Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97701) Vtwo válasza Chuck Norris (#97700) üzenetére


Vtwo
senior tag

Basszus...kísértésbe estem... :Y

(#97702) wenkman válasza Vtwo (#97701) üzenetére


wenkman
tag

Pont ezt akartam írni.
Bár nekem az 5,5 coll túl nagy...
De ha jó a fényképezője, akkor nem is lenne olyan rossz... már annak aki fényképezni mobillal szeret...

[ Szerkesztve ]

(#97703) Vtwo válasza wenkman (#97702) üzenetére


Vtwo
senior tag

Két dolog tart vissza.
1. Az Alza a legrosszabb vásárlói értékelésű webshop amit láttam.
2. 950 XL.
De azért...hmmm...

[ Szerkesztve ]

(#97704) Spet válasza Chuck Norris (#97700) üzenetére


Spet
addikt

Hát ha a tárolt oldalon lévő árért volt, akkor tényleg azt kell, hogy mondjam, hülye aki megveszi.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#97705) Chuck Norris válasza Spet (#97704) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Én kibővíteném a hülyék körét mindenkivel aki okostelefonnak wp-t vesz mostanság de minden másra jó lett volna, 33-ért adták ingyen szállítással.

(#97706) betegphiu válasza Chuck Norris (#97705) üzenetére


betegphiu
senior tag

Már el is vitte valaki :D
Nem én voltam, szerintem nagyon ronda egy darab.

(#97708) Spet válasza Chuck Norris (#97705) üzenetére


Spet
addikt

Annyiért, mint gyűjtői darab, meg is érhette.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#97711) Cane válasza Chuck Norris (#97705) üzenetére


Cane
őstag

Funkcióit tekintve mitől nem okos?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#97712) pikszel válasza Cane (#97711) üzenetére


pikszel
őstag

Hamarosan itt lesz eagle kolléga. Ő majd kifejti neked.

;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#97713) zolee001 válasza Chuck Norris (#97705) üzenetére


zolee001
őstag

Köszönjük a véleményedet,esetleg bövebben is kifejtenéd ?

(#97714) janeszgol


janeszgol
félisten

Amit mondott, akar igaza is lehet. Ahogy mondta, az nem mindegy.
Ha a telefonos alapfunkciok, mediaeszkoz funkcio, kamera, net, email okostelozasnak szamit, akkor az.
Ha belevesszuk az appozast, akkor feature phonna lettek szeretett eszkozeim. De nekem igy is megfelelnek.

(#97715) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#97705) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Jó hírem van, ismét lehet rendelni hasonló feltételekkel mint korábban :C

(#97716) wenkman válasza Chuck Norris (#97715) üzenetére


wenkman
tag

Épp 285 ügyfél érdeklődik a termék iránt. :-)
---
Spotify-ban letöltött zene nem jelenik meg a Downloads mappában. Gondolom ez nem véletlen.
Van mód a laptopra másolásra?

(#97717) Vtwo válasza Chuck Norris (#97715) üzenetére


Vtwo
senior tag

Beszéljen le róla valaki,mert nem állok jót magamért és veszek egyet. :DDD

(#97718) bajnokpityu válasza Vtwo (#97717) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Visszakuldom epp. Nagyon jo minosegu keszulek, szerintem piszok szep is, de nekem nem jott be a w10.
Normal telom egy s9+.
Nem tudtam megoldani azt, hogy sambarol atmasolas nelkul filmet jatszon le. Ami sima ugy androidon, iosen is. Sajnos egy nap alatt nem talaltam android romot ra, igy a gyereknek se adom.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#97719) Vtwo válasza bajnokpityu (#97718) üzenetére


Vtwo
senior tag

Bő 5éve WP-t használok ,azzal nincs bajom.
Igazából a minősége és használhatósága érdekel hosszabb tapasztalattal.
De köszi azért.

[ Szerkesztve ]

(#97720) Khaal válasza Vtwo (#97719) üzenetére


Khaal
őstag

WP-n ez a csúcs, kb. ennyi. Van emiben jobb az Elite X3 vagy a 950XL, de összeségében ez a telefon a WP "királya". 33 szerintem egyáltalán nem sok érte 2 év garival, persze csak ha az ember elfogadja, hogy most már lényegében bármikor degradálódhat 100%-ban feature phone-ná.

Engem csak az Edge tervezett kilövése tart vissza a vásárlástól. Ha lenne WP alá másik böngészőmotor akkor nem lenne gond, mert amire nincsen app azt eddig is 90%-ben meg lehetett oldani böngészőn keresztül.

Amint viszont elkezd majd az eddigieknél is jobban földbeállni az Edge támogatottsága úgy lesz egyre használhatatlanabb a WP az alapfunkciókon kívül bármi másra.

(#97721) wenkman


wenkman
tag

Frissítés érkezett az Üzenetek-hez.
El se tudtam képzelni, mi lehet ez.
De amikor a smiley-k melletti fejecskét akartam beszúrni whatsappban, akkor jelezte a rendszer, hogy mostantól már a kis fejek bőrszínét is ki tudod választani, azaz mostantól már nem csak álom a néger mikulás!!!
Méghogy halott rendszer! Bah!!!! :-)
(Aztán lehet, hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz, csak én most vettem észre ezt a "funkciót".)

[ Szerkesztve ]

(#97722) betegphiu


betegphiu
senior tag

Lol

(#97723) cskamacska válasza Khaal (#97720) üzenetére


cskamacska
addikt

Most épp 32790 forintért adja az Alza a ALCATEL IDOL 4 PRO 6077X-et arany színben, ennyiért egy év múlva sem lesz droidos telefon ilyen vassal.

Családban Lumia 640 maradt még meg, az pont mostanában a böngészési élmény miatt lenne váltva, de ha tényleg fuccs a Edge-nek, akkor süllyedő csónakból süllyedő gőzösre váltanánk, én meg tarthatnám a hátam. :U
(Az én ötletem volt a 640 is, akkor épp egy HTC Desire 626 ellenében, amit rövid távon biztosan megbántam, azóta nem tudom hogy tartják magukat a 626-osok. Ha nem törtek maguktól ketté, félek hosszabb távon sem volt jó biznic :( )

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#97724) wenkman


wenkman
tag

Az audiomack.com-ról szerettem volna letölteni a port.hu podcastjét, de nem találtam sehol a letöltés gombot. Ezek szerint van olyan podcast, ami letölthető, és van olyan, ami csak online hallgatható?

Arról már nem is szólva, hogy tudtok ajánlani használható podcast appot?

(#97725) btudos válasza wenkman (#97724) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szerintem a weben nincs letöltési lehetőség audiomacken, csak alkalmazásban, ott megnéztem, letölthető.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#97726) wenkman válasza btudos (#97725) üzenetére


wenkman
tag

De gondolom, mikor alkalmazást említettél, akkor androidra vagy ios-ra gondoltál.

(#97727) bajnokpityu válasza cskamacska (#97723) üzenetére


bajnokpityu
félisten

tök jó lenne, h csináltak volna rá valami jó droidos romot :(
de nem találtam rá semmit. bocsi, h off.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#97728) zolee001 válasza bajnokpityu (#97727) üzenetére


zolee001
őstag

Windows 10 arm létezik rá ,én használom egy ideje

(#97729) btudos válasza wenkman (#97726) üzenetére


btudos
Topikgazda

Igen, iOS-en és weben néztem ugyanazt a podcast epizódot, csak az alkalmazásban találkoztam letöltési lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#97730) Vtwo válasza zolee001 (#97728) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hello !
Neked Alcatel idol 4 pro-d van ?

(#97731) zolee001 válasza Vtwo (#97730) üzenetére


zolee001
őstag

Nem,de kaptam olyat is,ilyen fejre szerelhetö virtuális izével egyetemben,akkor láttam amikor a vevö 12 éves gyereke beüzemelte
950XL eket használok,van gyári windowsos és van WOA "hackelt"

(#97732) Vtwo válasza zolee001 (#97731) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nézegetem az Idol 4 pro-t mióta Chuck Norris kolléga belinkelte 33-ért.
Minőségre,megbízhatóságra milyen a cucc ?

(#97733) zolee001 válasza Vtwo (#97732) üzenetére


zolee001
őstag

Fogalmam nincs 2éve kaptam az MS töl 3 db telefont közte ezt az Alcatelt is a VR szemüveggel,a szemüveg volt rajtam 10 mp-ig a telefon egyszer sem.
33 körül 950 et is lehet venni ,söt 15-20 ért is,természetesen használtan,csak azon fut el a Windows on Arm már ha akarod december után is használni teljes értékü windowsként
Az Alcatelröl nem tudok nyilatkozni

(#97734) Vtwo válasza zolee001 (#97733) üzenetére


Vtwo
senior tag

Oké,köszi.
Én is a 950XL-t venném,de használtan és gari nélkül nem vállalom be.Többet meg nem adok WP telóért,tehát új 950 nem játszik.
Ezen az alcatelen meg van 24hó gari és új 33-ért.Csak senki nem mond tapasztalatokat róla sajnos.
De még ketyeg a 640XL gond nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#97735) betegphiu válasza Vtwo (#97734) üzenetére


betegphiu
senior tag

Azért nem mond senki semmit, mert amikor már világossá vált, hogy annyi a windows mobilnak, kb akkor jelent meg ez a telefon is, meg a Hp is.
Senki nem akart már akkor ilyen rendszerű telefont venni. Elenyésző számban futhat mindkét csúcsmobil a felhasználók körében.

Itt össze tudod hasonlítani.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#97736) bajnokpityu válasza zolee001 (#97728) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Azt úgy kell elkepzelni, mintha a telo kijelzojen menne egy rendes w10? Miniatűr x gomb, ugye?

Viszont lenne sambarol on the fly filmezés :)

Youtube program gondolom nincs külön rá.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#97737) Sztyepadzso válasza bajnokpityu (#97736) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Így képzeld el:
YT
Ez mondjuk XL, kicsit döcögősebben elvileg ilyen a sima 950 is, de előbb az XL bajait akarják megoldani, mert az combosabb, jobb élmény nyújthat, ha kész. Én is ki fogom próbálni(sima 950-en), főleg ha megoldják, hogy tölteni lehessen, ha a WoA fut(mert most csak Qi tudod tölteni ilyen esetben, vagy dual bootot csinálsz, és töltéshez átlépsz W10M-re), meg ha a saját PC-en Win10 lesz(az is kell a telepítéshez)
(ami akkor következik be, ha összeszedik magukat, és nem azt olvasom minden techfórumon a frissítés másnapján, hogy valamit megint sikerült elb@szniuk, oda a fényképalbum...(Oh, eszembe is jutott, hogy miért váltottam...)

@#97727 bajnokpityu
Miután a beépített alkatrészek egy része csak Win10-es telefonokba került beépítésre, így egyszerűen nincs rá driver. Nem volt és nem is lesz rá Android. A Project Andromeda, a platform haldoklásának észrevételekor elkaszált program adott volna módot Android appok futtatására, de ez sosam készült el teljesen, és került ki hivatalosan a fejlesztők kezei közül.
Aki androidra vágyik, az vegyen androidos telefont, szerintem van választék. Én is átálltam, tartott 1 hétig, és boldogabb lettem, mert működnek a dolgok. Hiányzik 3 feature, de most októberben, amikor lejár a hűség, olyat nézek, amiben van.

[ Szerkesztve ]

(#97738) bajnokpityu válasza Sztyepadzso (#97737) üzenetére


bajnokpityu
félisten

köszönöm a segítséget! :R

tudod azért akartam futni egy kört, hátha, mert a hardver, a kijelző, fotó, a kézbefogás nagyon meggyőző ennyiért. és hátha. de, persze, értem én, ha nem lenne az alza 33rugós akciója, senki se venné meg 100+ért, ott már egész komoly droidos telók vannak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#97739) Cane válasza betegphiu (#97735) üzenetére


Cane
őstag

Nem pontos az összehasonlítás. A 950xl tud 4k videót rögzíteni max. 30 fps-el, fhd-t pedig max. 60 fps sebességgel.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#97740) betegphiu válasza Cane (#97739) üzenetére


betegphiu
senior tag

Nem én csináltam az összehasonlítót. :)

(#97741) Cane válasza betegphiu (#97740) üzenetére


Cane
őstag

Azt egyből gondoltam. 😀

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#97742) this is life válasza bajnokpityu (#97727) üzenetére


this is life
Ármester

Csak elvi síkon , de van ra droid rom , mivel az alapokat az idol 4 adja, a kérdés inkább hogy miként lehet ra flashelni a gyári alcatel android idol 4 romot . Amúgy kár a telefonért mert w10m zászlóshajó lehetett volna , akar csak az elite x3 . De már akkor kerültek piacra mikor már köztudott volt Ms mobil szegmens nullázása,kivéreztetése .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#97743) Chuck Norris válasza bajnokpityu (#97727) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Keresgéltem én is legalább egy órát de nem találtam sehogy sem, hogy valaki rakott volna rá androidot. A másik meg, hogy ha még valahogy nagy nehezen sikerülne is rárakni akkor se lenne egy kitesztelt stabil rendszer, habár a legtöbb telefon ami androidnak jön ki sem tűnik nekem nagyon annak.

De igazából már nem kell vele foglalkozni mert elfogyott, ha valakit mégis érdekelne van egy rendelésem amit átadhatok.

(#97744) Vtwo válasza Chuck Norris (#97743) üzenetére


Vtwo
senior tag

Azt hiszem tegnap Én vittem el az utolsót.

(#97745) bajnokpityu válasza Chuck Norris (#97743) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem már elvileg visszaindult az ára

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#97746) zolee001


zolee001
őstag

E-bay tele van WP-vel

(#97747) betegphiu válasza zolee001 (#97746) üzenetére


betegphiu
senior tag

Van már 40-ért HP is :)

(#97748) zolee001 válasza betegphiu (#97747) üzenetére


zolee001
őstag

Itt a hardverapron is szokott lenni,1-2 honapja egy szatyor (8-10 db) WP-t árult 25.000 ft -ért egyben az egészet
Nokia 930-MS950 ig minden volt benne ,müködö állapotban

(#97749) Vtwo


Vtwo
senior tag

Szerintem az új-bontatlan Idol 4 Pro 32790-ért ,JBL fülessel,2év magyar garival verhetetlen ár volt.
Újat az ebay-en is a többszöröséért kapsz és annál nincs 2év magyar gari ugye.
Almát az almával hasonlítsunk össze ...

[ Szerkesztve ]

(#97750) zolee001 válasza Vtwo (#97749) üzenetére


zolee001
őstag

Igaz ami igaz,kinek a pap kinek a papné
Nekem ne adjanak el semmit magyarországon,magyar garancia és szerviz,köszönöm kihagyom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.