Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) poli27 válasza lori80 (#1150) üzenetére


poli27
veterán

Lehet karcsú lessz a pumpa hozzá?

(#1152) lori80 válasza poli27 (#1151) üzenetére


lori80
tag

DDC-d van ahogy nezem,az eleg kell legyen neki.

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1153) poli27 válasza lori80 (#1152) üzenetére


poli27
veterán

Gondolom, nem számíthatok, nagyon jelentős javulásra ezzel a konfiggal ugye,pláne hogy vga is belekerül?Ha jobbat akarok akkor kellene valami nagyobb hőleadó.Bár én ha nem menne 60 fok fölé semmi de inkább 55fokkal megelégednék vele.Nah kivi leszek nemsoká megveszem a radikat.Csak ahhoz megint cső is kell, milyen simán beleteker 3métert az ember egy gépházba....

(#1154) lori80 válasza poli27 (#1153) üzenetére


lori80
tag

Ha lassu fordulatszammal hasznalod a ventiket rajta,nagy kulombseg nem lessz szerintem.
De amig a fontosabb darabok ilyen melegben 60 fok alatt maradnak,az mar jo eredmenynek mondhato :)

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1155) blasko92 válasza poli27 (#1148) üzenetére


blasko92
őstag

Használva a keresőt az előző topikban, erre jutottam: [link]

(#1156) poli27 válasza blasko92 (#1155) üzenetére


poli27
veterán

Ezeket én is láttam, de arra lettem volna kiváncsi valakinek mostanában van e vele tapasztalata... Mennyivel tud kevesebbet/többet mint a 2x annyiba kerülő társai...

(#1157) SimonYana válasza poli27 (#1151) üzenetére


SimonYana
addikt

A DDC elég majdnem mindenre!
Nekem a legkisebb (10w) van és ezt a nagy rendszert viszi vígan és hangtalanul!

Úgy látom lassan Minden vettetek valamit már tőlem!
Alaplap , Pumpa , vezérlő , proci stb. :C

jones965!
Jó lett a Aquaero 5 hűtése! :C

® SimonYana ®

(#1158) tomic válasza HUfantom (#1120) üzenetére


tomic
addikt

Vazze! Ez mekkora!!!! :Y Tükör tojást hol tudod meg csinálni?

(#1159) SimonYana válasza tomic (#1158) üzenetére


SimonYana
addikt

Hol - hol , hát a Morán! :DD

® SimonYana ®

(#1160) Lucifer6280


Lucifer6280
aktív tag

Hello!

Segítségetek kérném.
Az adatlapomon szereplő konfighoz elég lenne 2x120-es radi és 1x240-es?
Milyen egyéb alkatrészeket ajánlotok?
Köszönöm előre is a segítséget. :R

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#1161) lori80 válasza Lucifer6280 (#1160) üzenetére


lori80
tag

Szia.Kerdes,hogy mit szeretnel huteni az egessz-bol?

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1162) SimonYana válasza Lucifer6280 (#1160) üzenetére


SimonYana
addikt

Hogyha eltudsz helyezni 2db single radit és 1db dual-t akkor az jó hőfokod lesz még a 480-nál is szerintem. Ventiket leszabályzod 600-ra és még hangja sem lesz!
Bár sajnos igen csak sokba fog kerülni. Jobban járnál egy tripla radival , mert az is elég és jóval olcsóbb lesz mint a 3 db külön.

1db Dual 17'000 Ft
2 db single 25'000 Ft

1db tripla 25'000 Ft

Ennek fényében lehet okosabb azt a pént ház cserébe fektetni , mert még erre a költségre rájön + 4db csati is több cső és már egy ház árát elvertél csak azért hogy megtartsd az régit! :DD

Az én házamba belefér ez a 20-as radi. Még szerintem ez is elvinné!

A házam

lori80!
Nem kérdés , mert linkelte! Ott van a cuccai leírva! :DD

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#1163) TaaT válasza SimonYana (#1162) üzenetére


TaaT
veterán

Mai napig nem értem hogy mentek fel az új radi árak ennyire :F

Give them hell Ukraine!

(#1164) SimonYana válasza TaaT (#1163) üzenetére


SimonYana
addikt

Hát úgy hogy Viktor mélyen tartja a forintot!
Így fizetünk a hitelért is kétszer annyit , mint mikor felvettük.
Ezért ha behoznak egy radit ugye be kell váltsd a forintot EURO-ra. No ehhez sok forint kell! :F De majd mikor a forint lesz 200 euró akkor majd ők fizetnek hogy megvegyük a radit! :DD

® SimonYana ®

(#1165) Lucifer6280 válasza lori80 (#1161) üzenetére


Lucifer6280
aktív tag

Proci, vga

SimonYana : Egyenlőre csak a kíváncsiság hajt ,hogy mennyit kéne belefektetnem.

Köszi a gyors helpet. :R Az a Corsair ház jó cucc, olyan van egyik haveromnak is, bár annyira nem vagyok elszálva tőle, akkor már inkább a nagy Phantom az tudtommal nagyobb a 600T-nél.

[ Szerkesztve ]

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#1166) lori80 válasza SimonYana (#1162) üzenetére


lori80
tag

Jani,adatlapot en is tudok olvasni,de nem mind 1,hogy procit meg vga-t,vagy esetleg lapot,ramot,vagy netan hdd-t is huteni szeretne,mert arra keves lenne az a ket radi:-)

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1167) TaaT válasza SimonYana (#1164) üzenetére


TaaT
veterán

Egy olyan tripla radi anno 13000ft-ba került, ennyit nem hiszem hogy romlott volna a királyi forint :B

Bár ennek fényében ez a "noname" radi még jobb vétel 9000-ért :) [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#1168) Madn!ght válasza Lucifer6280 (#1165) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szia!

Én apróból vadásztam össze a pumpa+tartály kombót, a GTX 480 blokkot, valamint 1 db tripla radit, 1 db single radit. A proci blokkot Tody56-tól vásároltam, valamint a csöveket csatikat, hőfok szenzort, és a hűtőfolyadékot is.

Mindösszesen 45k-ból kijött a produkció. A hőfokokkal pedig teljesen elégedett vagyok mindamellett, hogy sokkal halkabb lett a gép.

Ugye a 480-at nem kell bemutatni, 80 fok volt a TF2 hűtéssel és volt olyan hangja, mint egy hajszárítónak.

Most a proci (i7 870@160FSB) idle 35 fok, load 42; a VGA idle: 37 fok, load 42-44 fok.
(30 fokos szobahőmérséklet)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1169) HUfantom


HUfantom
őstag

Kezd kicsit sok lenni a gépen belüli szenzorból.
Viszont egyenlőre nagy tetszetősek a hőfokok.
Tegnap beindult a Hibrid physix is...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1170) DigitXT válasza HUfantom (#1169) üzenetére


DigitXT
félisten

Az a 2000 rpm gondolom nem venti: esetleg 96 l/h-t jelez így vissza a mérő?

(#1171) HUfantom válasza DigitXT (#1170) üzenetére


HUfantom
őstag

De egy pici venti. // Revoltech
Ki fogom kötni majd nemsokára.

Sajnos pont azt a kis mérőt nem tudom bekötni sehova.
Még kell egy hosszű 3 pines kábel a D5 visszajelzésére.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1172) SimonYana válasza lori80 (#1166) üzenetére


SimonYana
addikt

Szerintem amelyik radi elviszi rendesen a CPU-t és a 480-ast azon már sokat nem ront ha a lap , ram , HDD is rá van kötve! Nem azok melegednek nagyon! :DD
Manapság már kevesen hűtenek ramot és hdd-t. Van akinek nincs is hddje. Nekem sincs! :))
De ráköthetjük még a kedvedért a szomszéd nénit is! :B
Bolondozok csak! Meg ne sértődj! :R

Madn!ght!
Szerintem ne vedd alapul , hogy mit vadásztál össze az aprón , mert attól hogy neked sikerült nem biztos hogy másnak is sikerül!
Mindég az új árakat kell alapul venni és ha valamihez hozzá jutsz használtan az csak jó!
Vagy addig nem lesz valakinek víz hűtője ameddig mindent meg nem vesz harmad áron?
Te is tudod hogy nem jön ki 45-ből ha 25 egy radi. De ha mindent féláron veszel is elég szerencse kell hogy ki jöjjön most 45-ből. Ezt csak azért mondom , mert valaki elkezdi bele élni magát hogy 45-ért mit tud összerakni és mikor a kezében a pénz csak néz ki a fejéből , hogy nekem azt mondták a fórumon , hogy 45-ből ki jön ..................
Persze , ha valaki éppen akkor oda ad egy 25 ezres radit 8-ért , 25 ezres blockot 10-ért és már el is fogyott a fele pedig csak egy radid van és egy blockod ...

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#1173) Madn!ght válasza SimonYana (#1172) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nem értek veled egyet.
Ha korlátozott a keret, akkor igenis elgondolkodik az ember, hogy miből enged.

Én próbáltam megtalálni az aranyközéputat, és igenis csak kitartás kérdése összeállítani egy megfelelő ár/érték arányú rendszert.

Egyáltalán nem kellene leszólnod mindezért, hiszen Te pedig a másik végletet képviseled (legalábbis az itteni hozzászólásaid alapján), mindenből új a legspécibb, majd megunod és veszel másat.

Nem mindenki teheti meg, de ez nem is témához kapcsolódik.

Ha minden betérő embernek a 80-100k-s vizeket javasolnánk, a fele rögtön elrohanna, mert az egész konfigja nem ér annyit, mint amennyi a víz lenne.

Nem feltétlenül kell 25.000 ft-ot adni egy radiért, mikor a 10k-s az apróból adott esetben 2-3 fokkal hoz rosszabb mutatókat. Nem biztos hogy új DDC-t kell venni tetővel tartállyal 20k-ért, ha 10-ből megkapod. Lehet nem garis, igaz, benne a rizikó, de van az az árkülönbség, amiért már megéri vállalni.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1174) lori80 válasza Madn!ght (#1173) üzenetére


lori80
tag

Hat,ha turelmes az ember jo aron is hozza lehet valoban jutni az alkatreszekhez :)
De,ha nem,akkor marad a Jani altal javasolt osszeg :)
En turelmes voltam,es igy sem volt annyira olcso,de azert nem is volt draga :)
Proci blokk 8k,vga blokk 6k,Dcp 2.2-es pumpa 4k,csatik Janitol 9k,cso 4,5k,radi cegtol ingyen,tartaly ingyen :)
Meg jott 3 db 20-as venti ,meg egy 14-es osszesen 6k.
Tehat osszesen 36,500Ft volt az egessz,ami nem sok penz,de amikor havi 120 ezerbol csaladot meg alberletet tartassz font hatalmas osszeg ez a 36.500 :)
A kis 5 ft-os uzleteimbol szedegettem ossze ezresevel az osszegeket :)
Es azert a vegeredmeny nem lett rossz :DD

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1175) SimonYana válasza lori80 (#1174) üzenetére


SimonYana
addikt

Ne értsétek félre! Nem azt mondtam hogy Ti milyenek vagytok , hogy nem 100-at költöttetek!
Azt mondtam nem általános dolog az hogy 40-ből jó vízhűtést raksz össze!
Ti is tudjátok , hogy nem egyszerű jó áron jót venni! Mindenkinek nem is jut! Az sem kifizetődő , hogy felét megvetted és még fél év múlva sincs meg a másik fele.
Mire össze szeded megsül a géped.
Le a kalappal , hogy ennyiért vettétek , de ez nem úgy van hogy na most össze rakok egy vizet 40-ből. Tehát azt gondolom , hogy úgy tisztességes ha valaki belövi az új árat és legalább tudja hogy mennyivel olcsóbban tud venni bizonyos alkatrészeket.
Tényleg nem lenézni akarok senkit , mert én sem a csikkzsebből rántom elő sajnos.
Csak esetleg nekem nincsenek olyan költségeim mint másnak.
Én is csak 100-120-ból élek és nem 300-ból akinek az állam megemelte , hogy 350 legyen!
Sorry ha valaki magára vette! Nem volt szándékos!

® SimonYana ®

(#1176) erik88


erik88
aktív tag

Sziasztok kedves ph kollegák! :) Szeretnék kérdéseket feltenni:)
1-es kérdés: Milyen vízpumpát érdemes venni egy házi vízhűtéshez?
2-es kérdés: Mindenképpen kell-e légtelenítő csap ha már van a radin egy?:)
3-as kérdés: Egy házi CPU blokk mennyire hűthet le egy 4magos bulldozert?:)
Ezekre a kérdéseimre szeretnék választ kapni! Sokat segítenétek vele ha tippeket adnátok egy házi vízhűtéshez! :) Várom válaszotokat! Köszön előre is !
Üdv Erik

(#1177) lori80 válasza SimonYana (#1175) üzenetére


lori80
tag

Hat igen,nem egyszeru jo aron venni semmit:-) De a lenyeg,hogy nekunk mar megvan:-) :-) :-)Es Jani,ha igy haladunk jovore mar kenyerre se lessz,nemhogy vizhutesre:-) :-) :-)

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1178) Madn!ght válasza lori80 (#1174) üzenetére


Madn!ght
addikt

így van, erről beszélek. ;) Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem feltétlenül rögtön új alkatrészekből kell megoldani a beruházást. Természetesen tudni kellene előtte, hogy mit, mennyiből szeretne a fórumtárs hűteni. :K

Persze nem vitatom, ahol a keret nincs maximalizálva, ott evidens, hogy nem fog leállni az ember heteket keresgélni, meg 10 felől összerendelni. :B

(#1175) SimonYana: korrekt, egyről beszélünk. :R :C

így igaz, hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem törvényszerű, hogy ennyiből kihozza az ember. Tényleg mázli és kitartás kell hozzá, valamint a köztetek szerzett rutin, hogy mit mennyiért érdemes megvásárolni. ;)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1179) Pista0001


Pista0001
addikt

erik88 kolléga kérdéseiről nekem is eszembe jutott egy. A mai procik hőleadása hogy viszonyul egy Athlon XP Thoroughbred-B-hez (Athlon XP 2400+, 1,6-1,65 V, 65-70 W)? Említettem hogy annak idején építettem én is házi vízhűtést, kíváncsi vagyok hogy vajon mennyire állná meg a helyét egy mai procin.

(#1180) SimonYana


SimonYana
addikt

Bocsánat , hogy finnyás vagyok , de ennél azért nekem nagyobb igényem van és ha fizetnének érte akkor sem engedném be a küszöbön. Akkor inkább a csári léghűtés!

® SimonYana ®

(#1181) HUfantom válasza erik88 (#1176) üzenetére


HUfantom
őstag

1-es kérdés: Milyen vízpumpát érdemes venni egy házi vízhűtéshez?
Hát sokféle van. Leginkább költséghatékony a Laing DDC ami itt aprón 4-5000 körül mozog. Ez piszok erős nincs szinte olyan rendszer amit ne bírna el. Viszont szabályozás nélkül nem épp halk. A szabályzása külön mise nem menjünk bele. Ez a legolcsóbb pumpa amit kapni de nagyon jó / 3 is megfordult nálam :) /.
A másik véglet a Laing D5. Ez alapból szabályozható, csendes, erős. Viszont drága: most 20-25 aprón és 40 újonnan. Teljesítménye nagyban függ a rendszertől amit hajtasz vele, de én még sosem hallottam volna hogy gyenge lenne bármilyen rendszerbe.
PL: itt az enyém 1 darab D5el megy.

2-es kérdés: Mindenképpen kell-e légtelenítő csap ha már van a radin egy?
Nem muszály. Mi inkább tartályt használunk és ezt ajánljuk. Könnyű vele feltölteni a rendszert, van hely a tágulásnak, a fenti két pumpa kis döntögetéssel ki tudja hajtani a levegőt a rendszerből. Az ugye fontos hiszen amelyik alkatrészben megmarad a levegő annak csökken a hatékonysága. Rossz esetben csobogó hangot is ad ami nem tesz jót a hólyagoknak :)

3-as kérdés: Egy házi CPU blokk mennyire hűthet le egy 4magos bulldozert?
Eddigi ismereteim szerint a Bull elég forrófejűre sikeredett, gondolom ha megvan szeretnéd húzni is. Egy egyszerű rézlap+ház kialakítást inkább nem javasolnánk. Ha házi és magyart szeretnél akkor TODY blokkját nézd meg. Az még félig a mienk de már felveszi a versenyt a profi blokkokkal és nem drága.

Remélem tudtam segíteni.

Pista0001
Bártan ki merem jelenteni hogy elhasalna. A mai főleg húzott prociknak bőven kétszeres hőtermelése, mint a régi cuccoknak. Sokat fejlődtek a blokkok kialakítása, vízbe és kivezetése. A régi blokkokkal ezek melegszenek, talán egy léghűtő körüli teljesítményre lehet számítani.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1182) Madn!ght válasza SimonYana (#1180) üzenetére


Madn!ght
addikt

Pedig milyen jól mutatnának a 600T-ben. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#1183) erik88 válasza HUfantom (#1181) üzenetére


erik88
aktív tag

Aztamindenit! :Y :Y Köszi a válaszokat!! :) :C :C :R :R Nagyon sokat segítettél vele! :) :R Gépedről is ejtenék pár szót!: Röviden: aztak*rva ez nagyon brutal! : :C :C :R :R :R nekem csak egy álom az ilyen gép....! És tényleg köszi a gyors segítségedet!

(#1184) jilian válasza HUfantom (#1181) üzenetére


jilian
addikt

"Rossz esetben csobogó hangot is ad ami nem tesz jót a hólyagoknak"

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#1185) SimonYana válasza erik88 (#1183) üzenetére


SimonYana
addikt

Itt is van egy! Ilyet vehetsz , mert meg ér 5 ronyot , csak nem jó az AMD-re ez a példány sajnos!
Itt a pumpa!

Madn!ght
Csak akkor mutatna jól , ha előtte megtaposnám a házat , kitennám az M5-ösre , majd haza hoznám kiegyengetni és bele szerelném a vizet!
Láttam olyan maszek blockot , de nem találom. :))
Egy réz lapkára fel volt forrasztve egy U alakú cső. Réz cső ! :C
Majdnem össze sz@rt@m magam tőle! :))

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#1186) erik88 válasza SimonYana (#1185) üzenetére


erik88
aktív tag

Köszi nekedis a választ te is segítettél! :) :R :R am3+-ra van olcsó vizes blokk?:)

(#1187) Drizzt01 válasza SimonYana (#1185) üzenetére


Drizzt01
őstag

Esetleg ezt keresed?

vagy ez? :Y

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#1188) erik88 válasza Drizzt01 (#1187) üzenetére


erik88
aktív tag

ezekse rosszak ! köszönöm:)) :R

(#1189) Sky D. válasza erik88 (#1188) üzenetére


Sky D.
tag

Figyelj blokkon radiátoron ne spórolj nem éri meg .. vagy nem hüti rendesen a porcit, vagy nem hűti a vizet, mert kicsi, kevés. ...
Csövön , csatikon lehet spórolni akár sokat... 250 vagy 1500 Ft mérete a csőnek ... lehet választani :D Pumpából a LAING vagy Eheim pumpákra esküszünk........ (az most mindegy milyen fedő van hozzá )
Talán még radiátoron lehet sporolni, ha nem fontos az esztétika,
Vagy olcsó használt autó Hűtő/fűtő radiátor bontóból ismerőstől.. Vagy légkondis radiátor , ami még szóba jöhet ..

. vagy az öthoni kocsiból kiszereli az ember :D

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#1190) erik88 válasza Sky D. (#1189) üzenetére


erik88
aktív tag

a radin nem spóróltunk ! akkor a radi mint a gépen oldala! :DD xD a CPU blokk meg házilag lett csinálva,maratva! elég jó lett szerintem! :)) de mi úgy csináltuk hogy 10-es csővel hogy több tudjon átmenni rajta és vettem egy gyenge 30-as vízkeringetőt! :)) pont megfelel szerintem! :)

(#1191) TaaT válasza SimonYana (#1180) üzenetére


TaaT
veterán

Ezzel sztem nem vagy egyedül, sokan nem bíznak az ilyen home made cuccokban :)

Ezt a szettet pl én sem szerelném be a gépbe, inkább egy korrekt léghűtés :K

Give them hell Ukraine!

(#1192) lori80 válasza erik88 (#1190) üzenetére


lori80
tag

Nem hangzik tul bizalomgerjesztonek az otlet.
Nincs az a penz amiert beraknek ilyen kokany blokkokat a gepbe,de,ha mar ennyire eltokelt vagy sok sikert a projekthez :R
Szolgalj majd egy ket eredmennyel,ha sikerult osszehozni,mert erre kivancsi vagyok mi sul ki belole :) Vagy epp mi sul meg :) :R

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1193) chosa91 válasza HUfantom (#1181) üzenetére


chosa91
aktív tag

Nálam lehet van ilyesfajta "csobogó hang". Nemrég töltöttem újra a rendszert, VGA csere miatt. Feltöltés után 1-2 buborék még maradt a VGA blokkban, de menet közben 1-2 nap után kiment. Ekkor a tartályomról ismét leeresztettem a szerepet, felfűtöttem a rendszert, passzívban ment csak a víz + cpu stress test fél órán át. Eztán pedig lezártam.
Viszont azóta is hallatszódik a tartályban üveges, vagyis inkább csepegős hang. Ez mennyire rossz, valamint megoldása hogy történhet?

"Find something boring, and make it funny!"

(#1194) lori80 válasza chosa91 (#1193) üzenetére


lori80
tag

Lehet beszorult levego valahova :F Nallam csak addig hallom a vizet amig par perc alatt kijonnek a bubik,utanna hangtalan.

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1195) SkyS1gn válasza lori80 (#1192) üzenetére


SkyS1gn
félisten

vagy épp mi ázik el ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1196) erik88 válasza lori80 (#1192) üzenetére


erik88
aktív tag

Én láttam már a blokkot de ránézésből nem mondanád hogy mekkora szar !! majd mutatok eredményeket ha benn lesz a gépembe! :)

(#1197) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Holnap teszek egy utolsó próbát a vga blokkal :U

félbevágom a memóriákon lévő thermal padokat, ha semmi változás nem lesz akkor hagyom a francba! az lesz szép ha utána meg vékony lesz :DDD

Megkérdeztem Shkiz0 kollégát aki ugyanilyen blokkot használt csak acetal tetőset hogy mennyin ment a kártya, hasonló volt a vizes konfigja mint az enyém most.

Shkiz0 által megadott értékek: Az én értékeim:
idle: 35-37C ez kb ugyanaz
load:43-45C 60C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1198) lori80 válasza SkyS1gn (#1197) üzenetére


lori80
tag

Ha ilyen melegben load alatt 60c,az szerintem nem rossz eredmeny.
A VRM-ek homersekletet figyelted eddig?

erik88 En egy szoval sem mondtam,hogy szar,es biztosan lehet hazilag is jo blokkot kesziteni,de amikor az aproban megkapom 5-10 ezerert a kitesztelt,szep kinezetu biztonsagos blokkot,akkor nem fogok a fenti hozzaszolaskban lathato blokkok-hoz hasonlo szornyuseget a gepembe berakni.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#1199) SimonYana válasza SkyS1gn (#1197) üzenetére


SimonYana
addikt

Cris99!
Nem rossz ez a hőfokod!
Nekem most 29 fokos játék alatt ebben a melegben 45 fokos max. Na de nézd meg mekkora a radim! Ehhez nem lehet viszonyítani! Mikor nincs ilyen meleg akkor csak 38 fokos. Ja egy apróság ... fel van húzva 772-ről 900-ra a GTX580. :B

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#1200) lori80 válasza SimonYana (#1199) üzenetére


lori80
tag

Jani,telen lekapsz par ventit,es a kisszobat kifutod a radival,hogy jobban szaradjon a festek,az atfestett hazakon :C :DD

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.