Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) vasi89 válasza x360elite (#49910) üzenetére


vasi89
addikt

Esetleg át tudtad már venni? Ismerősöm is rendelt és Ő simát kapott nem E szériát. Én is rendeltem 1db-ot és jobban örülnék a simának de gyanítom ez ilyen lutri lesz :DDD

(#49952) r.levente75 válasza szupermacs (#49942) üzenetére


r.levente75
addikt

Külsőre is tudsz közvetlen letölteni, csak addig ki kell húzni a belsőt.

(#49953) x360elite válasza vasi89 (#49951) üzenetére


x360elite
őstag

Kb egy órája kaptam sms-t a DHL-től, hogy az 576 csomagot adott fel nekem és várhatóan holnapi napon szállítják. Először én is online rendeltem meg, de szinte azonnal dobták vissza a rendelést "készlethiány" miatt. Ezért fogtam magam és felhívtam egy 576 üzletet. Megkérdeztem, hogy melyik üzletben van még akciós 360 gép. Megkaptam a választ és felhívtam az adott boltot. Telefonon megrendeltem tőlük és már jön is. :K

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49954) t256 válasza x360elite (#49953) üzenetére


t256
őstag

Én egyenlőre várom, hogy telefonon hívjanak a rendelés miatt.
szombat reggel sikerült online rendelnem. Azért pár percet töltött a weboldal, amikor a megrendelés gombra nyomtam.

Ezek egyébként beszámított gépek? Megunták a gyüjtögetést és kiszórják a készletet, vagy rábukkantak valamilyen szervizbe beküldött refurbished készletre?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#49955) MasterMark válasza t256 (#49954) üzenetére


MasterMark
titán

Egyenlőre a pizzát vágjuk.

Valószínűleg beszámítottak. Nincs kedvük a raktárba ide-oda rakosgatni gondolom, mert az irreális árakon nem vitték el, most kiszórják.

Egyébként vicces, hogy hogy tartja az árát az előző generáció a használtpiacon.
Miközben ez lenne a normális ára kb. mint ami most az 576-ban van.

Switch Tax

(#49956) darnics válasza MasterMark (#49921) üzenetére


darnics
aktív tag

kinek pofázol netrambó?akkor is ekkora arcod lenne ha találkoznánk valahol és belelépnék az arcodba??ragyi matyi!ne égesd már magad itt szánalomhuszár.!!

(#49957) darnics


darnics
aktív tag

Üedv! mindenkinek! elöfizettem a goldra és azt szeretném tudni hol tudok böngészni azokat a dolgokat amit a gold nyujt?olcsobb játékok ingyenes játékok stb van ennek valami külön oldala?vagy csak ott a kezdöoldalon?köszi kellemes napot mindenkinek!

(#49958) MasterMark válasza darnics (#49956) üzenetére


MasterMark
titán

Komolyan szívesen találkoznék veled élőben. Kíváncsi lennék...

#49957: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49959) pehaa válasza darnics (#49957) üzenetére


pehaa
tag

Kicsit nezegesd a menut, lehetnel tajekozottabb!

Egyebkent a "home" ful alatt a gold feliratnal megtalalod az ingyenes jatekokat (xbox one, xbox 360) a heti akciokkal egyutt!

(#49960) t256 válasza MasterMark (#49955) üzenetére


t256
őstag

Hallottam, hogy valamelyik Xbox témájú Facebook csoportban páran kijelentették, hogy akkor Ők ennyiért keresnek használt gépet. Gondolom lemaradtak az akcióról.

Tény, hogy ez lenne a normális ár. Másfél éve 35000 Forintért vettem használt PS3 slimet. Rá egy évre megnéztem az árakat és rájöttem mennyire jól jártam vele. Ez a kijelentésem még ma is érvényes! Sokat nem esett az ára.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#49961) darnics válasza pehaa (#49959) üzenetére


darnics
aktív tag

igen de vannak játékok amik goldal olcsobbak.10 000 helyett mondjuk 3000 vagy 5000 ezekt hol találom erre lennék kiváncsi.az akciokra.a kezdöképernyön tudom mi van de ott csak az adott ingyenes cucc van.de azokra lennék kiváncsi amik mondjuk olcsobban meglehet venni.ami a kezdö oldalon van az kevés.

(#49962) MasterMark válasza darnics (#49961) üzenetére


MasterMark
titán

[link] + [link]

Switch Tax

(#49963) oriic válasza t256 (#49960) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Facebook csoportban páran kijelentették, hogy akkor Ők ennyiért keresnek használt gépet. "

Hajra, keressenek. Mondjuk egyes csoportokbol azt is kinezem, hogy nem engedik dragabban adni a gepet, mint anno Battlefield-es Tesco balhenal.

Live-Die-Respawn

(#49964) darnics válasza MasterMark (#49958) üzenetére


darnics
aktív tag

köszi igy egyszerübb követni gondolom akkor a konzolon nem annyira okosság ezt követni.na köszi és csá! UI:ezt kellett volna eddig is nem kostolgatni.na szevasz!

(#49965) darnics válasza MasterMark (#49962) üzenetére


darnics
aktív tag

:Y :Y :Y :Y :Y

(#49966) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

12k baráti érte :D Bár mikor az első,saját 360-at megvettem 2008-ban,még kicsit többet is adtam érte.. :DD De már 30k-t biztos sokallnak rá az emberek :D

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#49967) MasterMark válasza darnics (#49964) üzenetére


MasterMark
titán

Kóstólgatni?
Már bocs, de aki felnőttként nem tudja hogyan is működik a bankszámlája/kártyája, az jobb ha elgondolkodik...

Switch Tax

(#49968) pimmi válasza vasi89 (#49951) üzenetére


pimmi
senior tag

én E -t rendeltem, akkor a sima jobb lett volna, miért?

(#49969) Bukk900 válasza pimmi (#49968) üzenetére


Bukk900
őstag

Más a kinézete, egyéni ízlés kérdése, hogy melyik tetszik.
Viszont az E-n spóroltak a csatlakozókon. Nincs optikai audio kimenet, butább az AV kimenet, kevesebb USB csatlakozó.

(#49970) Vadernagyúr válasza Bukk900 (#49969) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Szerintem fölösleges az optikai kimenet meg a sok usb,mivel konzolt veszek játszani,nem filmet nézni meg ilyenek.. Még annyit hozzátennék,hogy nyilván újabb az "E" szériás konzol,illetve halkabb a hűtése. Valahol még azt is olvastam,hogy picivel gyorsabban tölti be a játékokat,bár erre nem merek biztosat mondani :)

PSN: joskovagyok199

(#49971) l.skywalker válasza Bukk900 (#49969) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én E-t vettem anno másfél éve, teljesen újonnan. Nem volt pénzem One-ra és mivel az E-t a One-al együtt adták ki gondoltam az mégiscsak valamivel újabb, hiába, hogy maga a széria már akkor volt vagy 10 éves.
Ettől függetlenül a használt piacon lehet olyan E, ami rosszabb állapotban van mint egy Slim.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49972) Vadernagyúr válasza l.skywalker (#49971) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nyilván lehet,de most nem ez volt a kérdés :) Biztos van olyan One is,ami rosszabb állapotban van egy 360-nál :D

PSN: joskovagyok199

(#49973) vasi89 válasza x360elite (#49953) üzenetére


vasi89
addikt

közben megtudam, Ő nem E helyett kapott simát hanem néha előfordult még sima is akcióban de eléggé érdekes a történet. Tegnap valaki írta h rendelt 4 gb-osat majd elhívták h nincs aztán pár órán belül megint feldobták h rendelhető. :)

@pimmi: rgh szempontjából tudtommal nem mindegyik E lehet jó. De asszem a 250essel nem lesz gond. Nem tudom ezen a fórumon lehet e ilyeneket írni :DDD de nem akarok Én álszentkedni ez az igazság.

[ Szerkesztve ]

(#49974) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Van egy xbox 360 konzolom, ami kb 3 év után került vissza hozzám. Elindul, megy normálisan, viszont egy kicsit "zajos". Tehát alapjáraton is hangja van. Ez mitől lehet? Vagy ez normális?
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#49975) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Heti DWG.

(#49976) pimmi válasza vasi89 (#49973) üzenetére


pimmi
senior tag

4gb -os csak az volt....12k

köszi a többi választ

[ Szerkesztve ]

(#49977) nincsnév007 válasza Vadernagyúr (#49970) üzenetére


nincsnév007
őstag

Jó az az optikai kimenet, nagyon jó 5.1 térhangzásban játszani:)

(#49978) l.skywalker válasza nincsnév007 (#49977) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már akinek. Én éjjel tudok csak játszani, amikor alszanak a gyerekek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49979) nincsnév007 válasza l.skywalker (#49978) üzenetére


nincsnév007
őstag

az is igaz:D

(#49980) r.levente75


r.levente75
addikt

Nálam este is házimozin dübörög. A gyerek jól alszik mellette. :DDD

(#49981) MasterMark válasza Vadernagyúr (#49970) üzenetére


MasterMark
titán

Az E-nek sem halkabb a hűtése az S-nél.

Optikai kimenet pedig régebbi házimozi erősítőkhöz jól jön, amin még nincs HDMI.

Illetve a régi fajta AV csatlakozó is sokkal jobb régi tévékhez, mert ezerszer jobb képminőség kihozható belőle.

Nyilván ha valaki HDMI-n ráköti a tévére és ennyi, annak tökmindegy melyik.

Switch Tax

(#49982) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Elvileg sikerült rendelnem 576-tól egy 4gb-os E verziós gépet. Fifa 17 deluxe vagy simának mekkora/van tárhely igénye? Futtatható egyébként csak merevlemezről? Ha szükséges neki tárhely akkor külső usb-s meghajtóval megoldható a dolog?
Sose volt még konzolom, így teljesen nem vagyok képben..

(#49983) x360elite válasza gorje (#49982) üzenetére


x360elite
őstag

A fifa megy usb-s vinyóról is, de nem muszáj telepíteni sem, mert lemezről is fut.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49984) darnics válasza MasterMark (#49967) üzenetére


darnics
aktív tag

:DD

(#49985) x360elite


x360elite
őstag

Na megjött(ek) a gép(ek). Számomra is fura volt, de 2db xbox 360 érkezett. 1db S és 1db E. Viszont csak az S-ért kellett fizetnem, ráadásul az E egy 500gb-os modell. Szóval nyertem egy gépet. :K :K :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49986) szupermacs válasza x360elite (#49985) üzenetére


szupermacs
veterán

Irigyellek, de a One mellé nagyon kellett. ;]

(#49987) csaabz


csaabz
őstag

Van itt valaki, akinek megvan a Forza 4 és hozzá az összes autó?
Nekem csak a dlc-k kb fele van meg. Tudom, már nem lehet őket hivatalosan megvenni. Más egyéb mód a beszerzésükre?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#49988) x360elite válasza szupermacs (#49986) üzenetére


x360elite
őstag

Az egyik tuti megmarad tartalék konzolnak (eleve azért vettem). A másikkal még nem tudom mi lesz, egy ideje már hívogatom az 576-ot de fel sem veszik a telefont. Amúgy meg a 360 azért van (és lesz is), mert elég nagy Mortal Kombat rajongó vagyok és az utolsó ami megjelent és valóban MK, az az MK9 és nem játszható one-on. :(

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49989) r.levente75 válasza x360elite (#49988) üzenetére


r.levente75
addikt

Rajongó? Az enyhe kifejezés, Mortal mester! :K Vagy Mortal Sensei. :Y

[ Szerkesztve ]

(#49990) x360elite válasza r.levente75 (#49989) üzenetére


x360elite
őstag

Csak nem összefutottunk live-on? ;]

Nyugi tudom, hogy igen, csak húztalak. Te is jól nyomod. :R

Sensei = Kicsimukisensei.... :DDD Nagyon sajnálom, hogy ez a név már foglalt volt mikor én regeltem. :O

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49991) balintka válasza oriic (#49963) üzenetére


balintka
addikt

Mi volt ez a battlefield-es tesco ügy?

(#49992) oriic válasza balintka (#49991) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 1 megjelenéskor 12k-ért megvásárolható Tescoban. Már ahol volt épp persze. Sokan tudtak venni, jó páran hoppon maradtak, erre az egyik Facebook-os Xbox adok-veszek csoportban hoztak egy szabályt, hogy nem lehetett eladni olyan példányt drágábban, amelyik a Tescoból származik... Jó páran felháborodtak ezen, akkor léptem le én is abból a csoportból.

Live-Die-Respawn

(#49993) x360elite válasza oriic (#49992) üzenetére


x360elite
őstag

Ez mekkora baromság. Akkor én most szabjam meg, hogy mostantól csak és kizárólag "magyarországi beszállítói" áron vagyok hajlandó bármit is megvenni, mert vannak akik azon az áron jutnak hozzá?

Ha az nem egy frászbúk csoport lenne, hanem egy "hivatalos" szervezet, akkor igen csúnya bírság lenne a vége, ugyanis szabad verseny van. Ha akarom, akkor 1 millióért adok egy ing gombot és pont. Senkinek nincs beleszólása.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49994) pehaa válasza csaabz (#49987) üzenetére


pehaa
tag

Ez engem is erdekelne... :))

(#49995) MasterMark válasza x360elite (#49993) üzenetére


MasterMark
titán

De azért valljuk be ezzel sheftelni parasztság kicsit.

Ahogy a NES Mini-vel is.

Switch Tax

(#49996) Zeki válasza csaabz (#49987) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megvan a teljes DLC.
Anno az edigitalban vettem meg, 2 lemez, meg 2 letöltő kód volt hozzá.

(#49997) oriic válasza MasterMark (#49995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó ez is igaz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#49998) x360elite válasza MasterMark (#49995) üzenetére


x360elite
őstag

Teljesen igazad van. Parasztság. :R Ezzel abszolút mértékben egyetértek. Nem etikus, de nehogy már megtiltható legyen. :N

Itt még megjegyezném, hogy a földön élő multimilliárdosok 99,99%-a mocsok paraszt módon szerezte a vagyonát, viszont szerintem leszarják. ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49999) Zeki válasza x360elite (#49998) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olcson venni, dragan eladni. Minden igy mukodik.

(#50000) balintka válasza oriic (#49992) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, h leírtad. Hát nem tudom, milyen jogon hoztak ilyen szabályt... Megértem h kiléptél.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.