Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#291) Soulfly842 válasza Kékes525 (#286) üzenetére


Soulfly842
addikt

Viszont azt leírják mindenhol, hogy telejen mások a külső burkolaton található tüskefehérjék (lásd a linkelt cikket (is)) és arra is kitér, hogy a "Az 501.V2 vírusváltozat tüskéi eléggé különböznek az eddig ismert vírustól, ahhoz hogy ne legyenek felismerhetők. Az egyik új mutáció például máshogy építi meg a fehérje E484 nevű szakaszát. Az E484 változása nyomán az antitestek tizedannyira tudják megakadályozni, hogy a vírust a sejtekbe hatoljon."

Fehérje szakasz felépítettsége teljesen más ez alapján.

Itt viszont jön a tudomány és anélkül, hogy a konklúziókat levonja, konyhanyelvesítve valaki - ahhoz én már kevés vagyok. De az biztos, hogy ez 'vára nem hangzik jól :DDD

#290Z.É.T.

"Valószínűbb, hogy nem magyar cikkekek voltak!"

Ez az, ezért is döbbentem meg ezeken. Nem illene a stratégiába, hogy minél többen dolgozzanak, hogy alsó tagozatok semmiképp ne álljanak meg. Ez viszont detonációként hatna, hogy a 'dolgozó magyar', a működő gazdaság, a nővérek egy része, a dolgozó emberek egy jelentős része a gyerek miatt kényszerhelyzetbe kerüljön és otthon maradjon. Az EÜ-ben is sok embert érintene.

Ez is csak azt erősíti meg, hogy azért most erősen szűrt tartalom, egyfajta koktél, amit kapunk most és a média is fél attól, hogy milyen helyzet detonációjában segít (ellenzéki, vagy sem most itt olyan édes tökmindegy)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.