Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27701) janos666 válasza GhostWalker (#27700) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a gyártó csomagol mellé AM2-es leszorítást, akkor az aqua is úgy adja. Nem szokás bolton belül OEM kiszerelést gyártani, külön nyomatékos felhívás nélkül. (Pl. leértékelt/akciós áru, mert csak LG775 keret van hozzá, nem rendes univerzális, illetve hiányzik az AMD-s...) Főleg nem sorozatban, ha mégis előfordul, hogy valakinek kellett egy AMD-s keret, és kilopták a dobozból, rendszert azért nem csinálnak belőle, de az ilyen turpisságra meg nem jösz rá a katalógusból, mert ott nem tüntetik fel, hogy "hülyegyerek, csak intelhez vedd meg teljes áron, mert az AMD-s keretet kiloptam a dobozból egy havernak".

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27702) GhostWalker válasza janos666 (#27701) üzenetére


GhostWalker
tag

na ja de ha kifogok egy ilyet akkor rohanhatok fűhöz fához lefognak ejteni magasról mivel nem szerepel az madnél 775re meg 1366ra igen ... :F szal inkábbb maradok a jó kis biztosított xspc blokknál

(#27703) janos666 válasza GhostWalker (#27702) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jó is az, én szeretem a cuccaikat, ha nem tűnt volna el az árlistákról, akkor a VGA blokkom is tőlük lenne. :B (Olyan "jót jó áron", tehát nem high-end, de abszolút értelemben sem szar, és ahhoz képest amit tud, olcsónak nevezhető.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27704) helkis válasza janos666 (#27680) üzenetére


helkis
addikt

nem gyenge reklámkampányt nyom a haribo! :R de a blokk is igenász! :R
remélem hétvégén nekilátsz összedobni.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#27705) shteer válasza GhostWalker (#27702) üzenetére


shteer
titán

vagy enzotech, ami unisex ;]

..szerintem jónak tűnik

(#27706) shteer válasza janos666 (#27697) üzenetére


shteer
titán

szép blokk :C holnap a magyar posta is csenget nálad remélem :))

..szerintem jónak tűnik

(#27707) DeadMen válasza janos666 (#27680) üzenetére


DeadMen
tag

A postáról csak egy rövid off :B : egyszer rendeltem dvd-t Németországból, csütörtökön délután fél4-4 fele rendeltem,akkor is utaltam interneten keresztül a pénzt. Szombaton délelőtt csöngetett a futár a csomaggal. Magyarországról ha rendeltem volna, legkorábban talán hétfőn délután ért volna hozzám, de lehet, csak kedden.

(#27708) janos666 válasza shteer (#27706) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én is remélem, mert ha nem holnap, akkor már csak hétfőn...
Pedig kár lenne itt zúgatni addig a radeont, ha már egyszer van blokk, de a csövet nehéz lenne úgy feltenni, hogy kihagyom a helyet a RAM blokkodnak. Van képzelőerőm, meg látszik hova, de csak jobb az ha úgy vágom a csövet, hogy odanézem pontosan hova megy. Na meg a vízleeresztés, visszaöntés is macera.
Pedig 60% hogy nem ér ide holnap. Az MX-2 pasztámat tegnap adták fel, és ma még sehol. :(

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27709) helkis válasza DeadMen (#27707) üzenetére


helkis
addikt

azért mert ha a magyar webshopban van raktáron az a német raktárt jelenti, ő lerendeli, majd feladja..:))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#27710) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jut eszembe még 1 kérdés: Nem szétszerelhető blokkot mivel lehet belülről takarítani?
Az XSPC Delta V2 az, amit úgy vettem használtan, hogy a csatik alatt egy foltban már meg van kicsit feketedve a tűsor. Ahogy nézem, ennek a fedele járna ki a menetből, de a bevonatolás előtt tekerték össze, így gyakorlatilag lepecsételték.
Mit lehetne beleönteni, ami lemarná róla ezt a réteget anélkül, hogy még nagyobb elfajzásra képes korróziót indítana be a frissre mart felületen? Vagy hagyjam, jó az ahogy van, ez szinte semmit nem számít neki, illetve pár hónap után úgyis újra ilyen lenne?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27711) helkis válasza janos666 (#27710) üzenetére


helkis
addikt

miért nem lehet szétszerelni? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#27712) Tison


Tison
tag

Sziasztok.

Úgy néz ki, hogy sikerül egy Cooler Master Aquagate Max-ot szereznem 30.000 Ft-ért,
Szerintettek, megéri vagy inkább más szettet, szerezek.

Soha nem volt még vízhűtésem teljesen vakon vagyok. Egy Q8200 hűtenék.

Várom tanácsaitokat.

thx.

[ Szerkesztve ]

(#27713) butcher eu válasza Tison (#27712) üzenetére


butcher eu
senior tag

szerintem megér 30-at. de használt cuccokból össze tudsz rakni egy ilyen szettet 20-ból. de az nem biztos hogy lesz ilyen design-os.

(#27714) shteer válasza helkis (#27711) üzenetére


shteer
titán

tudtommal ragasztva van

..szerintem jónak tűnik

(#27715) janos666 válasza helkis (#27711) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrészt a nikkel-króm, vagy nem tudom milyen krómozott bevonat összerakás után került rá. Ha izomból kitekerném satuban, akkor a perem mentén végig felpattogzana. Másik, hogy szerintem épp emiatt talán be is van ragasztva, hogy ha valaki izomból elkezdi tekerni, ne sikerüljön neki felszakítani a bevonatot...
Csak arról jutott eszembe kipucolni, hogy ha már a CPU kupakot megpolírozon, akkor ez is csillogjon belülről is. :)) Amúgy kimondott vastag, vagy darabos lerakódást nem láttam benne, csak foltokban meg vannak feketedve a réztüskék.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27716) Tison válasza butcher eu (#27713) üzenetére


Tison
tag

Köszönöm a választ. :)

(#27717) TESCO-Zsömle válasza janos666 (#27715) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha befogod a satuba annyira, hogy izomból meg tudd tekerni, akkor vagy deformálódik, vagy ugyanúgy végigpattogzik a bevonat, szóval ez szerelhetetlen...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27718) rob210 válasza janos666 (#27710) üzenetére


rob210
nagyúr

Létezik olyan szer háztartási boltban fogsz kapni ami kifejezetten réztisztító, a neve most nem jut eszembe, de annó én is azzal állítottam gyári "fényébe vissza a cpu blokkomat.

Renault power

(#27719) helkis válasza janos666 (#27715) üzenetére


helkis
addikt

aham.. valahogy te vonzod ezeket a h2o-s bakis cuccokat.. ;)
a lényeg a türelem, nem kellene mindig kapkodni, ahogy az élet sok területén, eszembe is jutott egy régi vicc:

3 bika áll a hegy tetején, egy fiatal, egy középkorú meg egy öreg, lent a völgyben a tehenek legelésznek..
fiatal: - rohanjunk el a völgybe és dugjuk meg az összes tehenet!! ;)
középkorú: - szépen lesétálunk és a jobb teheneket megdugjuk.. :))
az öreg: - amelyik tehén dugni akar, majd feljön.. ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#27720) nyunyu válasza rob210 (#27718) üzenetére


nyunyu
félisten

Létezik olyan szer háztartási boltban fogsz kapni ami kifejezetten réztisztító

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27721) Laraxior válasza helkis (#27719) üzenetére


Laraxior
titán

Laing: ;) :C :R

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#27722) TESCO-Zsömle válasza helkis (#27719) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

3 Bika. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27723) rob210 válasza nyunyu (#27720) üzenetére


rob210
nagyúr

Ön nyert ez az.
:C :R

Renault power

(#27724) Laraxior


Laraxior
titán

belefolyt az egerembe a viz :Y :W a görgő nyomásra működik, de ha fel-le görgetem akkor nem veszi a témát... pedig ez elég tartós egérke...volt :DDD Razer Copperhead... egész jól birta a strapát :K :O
Beüzemeltem a D-Tek Fuzion V2-t :Y
előtte gyári hűtő volt rajta.... nos..igen a különbség magáért beszél :D még egyelőre passzivban a rendszer :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#27725) Laraxior válasza Laraxior (#27724) üzenetére


Laraxior
titán

:Y öcsém...ez aztán az egér.. működés közben még ráztam ki belőle a vizet, de már meg is "javult" a görgő :C Razer rulZ :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#27726) bim válasza janos666 (#27680) üzenetére


bim
veterán

Grat a cuccokhoz. :C :C :C

Lara: Na ne izéjjjjééé ;] Tessék vigyázni a vizzzeee :P

(#27727) Laraxior válasza bim (#27726) üzenetére


Laraxior
titán

:B hol működik hol nem.... mindenesetre a viz az tökéletesen működik :DDD a tartályban, a radiban, az egérben :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#27728) helkis válasza TESCO-Zsömle (#27722) üzenetére


helkis
addikt

kb.: 14éve hallottam ezt a viccet Tamási-ban a Liget nevű helyen, kicsit be voltunk már állva.. :D

Lara - :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#27729) nyunyu válasza rob210 (#27723) üzenetére


nyunyu
félisten

Eleg univerzalis szer.

Anyaink a rez kilincseket, meg az evoeszkozoket fenyesitettek vele, vegzos muegyetemistak Hadik Andras lovanak a nemiszervet apoljak vele zarovizsga elott, en az oram szijat takaritottam vele, szoval sokmindenre jo a Sidol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27730) janos666 válasza Laraxior (#27725) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem áztattam még el, bár párszor már koppant párat. :DDD
Nekem egyszer kezdett meghülyülni (néha többet kattintott egy helyett, de mikor már készültem kidobni, "meggyógyult").

Ma végül is meglett minden, még csiszolópapírok is, 1 gond maradt: A két legkisebb blokkra nem fog rámenni a 12/20-as cső, mert a csőfal vastagsága a csatik távolságával vetekszik, tehát ha rámegy még a csőbilincs is, akkor mindkét végére csak vékonyabb cső fér, 2 ilyen blokknál ez már 4 cső (RAM és SB).
Lehet, hogy ezeket akkor párhuzamosan érné meg bekötni, aztán direkt úgy húzni a vékony csövet hogy összeszűküljön (biztos kevesebb víz menjen itt, mint a másikon)?

Amúgy a viccet nem érzem relevánsnak magamra nézve. Egyrészt, mert a példázat kérdésében én is sokszor úgy gondolkodok, mint az öreg birka :DDD , de úgy általában is. A vízhűtés tervét még Június legelején vetettem fel, 2-3 hét telt el, mire a mai rendszer üzemelni kezdett, és most lesz csak befejezve, a VGA és RAM blokkal, erősebb csövekkel, stb (illetve a csöveké még részben nyitott kérdés).

(#27729) nyunyu
Kösz a szert, bár most inkább úgy gondolom hagyom a francba. Az a feketedés úgyis inkább csak esztétikai, márpedig úgysem látom használat közben.
Amúgy én műegyetemen még senkitől sem hallottam erről az emberről, igaz nem ismerek pl. infókarosakat. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27731) Szatesz


Szatesz
őstag

Tudja valaki mi a kulonbseg a Watercool Heatkiller CPU Rev3.0 LC és a Watercool Heatkiller CPU Rev3.0 ....igyen csak az LC betük hianyoznak mellöle ....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#27732) GhostWalker


GhostWalker
tag

Sziasztok.

Erről a ramról hogy tudnám leszedni a gyári hűtést és lecserélni ő rá? Koolance RAM-33

Ime a ram OCZ PC3-10666 Reaper HPC

Vagy lehet hogy ez teljesen felesleges lenne? :F
És a képekről elnézve a beszerelés az alaplapba is elég bonyolultnak tűnik, mivel nem tudom hova lesz az alaplapnak a fogója ami tartja a ramot mert ennek a hűtőnek van olyan pöcke, és a másik hogy párosával kellene egyszerre beletenni a moboba mert rálóg az egyik a másikra. :F :F :F

Válaszotokat előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#27733) GhostWalker válasza Szatesz (#27731) üzenetére


GhostWalker
tag

Szia az egyik liquid coolingos a másik meg nem :DDD :DD

(#27734) helkis válasza Szatesz (#27731) üzenetére


helkis
addikt

az LC teteje az POM, a máik rézfejes szvsz..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#27735) #97544192 válasza GhostWalker (#27733) üzenetére


#97544192
törölt tag

Nem elég, hogy dupla, de még hülyeséget is beszélsz. :(((

(#27736) GhostWalker válasza #97544192 (#27735) üzenetére


GhostWalker
tag

Mi rosszat mondtam? Az hogy nem tudom mi a neve annak a pöcöknek? hát istenem akkor örüljél :((( vagy, hogy poénkodtam szatesszal? :F jah és aki segíteni szeretne az úgyis megérti, hogy mire célzok... ha meg nem akkor ez van

[ Szerkesztve ]

(#27737) somasz válasza janos666 (#27730) üzenetére


somasz
addikt

Szervusz, nem vagyok éppen ebbe a topikba illő, de apám is műegyetmista volt, tegnap kiderült, én is az leszek :)) és ez egy régi szokás, nem tom, hogyan maradtál le róla :D
[itten a kép]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#27738) TESCO-Zsömle válasza GhostWalker (#27736) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha értelmezed is amit BR4D írt, csupán arra utalt, hogy az a kis infó igazán elfért volna az előző kommentedbe.

De hogy a kérdésedte is válaszoljak, leszedni svájci bicskával és 8 fogpiszkálóval tudod.

Ha nem a teljes léghűtő-rendszer likvidálása a cél, akkor fölösleges.

Nincs benne semmi bonyolult. A kallantyúk becsúsznak a lemezek közé, a csavarral azt fogatod meg alulról. És igen. Párosával kell betenni, akár csak a HR-07 Duo-t.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27739) GhostWalker válasza TESCO-Zsömle (#27738) üzenetére


GhostWalker
tag

oks köszi szépen a választ.

(#27740) GhostWalker válasza #97544192 (#27735) üzenetére


GhostWalker
tag

Bocsi :B

(#27741) #97544192 válasza GhostWalker (#27740) üzenetére


#97544192
törölt tag

Légyszíves a szerkesztés gombot használd.
Ne írj 2x egymás után hozzászólást... Többször nem írom le, mert nem akarok offolni, így is már második off. De jobb ha én mondom, mint moderátor.

(#27742) engusz


engusz
veterán

Bocsi a bepofátlankodásért, de hátha érdekel valakit az egyik legfrissebb apróhirdetésem. Köszi a figyelmet.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27743) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Mostantó hivatalosan is vízhűtésem van. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#27744) FID válasza TESCO-Zsömle (#27743) üzenetére


FID
őstag

Eredményt!
Más:Megnéztem a sidolt 509ft a sparban. A kérdés az h szerintetek ha beleöntöm a D-tek fusionba akkor megmarhatja a gumit meg a pom tetőt vagy esetleg a plexit?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#27745) #97544192 válasza FID (#27744) üzenetére


#97544192
törölt tag

A Sidolt réz tisztításra találták ki, nem gumi, pom tető, plexi tisztítására. ;)
Tudom, hogy nem ez volt a kérdésed, de szerintem ki lehet találni a választ... Bár tapasztalatom nincs, én mindenesetre nem próbálkoznék ilyenekkel... Egyáltalán minek akarod beleönteni? :B :U

(#27746) shteer válasza FID (#27744) üzenetére


shteer
titán

tapasztalat alapján hozzáadott fizikai behatás (dörzsölés:D ) nélkül a sidol semmit sem ér

..szerintem jónak tűnik

(#27747) FID


FID
őstag

Kofinektek akkor nem probálom ki!
Na megjött pár vizes cucc még várom a ddc-t meg a tartályt ezek jobb oldalon lesznek!
[link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#27748) #97544192 válasza FID (#27747) üzenetére


#97544192
törölt tag

Nem semmi, hogy mennyit szenvedsz egy DVD-vel. Én tuti nem bírnám ki, inkább nem lenne DVD olvasó/íróm... :DDD
Na de végülis mostmár kész vagy vele, nem? :B

(#27749) FID válasza #97544192 (#27748) üzenetére


FID
őstag

á! hova gondolsz! Még feketére kifújni alját kivágni stb. Evvel soha nem leszek kész!
Nem szenvedés én nem gépezni szeretek hanem mindig csinálgatni valamit!
És vigasztal a tudat h másnak nincsen ilyen.
Már nem is tudnék sima gépházzal el lenni!
Mért szerinted nem jó? (öszintén)

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#27750) TESCO-Zsömle válasza FID (#27744) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Idle - 32°C
Load - 52°C (IBT)

Képek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.