Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) helkis válasza vedini (#5949) üzenetére


helkis
addikt

a hemoglobin jól vezeti a hőt, mindenhol 36.6fok! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#5952) shteer válasza WildDaemon (#5944) üzenetére


shteer
titán

levinni emeletről a földbe letenni, hogy hűvös legyen... hát azt meg a csövezés szempontjából nem biztos, hogy praktikus. ezt azért beszéld meg fuzikkal :DDD

OC: továbbiakban akkor én a hátoldalra szerelt külső radit ajavaslom, merőlegesen a házra illesztve :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#5953) OC válasza shteer (#5952) üzenetére


OC
őstag

Ha külső radi is játszik, akkor term. mindjárt más a helyzet. Csak gondoltam nem akarja a hurcolászás miatt kívűlre rakni.
De ha kívül is lehet, akkor passzív rendszer 10 Cape Cora profillal jó választás lenne. :DDD

(#5954) shteer válasza OC (#5953) üzenetére


shteer
titán

és egyből duplázná a konfig súlyát :DDD

az biztos, hogy nem tenném be ezt a radit - bár én olyan vagdalkozós típus vok, sazl maradhatna az a radi (nem a Tt!!!) bent is ha rám lenne bízva

..szerintem jónak tűnik

(#5955) OC válasza shteer (#5954) üzenetére


OC
őstag

Kábé.

Ja-ja. A legjobb megoldásokhoz mindíg vágni kell. De valahogy én úgy éreztem, hogy a páciens nem akarja vágni a házát.

(#5956) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Azon gondolkozom, hogy vízzel szeretném hűteni a gépemet, tehát proci, hdd, vga-k, alaplapot nem mert az heatpipe-os, és memóriákat sem. Csak az a baj, hogy egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, tehát el sem tudom képzelni, hogy kellene hozzáfogni, egy pár tippet megköszönnék. Esetleg árak.
Konfigot az adatamnál megtaláljátok, ha számít valamit!

Előre is köszi, priviben is írhatjátok.

i9 / 4080 / 32"

(#5957) WildDaemon válasza shteer (#5952) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

shteer! 2900XT-re milyen blokkot érdemes tenni? Illetve neked nincs valami blokkod hozzá???

fuzik levitte emeletről? mennyi csővel és mekkora pumpával??

(#5958) shteer válasza WildDaemon (#5957) üzenetére


shteer
titán

nincs :( én csak magamnak rajzolgattam - ezért lesz 8800GT-re :)

szerk: Todynak van asszem ;)

tőle kérdezd, sztem csak a földszintről került egyel lejjebb a radi. szivattyú term D5 :D

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#5959) djyuri válasza WildDaemon (#5947) üzenetére


djyuri
őstag

Az se kivitelezhető,mert alattam a fodrász üzlet:)

De megoldom,ne félj:D

(#5960) djtoomi válasza pigatt (#5956) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát szerintem a hdd-k emg 8800GT-k hűtése nem olcsó, úgyhogy egy 8800GT blokk kb 20k(ez régi GTS-re való, de egy GT-re is kb ennyi), egy hdd blokk kb 10-15k, procira egy normális 15-20k, pumpa 21k, radi ehhez a rendszerhez 20k, tartály kb 10k.SZal ez több mint 100k, ennél van olcsóbb, de enm biztos hogy megéri egy ilyan rendszerre ennél olcsóbbat tenni... ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5961) P00By


P00By
nagyúr

Gyönyörű órákid tudnám nézegetni annyira tetszik/tetszenek :D

(#5962) shteer válasza djtoomi (#5960) üzenetére


shteer
titán

most jól megrettent szegény :DDD

inkább:
8800GT: 18k EK
hdd: 5k elég a legolcsóbb is
proci: 14k d-tek
szivattyú:12-21k DDC vagy D5
radi:13k tripla 12cm
tartály: 4,5k noise isolator

ez még így is húzós, de tovább faragható

..szerintem jónak tűnik

(#5963) shteer válasza P00By (#5961) üzenetére


shteer
titán

jaja, de inkább azon órák alatt dolgozz és vedd meg :DDD ;]

..szerintem jónak tűnik

(#5964) P00By válasza shteer (#5963) üzenetére


P00By
nagyúr

Milyen igaz :D

(#5965) djtoomi válasza P00By (#5961) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem csúnya, de ha ez egy giga lapon lenne... :DDD De nekem akárki akármit mond a te géped tetszik a legjobban, kék-narancs, vastag csövek, minden víz, alul a 3-as radi... :K :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5966) djtoomi válasza shteer (#5962) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát ha fussa olyan gépre, nehogy mán ócssót vegyen... ;] :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5967) P00By válasza djtoomi (#5965) üzenetére


P00By
nagyúr

Az én csövem vastag,de nekem még nincsen vízhűtésem :O :(
Csak linkelgetni szoktam nektek dolgokat :U

(#5968) RockHaRD válasza P00By (#5961) üzenetére


RockHaRD
addikt

enyim pont ilyent volt :U csak striker extreme, és enzo blokk a procin. A két FET, meg az NB SB ugyanez az EK blokk :P mostmár a gts-ek is ilyenek lesznek, köztük a jó kis sli áthidaló cső... gyááá de várom :DD mostmár beszereztem fényképezőt, szal majd elvileg jövőhéten ujra összerakom, akkor csinálok én is képeket, csakitt csakmost :))

:R

(#5969) alimoe


alimoe
csendes tag

BUÉK!

Segítségeteket kérném!

Van egy vízhűtésem, ami a procit, VGA-t és még az alaplapon hűt vmi-t!

1. ASUS (A8N-SLI Deluxe) alaplapon AMD (Athlon64 3500+) proci van és Gigabyte-ra cserélném Intel procival...a kérdésem az lenne, hogy nem tudom ráerősíteni az új alaplapra a vízhűtést az Inteles foglalat miatt, van vmilyen átalakító??? Vagy felejtesem el az egészet :(

2. Bármelyik VGA-ra jó a foglalat??? Most ATI X800PE-van és cserélném 8800GTS-re.
Mert úgy látom azzal nem lesz gond, mert 4 csavarral lehet rögzíteni mindegyiket.

3. És az alaplap hűtő is kompatibilis?

Előre is köszi, aki ki tud segíteni!!!

[ Szerkesztve ]

(#5970) djtoomi válasza alimoe (#5969) üzenetére


djtoomi
addikt

Szia!
Attól tartok egyik sme lessz jó, 8800GTS-re teljesen másfjata hűtés való, az a leghúzósabb, olyan 15k-tól felefele van, ha a proci blokkon nincs olyan lyuk ami jó a 775-ös lapra, akkor új blokk, ez csak 7500, alaplapot emg nem érdemes nagyon hűteni p35-ös lapokon, gondolom olyat vennél. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5971) P00By válasza RockHaRD (#5968) üzenetére


P00By
nagyúr

Szép, mínőségi képekez kérek!Egy EOS 400D mércét üsé mög ;]

(#5972) WildDaemon válasza shteer (#5958) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

Todynak van de az csak a GPU-t hűti és postával amire megjön az nekem már sok... (kurva pénztelenség)....

djyuri: mit találtál ki?

(#5973) djtoomi válasza P00By (#5967) üzenetére


djtoomi
addikt

Jah hogy úgy, azt hittem az a tied. :B
Amúgy arra gondoltam amit nemrég linkeltél, a stackerben lévő narancs-kék víz, narancs ventikkel...Nyami. :Y :D

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5974) nyunyu


nyunyu
félisten

Shteertol kerdeznem, jovo heten kb. mikorra varhatoak a galvanizalt cuccok?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5975) shteer válasza nyunyu (#5974) üzenetére


shteer
titán

valszeg péntek :(((

..szerintem jónak tűnik

(#5976) RockHaRD válasza nyunyu (#5974) üzenetére


RockHaRD
addikt

olyan 2009 környékén ;]:DDD

[ Szerkesztve ]

(#5977) P00By


P00By
nagyúr

Radi
Radi2

Tapasztalatok vannak ezekkel?Elvinne egy teljes rendszert passzívba?(no quad) :D

(#5978) djtoomi válasza P00By (#5977) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát talán.Attól függ mit, ami az adataidnál van, el. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5979) P00By válasza djtoomi (#5978) üzenetére


P00By
nagyúr

Majdnem azt :) Aki esetleg vizuális típus, ekkora(guglival se találtam sok mindent :U )

(#5980) djtoomi válasza P00By (#5979) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha jól tudom itt a PH!-n van valakinek ilyen kütyüje, hogy is néznek ki a gépein első hsz-ében nézelődj, illetve itt nézd végig, valakinek mintha lenne ilyenje egy quaddal. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5981) RockHaRD válasza P00By (#5979) üzenetére


RockHaRD
addikt

ezek szépek :C meg drágák :F

de az aquatuning oldallal látom már jó helyen keresel ;)

sztem elvisznek egy rendszert simán :R

(#5982) P00By válasza RockHaRD (#5981) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem olcsó,de ha már vennék, akkor nem számítana!Igen-igen főleg német oldalakat nézek, mivel gyakran járok ki:)

djtoomi:Köszi, majd átnyálazom!

[ Szerkesztve ]

(#5983) RockHaRD válasza P00By (#5982) üzenetére


RockHaRD
addikt

PÜ ment :DDD

(#5984) gyurczy válasza djtoomi (#5980) üzenetére


gyurczy
őstag

Nekem lenne ilyesmi quaddal, csak még nem raktam össze, jövő7en nagy változások lesznek a gépben vízhűtés ügyben, lehet a passzív cuccal rakom össze a gépet, kíváncsi vagyok mit kezd majd a 10 db 40 cm-es Cape Cora a konfigommal...

(#5985) belaazallat válasza P00By (#5979) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Ez hasonlít a cape-cora radikhoz. Nekem 10db profil van sorba kötve, nagyon hatékony. Nekem a cape-cora azért szimpatikusabb, mert könnyeben bővíthető, személyre szabható.

Üdv!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5986) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Nekem amugy EZ a radiátor feszít a gépben, megtámogatod 4 500-as fordulatú ventivel, és máris nem lesz semmi hangja a cuccnak :)) és mégis olcsóbb, mint egy passziv radi

(#5987) alimoe


alimoe
csendes tag

THX!

Szóval akkor blokkot kell vennem, ha váltani akarok (inkább sztem maradok az AMD-nél)

Most 8600GTS-em van, arra jó ez a fajta vízhűtés?

(#5988) djtoomi válasza alimoe (#5987) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát arra elvileg jó, de a 8800-ra tuti nem. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#5989) nyunyu válasza shteer (#5975) üzenetére


nyunyu
félisten

valszeg péntek :(((

:(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5990) shteer válasza nyunyu (#5989) üzenetére


shteer
titán

sajnos csak azt tudom mondani, amit nekem mondtak...

..szerintem jónak tűnik

(#5991) nyunyu válasza shteer (#5990) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez van.

Mondjuk hetvegen jobban raerek pancsolni, mint het kozben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5992) alimoe


alimoe
csendes tag

Ja és most jutott eszembe!

Mi a különbség az AM2-es és a régi S939 es socket között?

Rá tudom rakni az S939-es vízhűtést az AM2-re?

Mert AM2est vennék!

Köszi

(#5993) gyurczy


gyurczy
őstag

Jut eszembe! Karácsonykor írta itt valaki, hogy elhervadt Asetek Xtreme pumpát érdemes lehet megjavíttatni, van valakinek ötlete, hogy kihez fordulhatnék ez ügyben?

(#5994) gyurczy válasza alimoe (#5992) üzenetére


gyurczy
őstag

Más a felfogatási pontja a két socket hűtőrögzítő keretének.

(#5995) alimoe válasza gyurczy (#5994) üzenetére


alimoe
csendes tag

Hát akkor ezek szerint nem úszom meg, hogy blokkot cseréljek!

Hihetetlenek ezek a gyártók!

(#5996) gyurczy válasza alimoe (#5995) üzenetére


gyurczy
őstag

Nem feltétlen. Milyen blokk? Nem kizárt, hogy lehet hozzá gyártatni lefogatót az új sockethez kis pénzért, és akkor nem kell kihajintani az egészet.

(#5997) alimoe válasza gyurczy (#5996) üzenetére


alimoe
csendes tag

Azt honnan tudom meg, hogy milyen blokk, mert eddig feliratot csak a pumpán találtam!

És hol lehet gyártattni, hozzá lefogatót?

(#5998) alimoe válasza alimoe (#5997) üzenetére


alimoe
csendes tag

A lefogatóra az van írva, hogy innovatek!
A pumpa EHEIM HPPS 12V

[ Szerkesztve ]

(#5999) gyurczy válasza alimoe (#5998) üzenetére


gyurczy
őstag

PÜ ment.

(#6000) #72042496 válasza P00By (#5977) üzenetére


#72042496
törölt tag

Párhuzamosan van kötve, így a bekötéstől távoli részeken gyakorlatilag áll a víz. Lehet, hogy elvisz egy rendszert, de konstrukciós szempontból nem a legjobb.
Inkább a sorba kötött Cape Cora. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.