Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Tegnap feltoltam a 8.1 x64 Pro-t a munkahelyi gépemre. Igaz csak egy i3-4130 duruzsol benne, de nyugalmi állapotban is folyton 30-40% között hajtja a processzort. Ránéztem feladatkezelőben, ahol is a Feladatmegszakítások kéri a legtöbbet (20-30% között).
Bár erősen kétlem, de megkérdem: ez így rendben van? :F

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56052) GEPESZ66 válasza bopeti98 (#56050) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szerintem ez WIN probléma, újratelepítés megoldja.
Nekem asztali gépen volt olyan, hogy ha nem volt bekapcsolva a modem, tehát nem volt net, akkor a bejelentkezési képernyőig eljutott, majd újraindult.

(#56053) HKorn


HKorn
addikt

Feltettem a 8.1-et egy 50Gb-s partícióra, ez gondolom elég sovány lesz egy idő után, már a Win 7 is kezdte kinőni.

Meg lehet ezt növelni partíció kezelővel, úgy hogy elveszek területet a másik meghajtóról, ami használatban van?

Run&Ride

(#56054) szabonagyur válasza Petyyyyy (#56051) üzenetére


szabonagyur
félisten

Driverek hogy vannak? Víruskergető milyen?

(#56053) HKorn:@ lehet persze, ha az üres hely egyből a C után van akkor a beépítettt is képes erre, ha nem akkor van erre program, aminek a neve nem jut eszembe de ha rákeresel itt volt róla szó sokszor már.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56055) cattus válasza HKorn (#56053) üzenetére


cattus
őstag

Ha más programot nem nagyon telepítesz, akkor elégnek kell lennie. Amúgy Lemezkezelőben jobb klikk a partícióra --> Kötet kiterjesztése.

Do the thing!

(#56056) Petyyyyy válasza HKorn (#56053) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Elég lehet az 50GB is, attól függően hogy pakolod meg programokkal.
Úgy tudom csak egy lemezen lévő, különálló partíciók esetén megodlható az összeolvasztás. Ilyen esetben is törlődik minden adat arról a partícióról, amelyet hozzá akarsz csatolni az általad választotthoz.

szabonagyur - Driverek a gyártó oldaláról (HP) jöttek, minden illesztve, eszközkezelben nincs figyelmeztetés. Víruskergetőnek az AVG 2015 IS, mellé egy Malwarebytes. Futtattam is mindkettőt, utóbbi talált is két o'ijektumot. Eltávolítás, újraindítás, de nem segített.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56057) #81562624 válasza bopeti98 (#56050) üzenetére


#81562624
törölt tag

"...Win 8.1-en bekapcsolom a gyors rendszerindítást ( Energiagazdálkodási lehetőségek -> Rendszerbeállítások )..."

Pontosan hol van ez a beállítási lehetőség?? A vezérlőpultban nem találom. :F

(#56058) szabonagyur válasza #81562624 (#56057) üzenetére


szabonagyur
félisten

BIOS-ban van Fast boot néven. Asztali gépeknél pl van none, fast meg ultrafast lehetőség is. utóbbinál kell valamilyen videókártya támogatás, nekem ezt írja legalábbis.

@(#56056) Petyyyyy : esetleg meg lehet nézni, hogy hálókábelt kihúzva is ilyen e, illetve várni kicsit, lehet indexel sokat és tele a gép.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56059) bopeti98 válasza GEPESZ66 (#56052) üzenetére


bopeti98
őstag

Ha nem lesz más megoldás, akkor majd hétvégén újratelepítem. Amúgy is ideje lenne már, mert kb 1 éve 2 hónapja lett véve a laptop, akkor ráraktam a Win 8.1-et és azóta nem volt újratelepítve. Még nagyon karbantartva sem.

(#56057) carrick16

Nekem itt van:

(#56060) #81562624 válasza bopeti98 (#56059) üzenetére


#81562624
törölt tag

Megtaláltam. Oldalt kell rákattintani az "A főkapcsolók funkciójának megadása"-ra, és utána látható az a tartalom, amit te is beillesztettél.

(#56061) Mate-HS


Mate-HS
csendes tag

Sziasztok! A Dell inspiron laposomra feltelepítettem a Win 8.1-et (ill. le is frissítettem) és azt vettem észre, hogyha a zenelejátszó megy, akkor a proci 100%-on megy (illetve az erőforrás kezelő még olyat is ír hogy 110% :O ) ez szerintem nem normális. Valamit esetleg be kellene állítani. Az áruházban az appokat is frissítettem. Mindenesetre nekem gyanús hogy ennek nem így kellene lenni, driverek Elvileg fent vannak.

Hearthstone battletag: Máté#2958

(#56062) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!Holnap érkezik a megrendelt ssd-m. Csak simán berakom a gépbe és fel is fogja ismerni a gép?Mert akkor ssd-re mehetne is a win8.A hdd-n meg maradhat a win 7.Működne ez így?Aztán gép indításakor lehetne választani hogy win 7 vagy 8 rendszer induljon. Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#56063) szabonagyur válasza Rico45 (#56062) üzenetére


szabonagyur
félisten

Így van berakod és megy. Ha azt akarod, hogy automata választó menü legyen akkor legyen bent telepítéskor a HDD is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56064) Rico45 válasza szabonagyur (#56063) üzenetére


Rico45
őstag

Okés!Persze a hdd bent marad. De ha pl.a hdd- formáznám akkor sérülne az ssd-n lévő rendszer?Ezt csak kíváncsiságból kérdezem. Asszonykámnak marad a win 7 :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#56065) szabonagyur válasza Rico45 (#56064) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem sérülne a WIn8 ha csak a Win7 HDD-t formázod.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56066) Rico45 válasza szabonagyur (#56065) üzenetére


Rico45
őstag

Okés!Köszönöm szépen a válaszod!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#56067) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok !

Hétfőn veszek új gépet magamnak , amely paraméterei a következők:

Intel Core i5-4440 3.1GHz BOX (s1150)
- ASRock B85M Pro4 (mATX) (Intel s1150)
- Kingston DDR-3 8GB /1600 HyperX Fury White KIT (HX316C10FWK2/8
- GIGABYTE GTX 760 2GB GDDR5 OC Rev. 2.0 (GV-N760OC
- WD 1.0TB SATA-III Caviar Blue (WD10EZEX)
- XFX 550W TS Series (P1-550S-XXB9)

Ezt a pc-t elsősorban játékok játszására használnám, illetve filmnézés, böngêszês.

Szerintetek a win7 64 bit vagy a win8 64 bit op rendszer lenne jó nekem.

Ha win 8 as op rendszer lenne telepîtve akkor az alaplapom ( Asrock b85m pro4) tudná a home cloud-ot, nagyon gyors bootolást stb..

Azonban attól tartok, hogy sok játék nem lenne kompatibilis a win8 al.

Szerintetek melyiket érné meg feltenni ?
Elsőszámú szempont : A játékok tökéletes működése.

Köszönöm!! :R

[ Szerkesztve ]

(#56068) quailstorm válasza AsusBoy (#56067) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sokkal nagyobb a különbség játékkompatibilitásban XP és 7 közt mint 7 és 8.1 közt. Szerintem nem ütköznél hibába a 8.1-gyel.

(#56069) AsusBoy válasza quailstorm (#56068) üzenetére


AsusBoy
senior tag

8.1 es windowsnál is van 64 bites?

Illetve nem nehéz megszokni?
Miben jobb mint egy win 7 ?

8.1 es windowsnál fognak működni azok a dolgok amiket îrtam?

Esetleg van olyan dolog amire oda kell figyelni ?
Köszönöm!

Hol tudom megvásárolni a windowst?

(#56070) quailstorm válasza AsusBoy (#56069) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miért ne lenne?
Meg kell nézni a billentyűkombinációk referenciáját, utána jó lesz. Új funkciók is vannak, pl screenshot azonnali mentése fájlba.

Nem látom mit nem tudna. Ez a legfejlettebb és a legösszetettebb Windows jelenleg.

(#56071) VoidXs válasza quailstorm (#56070) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Screenshot azonnali mentése? Annak mi a kombinációja? És hova ment?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#56072) cattus válasza VoidXs (#56071) üzenetére


cattus
őstag

Asszem Win+PrtScr. És a Dokumentumok --> Képek --> Screenshots mappába menti.

Do the thing!

(#56073) VoidXs válasza cattus (#56072) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az ám :R

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#56074) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!

Hozzám került egy Samsung notebook, amire eredetileg Windows 8 volt gyárilag telepítve, de a tulaja azt letörölte és Windows 7-et tett fel. (partíciókat törölte) Most vissza kéne tenni a Windows 8-at, de mivel telepítő lemezt és kulcsot sem adtak mellé, ezért nem megy. Azt szeretném megtudni, hogy Samsung szervizen kívűl máshogy is fel lehet-e tenni rá a Windows 8-at? (úgy hallottam, hogy a bios-ba van elrejtve a Windows 8 kulcs, és csak oem Windows 8 tudja azt onnan kiolvasni, ha ez igaz, akkor olyan telepítőt honnan lehet beszerezni?)

Előre is köszi!

ez a kedvenc aláírásom

(#56075) Osynho


Osynho
addikt

Üdv!

Nem tudtam hova írjak a problémámmal, végül ezt a topicot találtam, remélem nem teljesen off.

Van egy tv-erősítő párosom, ami hdmi-vel csatlakozik az asztali PC-mre (erősítőre van kötve a tv) és ezen a pc-n van egy monitor is, dvi-n. Amióta 8.1-es win van fent, nem helyesen ismeri fel a tv-t, Win 8-al még jó volt. A felbontás alapból rendben van (1920x1080), de a filmek lejátszása 720p-re korlátozódik. A kép láthatóan nem natív felbontású, a kezelőfelület is életlen, aránytalanul nagy. Monitoron tökéletes, de amint áthúzom tv-re, nem jó. Target rectangle 1280x800, ezt írja pl a madvr.

Többféle lejátszóval is próbáltam, gyakorlatilag minden beállítást próbáltam, de hiába. Egy laptopról jó volt ugyanez az erősítő,tv kombó, amint feltettem arra is a 8.1 Pro-t, elromlott. Másik tv-vel tökéletes a hdmi kimenet, csak és kizárólag ez a tv és ez az oprendszer hibázik.

A tv Blaupunkt 50/211, a vga 7850.

Kérdésem az, hogy hogy lehetne ezt a hibát kiküszöbölni? Esetleg be lehet "csapni" valahogy az oprendszert? Például felismertetni vele egy másik tv-t, majd letiltani a kijelzők érzékelését? A másik, hogy valami frissítés a tv-re esetleg megoldaná a gondot, de nem nagyon bízok a noname tv-m támogatásában. :(

Minden segítséget megköszönök, 4 napja ezzel szórakozok. :(((

(#56076) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A tegnapi indokolatlan processzorhasználathoz: újratelepítve, más nincs fent az ég világon és akkor is így hajtja a cpu-t. Ehhez képest egy Acer Aspire E5 laposon teljesen normálisan viselkedik ugyanabból az ISO-ból telepítve max. 5% kihasználtsággal.

Más: Win 7 esetén külön meg kell csinálni a telepítőt az UEFI módhoz. 8.1mellé is bele kell nyúlni a képfájlba? MS féle varázslóval csináltam USB telepítőt és ha UEFI boot van kiválasztva, akkor nem látja az eszköt. Valaki világosítson fel erről legyen szíves. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56077) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Azt meg lehet oldani, hogy windows 8-at frissítsek 8.1-re de a 8.1 telepítő lemezével, mert eléggé hosszadalmas az Áruházból letölteni.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#56078) #19617792 válasza Petyyyyy (#56076) üzenetére


#19617792
törölt tag

csináld a telepítőt Rufussal. nem kell belenyúlni az iso-ba, ezzel tudsz UEFI-hez is jó USB telepítőt.

(#56079) Petyyyyy válasza #19617792 (#56078) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Bázz tényleg, hisz csináltam is már így. :W Köszi. :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#56080) nubreed


nubreed
veterán

Az IObit Start Menu/Classic Shell/StartIsBack hármas közül melyik a legajánlottabb egy olyannak, aki szereti és ragaszkodik a megszokott start menühöz és ezért win 8/8.1 alatt is szeretné használni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#56081) quailstorm válasza nubreed (#56080) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak a startisbackről tudok nyilatkozni.
8 alatt olyan mint a w7es
8.1 alatt meg szögletesebb de funcionálisan win7 az is
Sebessége a keresőjének nincs olyan mint a natív a charms barból
Meg annyira már nem drága.

(#56082) King Unique válasza quailstorm (#56081) üzenetére


King Unique
titán

Nemrég egy másik topikban tesztelgettem 8.1 alatt párat:

>>> Win8.1 Start menü alternatívák <<<

Táblázat kicsit szubjektív, de szerintem egyértelműen legjobb a StartIsBack, viszont fizetős, igaz pár $ csak....ingyenesek közül, testreszabhatóság, kinézet alapján szvsz a Classic Shell. És az sem elhanyagolható szempont, h ha vkit zavar Charms Bar és társai, képernyőosztás stb., akkor ezeknél full le tudja tiltani azt is, de engedélyezni is tudja az adott elemeket.

[ Szerkesztve ]

(#56083) nubreed


nubreed
veterán

Köszönöm a válaszokat, az a táblázat jól jött nagyon. Szerintem a ClassicShell tökéletes lesz.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#56084) King Unique válasza nubreed (#56083) üzenetére


King Unique
titán

Ja, legalább ingyenes, illetve örülök, ha ezeknek vki hasznát veszi. :)
Mondjuk utólag nézve a kreálmányomat, talán CS-nél felület inkább 3/4, mint 4/4, utóbbi minősítést egyértelműen a StartIsBack érdemli meg, de nekem ViStart is eléggé tetszett.
Viszont Classic Shell testreszabhatósága messze az egyik legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#56085) pubos


pubos
tag

sziasztok.igazából két kérdésem is lenne.
Lenovo B590 Pentium proci.Erre 32 vagy 64 Win.8 rakjak?
a másik
próbáltam már a 64 bitest rátenni,jól is ment gyors volt stb.viszont frissítés letöltése,újraindulás, bejelentkezés után hosszasan sötét képernyő.2-3 perc mire bejött az asztal.
Minden indításnál ez volt.Újratelepítés majd frissítés dettó.
köszi

(#56086) #19617792 válasza pubos (#56085) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha kevesebb, mint 4GB RAM akkor 32 bitest, ha 4 vagy több GB RAM, akkkor 64 bitest.

(#56087) #19617792 válasza quailstorm (#56081) üzenetére


#19617792
törölt tag

Start8 szintén alapból szögletesen W7-szerű. keresője nálam mocsok gyors volt. de hát mivel Stardock persze, hogy fizetős. azok még egy darab kuláért is pénzt kérnének...

[ Szerkesztve ]

(#56088) pubos válasza #19617792 (#56086) üzenetére


pubos
tag

4G ram
és köszi.
második kérdésre esetleg? :))

(#56089) quailstorm válasza #19617792 (#56087) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tegyük hozzá hogy a legolcsóbb Toshiba 2TB-os HDD-n van. SSD-vel nagyon mindegy, úgy is hogy mSATA SSD, felét ha tudja a szokásosnak.

(#56090) zack


zack
nagyúr

Az mitől lehet hogy a 120-as ssd--re ha telepítek Win8.1-et gond nelkul törlöm a partíciót a win telepítőjéből, létrehozza automatikusan a kis 350MB partíciót a nagy előtt, viszont ha a 250-es Evo-ra telepítek sehogy sem hozza létre. Egyben hagyja, és az első újraindítás után villog a cursor, és nem telepít tovább. Egyértelműen az a gond hogy a 250-es Evo-n valamiért nem hozza létre a 350MB partíciót. Ha a 120-as be van dugva arra hozza létre, hiába a nagyra telepítenék. Így működik is a rendszer, de 1 SSD-n akarom a rendszert latni még pedig a 250-es Evo-n. Sehogy sem megy. Már SATA portot is cseréltem, oda dugtam, ahol a 120-as van, a 120-ast meg nem dugtam rá. Így se jó.

Ötlet?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#56091) zack válasza zack (#56090) üzenetére


zack
nagyúr

A megoldás megvan, de ehhez vakartam a fejem fél napig. :U Úgy látszik most teszteli a gép hogy mi ragadt meg bennem az elmúlt 15 évből ami ami a számítástechnikát illeti. :DDD
Na szóval. A probléma kiváltója a 250-es Evo gépre dugása közben megváltozott boot prioritás. Egyszerű, de mégis bonyolult, mert megkapta a 120 Evo automatán a prioritást a boot-hoz, ahogy rá lett dugva a 250-es.
Ez eszembe se jutott, ahogy azt sem tudtam hogy a Win telepítőnek kell, hogy a rendszer SSD legyen az elsődleges prioritást élvező SSD. Ezért volt, hogy egybe formázta a nagyot, és mivel a 120-ast látta első helyen boot lemezként, erre hozta létre a 350MB partíciót. Hiba kipipálva, most már a nagyon van a 350MB partíció, és rendben fent a Win. :)

Betettem, hátha valaki belefut. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#56092) andy83 válasza F_Zolee (#55736) üzenetére


andy83
aktív tag

A routernek nincs baja, másik gépen jól látja mindig.
Akkor a wifi drivert megnézem, köszi! :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#56093) rtom


rtom
senior tag

Szevasztok!

Sajna nem vagyok túlságosan járatos a Windows világban, de a gyerekért mindent :-) Win 8-at szeretnék telepíteni, de a gép nem szeret USB-ről boot-olni (pedig a BIOS-ból látszik a pendrive), így kerülő úton próbálkozok, a cél hdd-t kivettem, usb-n csatlakoztatam egy win-es géphez, egy partícióra felmásoltam a win8 telepítőt, majd easyBCD-vel megpróbáltam bootloadert feltenni. A gépbe visszatéve a winyót a bootloader elindul, de a telepítőt nem indítja el, mivel állítása szerint a BCD nem tartalmaz megfelelő OS-t. :F

(#56094) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Miért enged meg magának olyasmit a Windows vagy a Visual Studio 2010 Redist csomag (amit egy másik telepítő indított el a háttérben), hogy mikor a C: meghajtó egy SSD-n van és ezen van a Windows, akkor egy másik HDD-n lévő D: meghajtóra (amin alapvetően semilyen rendszerfile nincs, még pagefile sem és eszembe sem jutott áttenni oda a temp mappát) bontja ki az átmeneti file-okat? (Sőt, a telepítés után ott is felejti, ezért is tudom, hogy milyen telepítő volt ez.)
Miért ír csak úgy önhatalmúan egy tetszőleg meghajtóra, aminek semmi köze a rendszerhez (azon túl, hogy egy auto-mountolt NTFS filerendszer)? :U

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#56095) #19617792 válasza janos666 (#56094) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem is volt ilyen és rájöttem, hogy ha D:-re töltöm és onnan telepítem csinálja ezt. sültbolond a telepítő és csak a gyökérbe csomagol ki, nem C:-re.

(#56096) janos666 válasza #19617792 (#56095) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

DVD-ről telepítettem. Mondjuk úgy, hogy egy ISO file-t mountol-t be nekem a Windows (E:-re vagy F:-re), ami a D:-n volt (mélyebben egy mappában).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#56097) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Sziasztok!
Az volna a problémám, hogy a win 8.1-em órája nem jó időt mutat. Ez mindig az után jelentkezik, ha használtam a másik partíción lévő linuxom. Ha linux után a win-t kapcsolom be, akkor az óra 2 órát késik, pedig linuxban és bios-ban jó időt mutat.
Ötlet, hogy mi lehet a baj?

(#56098) andy83 válasza andy83 (#56092) üzenetére


andy83
aktív tag

Frissítettem a router firmware-t és a laptop wifi driver-ét is, de még mindig eldobálja a wifit.
A Win 8.1-gyel lehet a gond? :F :W

facebook.com/SzeretekMozizni

(#56099) F_Zolee válasza andy83 (#56098) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egyáltalán van rá hivatalos driver?

(#56100) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Ma vettem egy samsung evo 250-es ssd-t.

Azt szerettem volna csinálni,hogy a HDD-n maradjon meg a win 7 az ssd-re meg raktam egy win 8-at és ezt úgy szerettem volna hogy gép induláskor tudjak választani melyiket szeretném használni.

Háát nem jön így össze :-( A win 8 nem tud úgy indulni ha be van kötve a hdd :-(

Mit lehetne tenni?

Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.