Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) klambi válasza belaazallat (#6294) üzenetére


klambi
addikt

bírom ezeket az elhelyezéseket...az a sata ott fent...pff:DDD

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#6302) lajthabalazs válasza #56573440 (#6300) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Subcoolingnal ez:

http://www.subcooling.hu/eshop/product_info.php?cPath=21_30_51_58&products_id=235

ami tetszik, mert sok benne a lamella, de megsem tunik nagy ellenallasunak. Kb ez a legtobb, amit adnek a dologert. XX Flow nekem mar draga, és még keretet is kéne venni hozzá. Ez a masik jelolt.

http://www.subcooling.hu/eshop/product_info.php?cPath=21_30_51_58&products_id=127

Zalmanbol nem a reseratorra gondoltam, ilyen egyberendszert nem szeretnek, mert modhoz az a jó, ha lehet szétpakolni az alkatrészeket. Erre gondoltam Zalman cuccok közül.

http://www.ebolt.hu/product138095_category2107.html

(#6303) nyunyu válasza belaazallat (#6294) üzenetére


nyunyu
félisten

Meretileg teljes meretu ATX, viszont a hangchiptol jobbra fel levo lyuk az elvileg nem kotelezo az ATX-nel.
Ha megnezed a hazadon a jelolest, akkor az a csavarhely microATX lapokhoz tartozik.
(Casetekemen legalabbis be van jelolve, hogy hova kell tavtarto ATX laphoz, meg hova mATXhez)

De mivel az osszes ATX haz ugy van tervezve, hogy a microATX lap is belemenjen, igy nem okoz gondot, ha olyan lapot teszel bele, amin nem csak az ATX lyukjai vannak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6305) Buldozer99 válasza yakuza.tora (#6283) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Mennyibe fog,ez a lap fájni? :D

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#6306) redraven85


redraven85
tag

Helyho...talán páran emlékeznek,hogy írtam a tribe ról miszerint 73 fokon tudta csak megtartani a Q6600 osomat...namost ez úgytűnik fars mérés volt.A minap megvettem a pénzért kapható egyik legerősebb léghűtést ami csak van.És nézzétek csak milyen értékek jöttek ki az orthos teszt közben :

Uhh1

Uhh2

:Y

Utólagosan rájöttem a hibára....mikor tettem az alaplapra hűtést levegős volt a fecskendő és ezért köpött egy adagot a chipseten lévő tranzisztorokra is.Nem kapartam le akkor alaposan...gondoltam a hőpaszta csak nemárt már nekik.Ártani ugyan valóban nem..de baromi fars értékeket mutatott így az alaplap.. :U 3 napja lepucoltam ahogy csak lehetett és vissza tettem a gyári hűtést kíváncsiságból..és most alapjáraton ennyi és terhelve pedig ennyi.De azért figyeljétek,hogy B3 mas proci van 3400 ra húzva léghűtéssel :K Az azért nem olyan rossz :)

Szóval elnézést a téves infókért mindenkitől a tribe al kapcsolatosan ...nem volt szándékos.Most ,hogy télleges értékeket mutat a gép majd mérek még 1 et a vízcuccal valamikor.

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#6307) P00By válasza belaazallat (#6279) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD Azért .mf válaszában van igazság!

(#6308) Szatesz


Szatesz
őstag

Nem tudja valaki kitol tudnék kérdezni a subcoolingrol? Mert rendelni szeretnék valamit de a vélemyényekben olvastam hogy aki rendelt nem kapta meg maig.. és hogy érdemes e megrendelni...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#6309) P00By válasza Szatesz (#6308) üzenetére


P00By
nagyúr

(#6310) jones965 válasza redraven85 (#6306) üzenetére


jones965
Modder

Sorry, de ez neked terhelés?terhelve pedig
Orthos 9-10 pioritás, és min 30-50perc.
Akkor kiderül.

(#6311) Nyugdíjas válasza jones965 (#6310) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez valóban igaz...
Bár az is ténykérdés, hogy már futottunk ezzel köröket a Core2,és Core2 Quad topicokban, hogy ezek a procik 1-2-3 perc után elérik a maximális hőmérsékletüket általában. Bár az ténykérdés, hogy ezt én sem neveném megbizható mérésnek.
Mindazonáltal valószinüleg nem sok eltérés lesz,ha tovább terheli.
De ez igy kevés...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6312) redraven85 válasza jones965 (#6310) üzenetére


redraven85
tag

Nálam a pioritás ha 9 en volt mindíg 3-4 fokkal alacsonyabb értéket mutatt a hőfokra...De ha gondolod..

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#6313) Nyugdíjas válasza redraven85 (#6312) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Inkább azon van a hangsúly, hogy tovább fusson.
szerk.: basszus,most jövök rá:Y:D Te quadot egy darab! orthos-al tesztelsz? Az nem lesz jó...
Nyomás Prime95-öt tölteni ;] !

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6314) helkis válasza redraven85 (#6306) üzenetére


helkis
addikt

orthos csak 2 magra terhel, így ez igazából csak 50%-os terhelés.. :(
ezzel adj neki, small fft. 2 óra
asszem kifekszik a levegőd.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#6315) P00By válasza helkis (#6314) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen, ezért kell 2 orthost futtatni, vagy azt amit te mondtál:)

(#6316) helkis válasza P00By (#6315) üzenetére


helkis
addikt

legyen inkább 3.. :D a 2db orthos szimultán, affinításhelyesen, sem tudja ugyanazt a terhelést, mivel nem 4 szálra van kihegyezve.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#6317) redraven85 válasza jones965 (#6310) üzenetére


redraven85
tag

tessék,kérésedre csináltam : kép1

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#6318) redraven85 válasza helkis (#6314) üzenetére


redraven85
tag

Oksa..futtatni fogom..de nem 2 órán át...ezt a 30 perc everestet is alig bírtam kivárni ;]

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#6319) jones965 válasza redraven85 (#6317) üzenetére


jones965
Modder

THX! :R

Nem kötekedésképpen, csak nem magasak egy kicsit a hőfokok?
Bocs: most olvastam vissza, hogy még léggel hűtesz-ráadásul a proci stepping-e is a régebbi.
Mielőbbi vizesedést! :)

(#6320) redraven85 válasza jones965 (#6319) üzenetére


redraven85
tag

Még jó ,hogy nem azt irtad ,hogy mielöbbi nedvesedést :DDD

Amúgy igen...régi B3 mas...ami 130-168 wattot eszik...képzelem most mennyit fogyaszt nálam így 3,4 gigán... :U Énis vizet akartam rá...csak félek,hogyha egyszer véletlenül ereszt a rendszer akkor a 200 rongyos gépemnek annyi...és a gari nemszól arra ha elázik a géped.Nemtudnék újjat venni :o

[ Szerkesztve ]

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#6321) P00By válasza redraven85 (#6318) üzenetére


P00By
nagyúr

És nem szoktál aludni? :U

(#6322) helkis válasza redraven85 (#6318) üzenetére


helkis
addikt

miért kellene kivárni? :D bármit csinálhatsz mellette, pont ez a jó a 4 magban, de a kevés tesztnek, rejtett instabilitás maradhat az eredménye..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#6323) lrobertoc


lrobertoc
tag

Sziasztok!
Az alábbi vízes cuccaim vannak:
CPU B.: Swiftech Apogee GTX
Radi: Nexos E. III
Sziv.: Laing DDC Pro
Kiegyenlítő: Noise Isolator!
Mindez egy Chiftech Bravo nagytoronyban. A radi a ház tetejébe van begyógyítva horizontálisan, a kiegyenlítőtartály a radival szinte egyvonalban a ház végében van. A szivattyú a ház aljában. Bekötés: tartály alsó csonkja - szivattyú - BLOKK - radi -tartály felső csonkja! A problémám, hogy a rendszer egyszerűen nem légtelenedik le, pedig már megy vagy 2 hónapja. Hűtőfolyadékként Innova protectet + desztvizet használok, a csövek falain pedig apró légbuborékokat fedezek fel, a radi pedig iszonyatosan "szörcsög"! Van valami megoldás?

(#6325) Joshi válasza P00By (#6324) üzenetére


Joshi
titán

A ram hűtőblokkoknak soha nem láttam értelmét. :(

(#6326) Delta-Laca válasza yakuza.tora (#6283) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Én meg itt szerénykedek a P5N-E SLI-mel :DD , de ha esetleg kijön hozzá a Penryn-támogatás, akkor egy jódarabig nem fogom eladni ;) Egy Quazár majd később dukál bele, természetesen vízzel hűtve, léghűtést nem igazán preferálom már, hisz klubtag vagyok :C

Látom, szépen száguld a topik... :R

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#6327) P00By válasza Joshi (#6325) üzenetére


P00By
nagyúr

Egy komplett rendszer azért úgy lesz kerek :) Nekem tetszik ez is csak, hát nem valami nagy be/kiömlők(uh, de szarul hangzik :P )!

(#6328) yakuza.tora válasza Buldozer99 (#6305) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A Gigabyte GA-N680sli DQ6-os? Annyira nem vészes! Konkrétan 50-52K között már kapható!
(persze még vacillálok, mert a 680i Penryn támogatás BIOS frissítését csak az ASUS és a DFI jelentette be, de a Giga ha jóltudom ASUS "fióka". :DDD )

Alléz Olympique de Marseille!

(#6329) P00By válasza yakuza.tora (#6328) üzenetére


P00By
nagyúr

Inkább normális lapot vegyél olcsóbban, de nem akarok beleszólni... ;]

(#6330) yakuza.tora válasza Delta-Laca (#6326) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Jó kis lap az! :K
P00By: Nyugodtan szólj bele! Mi azzal a baj? Például? :F SLI miatt kell!

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#6331) P00By válasza yakuza.tora (#6330) üzenetére


P00By
nagyúr

P35 jobb, kevésbé melegszik és kevesebbet fogyaszt, ha nem akarsz SLI-t akkor sztem rossz választás!

(#6332) Samanbacsii válasza redraven85 (#6320) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Hali!
Ha prime95 (1 óra) alatt is tudja tartani a 70fok körüli meleget akkor bőven jó a hűtésed! :K
70 fölé tartós használatban nem ajánlatos kergetni... És mekkora a hangja a gépnek?

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#6333) RockHaRD válasza P00By (#6331) üzenetére


RockHaRD
addikt

de SLi-t akar, és sajna SLi-hez még nemsok jó lap van. A Striker Extreme meg olyan, hogy vagy kifogsz egy állat tuningosat, vagy nem. Ezért örülök most a P5N32-nek, mert az szinte ugynaaz, mint a striker, csak az extrák nélkül, és ezt kéz alol vettem gyönyörű állapotban, és ez egy nagyon tuningos lap :P

(#6334) redraven85 válasza Samanbacsii (#6332) üzenetére


redraven85
tag

A hangal nincs baj..mert a 12 centis ventije csak 1400 as fordulaton megy max ha jól láttam.De semmi hangja...még ha maxon megy a venti akkorsem.Elötte az Artic cool freezer 7 pro-m volt rajta és amikor hajtottam nagyon keményen felbőgött a ventije :DDD Nyomtam egy prime ot de nemértem a dolgokat...két mag 68 fok..a másik 2 meg 76 ...namost miez? :F Pedig rendesen van rajta paszta. :U

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#6335) Samanbacsii válasza redraven85 (#6334) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Hát igen, ez engem is kiakaszt...
Nálam ugyan, csak 2-3fok a különbség terhelés alatt... 3200Mhz 68fok körül... De most jő a Mora2 "kettő" a rendszerbe... ;)
Van backplate alászerelve? Milyen nehéz a torony + venti? Tartja rendesen a felfogatás?

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#6336) P00By válasza RockHaRD (#6333) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt nem tudtam, akkor(egyenlőre) csak nV chipsetes lap jöhet szóba! :)

(#6337) redraven85 válasza Samanbacsii (#6335) üzenetére


redraven85
tag

Nincs hozzá lap...olyan a rögzítése mint egy gyári intel hűtőnek...aza csiptetős..A cucc maga 800-900 gramm...szóval nemtépi le a lapot.Ahogy néztem nekedis B3 mas a procid...3400 on,hogy szuperál? :) ..nekem ment már 3600 on is..és everest proci tesztet lazán bírta...és a proci max 70 fokra ment fel...(a magok már más tészta :DDD ) Melegszik a cumó rendesen :D Milyen a vízhűtésed?

[ Szerkesztve ]

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#6338) jones965 válasza lrobertoc (#6323) üzenetére


jones965
Modder

Tegyél a tartályba egy kis szivacsot, az megfogja a bubikat. :K

(#6339) topyjo


topyjo
aktív tag

Hali!
Nektek működik a Subcooling? Második napja nem tudok bejelentkezni.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#6340) hossszú válasza topyjo (#6339) üzenetére


hossszú
őstag

Muxik rendesen :K

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#6341) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

MO-RA tulajok figyelem :) Akinek van esetleg digifényképezője, ha nagyon szépen megkérem, csinálna nekem néhány képet a radiról, nagyon megköszönném :R , ha úgy jobb akkor priviben is jöhet :R (Lacika gátlástalanságokban töri a fejecskéjét... ;] )

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#6342) Bivaly válasza Delta-Laca (#6341) üzenetére


Bivaly
tag

A lamellákról, a fordulófejről, vagy melyik részéről?

[ Szerkesztve ]

Life begins at 140!

(#6343) Delta-Laca válasza Bivaly (#6342) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Több pózból is lekaphatod, oldalról, éléről, meg persze szemből is :R , az sem baj, ha a csatlakozó felöli részről is csinálsz :R :R

Üdv.: Delta-Laca

(#6344) Buldozer99 válasza Bivaly (#6342) üzenetére


Buldozer99
senior tag

nekem is,nekem is :DDD

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#6345) P00By válasza Bivaly (#6342) üzenetére


P00By
nagyúr

NEKEM IS :DDD

(#6346) gyurczy válasza Delta-Laca (#6341) üzenetére


gyurczy
őstag

MO-RA2 tulajok: Engem a hűtőteljesítménye érdekelne passzív illetve aktív módban konfiggal, hőfokokkal, ha megoldható. Köszönöm!

Más: Van 10 db Cape Cora cuccom, szeretném használni is valamire mostmár, de kevésnek ítélem a konfigomhoz, de még 10 db-ra nem nagyon akarok beruházni. Mivel kéne megtámogatni? Egy MO-RA2 a ház oldalára, külön kazalba a Cape Cora-ak Zalman Reserator mintájára valami okos rögzítéssel hűtőtorony formájában, esetleg leválasztható formában, ha szállítani kell a masinát? Bárkinek bármi ötlet?

(#6347) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

Az a tervem, hogy valami hatékony és csendes hűtés szeretnék rá kidolgozni, mert elnézegettem, hogy a külföldi srácok hogy csinálgatják, hát nekem az nem jön be hogy 6 meg 9db 12es ventivel támogatják meg :Y , ezért ki fogok találni valami más megoldást erre a dologra :B , február elejére tervezem a beszerzését, addig meg van időm tervezgetni :C

Bivaly: bőven ráérsz, amikor időd engedi, és előre is nagyon köszi:R:R:R

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#6348) Bivaly válasza P00By (#6345) üzenetére


Bivaly
tag

Azt nem ígérem, hogy még ma meg lesz, mert fürdetés, meg etetés van (duplán :D ), de holnapra feltöltöm majd valahová.

Life begins at 140!

(#6349) yakuza.tora válasza Delta-Laca (#6341) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Holnap csinálok egy-két fotót! P00By te is kapsz belőle! :DDD
Jól látom? Samanbacsiiis MO-RA klub tag lesz? ;)

Alléz Olympique de Marseille!

(#6350) yakuza.tora válasza Delta-Laca (#6347) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Na erre kíváncsi vagyok! Milyen hűtés lehet az, ami egy ilyen radin hatásos és nem kell hozzá venti? :U

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.