Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#14007) szab.tam válasza szab.tam (#14006) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a megtérésem után évekkel volt egy összefoglaló bizonyságtételem. egy csendeshéten mondtam el.
ott valamiért úgy fogalmaztam, hogy egyszerű imádságban kértem Istent a szabadításért. mármint a szenvedélyektől.
de utána ahogy egyre többet elmélkedtem az akkori hogyanokon, rá kellett jönnöm, hogy ezt már csak az elmém pótolta hozzá, hogy "kerek"legyen a történet.
egyszerűen nem volt igaz.

Isten az előbb említett szabadításait akkor külön kérés nélkül adta. de a döntést azt meghoztam. viszont erőlködnöm már nem kellett a megtartásához.

dönteni az elhagyásokról már 100x döntöttem azelőtt. pl. 1-2 napig nem gyújtottam rá...
vért izzadtam ehhez is
de itt teljesen más volt a helyezet. mivel már Isten fogadott gyermekének számítottam, ezért szabadságot adott arra, hogy ne kelljen olyat cselekednem, amit határozott döntés alapján nem akarok megtenni. és nem erőt adott a leszokásokhoz, hanem látva a döntésem komolyságát, elvette a hiányérzetet. de ekkor én még nem tudtam, hogy ezt a szabadítást Istentől kaptam.

1. hittem.
2. döntöttem.
3. ajándékot kaptam.

és ebből később ugyan, de nagyon megértettem, hogy minden hasonló jellegű dolog, amiről azt hisszük, hogy nagyon hiányzik, szinte fáj, az mind az ördög hazugsága, amivel becsap bennünket.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.