Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Delta-Laca válasza yakuza.tora (#6149) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Igazad van, elég az off-ból :B , kicsit el is szálltam vele. :B Node azért annyira nem vagyunk sznobok ám :DD Hogy egy kicsit ON is legyek, te véleményedet is kikérem vga-blokk ügyben (X1950 Pro) :R

mod: és jó az aláírásod :P

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#6152) Játékos válasza Delta-Laca (#6151) üzenetére


Játékos
addikt

Nekem is volt ilyen karim, a következőképpen oldottam meg a dolgot: a gyári blokkból kiszedtem azt a részt, ami a gpu-ra megy (az a soklamellás szarság), és a helyére beraktam egy -amúgy is otthon lévő- Waterchill GPU blokkot. Nagyon jól működött sokáig, csak egyszer rácsöppent 2 csepp víz... :O

Az OFF-okhoz annyit tennék hozzá, hogy itt (is) egy jó társaság jött össze, és senki se szeret némán ücsörögni...

yakuza.tora: akkor én most 2 konkurens bandának vagyok egyszerre tagja??? :F :DD :Y
:C :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6153) shteer válasza Játékos (#6152) üzenetére


shteer
titán

és mit tett az a 2 csepp víz?? :U

te vagy az összekötő ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6154) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok.

Teljesen kezdő vagyok a vízhűtés témában. Ezért kérnék egy kis segítséget.
Szeretnék összerakni egy vízhűtő rendszert. A subcooling.hu-ról néztem ki dolgokat.

Egy C2Duo e 4400-at szeretnék hűteni + alaplap. Egyelőre ennyi, aztán ha megtetszik, akkor a video kártyát is.

Választott dolgok.

Radiátor - [Nexxxos Pro II]

CPU Blokk - [XSPC Delta Universal]

Chipset Blokk - [NB-WAK]

Szivattyú - [High-Flow 600]

Kiegyenlítő Tartály - [Noise Isolator AGB]

Nem tudom, hogy mit hagytam ki!! Nagyon megköszönném ha v.ki megnézné és segítene kiegészíteni esetleg ha v.mi nem jó ajánlhatna v.mi mást helyette.

Köszönöm. :R

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#6155) RockHaRD válasza shteer (#6153) üzenetére


RockHaRD
addikt

Erről lenne szó. Ez a rendszer elbir még egy gtx-blokkot? magyarul nem süti meg a kártyát??? Mivel lenne egy vevőm a gtx blokkomra, csak nemtudja, h a rendszere elbírja-e

(#6156) Delta-Laca válasza RockHaRD (#6155) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Ugyan én egyáltalán nem vagyok nagy vizes guru, de szerény véleményem szerint nagy bátorság lenne erre + egy GTX-et bekötni, de ez csak az én véleményem :B :R

Üdv.: Delta-Laca

(#6157) yakuza.tora válasza Delta-Laca (#6151) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Itt van minden, mi szem szájnak ingere! [link]
Nekem leginkább ez [link] jön be. Mondjuk van ára! :Y

Játékos: "Egyszer, egy szép napon, ami talán el sem jön soha, majd kérni fogunk tőled valamit!" (Don Corleone) :DDD :DDD :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#6158) shteer válasza RockHaRD (#6155) üzenetére


shteer
titán

toom.. pfff... a radi kevés lehet hozzá, magas fordulatú ventivel meg mi értelme van?

DE hogy csövezi be? a zalmira csak 8-as megy fel, a Tt meg 6-os

ettől függetlenül, egy próbát megérhet, a gyakorlat majd eldönti... vidd el neki, kössétek be és nyilatkozz ide a fórumba :D meg nem fog sülni

..szerintem jónak tűnik

(#6159) yakuza.tora válasza nesh20 (#6154) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ügyes!
Tulajdonképpen nem hagytál ki semmit, de ha később egy VGA blokkot is be akarsz kötni, akkor nem lenne felesleges elgondolkodni egy nagyobb/erősebb - tripla - radin. (meg aztán az NB is képbe kerülhet. Így szokott ez kezdődni... :DDD )

Alléz Olympique de Marseille!

(#6160) szacsee válasza yakuza.tora (#6159) üzenetére


szacsee
nagyúr

Khmmm sokan vagytok, de nem elegen! :DDD :P
Csekkold az aláírásom... :D

(#6161) Játékos válasza shteer (#6153) üzenetére


Játékos
addikt

A 2 csepp víz a prociblokk csatijából becsöppent az AGP foglalatba, és megsütötte a karit. 3-4 lába megpörkölődött, így egy kicsit meg kellett cicomázni, mielőtt visszament gariba :B

Ha valaki nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy ez szakmai topik, és nem látja ezt a sok tag rengeteg marhaságától, akkor tegye fel a szakmai kérdését, biztosan meg lesz válaszolva hamarosan. :K

yakuza és szacsee:
Hamarosan eljön az idő, amire senki nem akar majdan emlékezni. Tán még le is számoltok egymással... :C :DD :C

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6162) Delta-Laca válasza yakuza.tora (#6157) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Huhh, hát ennek aztán tényleg van ára :Y , de arra gondoltam, hogy a RAM-oknak elég lehet a sünizés, és akkor egy GPU-blokkal megúszhatnám :K , mert akkor ez is jó lenne :R

Üdv.: Delta-Laca

(#6163) shteer válasza szacsee (#6160) üzenetére


shteer
titán

akinek 2 extrém radija van annak 2*es szavazati joga is? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6164) shteer válasza Játékos (#6161) üzenetére


shteer
titán

szerelés vagy üzem közben volt csöpp?

..szerintem jónak tűnik

(#6165) Delta-Laca válasza szacsee (#6160) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Leszünk mi még többen is, figyeld meg ;] :DD

Üdv.: Delta-Laca

(#6166) szacsee válasza shteer (#6163) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nem annak a következő PH-s bulin a MO-RA Elit-Sznob Klub tagok 2 sört fizetnek.. ;)
Játékos pedig meghívja saját magát egy körre!... :DDD

(#6167) Játékos válasza shteer (#6164) üzenetére


Játékos
addikt

Egyébként nagyszerű kézügyességnek örvendhetek általában, de ez most másképp volt valószinűleg... :O Egyszer beszemetesedett a kép, megállt, majd gép kikapcsol. Ja, ez közvetlen az után volt, hogy összeraktam mindent, és beindítottam a gépet, persze mindenestől. Tehát megállt, belenéztem, és nem láttam további csöpögést, csak a VGA tövénél egy pici csillogást... :O
Összegezve: USER ERROR...

Delta-Laca
nálam elég volt a sünizés, de nem elég csak a memcsikre! :(

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6168) nesh20 válasza yakuza.tora (#6159) üzenetére


nesh20
aktív tag

A VGA-val gondban vagyok. 8800GTS-em van. Ahogy néztem nagyon drága hozzá a blokk + nem biztos hogy sokáig marad nálam ezért nem szeretném most azt belekalkulálni.

A radin gondolkodtam hogy 2 ventis vagy 3-as legyen. Ezt néztem [Nexxxos Pro III]

2500FT nem nagy külnbség. Végülis az a lényag hogy jólegyen és ne kelljen csrélgetni.

Köszönöm a segítséget.

Ha elakadok szólok. Lassan elkezdem a bevásárlást.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#6169) Játékos válasza nesh20 (#6168) üzenetére


Játékos
addikt

Lassan elkezdem a bevásárlást.
Szerintem aludj egyet előtte. :DDD Hacsak nem a világ túlfeéről fórumozol... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6170) Delta-Laca válasza Játékos (#6167) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

A venti mögött láttam egy nagyobb bordát,arra gondolsz?

Üdv.: Delta-Laca

(#6171) yakuza.tora válasza Delta-Laca (#6162) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Az sem rossz megoldás!
Úgy tudom,hogy az 1950pro jól húzható kártya. Szerintem nézz be a topikjába és kérdezősködj, hogy mennyire bírja a ram a húzást! Lehet, hogy tényleg elég lenne rá a süni...

Off-ot befejeztem! (mára mindenképpen!!! :DDD ) szacsee sört majd akkor fizetek neked, ha rendesen megtanulod a Klubbunk nevét! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#6172) Játékos válasza Delta-Laca (#6170) üzenetére


Játékos
addikt

Igen, én azt vettem ki belőle, és oda ment a blokk. Ha rajta hagyod a gyári borda lamellátlanított maradványát (ezt utána teljesen hibátlanul vissza lehet tenni), akkor nem is kellenek gyakorlatilag a sünik, de ha az egész hűtőt leveszed, akkor a gpu blokkon kívül kell a memcsikre süni, meg a feszszabályozókra is!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6173) shteer válasza yakuza.tora (#6171) üzenetére


shteer
titán

G^zC^mp€r mint "ügyeletes ddr2killer" került be hozzátok? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#6174) Delta-Laca válasza yakuza.tora (#6171) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Ha meglesz a kari, nem áll szándékomban " kitaposni a lelkét " :C , de azért a vizeskörbe be lesz építve majd ;)

Játékos: akkor a sünizés lesz, és akkor a fesszabályzó sem marad ki a "buliból" ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#6175) yakuza.tora válasza nesh20 (#6168) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hát persze! A 8800 GT megjelenése óta mindenki VGA csere előtt áll! :DDD Akinek még nincs, az most akar ilyet venni. Akinek már van, az meg GTS-re akarja cserélni. Szóval azt a blokkot ne kapkodd el. Amint megjelenik az új GTX, mindenki el akarja majd adni a GT és a GTS-t lesz itt blokk annyi... :))
A tripla az már rendben van. Főleg ha nincs gond az elhelyezésével!
Üdv!

Alléz Olympique de Marseille!

(#6176) Játékos


Játékos
addikt

Azt szeretném kérdezni mindenkitől, hogy ilyen gyönyörű csövet nem vennétek? Mert a drága kolléga könnyen nehézségekbe ütközhet, ha csak nekem rendelne, biztos könnyebb lenne 10-20 méter esetén. Tehát, ha valaki kedvet kapna hozzá, akkor valamilyen módon jelezze nekem. Vagy akár Nyugdíjasnak is.
Köszi. :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6177) szacsee válasza shteer (#6173) üzenetére


szacsee
nagyúr

Asszem van 2 mora-ja, csak gípe nincs, meg má ramja sem! :DDD

(#6178) Delta-Laca válasza szacsee (#6177) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Ísaz eggyiket ném ággyájéé? :DD :DD :DD

Üdv.: Delta-Laca

(#6179) nesh20 válasza yakuza.tora (#6175) üzenetére


nesh20
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

A vga-t egyenlőre hanyagolom. Az is lehet hogy egy kisseb-re cserélem majd.
A többit nem áll szándékomban cserélni.

Még1x köszönöm.

További szép estét.

Yo8 mindenkinek.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#6180) shteer válasza Játékos (#6176) üzenetére


shteer
titán

ijjjj... ezt ne kellett volna reklámoznod előttem.. már egszer lebeszéltem magam róla :DDD

szacsee: nincs neki 1 db se :P

..szerintem jónak tűnik

(#6181) nyunyu válasza yakuza.tora (#6149) üzenetére


nyunyu
félisten

...És egyenlőre G^zC^mp€rrel, aki kapott alanyi jogon tagságot, meg Játékossal - ő már látott morát jogalappal vehet részt - összesen négyen vagyunk. :DDD

Latott mar morat mint jogalap, engem, Mora juzert meg kihagytok? :O

Most csak azert nem latom, mert a gep tuloldalara van szerelve, aztan lusta vagyok felallni a fotelbol. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6182) RockHaRD válasza szacsee (#6177) üzenetére


RockHaRD
addikt

nekem az életbe nem volt MORA-m :P nem is lesz...

azért vettem mozart tx-et, hogy fentre hátra beférjen a 2x2-es quad radim, amit ma má egyszer linkeltem :U

(#6183) szacsee válasza shteer (#6180) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ákkor mije van? Ja télleg az a 4 ventis Quad vagy minek híjják, majdnem olyan mint a szonobok Mora-ja... :D
Ezek bolondok, első napon átnevezik magukat. :DDD .. a Sznob hová lett a névből? :F

(#6184) szacsee válasza Játékos (#6176) üzenetére


szacsee
nagyúr

Csőhajlítód van? 16-os külső átmérő, meg 9.5-ös belső??
Bika cuccos....métere 10ejró, vagy micsoda?,?? :F

(#6185) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

MIndig örvend a lelkem mikor ilyen sok hozzászólás születik,aztán valahogy az esetek 90%-ban kevésbé,mikor meglátom, hogy semmi szakmai....;)
Bár azt azért értékelem, hogy Camper barát megint tönkre tett valami hardware-t. Köszönjük meg neki,hiszen igy remek lehetőségünk van más kárán tanulni rendszeresen:R:DDD ;]
Most pl. megtanultam, hogy ne akarjam a Ballistixekről levenni a bordát. Mondjuk eddig sem akartam...

Más: Éééés ééén? :O MInden klubból kimaradok...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6186) #72042496 válasza Játékos (#6176) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is nézegettem ezt a csövet, de Nyugdíjas már látott ilyet, s azt mondja, a saját súlyát nem bírja el, annyira lágy. Így maradt a ClearFlex. :)

[ Szerkesztve ]

(#6187) szacsee válasza Nyugdíjas (#6185) üzenetére


szacsee
nagyúr

Deho maradsz, még titulust is kapsz! :DDD :R

(#6188) RockHaRD válasza Nyugdíjas (#6185) üzenetére


RockHaRD
addikt

na szép... te csak kárörvendsz itt mindig... elintézem, h semmilyen klubba ne kerülj ám be :(((

;]

(#6189) Delta-Laca válasza RockHaRD (#6188) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Majd OC-t felkérjük a klub őrangyalának :C :R

Üdv.: Delta-Laca

(#6190) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Én meg csinálok egy "ki sz0pta a legnagyobbat eddig a vízhűtéssel" klubot :DDD

(#6191) Játékos válasza #72042496 (#6186) üzenetére


Játékos
addikt

Na, képesek felébreszteni...mindegy. :(((

Olyan lágy, hogy nem bírja el a saját súlyát? :F :Y Ennek a Tygon csőnek 3,2mm a falvastagsága! Biztosan erről volt szó? :U
Nyugdíjas mit gondolsz erről? Hátha Shteer-t is rábeszélem :DD
:R

Én meg csinálok egy "ki sz0pta a legnagyobbat eddig a vízhűtéssel" klubot
Ebben is tag leszek, előkelő helyen. :C

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6192) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Régi még kör alaku ehem station 600 tartályal van itt vkinek tapasztalata?

Anyagfáradást, repedésre való hajlam az idők folyamán 2+év nem fordulhat elő?
("Rommá tört" nemrég egy ilyen és hátha.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6193) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Akinek beázott a gépe EZZEL meg tudja nyugtatni magát, hogy minden rendben van... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6194) Játékos válasza RockHaRD (#6193) üzenetére


Játékos
addikt

Úristen! :Y Inkább eláztatom a gépet! :Y

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6195) nyunyu válasza Dare2Live (#6192) üzenetére


nyunyu
félisten

Szogletes EheimStation siman elreped a sarkanal, ha tul sok vizet toltesz bele, es megprobalod ugy ratekerni a kupakjat.

Aztan persze szivarog, ha a repedes folott van a vizszint.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6196) tsar válasza Dare2Live (#6192) üzenetére


tsar
aktív tag

Nekem ilyen van, még :) .
Használtan vettem, kb. 1 éve használom, nem mutat repedésre hajlamot, pedig már volt szétszedve is takarítás miatt.

(#6197) P00By válasza RockHaRD (#6193) üzenetére


P00By
nagyúr

hihihihiiii :DDD

(#6198) P00By


P00By
nagyúr

(#6199) yakuza.tora válasza shteer (#6173) üzenetére


yakuza.tora
addikt

"G^zC^mp€r mint "ügyeletes ddr2killer" került be hozzátok?"

Nem!!! Ő is látott már MO-RA2-t!!! :DDD

Játékos: Bassz...10 eurós cső???!!! :Y Persze szép fekete, ami ugye jól megy a szmokinghoz... :DDD Ha 16/12-es lenne, akkor engem is érdekelne pár méter!!!

Nyunyu: Mivel van MO-RA2-d, alanyi jogon tagvagy!!!

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#6200) yakuza.tora válasza szacsee (#6183) üzenetére


yakuza.tora
addikt

"Ezek bolondok, első napon átnevezik magukat. :DDD .. a Sznob hová lett a névből? :F"

Nem! Ez egy demokratikus társaság! Delta-Laca jelezte, hogy vegyük ki! És én önhatalmúan kivettem... :DDD :DDD :DDD Ja! Majd el felejtettem, hogy Fuzik is be van véve hozzánk. Mo-Ra2-je nincs, de csak azért,mert megvettem tőle! Ő meg az én Extreme Nova 1080-as radimat. (az meg már majdnem MO-RA :DDD )

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.