Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29988) syC válasza janos666 (#29985) üzenetére


syC
addikt

Ezek a vddc hőfokok nagyon dúrvák. :Y Nekem annó az everest kavart be nagyon. Összeraktam a rendszert és a gtx280-asért szorítottam,mert nemrég egyik haver feltette a blokkot, de aztán 1 fet-et nem gappadozott fel rendesen és 1sec alatt elfüstölt neki a kártya.
Hál' istennek nekem bekapcsolt a gép, minden frankó lett (eltekintve az azt megelőző 2 eláztatástól). Aztán mivel vásároltam alaplapra dugható hőmérőt, ezért kellett keresnem egy progit amivel ki is tudom iratni az adatokat. Találtam egy everestet, ami végrefelismerte az alaplapom, megörültem. Szépen beállítottam mindent, minialkalmazásban, szépen kipakoltam mindent jobb oldalra az oldalsávban. Aztán történt egyszer, hogy lanozást közben egyszer csak kiírtaa monitor, hogy nincs videójel. éztem mint a moziban, hogy mitől lehet. Reset, utána jó volt. Aztán kb hetente eljátszotta ezt és a végégn meguntam. Elkezdtem mégegyszer tesztelgetni a kártyát és a végén lehidaltam: Az everest gpu hőmérője csupán 65fokkal mutatott többeta valós értéknél, és ha elérte a 105fokot a gpu,akkor lekapcsolta a vgát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.