Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50751) MasterMark válasza Saumur1 (#50750) üzenetére


MasterMark
titán

Az tök jó, csak nem arra találták ki, hogy torrentezett filmeket nézz rajta.

Támogatott formátumok itt.

Switch Tax

(#50752) x360elite válasza MasterMark (#50751) üzenetére


x360elite
őstag

Ráadásul nem is kell pendrive meg semmi más sem. Ha van minimum egy win7 a PC-n, akkor jobb klikkkk a filmre és ha a box valamint a PC is az otthoni hálózaton van, akkor a jobb klikk után lesz egy olyan lehetőség, hogy "lejátszás a következőn". Ott kiválasztja az xboxot és már megy is a film.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50753) MasterMark válasza x360elite (#50752) üzenetére


MasterMark
titán

Ettől még ugyanúgy érvényesek ezek a formátumok. Egyébként DLNA-n csinálja ezt, és Windows Media Player-ben engedélyezni kell az adatfolyam továbbítást.

szerk.: De ha már van ott egy gép, akkor azt kell a TV-re kötni és meg van oldva.

De ennél jóval többet tud, egyszerűbb és olcsóbb egy Androidos, vagy akármilyen TV okosító...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50754) x360elite válasza MasterMark (#50753) üzenetére


x360elite
őstag

A lényeg nem változik.... Nem kell pendrive, de egyébként igen, mielőtt használhatnád valóban kell kettőt kattintani. Kivétel Win 7 Ultimate és Win 8.1 ezekben alapból engedélyezve van az MP-ben.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50755) MasterMark válasza x360elite (#50754) üzenetére


MasterMark
titán

Nem kell pendrive, helyette kell egy teljes PC. Sokkal jobb. Biztos viszi mellé a nyaralóba a PC-jét is...
(Ha meg viszi, akkor feleselges közbeiktatni az Xbox-ot.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50756) x360elite válasza MasterMark (#50755) üzenetére


x360elite
őstag

Jahh. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50757) l.skywalker válasza Saumur1 (#50748) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én egy küldő HDD-t raktam rá és mpeg4-be konvertálom az összes mesét, amit a gyerekek néznek. Ebben a formátumban gond nélkül tudják nézni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50758) MasterMark válasza l.skywalker (#50757) üzenetére


MasterMark
titán

Otthon? Mert ott én is a DLNA-ra szavazok.

Switch Tax

(#50759) l.skywalker válasza MasterMark (#50758) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyértelmű. Viszont nálunk a 360-at a feleségem és a gyerekek használják napközben. Ha én azt mondom a feleségemnek, hogy DLNA, akkor elválik. :D

Laptopok nagyon lassúak a házban, így a 2 Xbox lett az elsődleges média platform. Éppen böngészni nem azon böngészünk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50760) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Slime Rancher

Cobalt - (Japán Store)

Bayonetta

Deals with Gold:

Spotlight Sale:

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50761) Bogyi007


Bogyi007
veterán

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50762) l.skywalker válasza Bogyi007 (#50761) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi, mint mindig!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50763) szupermacs


szupermacs
veterán

Modern Warfare szerverek mennyire élnek még 360-on? Érdemes még beszerezni a bundlet?

(#50764) Silεncε válasza szupermacs (#50763) üzenetére


Silεncε
őstag

A hárommal jászottam ~1-1.5 hónapja, ott talált rendszeresen játékosokat elég gyorsan (olyan 3-4ezer player volt online). Csak sok a csaló

(#50765) szupermacs válasza Silεncε (#50764) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor felejtős. Köszi! :R

(#50766) x360elite válasza Silεncε (#50764) üzenetére


x360elite
őstag

Mondjuk számomra mindig is fura volt, hogyan lehet xbox360-on a live-on csalni.?.? Én úgy tudom, hogy leginkább sehogy.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50767) MasterMark válasza x360elite (#50766) üzenetére


MasterMark
titán

Módosított gépen azt csinálsz amit akarsz, és sajnos nem azonnal banolják...

Switch Tax

(#50768) x360elite válasza MasterMark (#50767) üzenetére


x360elite
őstag

Ez igaz, erre nem gondoltam :R . Mivel én soha nem módosítanám a gépem, így ez a lehetőség eszembe sem jutott.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50769) szupermacs válasza MasterMark (#50767) üzenetére


szupermacs
veterán

Módosított gépen is lehet Live-on keresztül multizni?

(#50770) MasterMark válasza szupermacs (#50769) üzenetére


MasterMark
titán

Amíg nem banolják az acc-ot, vagy a gépet, miért ne lehetne?

Switch Tax

(#50771) szupermacs válasza MasterMark (#50770) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tudom, nem értek hozzá. Azt hittem a mókolás miatt nem lehet csatlakozni.

(#50772) Silεncε válasza szupermacs (#50771) üzenetére


Silεncε
őstag

Ugyanúgy tud, csak egy idő után észre veszik és tiltják a gépet a Live-ról (ahogy egy konzolt feltörnek, megjelennek rajta a csalók, hiszen a keszítőik hozzáférnek a játékok fájljaihoz <-- ezért nincsenek a curr. gen konzolokon hackerek)

(#50773) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Van egy vezetékes kontrollerem, aminek a jobb és bal joystick -je is lötyög, nem érzékel eléggé, cserére szorul.
Ebayen rohadt nagy a választék hozzá, de fogalmam sincs melyiket vegyem, melyik lesz olyan pontos, mint az eredeti. Van valami ajánlott darab?

Nem muszáj ebay -ről, csak példának írtam.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#50774) Casoli


Casoli
őstag

Alps analog joyt keress. Az hasonlo mint a gyari.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#50775) IG55


IG55
senior tag

Ez azt jelenti, hogy nem megvásárolható már a Dirt Showdown?

(#50776) MasterMark válasza IG55 (#50775) üzenetére


MasterMark
titán

Magyar Store-ban nem.

Switch Tax

(#50777) andzsin73


andzsin73
tag

sziasztok, sajnos én már egy öreg csóka vagyok és leragadtam a commodore 64-nál:), vettünk a gyereknek egy xbox360-at, ez most tényleg komoly, hogy csak akkor lehet játszani a géppel, ha minden hónapban megveszem a 10.000ft-os előfizetést? és ezt miért nem közlik előre? valaki homályosítson már fel legyen szíves, hogy ez hogy a fenébe van? vettem neki egy játékot tök legálisan dvd-n, regisztráltam géphez adott Gold előfizetést, aztán most kiírta, hogy csak akkor lehet a játékkal játszani, ha van előfizetésem. Azt meg nem hiszem el, hogy Magyarországon mindenki előfizet minden hónapban, gondolom ki lehet chippeltetni cuccot és akkor működik, de kkor ugrott a gyári garancia, jól látom?

(#50778) csaabz válasza andzsin73 (#50777) üzenetére


csaabz
őstag

A játékok nagy része játszható előfizetés nélkül is. A gold a multiplayerhez kell általában

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#50779) MasterMark válasza andzsin73 (#50777) üzenetére


MasterMark
titán

Jezus, ha nagy a sotetseg, akkor ne kombinalj ra megjobban legyszi.

10 ezer Fortint az 1 EVRE jo! Illetve ez az elofizetes arra kell, hogy multizni tudj. Es igen, aki multizni akar, az elofizet. Az a kb. 700 Ft nem egy nagyon megterhelo honaponta. Ha megis, akkor meg nem muszaj multizni, lehet jatszani a gepen Gold nelkul is.

Milyen jatekrol van szo?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50780) andzsin73 válasza MasterMark (#50779) üzenetére


andzsin73
tag

Hát én nem tudom , ez egy Plant vs Zombies Garden Warfare, hibaüzenet "Your profile does not have the correct permission to access Xbox Live functionality" - beszélek angolul:), gondolom ez magyarul azt jelenti, hogy vegyem meg az 1 évre szóló előfizetést? mert amit a konzolhoz adtak gondolom az egy egy hónapos próba cucc volt.

(#50781) andzsin73 válasza csaabz (#50778) üzenetére


andzsin73
tag

nem akarunk multiplayerezni, csak menjen egy játék, amit dvd-n megveszek az isten szerelmére...

(#50782) MasterMark válasza andzsin73 (#50780) üzenetére


MasterMark
titán

Ha annyira nagyon beszelsz angolul, akkor miert nem ertelmezed amit kiirt?

Az Xbox Live funkciokhoz nem fersz hozza a jatekon belul...

#50781: Attol meg, mert nem ertesz hozza, meg mennek a jatekok dvd-rol az isten szerelmere...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50783) andzsin73 válasza MasterMark (#50782) üzenetére


andzsin73
tag

figyelj ember: nem kioktatni kell a másikat, hanem elmagyarázni neki mit csináljon, segítséget kértem, három diplomás egyetemi tanár vagyok, bocs hogy nem értek az Xboxhoz. Hihetetlen, hogy ez az ország még mindig itt tart!

(#50784) MasterMark válasza andzsin73 (#50783) üzenetére


MasterMark
titán

Gratulalok.

Mar ne is haragudjal, de te jottel ide kakival dobalozni mint valami ovodas, mikor nem ertesz hozza...

Szoval megegyszer:

-NEM kell elofizetes, csak ha multizni akarsz.
-A jatekok mennek lemezrol elofizetes nelkul is, de amihez elofizetes kell, azt a reszet nem hasznalhatod.
-Amelyik jatekot csak multiban lehet jatszani, vagyis elofizetes is kell hozza, azt kulon A DOBOZON JELZIK.

Switch Tax

(#50785) parandroid válasza andzsin73 (#50783) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom akkor egyik szakdolgozatot sem az adjonisten-fogadjisten kapcsolati relációinak témakörében írta a kolléga. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50786) pimmi


pimmi
senior tag

három diplomás egyetemi tanár vagyok
titkold

(#50787) andzsin73 válasza MasterMark (#50784) üzenetére


andzsin73
tag

Kösz, akkor megnézem mi van a dobozán, akkor így világos, látod ez ilyen egyszerű, leírod érthetően és nem kioktatsz, akkor rendben vagyunk.

(#50788) Zeki


Zeki
nagyúr

Sok a hőségtől ideges ember?
Nem volt ilyenje, csodálkozott hogy mijafac van.
Csak le kellett volna komment nélkül írni, hogy nincs teendője, megvásárlandója, ha nem akar multiplayerezni online.

(#50789) andzsin73


andzsin73
tag

A többieknek és akik még ezután jönnek, kösz a rosszindulatot előre is, qrva nagyot néznétek, ha
ilyen stílusban válaszolgatnék nektek, amikor hirtelen valamilyen jogi problémátok keletkezne,
amit nem tudnátok megoldani csak a szakember segítségével. Nagyon nem tetszene és fel lennétek háborodva.
A másik : próbáljatok meg úgy élni, hogy nem bántotok meg másokat, azt gondolom, én nem személyeskedtem, ti meg folyamatosan.

(#50790) MasterMark válasza andzsin73 (#50789) üzenetére


MasterMark
titán

Mit szolnal, ha ugy jonnek hozzad segitseget kerni, hogy:
Ez az egesz egy nagy szar, mindenki hulye aki igy csinalja, hogy lehet ezt megoldani a mafiaval. Na? Tetszene?

szerk.: Egyebkent mar az elso hsz-emben is leirtam minden fontos infot ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50791) x360elite válasza Zeki (#50788) üzenetére


x360elite
őstag

Az adott játék csak online játszható. :U Tehát nagyon is van teendője....

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50792) andzsin73 válasza MasterMark (#50790) üzenetére


andzsin73
tag

bocs, nem dobáltam kakit, ahogy írtad, nem küldtem el senkit az anyjába, csupán annyit írtam, hogy hogy a fenébe van az, hogy veszek egy játékot és ehhez külön előfizetés kell? ez nekem magas, ezért írtam, hogy én leragadtam ott, hogy beteszem a floppyt vagy dvd-t, meg a "$",8 és tsainál és hipp-hopp a játék működik.

de egyébként közben az összes menüt végigzongoráztuk és mindenhová kéri az előfizetést még az "options"-hoz is, semmit nem lehet vele előfizetés nélkül csinálni, még single módban sem indul el.

(#50793) MasterMark válasza andzsin73 (#50792) üzenetére


MasterMark
titán

Bocs, de a 10k minden honapban, es a mindenki hulye, hogy kell kicsippelni azert nem pont a rendesen megkerdezted kategoria.

Mint mar irtak, azt a jatekot csak elofizetessel lehet jatszani, mivel csak multiplayer modja van.
A dobozon rajta van tobb helyen is, hogy elofizetes szukseges a jatekhoz.

Az elofizetes egesz evre annyi, mint amit irtal, es igen kepzeld vannak emberek akik ezt kifizetik. Abbol tartjak fent az online szolgaltatast. Illetve honaponta 2 ingyen jatekot is kapsz.

Switch Tax

(#50794) parandroid válasza andzsin73 (#50792) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem állítottál be alapértelmezett profilt a géphez. Van XBOX Live profilod (Microsoft account) bejelentkezve?

Amúgy igaza van annak a kollégának is, aki említette, hogy ez csak online játszható játék, most nézem a neten a borítót, és rajta van, hogy 'online only', illetve hogy 'XBOX Live Gold required (sold separately)'. Szóval valóban kell hozzá Live Gold előfizetés, és csak online játszható.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50795) andzsin73 válasza MasterMark (#50793) üzenetére


andzsin73
tag

Kicsit több, mert 10 dollár havonta az 36 ezer forint egy évben, azon lehet vitatkozni, hogy sok vagy kevés, egy amerikainak a 10 dollár az annyi mint nekünk 100ft.

(#50796) MasterMark válasza andzsin73 (#50795) üzenetére


MasterMark
titán

Itthon 2500 havonta. Ha egy evre veszed meg elore, akkor sokkal olcsobb... De kotekedj meg, hiaba te magad mondtad, hogy azt sem tudod mirol van szo. [link]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50797) andzsin73 válasza parandroid (#50794) üzenetére


andzsin73
tag

Köszi, hát igen, erre írtam az elején, hogy nekem ezt szoknom kell, hogy mindenféle trükkös dolgok vannak, amit meg kell nézni a borítón és nem csak annyi, hogy megveszem a játékot és hipp-hopp működik. A gyerek még 9 éves, ő pláne nem ért hozzá, csak látta valakinél, én meg megvettem neki, de így közel az ötvenhez egyre többször futok bele ilyen dolgokba, hogy egy ilyen szög egyszerű játéknál még ilyenre is figyeljek oda, hogy mi van a borítón. Erre írtam, hogy régen annyi volt, hogy betettük a floppyt vagy a cd-t és a játék működött, nem kellettek hozzá ilyen trükkök.

Hozzáteszem: kaptunk még egy free month live gold előfizetést, csak amikor megadom az adataimat a "states"-nél csak amerikai államokat dob ki, ilyenkor mi van? mert ha nem írok be semmit nem enged tovább...

(#50798) andzsin73 válasza MasterMark (#50796) üzenetére


andzsin73
tag

Pont ezért kérdeztem ember, hogy mit kell csinálni? Te összekevered a kötekedést azzal, hogy az ember megkérdezi, hogy mit kell csinálni, mert nem értem.

(#50799) Zeki válasza parandroid (#50794) üzenetére


Zeki
nagyúr

Na akkor az a játék máris nem annyiba kerül, mint amennyiért megvették. Így max nézegetni lehet.
Sosem kéne live only game.

(#50800) parandroid válasza Zeki (#50799) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrészt sokunknak alapból folyamatos Live Gold előfizetése van évek óta, másrészt vannak itt páran a topikban, akik eléggé rá vannak kattanva erre a konkrét játékra, harmadrészt egy egész iparág épül az MMO játékokra, ami azt mutatja, hogy a te személyes véleményed ellenére bizony van ennek piaca. És ezt lassan 10 évnyi WoW-os múlttal mondom, de nézd csak meg boxon is, hogy mennyire megy akár a Diablo multija, akár a Destiny, vagy az Elder Scrolls online, az olyan címeket nem is említve, amik a semmitmondó single player tartalom mellett igazán multiban élvezhetők, mint a Titanfall, a Battlefield, vagy a CoD újabb részei, vagy akár az Overwatch, a sportjátékokról (FIFÁsok, szevasztok) nem is beszélve.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.