Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    válasz Vesa #60932 üzenetére

    nem konkrétan értettem hogy a vérrögöt nyomogattam, úgy értettem, hogy a lábszáramban éreztem a szúró érzést, és amikor megnyomtam és húztam végig azon a helyen az ujjamat erősen, éreztem, ahogy az a szúró valami lejebb megy és ott marad. Mondom mint amikor a fogpasztát nyomod ki a tubusból fentről mentem lefele és éreztem ahogy a nyomás miatt a vérrel együtt lejebb nyomom azt a szúró valamit, érzésre olyan volt mintha a műbélből nyomod ki a hurkát :D és én a hajszálérre gondoltam nem a mélyvénára. Amúgy a ddimmer csak akkor jelez be, ha éppen folyamatban van a vérrög alakulása vagy felbomlása, de ha már lezajlott a folyamat és van vérrög a szervezetben arra már nem mutat eltérést? gondolom ha az már összetapadt vagy hogy is mondjam ott már nincs kémiai folyamat ami ddimmer értéket változtasson.

    de mind1 is mert elvileg uh-val is megnézve rendben volt a dolog, de az a szurkáló dolog nagyon beparáztatott, az egész testemben volt, a nyakamon is ahol az ér fut, a kezeimben is mindenhol, hasamban, hátamon..kórházban is voltam vele mert 200 lett a vérnyomásom gondolom a stressz miatt de nem akartak foglalkozni vele, azt hitték be vagyok drogozva, pedig mondtam is hogy covidos voltam., de benyugtatóztak és haza zavartak, 6 órába telt egy ddimert csináltak és ennyi volt, hesspicsába

    igen parci amugy beismerem hogy hipochonder vagyok :D
    vizesedési gondom nincs

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés