Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) bivalyos válasza oriic (#47999) üzenetére


bivalyos
tag

Oke,ezen túllepve mikre figyeljek oda?

Üdvözlettel: bivaly

(#48002) Ispy válasza bivalyos (#48001) üzenetére


Ispy
veterán

Ezen nem lehet túllépni, mert ez alapvető módosításokkal jár (mind szoftveres, mind hardveres) és ezekről itt tilos bárminemű diskurzust folytatni (lásd összefoglaló nagyon félkövér szövegrész).

Szóval, ne vegyél rghsat és utána nem kell figyelni semmire :K

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#48003) sugarforce válasza szabonagyur (#47979) üzenetére


sugarforce
őstag

Elég sokat üzletelek itt, csak azokra nem válaszolok, akik olyat kérdeznek, ami kristálytisztán le van írva a hirdetésben. Pl nincs alku, ennyi garancia stb. Aztán ha nekiáll alkudozni, hogy na nem engedek -e , stb, akkor törlöm az üzenetet, aztán hagyom fenébe. Ettől függetlenül nem verek át senkit, csak megszűröm kivel üzletelek.

(#48004) jenei1994


jenei1994
addikt

Ma megérkezett a xbox360 am.

De sajnos valami nem jó. :( A wireless controller bele raktam az elemet vilogot és után kikapcsolt ,most meg bese tudom sehogyse kapcsolni. Mi lehet a probléma?

(#48005) parandroid válasza Ispy (#48002) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Talán annyi, hogy lehetőleg az utolsó szériák valamelyike legyen (Slim, vagy Elite), és lehetőleg merevlemezes verzió.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48006) jenei1994


jenei1994
addikt

Már megoldodott a probléma. :D

(#48007) Ispy válasza parandroid (#48005) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, ez igaz :R

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#48008) Casoli válasza parandroid (#48005) üzenetére


Casoli
őstag

Ha már tanácsot írunk, legalább ne hülyeséget. Elite? :Y

Kizárólag Slim"E" verziót kell keresni, az összes előzők hullanak mint a legyek.

HDD sem fontos, mivel utólag lehet bele vásárolni, tele velük az apróhirdetési oldalak.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#48009) parandroid válasza Casoli (#48008) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó'van, hülye vagyok hozzá, szerintem keverem a kettőt (E és Elit). :B

Utólagos HDD-vásárlás működik persze, de szerintem nincs akkora árkülönbség egy eleve HDD-s gép, vagy egy HDD nélküli + egy HDD között (ha van egyáltalán, vagy nem az utóbbi verzió drágább), hogy érdemes legyen ilyesmivel foglalkozni. Aztán itt lehet, hogy megint tévedek, de akkor meg ezt is nézni kell a kereséskor, hogy még mikor éri meg az ilyesmi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48010) Casoli válasza parandroid (#48009) üzenetére


Casoli
őstag

Pont annyival drágább, mint ha külön vennénk meg hozzá apróhirdetési oldalakról. Aki meg X360-t vesz, az nem hiszem hogy anyagilag el van eresztve.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#48011) parandroid válasza Casoli (#48010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De hát ez az, ha ugyanannyi a HDD-s gép, mint a HDD nélküli + HDD, akkor miért venné meg külön? :F

Az külön szervezés, utánajárás, még egyszer postaköltség, hibalehetőség, elvesztési lehetőség a postának, és még neked is kell vele foglalkoznod, hogy összeszereld.

Ha ugyanannyiba kerül, akkor nem érdemesebb egyben megvenni egy működő rendszert, amit megkapsz, bekapcsolsz, örülsz?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48012) l.skywalker válasza x360elite (#47991) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha PayPallal fizetsz és nem kapsz cserébe semmit és ezt jelzed a PayPalnak - visszakapod az árát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48013) lorcsi


lorcsi
veterán

a pc felületen merre találom azt a részt ahol a havi gold automatikus vásárlási beállítását lehet letiltani ?

(#48014) x360elite válasza l.skywalker (#48012) üzenetére


x360elite
őstag

Jó, rendben.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#48015) x360elite válasza lorcsi (#48013) üzenetére


x360elite
őstag

ITT írják mit kell tenned.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#48016) lorcsi válasza x360elite (#48015) üzenetére


lorcsi
veterán

tx :R

kész is :)

(#48017) ballaali


ballaali
csendes tag

Hali
Lenne egy nagy problémám, van egy Xbox 360-as FAT-os konzolom és hát úgy került hozzám hogy az olvasóba lézergondok voltak, az olvasó Liteon dg-16d2s és hozzá rendeltem egy XBOX 360 HOP-1401/141X olvasófejet ami hozzá való, na de kicseréltem arra amit rendeltem és így is se olvas olvas vagy kb 1 percig utána Open Tray felirat fogad, olvastam hogy a lézer fej pot mérőjét be kell állítani 3.00 - 3.10 KOhm-ra na ez is meg volt és semmi, annyi benne hogy azt nem tudom hogy most a lézerfejnek teljesen a lemez elejétől a végéig kell mozogni? Mert csak az elején olvassa a lemezt.

Na meg van egy olyan baj is hogy ha bekapcsolt állapotban hozzáérek az egyik kondihoz akkor kikapcsol utána meg a 2 piros LED villog, de persze utána normálisan bekapcsol a gép.
Erről a kondiról van szó:

[ Szerkesztve ]

(#48018) r.levente75


r.levente75
addikt

12 nap után megérkezett a csere kontrollerem, most fogom kipróbálni. Szerintem elég gyors volt! :C
Folytatodhat a csapatás! :B

(#48019) r.levente75


r.levente75
addikt

Szét vet az ideg, megy vissza a távirányító, a jobb oldali joy ha felfelé tolom és elengedem akkor tovább megy. Vissza kell rántani egyet rajta lefelé, hogy megálljon. Katasztrófa! :W :W :W :W :W

(#48020) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Sziasztok!
Biztosan sokszor volt már ez kérdés. E 4GB boxhoz szereztem külső vinyót, 160 GB USB3.0. Leformáztam windows alól Easeus progival, logikai FAT32 fájlrendszerre formáztam. Mit kell még tennem a boxon, vagy csak rádugom és egyből kezeli az egész tárhelyet? Mennyit kezel le a box, akár 1TB tárhelyet is?
Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#48021) MasterMark válasza tranceplanet (#48020) üzenetére


MasterMark
titán

2 TB-t ha jól tudom.

Ha bedugtad és xbox-os tárhelynek akarod használni, akkor az xbox-al kell megformázni.

Switch Tax

(#48022) tranceplanet válasza MasterMark (#48021) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszi az infót! Tervezem cserélni a vinyót majd egy 1TB kapacitásúra. Tehát akkor a boxxal formázom és látni fogja a 160GB tárhelyet? Amúgy játékokat szeretnék rá telepíteni, mert a 4GB már tele lassan.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#48023) MasterMark válasza tranceplanet (#48022) üzenetére


MasterMark
titán

Egyébként is látni fogja, csak kérdés, hogy mire akarod használni. Filmeket így is tehetsz rá azt lejátssza, de ha ahogy mondod telepíteni akarsz rá játékokat, akkor azt az xbox-al kell megformázni. Viszont így az a része csak xbox-al lesz használható majd.

Switch Tax

(#48024) ballaali válasza MasterMark (#48023) üzenetére


ballaali
csendes tag

Valaki segítene az általam fel tett kérdésbe?

(#48025) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Heti DWG.

(#48026) szupermacs válasza MrPeekaboo (#48025) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem csak neked megy a kérdés, hanem másoknak is, ha ebbe a hibába ütköztek:

Másnak sem nyitja meg böngészőből a Jurassic Park játék oldalát a linkre kattintva?

(#48027) r.levente75 válasza szupermacs (#48026) üzenetére


r.levente75
addikt

Nálunk nem elérhető.

(#48028) jenei1994


jenei1994
addikt

Ilyen olcsó controllert érdemes vásárolni ? A gép felismeri ? [link]

A gép dvd olvasója másnál is hangos ? ps4 van a szomszédomnak és neki semmi hangja nincs azért érdekes nekem.

(#48029) Zeki válasza jenei1994 (#48028) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az csak ház. Nem kontroller.
Igen, hangos mikor bepörgeti. Utána nem.

(#48030) jenei1994 válasza Zeki (#48029) üzenetére


jenei1994
addikt

Bocsi rosszat linkeltem. Ezt akartam. [link]

(#48031) x360elite válasza jenei1994 (#48030) üzenetére


x360elite
őstag

Amit link-eltél az csak PC-hez jó joy. Xbox 360-hoz nem használható.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#48032) MasterMark válasza jenei1994 (#48028) üzenetére


MasterMark
titán

Csak Microsoft licencelt kontrollerek jók...

(Gyengébbek kedvéért: amelyiken van Xbox Guide gomb.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#48033) tranceplanet válasza MasterMark (#48023) üzenetére


tranceplanet
addikt

OK, köszönöm.Játékokat futtatok róla, más nem kerül rá. Ezt a külső meghajtót csak a boxhoz fogom használni.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#48034) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Megjött a gépem és regisztráltam is a live-n fel töltöttem a kapot gold takságo és azt kérdezném hogy hol lehet megnézni az xboxon hogy mikor jár le a tagság ? Illetve hol találom az ingyenesen letölthető játékokat . Kezdő vagyok még !!

(#48035) Zeki válasza memoril (#48034) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ma reggel lett linkelve a játék akció. És 1 játék van ingyen fél havonta.
Itt van meddig él a GOLD, ha beléptél.

(#48036) memoril válasza Zeki (#48035) üzenetére


memoril
aktív tag

Nagyon köszönöm a választ !!

(#48037) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én ilyet vettem, hogy a kölkök szétverhessék egymás fején. Kb. 3,5k HUF volt leértékelve a Tacskóban:

http://btech.hu/termekek/jatek/pc-xbox-ps-jatek-kontrollerek/btech__btech_bgp-150_kontroller_controller_gamepad

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48038) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Volna nekem egy elég nagy problémám az internet sebessége nagyon rossz illetve a letöltés a boxon 3,6mbps mig a feltöltés 4,6 mbps wifi speed 5mbps ezt irja ki a box a teszten . Kábellel sem sokkal jobb a helyzet letöltés kb 12 mbps . A számítógépen viszont kábellel 50 mbps a letöltés és a feltöltés 5 mbps . Mi lehet a gond ? Mit csináljak ?

(#48039) x360elite válasza memoril (#48038) üzenetére


x360elite
őstag

Ott valami router beállításra lesz szükség, de látatlanban nehéz megmondani. Esélyes, hogy valami korlátozás van beállítva a wifi-n. Annyit tudok javasolni, hogy próbáld meg egy notebook-al a wifi-n a letöltést. Ha azzal is lassú, akkor az lesz amit írtam fentebb.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#48040) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali
Az érdekelne, hogy milyen(rosszabb/jobb/kb. azonos) az Xbox 360 grafikai teljesítménye az adatlapomon lévő gépével. Nyilván nem pontosan, csak nagyjából, ha esetleg valakinek van tapasztalata. Továbbá 2017-ben megéri még ilyet venni? Ha igen, max. mennyit adjak ki érte? Vagy inkább már Xbox One/PS4? Nem az online multi a fő, főleg tesómmal akarunk együtt játszani, nem túl sok pénzért persze. :)) Még egy dolog van, amire kíváncsi vagyok: A Konzolvilágnál mennyi ideig garanciális a használt konzol?
Előre is köszönök minden választ! :R

(#48041) sugarforce válasza memoril (#48038) üzenetére


sugarforce
őstag

Látatlanban tényleg elég nehéz megmondani.
-Wifin a sebesség függhet attól is, hogy épp milyen messze van a box a wifitől, milyen tipusú a router (ebből kiderül milyen hardvere van), mennyi wifi van a környéken, milyen csatornákon vannak, stb.
-Kábeles sebesség pedig függ attól, hogy milyen routered van, milyen kábellel van összekötve stb.
Illetve a jelölések sem egyértelműek. MegaBIT, vagy megaBYTE minden egységesen, vagy egyik ez, másik az? Kicsit kéne még infó, hogy segíteni tudjunk.

(#48042) MasterMark válasza IMIIKE1998 (#48040) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy nagyjából azt tudhatja mint a PC-d. Kivéve hogy erre már nem nagyon jönnek játékok, viszont ha a régebbi játékok érdekelnek, abból nagyon olcsón és nagyon-nagyon sokfajtát tudsz beszerezni. Úgyhogy ha ez a helyzet akkor hajrá.

Switch Tax

(#48043) Janusz001


Janusz001
őstag

Hol érdemes vezeték nélküli controllert venni? Gondolom használtat lutri venni.

(#48044) memoril válasza sugarforce (#48041) üzenetére


memoril
aktív tag

Szia ! Szerintem mbit/s az xbox teszt is ezt írja ! A modemet t-home adta , most nem vagyok othon de szoltam nekik hogy nézzék meg . Nincs messze kb 3 mátere van tőle a box .

(#48045) l.skywalker válasza Janusz001 (#48043) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem attól függ mennyit szánsz rá. Alkalmanként a hazai webáruházakban vannak jó akciók ill. én már láttam Tesco-ban is 10k alatt, szintén akcióban. Szóval ez pénztárca függő dolog. De ajánlott az új - habár az itteni hirdetők általában megbízhatóak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48046) r.levente75 válasza Janusz001 (#48043) üzenetére


r.levente75
addikt

Használt csak akkor ha még garis. Ha gond van vele tudd cseréltetni.

(#48047) Janusz001 válasza r.levente75 (#48046) üzenetére


Janusz001
őstag

Használtban nem is nagyon gondolkodtam, ki tudja mennyi játék van benne.
Majd akkor fürkészek, majd ismerőt még megkérem nézzen szét kint németben, esetleg amazonról.

(#48048) parandroid válasza Janusz001 (#48047) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ez ennyiért nem olyan rossz vétel még mindig: [link]. Különösen, hogy a FH2 még mindig az egyik legdrágább játék X360-ra, és azért ez mégiscsak új gép, 2 év garival.

Német gamestop ad egyébként még egy év garit a használt gépei mellé, legutóbb, amikor néztem, akkor 89 EUR körül tartottak az árral, de ha jól rémlik, náluk külön kell kontrollert venni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48049) Zeki válasza parandroid (#48048) üzenetére


Zeki
nagyúr

500 gigásan brutál jó ár!

(#48050) Janusz001 válasza parandroid (#48048) üzenetére


Janusz001
őstag

Jó ár, de nekem csak a controller kéne, maradék eladásával meg nem akarok szöszmötölni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.