Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28767) Bj Brooklyn válasza - = Zk = - (#28757) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Hali!

Nekem gyárilag ilyen volt a karin és elmondhatom, hogy felejtős! Alapon csendes, de alig hoz pár fokot a léghűtéshez képest ( nálam 4-5°C volt úgy a különbség, hogy kiraktam a ketyetét a házból )! Terhelve, kicsit jobb a helyzet, de ott max-ra kellet állítani és így már volt 7-8°C különbség a két kártya között, de cserébe leordított az egész gépet, pedig akkor még minden léggel ment! Csak a helyet foglalja a házban, mert dupla szlotos alapból a hűtés és a blokktól függően egyből 3-4 szlotot foglal az egész rendszer + még kell hagyni levegőhöz jutni is, ami megint még egy foglalathely! Arra meg érdemes figyelni még pluszban, hogy ne nagyon meleg vizecske folydogáljon a rendszerben, mert szeret a víztartály illesztésénél elrepedni a cumó ( fórumokon utánaolvasva, ez egy alapvető hiba a mostani nagy teljesítményű, sokat zabáló és fűtő kariknál; plusz ezt én is tapasztaltam! ); bár azt nem tudom, hogy a 4870-es Radeono menni hőt termel, mert ez a Tide Water a 7900-as Geforcokra és a 1950-es Radeonokra lett méretezve! Ha ezekkel megegyező szinten van a hőtermelés, akkor ez a probléma nem lép fel, de a többi még megmarad! Szóval én nem ajánlom, mert praktikusnak indul, de a gépbe betéve már nem az.

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.