz alapján.
Ami eredeti, azon van hologramos matrica valahol magán az eszközön.

A másodiknál tökmindegy. :))

Switch Tax

(#49948) szupermacs válasza oriic (#49946) üzenetére


szupermacs
veterán

Igazából a padot ki is lőném, mert a Smartglass app működik telón is billként, de láttam itt az oldalon egy ilyet is, amihez meg jó lenne a Sony fejesem. Ha minden igaz. Nem tudom, hogy mennyire megbízható az ilyen.

(#49949) MasterMark válasza szupermacs (#49948) üzenetére


MasterMark
titán

Ezen nagyon nincs mit megbízhatónak lenni, mivel csak szimpla átkötés.

Azt tudnod kell, hogy a kontroller csak chat hangot visz, úgyhogy ha normális headset-tel akarod használni (játék hangját is hallani akarod rajta), akkor bonyolultabb a bekötés, de megoldható.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49950) szupermacs válasza MasterMark (#49949) üzenetére


szupermacs
veterán

Na ezt jó tudni. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.