Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) MasterMark válasza WhiteWalker (#49195) üzenetére


MasterMark
titán

Jack az sima sztereó analóg.

És van hang HDMI mellett.

Switch Tax

(#49202) WhiteWalker válasza MasterMark (#49201) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! :R
Akkor nekem az E gép nem játszik , mezei slim verziót kell keresnem... :(((

[ Szerkesztve ]

(#49203) MasterMark válasza WhiteWalker (#49202) üzenetére


MasterMark
titán

Nem értem miért. Az E-n van a jack, onnan is jön ki hang.

Switch Tax

(#49204) WhiteWalker válasza MasterMark (#49203) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , sztereo...nekem a logitech z5500-hoz kevés... :B
Azt nem értem , hogy sikerült lehagyni róla egyáltalán az optikai kimenetet??? Miközbe az előző szériákon rajta volt :U :W
De ua eljátsza a Sony is az új slim géppel.... :U

[ Szerkesztve ]

(#49205) MasterMark válasza WhiteWalker (#49204) üzenetére


MasterMark
titán

Ja hogy optikai kell. Hát igen, akkor marad a sima Slim.

szerk.: Most látom ki is vagy. :D Nem ismertelek meg az új avatar miatt. Jah, és te voltál aki a HM topikokban is bénázik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49206) WhiteWalker válasza MasterMark (#49205) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , optikai kellene , vagy RCA...de mivel az előző szérián van fénykábel , nekem az is megfelel :K

Bíztam benne , hogy észre veszed ki vagyok :DDD . Igen én sutáztam a HM topicban :P

(#49207) szupermacs


szupermacs
veterán

Tegnap behúztam az akcióban lévő RAW-ot. PC-re megvan, ott van benne loval multi. A boxos változatban is benne van? Mert a menüben nem találok semmi utalást rá. Valakinek van vele tapasztalata?

Másik kérdés: Magic the Gathering játékokat valaki ismeri? Melyiket érdemes megvenni? A lényeg, hogy éljen benne a multi, vagy legyen benne valami local coop és sok sok sok sok lap (akár fizetős DLC-ként).

(#49208) l.skywalker válasza r.levente75 (#49183) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amíg meg nem halsz, addig a tied. Utána visszaadja az eredetit a respawn után.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49209) r.levente75 válasza l.skywalker (#49208) üzenetére


r.levente75
addikt

Ma is játszottam, bfbc2 vietnám, nagyon jó elég sokan toltuk. Nekem a tank teteje a kedvenc.

(#49210) l.skywalker válasza r.levente75 (#49209) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem jutottam a gép elé tegnap este, ma este talán sikerül. Akkor vietnám?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49211) r.levente75 válasza l.skywalker (#49210) üzenetére


r.levente75
addikt

Benne vagyok, sajna nekem csak 21,30-ig jó. Max egy óra fér bele ma.

(#49212) darnics


darnics
aktív tag

Üdv! Érdeklödnék higy amit xbox live-röl megveszek letöltök azt hol találom meg?mert van két jaték is amit a game menübe sehol nem találok!de egyépként sem sehol!ha beállitásokba bemegyek és megnézem a vinyon akkor ott jelzi hogy van de eredetileg hol kell lennie??köszi szép estét!

(#49213) Vadernagyúr válasza darnics (#49212) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha jól emlékszem,akkor nekem a download-ba voltak az ilyen dolgok és onnan tudtam is telepiteni :)

PSN: joskovagyok199

(#49214) MasterMark válasza darnics (#49212) üzenetére


MasterMark
titán

Fúh hallod, ez az xbox nem neked való. :DDD

Download History-ban amúgy ott van, és akárhányszor le tudod tölteni utána innen is, illetve ha a Store-ban rákeresel onnan is.

Switch Tax

(#49215) r.levente75 válasza darnics (#49212) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha megvetted és már le is töltötted, akkor a vinyón van, vagy a belsőn ha van, vagy a külsőn. Ha csak megvetted de nem töltötted le, akkor a download historyban megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#49216) darnics válasza MasterMark (#49214) üzenetére


darnics
aktív tag

Bem kérdeztem a hűlye véleményed nyominger!ki sz hogy nem nejem való?azért mert nem vagyok ilyen kickafejű mindt te?nem abbol áll a napom hogy neten logok konzolozok?sajna nincs sok idöm rá!ha hátszok néha akkir is 1-2 óra hètvégente!ennyi fél éve van meg nem figlslkoztam vele mélyebben!fél év alatt két játékot játszittam ki!ugyhogy nem ez van az életem középpontjába mind ilyen unatkozo majomnak mindt te.ba csá!

(#49217) darnics válasza r.levente75 (#49215) üzenetére


darnics
aktív tag

Most töltöttem le két ingyenes kiegészitöt más nyelven dlc-t és a downliad historiban itt van de nem nyitha meg a pkay nowsl?mi a gond?

(#49218) MasterMark válasza darnics (#49216) üzenetére


MasterMark
titán

;]

Switch Tax

(#49219) MasterMark válasza darnics (#49217) üzenetére


MasterMark
titán

Ha DLC és nincs hozzá játékod, akkor önmagában nem tudsz vele mit csinálni...

Switch Tax

(#49220) x360elite válasza MasterMark (#49218) üzenetére


x360elite
őstag

Íme a higgadtság. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49221) sugarforce válasza darnics (#49216) üzenetére


sugarforce
őstag

Szerintem szedjél hangyát és utána gépelj félre ;]
Download historyban mindent megtalálsz.
Csak kiváncsiságból "pkay nowsl?" ez mégis mi akart lenni??

[ Szerkesztve ]

(#49222) x360elite válasza sugarforce (#49221) üzenetére


x360elite
őstag

"Csak kiváncsiságból "pkay nowsl?" ez mégis mi akart lenni??"

Szerintem ez a play now-al akart lenni, de nagyon nem sikerült. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49223) Tigi válasza darnics (#49212) üzenetére


Tigi
őstag

Nem lehet, hogy még nem töltötte le és az Active Downloads-ban van?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#49224) darnics válasza MasterMark (#49219) üzenetére


darnics
aktív tag

Van hozzá lemezem!!akkor azt bekell raknom!köszi a választ kiprobálom!tegnap épp erröl beszéltem gollégámmal de ö azt mondta annélkül is kell mennie akkor ezekszerint baromságot mondott!meglátjuk!köszike!

(#49225) darnics válasza Tigi (#49223) üzenetére


darnics
aktív tag

Nem hiszem de actic download nem is látom hol lenne se most mondják bekell eaknom a lemezt annélkül nem megy ugyhogy megorobálom!köszi!

(#49226) WhiteWalker válasza darnics (#49224) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A másik szakértő ;] :D

(#49227) darnics válasza Tigi (#49223) üzenetére


darnics
aktív tag

Van ugye play now ott nem megy utána van download ott egyböl 100%-ot ir mikor elindulna letőltés és akkor valami aktiv letöltést ir de utána sincs semmi ha berakom a lenezt akkor sincs semmi!

(#49228) darnics válasza MasterMark (#49219) üzenetére


darnics
aktív tag

Na beraktam a játékot és akkor sem csinál semmit!nem indul el!

(#49229) darnics válasza x360elite (#49222) üzenetére


darnics
aktív tag

Huuuu de okos vagy!tipikus unatkozo!a témához nem tudsz szolni de valamit mégis kéne!

(#49230) Tigi válasza darnics (#49227) üzenetére


Tigi
őstag

Ha a nagy Xbox gombot megnyomod és egyet balra lépsz, ott lesz, hogy Active Downloads, nézz bele, hogy nem e ott vannak még a játékok.
Gondolom a My Games-be már nézted, hogy ott vannak e?

Nem bántásból, de egy hozzászólásban többeknek is tudsz válaszolni, csak azért írom, mert előbb utóbb rád szólnak a moderátorok. :R

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#49231) icemad válasza Tigi (#49230) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ideje már nem kell egy hozzászólásban válaszolni. Gondolom így könnyebben lehet keresni, hogy ki kinek mire válaszolt... De a moderátorok már nem szólnak érte.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49232) darnics válasza Tigi (#49230) üzenetére


darnics
aktív tag

Ma game az hol van?és miért nem a sima game mappában van ahova a demokat is rakja ha keszedet biritoval mindennel miért mindeféle helyeken kell keresgélni?köszi a választ azért!

(#49233) MasterMark válasza darnics (#49228) üzenetére


MasterMark
titán

Konkretizáljuk már légyszi, hogy akkor melyik DLC-t is vetted, és melyik játékhoz is pontosan?

A standalone, vagyis önmagában játszható DLC nagyon ritka.
Ezek a DLC-k az alapjátékon belüli kiegészítések szoktak lenni főleg.

Switch Tax

(#49234) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Titanfall-ban már 24-es szinten vagyok. Tegnap végre nem én voltam a legbalf@#*abb a pályán. #smallvictory

#darnics: látod, hogy sokan annak ellenére is segíteni akarnak, hogy néhány kommentedben csúnyán sértegeted őket. Lehet, hogy MasterMark időnként sajátságos stílusban tud reagálni, de ennek ellenére még mindig foglalkozik veled. És mások is. Mellőzd kérlek a negatív megjegyzéseket.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49235) darnics válasza MasterMark (#49233) üzenetére


darnics
aktív tag

Alan wake és ehez van két ingyenes dlc kb 1 orásak!

(#49236) MasterMark válasza darnics (#49235) üzenetére


MasterMark
titán

Na azt csak a jatekkal eggyut tudod jatszani. Azaz beteszed az alapjatekot, elinditod, es ott belul kell kivalaszatani hogy a DLC-vel akarsz jatszani.

Switch Tax

(#49237) szupermacs


szupermacs
veterán

The Crew várható, hogy visszakerül a boltba? Szívesen kipróbálnám.
Más: van köztetek olyan, aki tolja Diablo 3-mal? Kíváncsi vagyok, hogy mennyire van lemaradva a 360-as verzió a PC-től. Amióta megvan a konzol, nem szívesen ücsörgök a gép előtt.

Csodálom, hogy van türelmetek a kollégához. :R

(#49238) l.skywalker válasza szupermacs (#49237) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem megvan a Diablo III - RoS. Toltam vele egy darabig, de PC-n sosem. PC-n a hasonló játékok közül a Sacred 1 volt a nagy favorit, amiatt is vettem meg ill. azért mert a Demo teljesen lekötött. Ehhez képest a teljes játék még nem szippantott be, általában belealudtam. Ami annak is lehet az oka, hogy mindig éjjel játszom...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49239) szupermacs válasza l.skywalker (#49238) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem csoda, hogy elaludtál rajta. Season nélkül nem túl izgalmas. Adventure mód van benne, vagy csak a kampány? Van valami leaderboard?

(#49240) l.skywalker válasza szupermacs (#49239) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Látod ennyire nem is mélyedtem el benne, a campaign-t kezdtem el. Talán úgy rémlik, hogy ACT V után van Adventure mód, de ezt este meg kell néznem. Igazság szerint baromira idegesít, hogy az egész 360-at két játék miatt vettem meg, az egyik a Diablo3 volt, a másik pedig a Force Unleashed és mind a kettő dögunalom eddig. És én aki egyáltalán nem voltam az a co-op/multi FPS/akció rajongó, most orrba-szájba ezeket tolom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49241) darnics válasza MasterMark (#49236) üzenetére


darnics
aktív tag

Köszi szépen a választ!végre aki megtudja magyarázni rendesen!ha keszedek oénzért rendes játékot mindt pl:alan wake american nightmare az csak arkad igy lemezen nincs lekell tölteni akkor ezeket hova rakja tulajdonképpen?

(#49242) MasterMark válasza darnics (#49241) üzenetére


MasterMark
titán

Az külön teljes játék, a HDD-re tölti le a gépben, ha van. Ha nincs akkor nyilván nem tudja hova letölteni, kell egy pendrive vagy külső vinyót rádugni.

A játékok között meg fog jelenni, onnan lesz játszható.

Switch Tax

(#49243) l.skywalker válasza darnics (#49241) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha digitálisan (az xbox.com piactéren) megvásárolsz egy játékot, akkor vásárlás után úgy tudom automatikusan bekerül az XBOX-od letöltési sorába. Amikor bekapcsolod a gépet, elkezdi a letöltést és ha letöltődött (ezt úgy tudod megnézni, hogy megnyomod a kontrolleren a nagy középső Xbox gombot, balra mész egyet és ott a Downloads-ra nyomsz és kilistázza az éppen letöltése alatt vagy letöltésre várakozó játékokat/kiegészítőket/egyekebekt...)

Ha egy tartalom letöltődött, akkor azokat különböző helyeken lehet elérni. Ami neked fontos:

Játék - ha egy játék letöltődött, akkor a "My Games" menüpont alatt találod meg
Játékkiegészítő (DLC) - ha egy kiegészítő letöltődött, akkor azt a hozzá tartozó játékban éred el - lesz elérhető, mert nem minden esetben kell külön kikeresni és kattintani, vannak olyan kiegészítők, amik automatikusan vagy játék közben jelennek meg.

@MasterMark: lassú voltam :)

@Szupermacs: konzolra, legalábbis X360-ra nem is lesz soha Seasons, ha jól tudom. Ahogy az új update-ket sem kapja meg a 360-as verzió (Nekromata R.I.P :( )

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49244) NyMRooD válasza darnics (#49241) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha elindítod egy játék letöltését akkor a letöltés állapotát az active downloads-ban láthatod, ha befejeződött a letöltés és már játszható a játék akkor pedig a my games-ben. De hangsúlyozom, ez a játékoknál van így, dlc-ket a játékon belülről lehet indítani (de van pár dlc ami különálló játéknak néz ki, ezek a standalone dlc-k, őket szintén a my games-ben találod letöltés után).

Tippre ezt akartad kérdezted. Ne haragudj, de tablet ide vagy oda elküldés előtt visszaolvashatnád a postjaidat és kijavíthatnád őket, ha a helyesírással lenne gond, nem nagyon érdekelne, de nagyrészt értelmezhetetlen amit írsz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49245) szupermacs válasza l.skywalker (#49240) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha jól tudom One-ra és PS4-re jön a Season. Tehát azok támogatva vannak. Nem értem, hogy miért kerül 13-14K-ba most a D3. Patchek és a hiányos content miatt a felét nem éri.
Én GoW és Fable játékok miatt vettem. Aztán belecsöppentem az AC-be is újra, pedig pár részt végigtoltam PC-n is, de most itt újra megjött hozzá a kedvem. :DDD (Itt is szívesen multiznék veletek, ha valakinek megvan a 3. vagy 4. rész.) BC2-t nem fogok (és talán mást sem) tolni jövőhétig. :(

(#49246) l.skywalker válasza szupermacs (#49245) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

AC3-4 is megvan. GoW-ból is mind majdnem kivéve a 3-as. A GoW-ket még el sem indítottam mióta megvan a masina, AC3-at játszottam ki majdnem teljesen, 4-et nem próbáltam.

Szívesen bekapcsolódok közös játékba, de jószerivel csak este 10 és hajnal 1 között tudok fent lenni...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49247) szupermacs válasza l.skywalker (#49246) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig GoW 3 Horda módja kegyetlen! Bármelyik résszel szívesen tolnék egy kis coop-ot.

(#49248) r.levente75 válasza szupermacs (#49247) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha játszatok ezekkel én is csatlakozok. A zöme nekem is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#49249) l.skywalker válasza r.levente75 (#49248) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Felpakolom őket és ha ütközik a gép előtti időnk, akkor csináljuk.

És mindenki mást szívesen várunk.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49250) szupermacs válasza r.levente75 (#49248) üzenetére


szupermacs
veterán

Végre nem idegenekkel kell tolni. Már csak egy mikrofont kellene majd beszereznem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.