Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) r.levente75 válasza Ganz-[HUN] (#46000) üzenetére


r.levente75
addikt

Számomra mint felhasználó, ez részletkérdés, a végeredmény csapnivaló!
Ha ez a oneon is így megy, ha jól vagyok informálva ott majdnem minden játék így megy, amiből nekem csak egy van szerencsére, ami csatlakorik ehhez a szerverhez, vétek lenne valaha is váltani!

[ Szerkesztve ]

(#46002) derrik


derrik
őstag

Sziasztok
Csak be ugrottam ide, de minden így kezdődik. Gyors segítséget szeretnék kérni.
-Melyik az a gép típus amit használtan még érdemes megvenni?
-Xbox Live fiók létre hozása után web böngésző telepíthető e, vagy ezért is fizetni kell?

(#46003) HKorn válasza derrik (#46002) üzenetére


HKorn
addikt

Slim és E modellek, másodikra passz.

Run&Ride

(#46004) Ganz-[HUN] válasza derrik (#46002) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

hali!
Telepíthető, és ingyenes.
Én kedvencemim a Jasper és a Trinity.
Az E már inkább cost-saving gép, bár megbízhatóságára sem lehet panasz, de bármelyik Slim gép is megteszni. A jasper olcsó, megbízható gép.

szerk: Modi törölte az előző válaszomat a kérdésedre, vagy nem is postoltam? :F

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#46005) oriic válasza Ganz-[HUN] (#46004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"szerk: Modi törölte az előző válaszomat a kérdésedre, vagy nem is postoltam? :F"

Néhány hsz elveszett a leállás miatt ahogy látom.

Live-Die-Respawn

(#46007) x360elite


x360elite
őstag

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Adott egy Mortal Kombat 9 Komplete Edition játék, amit egy adott xbox 360 konzol 10-ből 8-szor nem olvas be, viszont minden más lemezt elsőre olvas (itt mondhatnánk, hogy rossz a lemez, de nem).

Az összes többi xbox 360, amivel eddig dolgom volt viszont szó nélkül olvassa az MK9-et és minden mást is elsőre. A kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már valaki ilyen jelenséggel, ha igen, akkor volt-e megoldás?

Köszönöm.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#46009) r.levente75


r.levente75
addikt

Zombies játék ügyben felvettem a kapcsolatot a supporttal, hogy állandóan fagy és játszhatatlan a játék. Elmondtam nekik, hogy jogtiszta a konzol, jogtiszta a játék és a hozzá tartozó gold tagság is, egyszóval minden eredeti bolti vásár. Ennek ellenére ez a játék mivel csak online játszható az EA szerveren keresztül, nem működik megfelelően. Mindezekre a válasz annyi volt csupán, hogy az EA szerver nem az övék, nem tudnak mit tenni, érdeklődni kell az EA szerver honlapján. Úgyhogy kezdem előről a kutakodást, annak ellenére, hogy minden jogtiszta cucc egy valag pénzért és még sem megy zökkenőmentesen a játék.
VICC KATEGÓRIA!!!

(#46011) vimes


vimes
senior tag

Sziasztok,

Ha vettem egy Arcade játékot, akkor azt látom kellene a megvett játékok között az accountomban? Amúgy a játék letöltődott a konzolra, plusz az áruházban, amikor kikerestem, csak "Download again" menüpotot találtam a vásárlás helyén, tehát elméletileg OK a dolog, csak furcsállom.

Másik, de ez inkább OFF: járt már valaki úgy, hogy a vásárlás nem látszik egyáltalán a netbank számlatörténetében? Először azt hittem, hogy ajándék lett belőle :) , de megnéztem az utolsó eseményt, ott több pénz volt a számlámon, mint ami az aktuális egyenlegem, tehát levették az árát, meg még egy keveset (gondolom tesztelték, hogy terhelhető-e a kártya), de egyáltalán nem látszik a számlatörténbetben. Lehet azért, mert nem internetes vásárláshoz való (dombornyomott) a kártyám?

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#46012) vimes válasza vimes (#46011) üzenetére


vimes
senior tag

A második része sztornó, az bank hibája nem a Microsofté, más költések sem látszódnak :(

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#46013) akey


akey
csendes tag

Sziasztok,

Nagyjából új X360 tulaj vagyok és egy Rise of the Tomb Raideren és egy Alan Wake-n vagyok túl. Mindkettő 10/10 volt számomra. Ezek után próbáltam ki a Gears of War 1. részét, mert sokak szerint mérföldkő a játék.
Nos szerintem ennél rosszabbul nem öregedhetett volna. Storyline nagyjából 0, karakterek erőltetetten viccesek és érdektelenek, folyamatos framerate problémák, Kilzone-nál is unalmasabb pályadesign jellemzi, amik mellett a játékmenet megmenthetné, de az a leggyalázatosabb. Checkpoint rendszer egy lom, a mozgás kiszámíthatatlan, fedezékbe csak akkor vonul, ha úgy akarja, az AI meg segghülye. Szóval alaposan megkopott a játék fénye 2006 óta.

Ennek fényében érdemes nekifutnom a Gears of War 2. részének?

(#46014) Tigi válasza akey (#46013) üzenetére


Tigi
őstag

A GeoW 1-el nagyjából a megjelenésekor kellett volna játszanod, akkor tuti eldobtad volna az agyadat tőle. :)
Nekem a mai napig az egyik kedvencem a sorozat, időről időre elővesszük tesómmal és végigtoljuk. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#46015) Ganz-[HUN] válasza Tigi (#46014) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

na igen, kb mint Twilight princess után az Ocarina of time. nem volt valami jó, sőt... a vége kínzás volt az OOT-nek. :U

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#46016) HKorn válasza akey (#46013) üzenetére


HKorn
addikt

Én ezért nem játszok már 2011-12 előtti játékokkal, hiába voltak nagy címek anno, mert azok általában nagy csalódások ma már.

Ezért nem játszottam többek között a Mass Effect 1-gyel, Dead Space 1-gyel, csak a második és harmadik részükkel.

Run&Ride

(#46017) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A héten Ac játékok és főleg Arcade játékok akciója lesz megspékelve a Project Cars csomagos kiadásaival.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#46018) MasterMark válasza HKorn (#46016) üzenetére


MasterMark
titán

Érdekes mert pont azok a játékok nem öregedtek rosszul. Egy Mass Effect 1 még ma is jól néz ki és a játékmenettel sincs baj.

Switch Tax

(#46019) MeSKA válasza HKorn (#46016) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Hát ezt rosszul teszed, a Dead Space nagy kedvencem volt, szerintem az nagyon jó játék!! Ráadásul magyar feliratos!:) A Mass Effect 1 megvan, még én se játszottam vele, de talán már nem is fogok, ha csak be nem kerül BC-be...

[ Szerkesztve ]

(#46020) MasterMark válasza MeSKA (#46019) üzenetére


MasterMark
titán

BC?

Switch Tax

(#46021) zsolti72837 válasza MasterMark (#46020) üzenetére


zsolti72837
őstag

backward compatibility

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#46022) MasterMark válasza zsolti72837 (#46021) üzenetére


MasterMark
titán

Mass Effect 1 talán az első olyan játék volt ami támogatta. Sőt ha jól emlékszem azzal demózták.

Switch Tax

(#46023) oriic válasza MasterMark (#46020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Backward compatibility. Xbox One-on.

Live-Die-Respawn

(#46024) MasterMark válasza oriic (#46023) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi sejtettem, hogy az lesz, csak mivel az ME1 az egyik első kompatibilis játék volt, azért nem értettem mire gondolhat.

Switch Tax

(#46025) HKorn válasza MeSKA (#46019) üzenetére


HKorn
addikt

Elhiszem, hogy nem rosszak, de eddig akárhány régi játékot próbáltam, mindnél érződött a régi kiforratlan érzés. Mondjuk Dead Space 1 megvan BC-ben letöltve One-ra, majd ha épp nagyon nem lesz más akkor rápróbálok.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#46026) MasterMark válasza HKorn (#46025) üzenetére


MasterMark
titán

Legtöbb régi játék kiforrottabb mint a mostaniak egyébként... :DDD

Switch Tax

(#46027) MeSKA válasza MasterMark (#46022) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Bocsi, igazad van! Összekevertem egy másikkal! :)

(#46028) vimes válasza vimes (#46012) üzenetére


vimes
senior tag

Megoldódott, úgy néz ki, miután hozzáadtam a bankkártyám az Xbox accounthoz, azóta minden kártyás vásárlásom a zárolt tételwk közé kerül(t), amit ugye időbe telik lekönyvelni. Ma megjelent a marketplace-es költés a számlatörténetben, beléptem az Xbox fiókba, az adott arcade game pedig már benne volt a játék listában.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#46029) madkiller


madkiller
őstag

Sziasztok! Ha veszek egy felkonvertálós 4k tv-t az javít a 360 képén? Ha igen akkor mennyit?

(#46030) MasterMark válasza madkiller (#46029) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, sőt inkább ront.

Switch Tax

(#46031) dilipok válasza MasterMark (#46030) üzenetére


dilipok
veterán

ki van csukva, mert nekem azt mondta az egyik tudos ismim, h a 4k is fasza, de az uhd annyival jobb annal is, hogy barmit tokeletes 4k-va konvertal :U ;] :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46032) madkiller válasza dilipok (#46031) üzenetére


madkiller
őstag

Ezt most nem teljesen értem. A 4k meg az uhd gyakorlatilag ugyanaz a 3840x2160 pixel felbontás.

(#46033) oriic válasza madkiller (#46032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a smile a mondat végén, hülyéskedik csak.

Live-Die-Respawn

(#46034) madkiller válasza oriic (#46033) üzenetére


madkiller
őstag

Jah ok, nem vettem a lapot :D

(#46035) Zeki


Zeki
nagyúr

Most unalmamban böngészgetem a marketplace ajánlatait... biztosra veszem, hogy vettek elő régi játékokat, amik már nem voltak letölthetők. Cserébe jó drágák.

(#46036) r.levente75


r.levente75
addikt

Még egy szösszenet a zombies játékkal, aki még esetleg tervezte a megvételét, az ne tegye. Nem szoktam ilyen szavakat használni, de egy rakat szar, igazából nem maga a játék, hanem a szerver amihez csatlakozik. Játszhatatlan a játék, sajna néha az ember belefut ilyen szarba is. :DD :D :DDD :W

Az MS rendes volt ismét, visszaadta volna a pénzt, holott nem az ő hibájuk, de sajna ezt nem a storeból vettem.

Eggyel több ok, a lemezes játékok kontra store.

[ Szerkesztve ]

(#46037) MasterMark válasza r.levente75 (#46036) üzenetére


MasterMark
titán

Melyik játékról van szó pontosan?

Switch Tax

(#46038) r.levente75 válasza MasterMark (#46037) üzenetére


r.levente75
addikt

Plants vs zombie garden warfare

(#46039) KBear válasza r.levente75 (#46038) üzenetére


KBear
tag

Szia, mi vele a baj? A One előtt én is játszottam vele a platformon és nem tapasztaltam problémákat...

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#46040) x360elite válasza r.levente75 (#46038) üzenetére


x360elite
őstag

"Plants vs zombie garden warfare"

Én még nem próbáltam. Eltekintve a server problémájától milyen a játék?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#46041) MasterMark válasza r.levente75 (#46038) üzenetére


MasterMark
titán

Másnak / máshol is van ezzel probléma, vagy csak nálad rossz?

Switch Tax

(#46042) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok.

Nagyon örülök, hogy ennyien foglalkoztok a problémámmal, előre is köszönöm.

A játék menete a következő, csak online játszható ez a játék, azon belül is multiba kb 20 játékossal, vagy co-opban 4 fővel. Ez utóbbival van a gond. Bejelentkezek a játékban kapcsolódik az EA szerverhez, füles a fejemen. Választom a co-op módot, ez a garden ops amikor négyen védjük a kertet. A másik három játékos a világ minden tájáról véletlenszerűen kerül be a csapatba. Egy ilyen kőr tiz pályából áll, amit meg kell csinálni és a kimenekítési pontra menni ezzel kész az adott játékrész melyért pénz jár.

A probléma közben történik, hogy kb húsz játékból tizenöt alkalommal valamelyik pályán kidob a játék. Vagy a kettesen, vagy az ötösön vagy pont az utolsón, ami elég bosszantó. Nem tudunk végigvinni egy tíz pályából álló küldetést a kimenekítési pontig, mert vagy kidob, vagy lefagy. Mivel a fejünkön füles van és kommunikálunk egymással, ilyenkor tapasztaljuk, hogy mindenkit kidobott a főmenübe. Ilyenkor kezdhetünk mindent előről, ha szerencsénk van újra így négyesben, ha nem megint másokkal. És ez az egész kezdődik előről.

Tehát maga a játék nem úgy fagy le, hogy a gépet vagy a játékot újra kell indítani, hanem az adott játékszakasz amiben játszunk és belefektetünk egy csomó energiát. Nagyon idegesítő, és így játszhatatlan a játék.
Ilyenkor mindenki kifagy, mindenkit kidob, mindegy az hogy a világ mely tájáról vagyunk négyen.

Szerintem szerver hiba, nem tudom lesz e erre valaha valami megoldás, vagy ki fogja ezt orvosolni.
A játék pedig szerintem baromi jó, ha valaha egyszer váltok másik gépre onera ez lesz az első játék amit megveszek, természetesen a második rész. Ha ez megszűnik mint probléma.

[ Szerkesztve ]

(#46043) MasterMark válasza r.levente75 (#46042) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem meg user error. (No offense. :)) )

Ki szokott a "host" lenni?

Switch Tax

(#46044) zsola32 válasza MasterMark (#46043) üzenetére


zsola32
őstag

és ezt mire alapozod, kifejtenéd nekünk?

(#46045) r.levente75 válasza MasterMark (#46043) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha a host alatt azt a személyt értjük aki a négy fős csapatnak a vezére, akkor teljesen mindegy, hogy ki a host, mindig ugyan az a helyzet.

(#46046) x360elite válasza r.levente75 (#46045) üzenetére


x360elite
őstag

Szia.

"MasterMark" felhasználónak félig meddig igaza van. Felhasználó probléma, de ennél összetettebb a dolog.
Egy egyszerű példa:

Teszem azt adott 8 játékos mondjuk egy MK9-ben, akik online egymás ellen játszanak. Tegyük fel az egyikük közép európából a többi pedig észak amerika keleti partja környékéről. Ha nehézkesen is, de viszonylag jól tudnak játszani. Ugyanez a művelet egy közép európai ország és mondjuk észak amerika nyugati partja között már simán felejtős. Tehát a probléma az általad említett "világ bármely pontjáról"-ban keresendő, ugyanis ha csak az egyik játékos nem megfelelő a többihez képest, akkor az egész server szívni fog. Ezért van az, hogy néha jó, néha nem.

Azért az MK9-et emeltem ki, mert Én abban szoptam ezzel sokat. Ott mondjuk a legnagyobb problémát a brazíliai játékosok jelentették. Bejött nyolcadiknak "king of the hill"-be és amint rákerült a sor, hogy játszon azonnal kivágta az összes többi játékost vele együtt. Sajnos ez kivédhetetlen.

Ha lehet Én azt javaslom, hogy próbáld meg játék előtt megnézni azt, hogy honnan játszanak a veled egy játékban lévő tagok.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#46047) r.levente75 válasza x360elite (#46046) üzenetére


r.levente75
addikt

Lehet van benne valami, szokott lenni amerikai, európai, volt már japán kolumbiai és indiai játékos is a négyesbe. Így konkrétan nem szoktam figyelni, hogy melyiknél fagy, de van hogy elindulunk és majdnem az utolsó pályáig semmi gond nincs, egyszer csak hopp. Nálunk leginkább lengyelek és angolok vannak többségben, de elég sok a magyar is. Most figyelni fogom miután kidobott, visszakeresem hogy kivel játszottam. Kiváncsi leszek.

Monjuk, ha ez így van, akkor én mint felhasználó azt gondolom erről nem tehetek. Az bosszantó a dologban, ha csak az anyagi oldalát nézzük, hogy ezért vettem egy használt belső vinyót 8k-ért, egy éves gold tagságot 12k-ért, és a játékot szerencsére csak1,5k-ért. Ezt összegezve 20k felett vagyok és nem százas a dolog. Szerintem ez a user error! Ha már valami pénzbe kerül lehet, hogy ezeket a hibákat ki kellene küszöbölni és minden heppy lenne.

[ Szerkesztve ]

(#46048) x360elite válasza r.levente75 (#46047) üzenetére


x360elite
őstag

A megoldás egyszerű, de k**va drága.

Egy egyszerű szervert kellene a kapcsolatok közé iktatni, ami az egyes kontinensek közti távolság miatt kezeli a késleltetést, de ez a megoldás ugyan egyszerű, viszont szinte kivitelezhetetlen.

Kicsit elbizonytalanodtam mikor olvastam, hogy javarészt lengyel magyar és angol játékosok vannak, mert azokkal nincs gond. Viszont amint írtad japán is van. Na most, az az egy japán megölheti az egész játékot, amit innen indítasz és összekapcsolódik egy angol és lengyel játékossal, meg nesze egy japán a világ másik végéről. :F Ha a fenti megoldás nem is lehetséges, az azért nem hinném, hogy megoldhatatlan lenne, hogy IP cím alapján szűrjön a szerver és nehogy már egy japánt meg mondjuk egy írt összekapcsoljon, mert tuti "server crush" lesz...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#46049) zsola32 válasza r.levente75 (#46047) üzenetére


zsola32
őstag

őssze kell szedni négy ungarische embert...azzal bizti tuti lesz a játék

(#46050) x360elite válasza zsola32 (#46049) üzenetére


x360elite
őstag

A kiály szólott !!! :R :R :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.