Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49801) MasterMark válasza Casoli (#49800) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, nem tudni mikor lett megvéve, vagy mettől meddig tartana a gari.

De látom az alap felvetést sem érted.

Switch Tax

(#49802) Bukk900


Bukk900
őstag

Sziasztok!

Xbox 360 E változatot milyen kábellel, vagy átalakítóval lehet VGA csatlakozós monitorra kötni?

(#49803) l.skywalker válasza Bukk900 (#49802) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pl. ezzel:

(IMG:http://)(/IMG)

A hivatalos Support is leírja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49804) x360elite válasza Bukk900 (#49802) üzenetére


x360elite
őstag

Szia.

Elméletben létezik HDMI to VGA átalakító, de a gyakorlatban sajnos csak a nagyon drága működik jól. Anno vettem egyet 5.490-ért és olyan fos volt a kép, hogy élnem kellett a 14 napos garival. Majd vettem egy olyan előre összeszerelt kábelt, aminek az egyik fele HDMI a másik pedig VGA csatlakozó és úgy már jó volt a kép, de az sajna 13.000 körül volt. A mezei kompozit kábellel is össze lehet kötni, de az ugye alapból sokkal gyengébb minőségű mint a HDMI.

EZZEL biztosan jó lesz, csak hát az ára.....

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49805) x360elite válasza l.skywalker (#49803) üzenetére


x360elite
őstag

Amit írtál nagyon nem jó. Az a kép egy olyan kábelt ábrázol, ami nem jó az E gépekbe, csak a FAT/Slim-ekbe.
Ugyanis az E-ben nincs olyan csatlakozó (mármint HDAV to VGA).

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49806) l.skywalker válasza x360elite (#49805) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igaz, köszi! Nem néztem, hogy female vagy male.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49807) Bukk900 válasza x360elite (#49804) üzenetére


Bukk900
őstag

A linkelt kábelnek tényleg van ára... találtam egy 2700Ft-os átalakítót, ezt ki sem érdemes próbálni?
Ha működne, akkor a hangot párhuzamosan adja a jack aljzaton, mit vihetek erősítőbe?

[ Szerkesztve ]

(#49808) x360elite válasza Bukk900 (#49807) üzenetére


x360elite
őstag

És hova dugod? Ebbe bele tudsz dugni egy VGA csatlakozót és HDMI lesz belőle, de neked nem a fordítottja kéne? :F

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49809) Bukk900 válasza x360elite (#49808) üzenetére


Bukk900
őstag

Fizikailag az xbox hátuljába és ebbe a monitort, hogy lesz-e kép az jó kérdés. :F
Találtam olyat, ami nagyobb, ebben lehet valami elektronika is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#49810) x360elite válasza Bukk900 (#49809) üzenetére


x360elite
őstag

Úgy rémlik, hogy nem fér be a box hátuljába ez a csatlakozó, de ebben nem vagyok biztos. Utóbbi, amit linkeltél jó lehetne, de nézd meg lejjebb a vásárlói véleményeket...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49811) jenei1994


jenei1994
addikt

PES 2017 van olyan jó mint a Fifa 17 ? Érdemes megvásárolni ?

(#49812) IG55 válasza x360elite (#49795) üzenetére


IG55
senior tag

Mi van, ha a számláról nem beazonosítható, hogy valóban a szóban forgó géphet tartozik, pl nincs rajta sorozatszám? Egy ilyen számlával lenne egy eladó gép.

(#49813) x360elite válasza IG55 (#49812) üzenetére


x360elite
őstag

Regisztráld be és kiderül, hogy meddig garis (ha egyáltalán garis)...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49814) Vadernagyúr válasza jenei1994 (#49811) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

FIFA 17-et tudom ajánlani,nekem a PES annyira nem jött át :)

PSN: joskovagyok199

(#49815) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok, rendelt már valaki a Debrecenkonzol oldalán 12 havi gold előfizetést ? Utalás után küldik levélben a kódot. Megbízható cég ? Pesten nem találtam olcsóbb lehetőséget.

A sas nem vadászik legyekre

(#49816) l.skywalker válasza realmadrid (#49815) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

ment PÜ

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49817) x360elite válasza realmadrid (#49815) üzenetére


x360elite
őstag

Én úgy láttam 17.200-ért adják az 1 éves goldot a debrecenkonzol-nál.

konzolokszervize (Budapest) 290 forinttal kerül többe és biztos !!!
platinumshop (Budapest) 16.990.- olcsóbb.

Szerintem ne utalgass. Főleg ilyen cégnek. Elég nevetséges az oldaluk. Kb mint ha valaki hirtelen a reggeli kávé mellett álmosan 10 perc alatt hozta volna össze. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49818) realmadrid válasza x360elite (#49817) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Köszi :R

A sas nem vadászik legyekre

(#49819) spanyoll


spanyoll
addikt

Tudtok mondani par offline coopos platformert, amit megeri beszerezni? Baratnomnek megjott a kedve a jatekhoz :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49820) parandroid válasza spanyoll (#49819) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a Trine az egyik legjobb a műfajban. Amúgy meg a Lego játékok a királyok még mindig, különösen a franchise elejéről: első SW játékok, Indy Jones, de ha Harry Potter rajongó, abból is lefedték a teljes szériát, plusz Hobbit, Karib tenger kalózai, és akkor még mindig csak a mára fillérekért vesztegetett régebbi darabokat említettem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49821) szupermacs válasza spanyoll (#49819) üzenetére


szupermacs
veterán

Rayman biztosan tetszene neki. Barátnőm odavan érte.

(#49822) spanyoll


spanyoll
addikt

Koszi a tippeket :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49823) l.skywalker válasza spanyoll (#49822) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tudom, kicsit talán gyerekes, de a Toy Story 3 brutálisan jó játék. Én a gyerekekkel nagyon sokat nyomtam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49824) icemad válasza l.skywalker (#49823) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem gyerekes. Mi is sokat játszottunk vele a fiaimmal. Nagyon jó játék. Meg persze a lego széria is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49825) r.levente75 válasza icemad (#49824) üzenetére


r.levente75
addikt

A legosok közül nekem az első három talán, a marvel, a batman 3, karib tenger, de a move is nagyon jó. Nehéz különbséget tenni, mivel mind jó, és nem egy kaptafára megy, pedig az ember gondolhatná azt is, de nem.

(#49826) zsolti72837 válasza realmadrid (#49815) üzenetére


zsolti72837
őstag

Megbízható cég, igen. :K :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#49827) spanyoll


spanyoll
addikt

Most jut eszembe; régen játszottam a legosokkal pc-n. Az nem tps? A trine tipikus platformer, de a legora nem így emlékszem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49828) parandroid válasza spanyoll (#49827) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmiképpen sem shooter, inkább izometrikus ügyességi platformernek mondanám. az első részek kimondottan kreatívak, ötletesek, sőt, nehezek voltak, rengeteg logikai és ügyességi feladvánnyal, ahogy haladt előre a sorozat, úgy lett belőle a végére egy kvázi Lego-GTA (de még mindig inkább ügyességi játék, mint shooter).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49829) MasterMark válasza spanyoll (#49827) üzenetére


MasterMark
titán

A légó az egy third person 3D platformer kis rejtvényekkel.

Nagyon jók.

Switch Tax

(#49830) x360elite


x360elite
őstag

Na ilyen még nem történt velem :F :F :F

Ha valaki tudja mi lehet ez a "fekete lyuk", akkor írja le, mert szétvet az ideg.

Sztori:

Van egy játék, amivel még régebben játszottam és gondoltam ismét végig tolom. Betettem a lemezt a gépbe és feltelepítettem. Hiba nélkül felment. Majd elindítottam és a legkülönbözőbb időben/helyeken fagyott le a box. Pl.: rögtön a menüben, a pálya elején a dialógus alatt, mentés közben, stb. Ezt még így el is fogadnám, de semelyik másik lemezzel nem csinálja ezt a gép. Illetve kipróbáltuk haver gépében, ott is telepítés és játék. Viszont az a box nem fagyott. Tehát a boxom jó, hiszen más játékkal nem fagy és a játék is jó kell legyen, mert haver gépe nem fagy tőle. ÁÁÁ !!! Mi a repedt here??????????

Ja igen, majdnem elfelejtettem. A játék neve: Golden Axe Beast Rider.

U.I.: Számomra elképzelhető dolgok megvoltak: újra telepítés, másik vinyó, profil újra letöltése, felhő meghajtóra mentés, játék indítása profil nélkül, új profil, indítás telepítés nélkül.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49831) Casoli válasza x360elite (#49830) üzenetére


Casoli
őstag

Nekem így indult a konzolom meghibásodása.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#49832) x360elite válasza Casoli (#49831) üzenetére


x360elite
őstag

Pont azt írtam, hogy ezt még el is fogadnám, de nem erről van szó. 37 különböző lemezzel próbáltam és csak a Golden Axe fagy (ilyen konzol hiba egyszerűen nincs).... Ezért mondtam, hogy "fekete lyuk"...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49833) r.levente75 válasza x360elite (#49832) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez tényleg érdekes, kíváncsi lennék a support véleményére? :F

(#49834) x360elite válasza r.levente75 (#49833) üzenetére


x360elite
őstag

Jó ötlet. Holnap felhívom őket. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49835) IG55


IG55
senior tag

Tudnátok egy linket adni, ahol hivatalosan van megfogalmazva, hogy a vásárlástól számított 2 év gari jár, ha bizonyítom a vásárlás dátumát a számla bemutatásával? Köszi!

Itt 1 vásárlástól számított 1 évről van szó:

Időbeli hatály

A fogyasztót a reá irányadó nemzeti jogszabályok alapján megillető jogok sérelme nélkül, és feltéve, hogy az alkalmazandó jogszabályok hosszabb, a gyártót kötelező jótállási időtartamot nem írnak elő, a Microsoft a jelen gyártói jótállást az attól számított 1 (egy) éves időtartamra (gyártói jótállási idő) vállalja, hogy a fogyasztó az Xbox 360 E-t, és/vagy a kiegészítőt a hivatalos kereskedőtől beszerezte.

[ Szerkesztve ]

(#49836) x360elite válasza IG55 (#49835) üzenetére


x360elite
őstag

REGISZTRÁLD be a gépet az xbox oldalán és minden kétséget kizáróan kiderül, hogy mennyi garancia van a gépedre.

Azért azt megkérdezném, hogy milyen számlád van a vásárlásról? Akár képet is tehetnél fel róla. Elég fura, hogy említetted a gyári szám hiányát. Nem lehet, hogy boltban vetted a gépet, de mivel használt, így csak egy blokkot kaptál róla? Esetleg az eredeti tulaj számlája van meg?

Még egy fontos dolog. Te mondtad, hogy használt gépet vettél. Egy nem új eszközre hogyan akarsz új gépre vonatkozó feltételeket érvényesíteni? :F

Amúgy a microsoft szerződési feltételeiben szerepel a 2 év teljes körű garancia....

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49837) IG55 válasza x360elite (#49836) üzenetére


IG55
senior tag

Nem vettem még meg, most próbálom kideríteni, hogy mi az igazság a garanciális feltételekkel kapcsolatban.

Ez az össz papír róla:
http://hardverapro.hu/dl/uad/2017-04/3518340/14928688486702_b.jpg

A gyártás dátuma 2015.07.

És nincs még beregisztrálva a mostani tulaj által sem (aki nem az, aki a boltból megvette), fél hogy nem tudja levenni magáról, ha eladja. Próbálom meggyőzni, hogy nem így van, és regisztrálja be, nézzük meg mit ír ki.

Az MS oldaláról kopiztam ki az előző 1 évet:

https://support.xbox.com/hu-HU/my-account/warranty-and-service/xbox-360-e-new-warranty

[ Szerkesztve ]

(#49838) x360elite válasza IG55 (#49837) üzenetére


x360elite
őstag

Így már értem az egészet.

A link-en én is 1 évet olvastam. Azonban volt/van xbox 360 e gépem és vásárlás után a regisztráció befejeztével 2 év plusz egy picit írt ki (pontosan nem emlékszem, hogy mennyi volt).

Amúgy semmivel sem jár beregisztrálni a gépet, majd eltávolítani az eszközök közül.

Regisztráció után szó szerint egy gombnyomás.

Ennyi.

Ha lehet egy javaslatom - amennyiben mereven elzárkózik a regisztrációtól, akkor a helyedben gyanakodnék - és nem venném meg. (magán vélemény)

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49839) IG55 válasza x360elite (#49838) üzenetére


IG55
senior tag

Köszi a screenshotokat és az infót!

(#49840) Bukk900 válasza IG55 (#49837) üzenetére


Bukk900
őstag

Én is most vettem egy 360 E gépet használtan, 2014. novemberi gyártású, beregisztráltam és 2019. márciusig garanciális.

Ha már írok, a kisfiamnak keresek tűzoltós játékot, de nem találok... segítsetek! :B

(#49841) x360elite válasza IG55 (#49839) üzenetére


x360elite
őstag

Nincs mit.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49842) IG55 válasza Bukk900 (#49840) üzenetére


IG55
senior tag

Az meg hogy a f*szba? Mikor vették meg a boltból, nem tudod?

(#49843) Zeki válasza Bukk900 (#49840) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudok tűzoltós játékról. Mentős sincs. Need for speed némelyikében lehetsz zsaru. Vagy a Drive San Franciscoban is lehetsz zsaru, és zsaru társaiddal üldözöd a rossz verdát.
Az a baj, hogy a Lego City is csak One-ra jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#49844) x360elite


x360elite
őstag

Esetleg ott van még a GTA tűzoltós küldetés, de külön ilyen játékról még én sem hallottam.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49845) masterful87 válasza Bukk900 (#49840) üzenetére


masterful87
senior tag

Azért arra a garanciális ügyintézésre kíváncsi lennék, amikor odaállítasz egy majdnem 5 éves konzollal 2019 márciusában, hogy baj van. :DDD

(#49846) Bukk900 válasza masterful87 (#49845) üzenetére


Bukk900
őstag

Majd rákérdezek az eladónál, lehet, hogy szervízben cseréltek valami fődarabot és újraindult, vagy lehetett venni plusz garanciával...

(#49847) x360elite válasza masterful87 (#49845) üzenetére


x360elite
őstag

Senki sem "állít oda" sehova :U . Az ügyfél szolgálaton keresztül, vagy web-oldalon kell futárt rendelni, ha pedig a regisztrált microsoft oldal szerint a gép garanciális, akkor senkit sem fog érdekelni, hogy mikor gyártották.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49848) MasterMark válasza x360elite (#49847) üzenetére


MasterMark
titán

Nem kell szó szerint venni. :) A többi mind igaz.

Switch Tax

(#49849) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Games with Gold címek:

Star Wars: The Force Unleashed II

Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#49850) darnics


darnics
aktív tag

üdv! lenne egy gondom hogy most keztem el a "resident evil raccoon city" játékot és hiába jutok el bárhova és bizonyos ponoknál ugye mentés van mindig elölröl kezdi a játékot ha valamikor kedvem van és fojtatnám.sosem volt velem még ilyen pedig kikell választani a vinyot is az elején hogy hova mentse stb de eddig mindig elejére dob.elég sok menüje van de annyira nem vagyok hűlye hogy ne tudjak elkezdeni egy játékot.campány azon belül offlinet nyomtam ami szerintem nem tudom mit keres ott de most hiába nyomok a contunise-re nem adja be azt hogy contunise utána hanem van restart mert offline stb .elég nagy kavar a menüje mondjuk a játék is egy katyvasz de már nehézkes a dolog és kezdem azt hinni jogos hogy nagyon lehuzták de szeretném tesztelni mert ha gáz inkább becserélem értelmes játékra de igy nem megy ha mindig visszadob.szép napot mindenkinek!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.