Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50101) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Nagyon gondolkodok one váltásra 1-2 játék miatt. :U

2 hónapja vásároltam 500 gb os Xbox 360 E konzolt ,24 hónapos hivatalos microsoft garanciával.
2 wireless xbox 360 controllerel és 8 játékkal szeretném eladni.

Fifa14
Gta IV
Halo4
w12
Max payne 3
Resident Evil
Farccry3

Egybe mennyit kaphatnék érte ? Segítséget elöre is köszönöm! ( A sz..H. ért inkább megtartom)

(#50102) jenei1994


jenei1994
addikt

Bocsi a Forza Horizon 2 kimaradt.

(#50103) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, mondanátok olyan gamet ami fps szerü (skyrim) és van benne logikai rész is, kulcsokat keresni a tovább jutáshoz pl. vagy ilyenek, köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#50104) l.skywalker válasza jenei1994 (#50101) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

●Konzolok, és videojátékok beárazása

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50105) MrPeekaboo válasza pimmi (#50103) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A Deus Ex: Human Revolution talán ilyen, nemrég fejeztem be, nekem tetszett. Lopakodni, hackerkedni, képességet fejleszteni is kell. Nézz bele egy-két játékmenetbe, aztán meglátod bejön-e neked.

(#50106) Casoli válasza jenei1994 (#50101) üzenetére


Casoli
őstag

Szerintem az új ár felét sem kapnád meg érte. Nem nagyon érdemes kiszállni belőle.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#50107) BaLee_ válasza taki01 (#50094) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Steam-en le is árazták, de az Xbox-ost még nem látom olcsóbbnak. :-(

(#50108) icemad válasza pimmi (#50103) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon nem Skyrimes, de nézz meg pár videót a Portálról. Az fps, de főleg logikai feladatok vannak benne. Úgy emlékszem van xboxra, én pcn játszottam vele. Esetleg még a bioshock.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50109) pimmi válasza icemad (#50108) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, MrPeekaboo, icemad
a skyrim et csak azért írtam hogy ilyen nézetes, a portal 1 vagy 2 inkább? igazából olyanokat szeretek mint a hylf life, skyrim, far cry 4 ...stb

(#50110) consono válasza pimmi (#50109) üzenetére


consono
nagyúr

Nézd meg esetleg a Fable-ket is, bár az külső nézetes. A portal 2 nagyon jó, végigtoltuk a kölkökkel annó. Mass Effectek?

"In God we trust. All others must bring data"

(#50111) x360elite válasza pimmi (#50103) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem a Clive Barker's: Jericho is egy nagyon jó kis játék, de már rég volt, hogy nyomtam. Nem emlékszem, hogy van e benne logikai feladvány. Minden esetre less meg egy gameplay videót és kiderül. Maga a játék fps és nagyon jó.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50112) icemad válasza pimmi (#50109) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem Portal 2 jobb egy kicsit. Viszont, ha tetszett a Skyrim, akkor nézd meg az Obliviont is. Az az előző része, de nincs köztük szoros kapcsolat. Nekem az is nagyon tetszik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50113) pimmi


pimmi
senior tag

köszi srácok ezekből már választunk :R

(#50114) pimmi


pimmi
senior tag

azt még megosztanám veletek, hogy xbox -unk nem volt még csak ps2 és wíí, de a játékélmény összehasonlíthatatlan, csak úgy mondtam

(#50115) pimmi


pimmi
senior tag

egy olyan kérdésem lenne, az lehetséges hogy a kontroller átváltja néha a tv ilyen [link] hdmi bemenetét? olyanokat csinál random kb naponta 1-2x hogy a box a hdmi 3 porton van a 4 en egy tv box és van hogy játék közben átvált a hdmi 4 re a tv, most épp nem váltott át csak kiírta hogy hdmi3 mintha odakapcsoltuk volna holott ott is volt, vagy mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#50116) Tigi válasza pimmi (#50115) üzenetére


Tigi
őstag

HDMI kábel kontakthiba?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#50117) x360elite válasza pimmi (#50115) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem is Sharp TV-m van. Nem, nem lehetséges, hogy egy 2,4Ghz RF jel infrán adjon :N Viszont az én TV-m is csinál vicces dolgokat. Magátol kikapcsol, majd vissza. Azonban visszakapcsolás után nin menü és a hangot csak kettesével emeli. Szerintem ezeknek a sharponak a szoftverük lett nagyon csúnyán elcseszve

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50118) pimmi


pimmi
senior tag

kábel nem lehet cseréltem már, kontakt sem szerintem mert akkor nem váltaná át max megszakad, olyan mintha a tv távon kapcsolnám, de akkor ezek szerint nem a box hibája, ?

(#50119) x360elite válasza pimmi (#50118) üzenetére


x360elite
őstag

Nem lehet az xbox hibája. Fizikai képtelenség. A TV hibája lesz. Esetleg, ha Invi(fos)tel boxod van, akkor még az is csinálhatja. Mivel a ki/be kapcsolásnál, illetve frissítésnél is ad kapcsolójelet és ha a TV-d képes fogadni, akkor bizony a kapcsolójel hatására át fog váltani arra a HDMI-re, ahol a tv box van.

Azt tanácsolom, hogy húzd ki a tv boxot a HDMI-ből és használd úgy az xbox-ot. Ha így nem kapcsol át, akkor meg is van a ludas.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50120) MasterMark válasza pimmi (#50115) üzenetére


MasterMark
titán

Hova van dugva az Xbox? Oda ahova kapcsol? Mert hanem, akkor sok köze nincs hozzá. Azt nézd meg mi van odadugva amelyik bemenetre megy.

Switch Tax

(#50121) pimmi


pimmi
senior tag

úgy van hogy a tv box upc az van hdmi4 en, az xbox hdmi3 és a 4 re kapcsolt át legutóbb, de majd megfigyelem ezeket amit mondtatok, köszi addig is, Tegnap kb 8 órát toltuk és 1x volt ez, majd figyelgetem.

[ Szerkesztve ]

(#50122) MasterMark válasza pimmi (#50121) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor az UPC boxxal csinálj valamit.

Próbáld meg hogy máshova dugod, akkor megy-e vele az átkapcsolás is.

Switch Tax

(#50123) pehaa


pehaa
tag

Ha valakit erdekel, ujra elerheto hasznalt xbox 360 slim 250GB az 576-nal!

(#50124) t256 válasza pehaa (#50123) üzenetére


t256
őstag

Jelenleg nincs raktáron, ha rákattintasz.
Érdekes egy brigád ez még mindig. Pénteken Arena plázában volt dolgom. Benéztem hozzájuk, hogy megkérdezzem, hogy áll a rendelésem. Nem biztos, hogy jut, mert vittek ki a gépekből Playit!-re is. Ha ott nem fogy el mind, akkor lehet tudják teljesíteni a rendelést.
Ha leadok egy rendelést, akkor raktárkészletből a rendszernek le kéne vonnia, vagy foglalt státuszba tenni, nem? Gondolom itt ilyen szintű rendszer nincs.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#50125) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Bc Sales:

Deals with Gold:

Spotligt Sales::

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50126) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Lara Croft and the Temple of Osiris GwG:

Lego Star Wars : The Complete Saga GwG:

Little Nightmares: Fox and Tengu Mask DLC - FREE via Bandai Namco EU:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50127) MasterMark


MasterMark
titán

Hát nem erőltették meg magukat...

;]

Switch Tax

(#50128) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Major Nelson összegezte az akciókat egyben

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50129) Janusz001 válasza Bogyi007 (#50128) üzenetére


Janusz001
őstag

Köszi, monopoly és red dead redemptiont betárazom.

(#50130) r.levente75 válasza Janusz001 (#50129) üzenetére


r.levente75
addikt

A monopoly jó game. :K

(#50131) szupermacs


szupermacs
veterán

Rage, Oblivion, MNC (sajnálom, hogy nem SMNC) és Skullgirls zsákolva. Lesz mivel szórakozni. :D

Kérdés: Oblivionhoz járnak a DLC-k?

[ Szerkesztve ]

(#50132) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Trine2 és Torchlight végre egy ezresért (nektek, nekem sajna kicsit drágább, 3,75 Eur darabja). Akinek még hiányoztak, most kötelező vétel mindkettő, főleg, hogy továbbvihetők XBO-ra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50133) szupermacs válasza parandroid (#50132) üzenetére


szupermacs
veterán

TL nem rossz, de sajnálom, hogy nem inkább a második rész jelent meg. Az elsőben se online, se co-op. Így felejtős. Pont ezért nem vettem meg PC-re sem.

(#50134) parandroid válasza szupermacs (#50133) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Erről olvastam már korábban, hogy a fejlesztők kevesellték a második rész átportolásához a ramot a boxban, ezért nem készült el erre a platformra. :(

Mondjuk ha egy Dio3-at ki tudtak hozni, akkor ezt is biztosan meg lehetett volna oldani, de nyilván nem ugyanazzal a háttérrel, és erőforrásokkal rendelkeztek azért, mint egy Blizzard.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50135) szupermacs válasza parandroid (#50134) üzenetére


szupermacs
veterán

Az volt a gond, hogy árkád játék és a mérete meghaladta a 2 gigás limitet, amit az árkád játékok foglalnak. Nem nagyon értem ezt, mivel simán elmenne nem árkádnak is D3 mellé. Szívesebben tolnám.
Mindegy, PC-n is elvagyok vele.

(#50136) winbox


winbox
senior tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy 360-at főleg a Kinect miatt. A kinecttel szemben kb 2,5m hely van az ágyig(úgy mértem a távolságot, hogy azért van még mögötte kis hely, de nem az ágy sarkában fogunk állni úgysem.) Oldalra kb. 4m hely van. Az oldalra elféréssel nem lehet baj szerintem, de mivel 2-en szeretnénk játszani, nem tudom, hogy a 2,5m elég-e neki. Potyára nem szeretném megvenni, az ágyat odébb rakni sajna nem lehet. Azt olvastam a Microsoft oldalán, a minimum távolság szemben 1,8-2m, de nincs odaírva, hogy az hány emberre vonatkozik és nem tudom, hogy két embernél messzebb kell-e állni. Akinek van kinectje, megtudná mondani, hogy ez a hely kettőnknek elég lesz? Előre is köszi! (Használtam a keresőt, de nem dobott ki ilyesmit)

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#50137) _Karesz_ válasza winbox (#50136) üzenetére


_Karesz_
tag

Szűkösen, de szerintem el lehet férni. Kinect nélkül ezt nehéz megmondani, ő úgyis eldönti, hogy hova kell állnod.

(#50138) x360elite válasza winbox (#50136) üzenetére


x360elite
őstag

Vegyél hozzá egy "zoom"-ot és máris elég neki akár 1,5m is.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50139) winbox válasza _Karesz_ (#50137) üzenetére


winbox
senior tag

Hát remélem, akkor megveszem aztán majd lesz valami.

x360elite: A Nyko Zoom-ra gondolsz? Arra rákerestem itt a fórumon, de panaszkodtak rá.
[link] [link]

Vagy esetleg a te véleményed jó róla? :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#50140) x360elite válasza winbox (#50139) üzenetére


x360elite
őstag

Ez történik, ha valaki csak neki esik mint borjú az anyjának. Megveszed a zoom-ot és elolvasod a használatit. Majd használod a leírtak alapján. A szerencsétlen biztosan asztalon tartotta a kinect-et. A TV tetején kell lennie, vagy szekrényen, vagy bárhol (legalább szem magasság felett 10-12cm-e) ha zoom-al használod. Ez alap. Én így használtam egy ideig és egyszer sem volt rossz tapasztalatom.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50141) winbox válasza x360elite (#50140) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem is a tv tetején lenne, a magasság is stimmel, szóval ha a kinectnek alapból nem tetszene a hely, beruházok egy ilyenre. Köszönöm a segítséget! :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#50142) r.levente75 válasza winbox (#50141) üzenetére


r.levente75
addikt

Elég lesz neki a hely, két embernek is!

(#50143) Csapoati válasza winbox (#50136) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2 méterről használtam, tök simán ment.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#50144) pehaa válasza winbox (#50136) üzenetére


pehaa
tag

Nalam sincs nagyobb hely, mint 2,5-3 m es siman tudunk jatszani akar ketten is!

(#50145) winbox


winbox
senior tag

Uhh köszönöm szépen mindenkinek a megerősítést, akkor nyugodtan veszem meg! :K

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#50146) Janusz001 válasza parandroid (#50132) üzenetére


Janusz001
őstag

Trine2 -t eddig nem ismertem, jó lehet coop ban? Youtube -on elég tetszetősen néz ki.
Torchlighton gondolkozom még, mert a d3 is nagy kedvenc, demo ja évek óta fent van a gépemen, de mindig 3k fölött volt az ára, most ez elég csábító.
Nekem ez a heti akció elég szimpi.

(#50147) szupermacs válasza Janusz001 (#50146) üzenetére


szupermacs
veterán

Diablo 3 egyetlen előnye a több kaszt és a multi. Minden másban veri a Torchlight.

(#50148) x360elite válasza szupermacs (#50147) üzenetére


x360elite
őstag

Jó a Torchlight, de nagyon durva koppintása a Diablo-nak, ami azért nem simán egy egyszerű játék, hanem kultuszjáték lett az évek során. :K Emberünk helyében én a D3-at választanám.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50149) szupermacs válasza x360elite (#50148) üzenetére


szupermacs
veterán

Koppintásnak durva lenne nevezni, mert a Diablo eredeti készítői (fejlesztői) csinálták a Torchlightot.

(#50150) l.skywalker válasza szupermacs (#50147) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. De dühítő, hogy 360-ra nem jött a Seasons. Xbox One-on úgy emlékszem, hogy elérhető. Most, hogy már van One-om is, tökre megörültem neki. Aha. Anno 360-ra megvettem 6ezerért, erre One-on meg 20ezer. Hát köszi.

x360elite: a Sacred is akár annak nevezhető lenne, de szerintem a D2 óta sokan jól "koppintották", így inkább welcome, mint dühítő.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.