Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Sky D. válasza beluschi (#400) üzenetére


Sky D.
tag

:C Össze fog tapadni :)

de használhatsz cukros vizet is vagy fogpasztát :)

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#402) sestertius


sestertius
őstag

Üdv!

Elmentem a topikot a kedvencek közé, mivel kezdem össze rakni jövő héten első vízhűtésemet. Van valahol olvasni való az alapvető dolgokról /sorrendiség, víz forgási iránya, elhelyezések stb.../?

Köszönet!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#403) beluschi válasza sestertius (#402) üzenetére


beluschi
tag

Klasszikus első hozzászólás nincs, de készül, azt hiszem Tesco-Zsömle készíti.

Sorrendiség: tartály-pumpa /ez kvázi fix, mert így egyszerű feltölteni/ utána bárhogy jöhet, de a pumpa után blokkok, aztán radik, majd vissza tartályba sorrendet szokták általában követni.

Elhelyezés design szerint, de a házon kívül elhelyezett radik ált. pár fokkal jobb hőmérsékletet eredményez. A tartály a feltöltésig célszerű, ha a legmagasabban van, utána bárhol lehet.

Olvasnivalónak meg ott a teljes topik :D

Ha valami nem világos kérdezz, sokan segítenek.

[ Szerkesztve ]

Homeworld forever

(#404) Satyricon válasza blasko92 (#399) üzenetére


Satyricon
addikt

Nem fogalmaztál nyersen, megértelek!!! :DD Csak akkor nem volt már pénzem gyógyszertári deszt.vízre, mert elk*rtam az összeset! Azért tettem bele ablakmosó folyadékot + alkaholt.

Viszont amint leírtam. Szeretnék valami profi megoldást, amivel meg tudom oldani a folyadék színezést. És úgy, hogy ne legyen trutyis és lerakódásos pár hónap elteltével a rendszer! Nekem már tök mindegy milyen lesz a színe... Lehet piros, kék vagy zöld, vagy uv, csak ne legyen színtelen, mert nekem ez baromira nem tetszik!

Az alkoholos megoldást egyelőre felejtem, mert ahogy olvastam a hsz-eket, az alkohol kifakítja, vagy teljesen elveszi a színezett folyadék színét!

Amúgy ha egy uv színű EK vízhűtő folyadékba teszek aluhoz és réz alkatrészhez használható színtelen fagyállót, az is kifakítaná a folyadék színét? :F

Szerk.: Am az ablakmosó folyadék + alkohol keverékkel semmi gondom! Nem habzik, nincs alja, nem trutyisodik! Csak a színe nagyon ronda. :F

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#405) beluschi válasza Satyricon (#404) üzenetére


beluschi
tag

Csőcsere színezettre és nincs ilyen gond :D

Én ezt a megoldást választom, nem kell színezett folyadék, nem válik ki semmi belőle. Mondjuk jól kell megválasztani a színt, mert utána nehezen lehet megváltoztatni, nem úgy mint a színtelen csőnél.

Homeworld forever

(#406) blasko92 válasza Satyricon (#404) üzenetére


blasko92
őstag

Akkor jó :B

Nem kell gyógyszertári víz. Jó az olcsó tescos is.

Színezni színezheted fagyállóval. Van kék, zöld, piros fagyálló. De ezeket is mérsékelten kell használni. 1:10, vagy 1:15 arányban keverni.

"Amúgy ha egy uv színű EK vízhűtő folyadékba teszek aluhoz és réz alkatrészhez használható színtelen fagyállót, az is kifakítaná a folyadék színét?"

Az előrekevert folyadékhoz már semmit ne adj hozzá :)) Az úgy jó, ahogy van.

(#407) Satyricon válasza blasko92 (#406) üzenetére


Satyricon
addikt

Vagyis... Ha EK folyadékot veszek és semmi antikorro szert nem rakok bele, nem fog algásodni a folyadék? :Y Ez komoly? :F

A színezett cső is jó megoldás, ahogy elnéztem szép uv kék csöveket lehet kapni... És vennék is, csak az a gáz, hogy a plexi tartályban látszódna, hogy színtelen a folyadék.

És most egy régebbi problémámhoz szólnék hozzá: A plexi tartályt az óta se vettem ki a rendszerből, mert baromi lusta vagyok mostanában(lehet, mert keveset vagyok itthon? :F ) A lényeg, hogy most már nincs víz szint ingadozás se bekapcsoláskor, sem kikapcsoláskor a tartályban! Az egész zűrt a levegős XT rendszere csinálta! :U Gondoltam megosztom azokkal, akik a segítségemre voltak! :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#408) blasko92 válasza Satyricon (#407) üzenetére


blasko92
őstag

Azok már azért készrekevert folyadékok, mert mindent beleraktak ami kell. Neked csak betölteni kell a rendszerbe és kész.

Ez teljesen komoly :)

(#409) sestertius válasza beluschi (#403) üzenetére


sestertius
őstag

Köszönet, lesz még kérdés meg tanulnivaló biztosan, abban nem lesz hiány.. pl. az is most vált számomra világossá - hát igen, a vásárolgatásnál is már a topon kellett volna lenni, hogy a pumpa, a radi és a blok HF, a tartály sajna nem.... G1/4 csati bele megy, de sajna 10 mm-es a belső furat, abba megy a két kis cső, ami a tartályban van, ami furat így már csak 8 mm-es... gondolom eléggé vissza fogja majd a rendszert, vagy lehet cserélnem is kell.... :((

A szivattyú oldalra fordítva használható, ugye? Azaz az oldal falra szerelném... Laing ddc 1t-ről van szó...

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#410) beluschi válasza sestertius (#409) üzenetére


beluschi
tag

DDC-t lehet oldalra fordítani, de úgy, hogy a csövek ne lefelé nézzenek. Oldalra, vagy felfelé nézhetnek a csövek. Milyen az a tartály?

Én bújtam a fórumot, mielőtt elkezdtem volna vásárolni és még így volt változás közben, meg még jelenleg is alakul a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Homeworld forever

(#411) SimonYana válasza sestertius (#402) üzenetére


SimonYana
addikt

sestertius !
Te is itt leszel köztünk! :C
azt az 580-at le kell vizezni és nem kell eladni olcsó pézért! :K

® SimonYana ®

(#412) viperabácsi válasza sestertius (#409) üzenetére


viperabácsi
addikt

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#413) Enzymex


Enzymex
csendes tag

Sziasztok,mi a véleményetek erről? :) vízhűtéses tápegység

(#414) blasko92 válasza viperabácsi (#412) üzenetére


blasko92
őstag

Egyébként érdekes, mert van olyan Koolance tartály, amibe pont fejjel lefelé megy a DDC. :)

Szerintem a feltöltés/víz felkapás miatt írja ezt a gyártó.

Enzymex bátor :D Ventivel nem csak a bordákat hűtik a tápokban. A kondiknak, stb-knek is kell a légmozgás.
Főleg, ha nem egy 85%-os hatásfokú táp.

Ez amúgy egy CoolerMaster Real Power táp? :)

[ Szerkesztve ]

(#415) HUfantom válasza Drizzt01 (#398) üzenetére


HUfantom
őstag

bizhatsz benne hogy minden érték pontatlan lesz.

A procira minél közelebb érdemes rárani. Szóval ha még léghűtéses akkor a U alaku hőcsövek közös részére. Ha már vízhűtéses akkor talán a CPU felőli lapra rá tudod tenni. Általában a réz alap mindig nagyobb mint mint a CPU és valahogy így rá lehet kötni. De még mindig jobb a belső hőmérők értékeire támaszkodni

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#416) viperabácsi válasza blasko92 (#414) üzenetére


viperabácsi
addikt

az a gond ha fejjel lefelé rakod nem fekszik a forgórész a gömbre , és így beleérhet a házba , ami tönkreteszi a pumpát.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#417) Enzymex válasza blasko92 (#414) üzenetére


Enzymex
csendes tag

hkc 580W os a táp de a légmozgással sem kéne hogy probléma legyen,a gép tetején a radiátoron 3db12cmes ventilátor szipákolja ki a levegőt

(#418) Drizzt01 válasza HUfantom (#415) üzenetére


Drizzt01
őstag

Azt tudom , hogy pontosabbak a belső érzékelők , de ha már van ilyen , ráadásul automatán tud ventit szabályozni , miért ne próbáljam rákötni.
Most ilyen blokk van rajta.

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#419) blasko92 válasza viperabácsi (#416) üzenetére


blasko92
őstag

Az nem fekszik? Hisz olyan bika a mágnes :B Kiszedni sem annyira könnyű a rotort.

Mondjuk nincs ilyen tapasztalatom, de azt tényleg nem tudom elképzelni, hogy az az erős mágnes ne tartaná ott a helyén a rotort. Másrészt nem hiszem, hogy a Koolance ekkora bakit vétene. Tuti ők is látták már ezt az install képet :D

(#420) #90933760


#90933760
törölt tag

Sziasztok.
Én még régebben akartam vízhűtést, drágasága miatt saját kezűleg, aztán semmi nem lett belőle, mert úgy is drága lett volna nekem, de gondoltam megkérdem egyáltalán működött volna-e az ötlet, megosztom a terveket.

Első körben a radi. Hangtalanság miatt csak is passzívban gondolkodtam szóval autó hűtők/fűtők kizárva. Majdnem tudtam guberálni orosz ipari hűtőnek a meleg hőleadóját, vastag csöves, víz is mehetett volna benne (sima hűtőké nagyon vékony nem jó víznek). De passzívan ez se lett volna jó, szóval kuka ötlet. Valami ilyesmi volt, de ugye csak egy bemenet és kimenettel, picit vékonyabb csövekkel és kisebb méretbe.

WC-be kapni ilyen kisméretű radikat, két lapos és két konvektorlemezes, minél jobb legyen a hőátadása. Egy ilyen radi újonnan ~10k, de jó helyen, jókor ki lehet fogni kilóra telepen. ;]
Vannak már újabban három lapos, három konvektorlemezesek is, mégjobb.

A blokkok. Sajnos nem tudtam rézkockához jutni, mert vagy 3 métert vagy 50 ezer Ft-nyit meg kell venni minimum (meg hasonlók), máshonnan meg éppen nem jutottam hozzá. De telepen biztos lenne ez is. Az ötlet az lett volna, hogy két szélén vastagabb lyukat fúrok majdnem végig, egyik oldalt és másik oldalt is egy-egy. A bemenő meg a kimenő oldalnak, ezekbe lett volna forrasztva a könyök amire a csövet rá lehetne húzni. Oldalról pedig vékonyabb lyukakat fúrni egymás mellé akár két sorban, hogy a két vastag össze legyen kötve. Majd a nyitott helyet egy rézlappal leforrasztani.

A pumpa. Itt hagytam abba a tervezgetést, mert ezt mindenképp vennem kellett volna, de ennek az árából kijött a procira meg a VGA-ra is a passzív hűtés és kész, még szivattyú hang sincs.

Működőképes koncepció lett volna, és egyáltalán mekkora hatékonyságú? Átlagos gépre gondoltam, négy maggal, meg egy vidivel, egy GPU.

[ Szerkesztve ]

(#421) TaaT válasza Enzymex (#413) üzenetére


TaaT
veterán

nem túl bizalomgerjesztő :o

Baltoafarkas: örülj neki hogy vágtál bele, sok macerától megkímélted magad ;)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#422) Enzymex válasza TaaT (#421) üzenetére


Enzymex
csendes tag

csak azért mert víz mozog a blokkban? a fetek közvetlen nem érintkeznek a blokkal,csak a hőt adja át,a vízben nincs fázis!mindenhol csatlakozó,nemereszt,akkor hol a baj? :)

(#423) lori80 válasza TaaT (#421) üzenetére


lori80
tag

Egy ekkora radihoz,hany pumpa kelett volna,megy egy olyan blokkhoz? :DD
Ipari pumpaval kelett volna keringetni a vizet benne :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#424) Joshi válasza #90933760 (#420) üzenetére


Joshi
titán

Jól tetted hogy nem vágtál bele, az ilyen és hasonló elgondolású vízhűtések szinte mindig lecserélésre kerülnek egy idő után. Ha nagyon olcsón akarsz kijönni akkor csak a használt cuccok jöhetnek szóba de ehhez idő kell és szerencse.

(#425) TaaT válasza TaaT (#421) üzenetére


TaaT
veterán

na innen kimaradt egy nagy *NEM :(((

Enzymex: ezzel a húzással nagyban megrövidítetted a tápod élettartamát, mondjuk azért a hkc-ért nem lesz kár...

lori80: akármilyen pumpát használhatott volna, már a blokknál elvérzett az egész...

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#426) Enzymex válasza Enzymex (#417) üzenetére


Enzymex
csendes tag

Amugy köszi ezt nemtudtam :)

(#427) Enzymex válasza TaaT (#425) üzenetére


Enzymex
csendes tag

alapból egy kidobásra szánt táp azért csináltam, többnyire melegedett,olyan mértékbe hogy leesett a feszkó,és szénné égtek a csatlakozók,miért rövidülne meg az élettartama?

(#428) sestertius válasza SimonYana (#411) üzenetére


sestertius
őstag

El kell adni és vizezni helyette egy 590-et a blokkoddal vagy egy 6xx-os vga-t! :D
De ezt majd később, előbb a cpu... :K

viperabácsi: köszönet, ez egyértelmű lett, az elrendezés nagyon nem változik, hogy phobya tetővel rakom össze... :R

beluschi: ez egy Tank-O-matic tartály. Végül is szét kapva már látom, meg lehet csinálni, hogy 10-es helyett 12-esre fúrom a furatot, nem nagy kunszt, akkor rakok bele egy 12/10-es csövet, és úgy 10-es belső átmérővel már jó lehet - vagy eladás, és szerzek egy másikat....
Milyet lenne érdemes egyébként? Ilyen cső érdekelne - a hely miatt -, de lehet kisebb ugye.

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#429) Madn!ght válasza sestertius (#409) üzenetére


Madn!ght
addikt

Grat, üdv a klubban! :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#430) sestertius válasza Madn!ght (#429) üzenetére


sestertius
őstag

:R A három Corsair H széria után már nem volt hová tovább menni, csak ide.... :D

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#431) beluschi válasza sestertius (#428) üzenetére


beluschi
tag

Nekem ugyan ilyen tartályom van és szerintem neked is jó lesz. Eredetileg én is 13 mm belső átmérőjű csövekben és ehhez való csatikban gondolkodtam, de aztán belenéztem a Phobya tetőbe a DDC-én és láttam, hogy belül a HF csati menetes része után sokkal kisebb a lyuk, nem mértem mekkora, de 8-asnál kisebb, ez tuti. Akkor meg minek kínlódjak a vastag csövekkel? Így sima 16/10-es cső lesz ehhez való csatival, az sem szűkebb belül 8-asnál, meg a tartály csöve se, tehát ezek nem fogják vissza a rendszert

Homeworld forever

(#432) sestertius válasza beluschi (#431) üzenetére


sestertius
őstag

Ez jó hír, én is úgy gondoltam, hogy a puding próbája az evés, tehát így össze dobom a rendszert aztán ha nem pöpec, csak aztán léptem volna - remélem nem lesz rá szükség....
Nálam 12-es belső átmérőjű cső lesz /elsőnek, aztán ezen is lehet módosítani/.

Ja, még valami: olvastam már több helyen, hogy ajánlott a deszt. víz tiszta szesszel. Ez mit jelent, mennyi alkoholt kell hozzá adni a rendszerhez?

[ Szerkesztve ]

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#433) blasko92 válasza sestertius (#432) üzenetére


blasko92
őstag

Én 13 deci desztvízhez kb. 1 deci 70%-os gyógyszertári alkoholt kevertem, és nem volt vele semmi probléma. Lehet sűrűbbre is keverni, pl. 10 deci vízhez 2 deci 90%-os alkoholt.

Ja, azt tudni kell, hogy nem minden gyógyszertárban szolgálnak ki kedvedre valóan :)
Nekem korlátozott mennyiségben adtak csak 70%-os szeszt.

De van olyan patika is, ahol nincsenek ilyen korlátok

Satyricon nincs mit :R (Ezt a nagy kotyvasztást meg tényleg felejtsd el, ez nem Stahl konyhája :D )

[ Szerkesztve ]

(#434) Satyricon válasza blasko92 (#408) üzenetére


Satyricon
addikt

Khmmm... Azt hiszem meg is oldódott a probmémám! :DD Köszönöm! :R

További szép estét!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#435) lori80 válasza blasko92 (#433) üzenetére


lori80
tag

Nekem az alkoholos viz nem jott be.
Egy ido utan fura hangja lett a pumpanak,mert "szaraz"az alkoholos viz.
Utanna raktam bele Valvoline super coolante folyadekot gyogyszerttari deszt.vizzel,es ujra csondes a pumpa,mert jobb a kenese az adaleknak mint az alkoholnak.

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#436) Razermazer válasza Sky D. (#386) üzenetére


Razermazer
őstag

Dehogynem ne örülj hogy rajtam marad, van akinek van esze, és tudja hogy jót ennyiért nem szabad otthagyni. Aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli :P

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#437) sestertius válasza blasko92 (#433) üzenetére


sestertius
őstag

Igen, erről hallottam, ezt megoldom.

Köszönet! :R

Hamarosan jövök a végeredménnyel!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#438) Madn!ght válasza sestertius (#437) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hajrá! :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#439) TXT válasza SimonYana (#377) üzenetére


TXT
őstag

Köszönöm a véleményed és a segítséged! :R

(#440) Sky D.


Sky D.
tag

NA kész a rendszer :)

Woálá:

5X izzadtam meg ,,,

1 mikor kivettem az alaplapot.
2. mikor zsilet pengét kellet a gyári blokk alá tolnom , hogy a ragasztár elengedjen ....
3. mikor kitartósított, portalanítottam a helyét .
4. Mikor feltöltés után gyújtást adtam rá , hogy be röffen-e ..
5 mikor megemeltem a feltöltött kész gépet, és berakatna a helyére .

- 1. nap
5 óra volt leszedni régi blokkot.
6-8 óra volt feltenni az ujjakat, becsövezni őket, légtelenítés, és letesztelni a rendszert(átfolyás, fordulat , indul e ..)..

2. nap.
Az elektromos kábelek hosszabbítása, vízhatlanítása, és beszerelése, levegőmentesítés, átfolyás jelző szerelés.

3.
Gépházba kábel kivezető elkészítése, finom hangolás..

Képek milyen volt (milyen poros 2 hónap után.) és a kész rendszer ...

A kábelekkel nem tudok mit kezdeni .. vagy a ház kicsi/nem megfelelő, vagy a kábelek rövidek :(

Egy év tervezése ... és hozta az eredményt :)

Víz 29-30 fok, 1 óra CPUStabTest után , CPU 43-45 fok :) a 2 db Venti 56 % on..

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#441) Sky D. válasza blasko92 (#357) üzenetére


Sky D.
tag

"
Megeshet, hogy a proci szenzora mér félre... Sűrűn lehet ilyesmivel találkozni."

Igazad volt, ma beszereltem még 1 hőmérőt, ami a bejövő ágnál méri az NB/SB-FC blokk hőmérsékletét..

A Toditól kapott hőmérő, és a blokk hőmérséklete mindig egyenlő, így a CPU hőmérőjével lehet valami gond :( azt hogy lehet orvosolni ??? vagy az már így marad ??

A magok hőmérséklet szenzora relatív megfelel a valóságnak ... eddig 100% load-nál 60-65 vagy e fölött volt, most 43-45...

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#442) SimonYana válasza Sky D. (#440) üzenetére


SimonYana
addikt

Te jó Ég! Van ám egy káosz a géped körül! :))
Külön tervrajz kell , hogy megtalálj valamit!
:DD

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#443) sestertius válasza Sky D. (#440) üzenetére


sestertius
őstag

Hát lehet, hogy tényleg kicsi a házad ehhez! :D

De hogy van benne meló, az egyértelmű. Sok jó megoldás van már, hogy házon kívül elhelyezve plusz hőmérsékleteket érünk el, de hát akkor ott vagyok, mint nálad, hogy a gépnek egy asztal kell... :K

Addig van szó - nálam - pc hűtésről, amíg az a pc-n belül van. Eddig tartható volt ez, hogy később mi lesz... :U

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#444) imibogyo válasza sestertius (#443) üzenetére


imibogyo
veterán

Én erre azt a megoldást találtam ki, hogy veszek egy bazi nagy radiátort, és készítek hozzá házat. Így egyben is maradt a gép és még a passzív üzemről sem kellett lemondanom (na persze, nekem nincs VGA, csak egy X6 1090T). A ház még alakulóban van, de azért már látszik az irány. :K

[ Szerkesztve ]

(#445) Sky D. válasza SimonYana (#442) üzenetére


Sky D.
tag

SimonYana
ha a tervraj elég lenne :) de minden kéznél van, és hamar megtalálom a dolgokat,, kivéve ha nem :D
A vízhűtés építése miatt, nagy káosz volt a szobában , de azóta mérséklődött :)
Volt nagy takarítás :)

sestertius
Nem hiába került házon kívülre ...
Mint azt a képek is mutatják, a gép belsejének porosodás csökkentése, illetve megszüntetése volt nálam a fő indok, hogy a radiátor házon kívülre került.
Másik szempont, hogy a belső elázást lehetőséget csökkentsem, minél több dolog gépen kívülre kerüljön..
Emellett nincs szükségem egy egész asztalra a számítógépnek :)

Meg van az, az asztal alatt is :C

Esténkén a radiátor kikerül az ablakba köszönet a 2 métere csőnek, így passzívan viszi a rendszert :) :D

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#446) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Hali, erre a lapra milyen chipset hűtőt javasoltok , ami elférhet a vga-zól + esetleg a mosfet-re is

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#447) HUfantom válasza Drizzt01 (#446) üzenetére


HUfantom
őstag

Nem hiszem hogy van rá konkrét modell...

Viszont kmamut kolléga tud rá készíteni neked hűtést.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#448) Drizzt01 válasza HUfantom (#447) üzenetére


Drizzt01
őstag

:R

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#449) apollo12


apollo12
veterán

heló egy kis segítség kéne
szerintetek érdemes lenne ezt a radit be rakni a rendszerbe?? kép

szűkítőt készítek ismerősömmel

(#450) TaaT válasza apollo12 (#449) üzenetére


TaaT
veterán

ez levegő hűtésére való :)

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.