Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) RazoR válasza Anonymus23 (#7048) üzenetére


RazoR
veterán

Közelébe sem vagyok a T5-nek de a fórumokat olvasva is ez jött le nekem is, hogy nagyon-nagyon túltolták, feleslegesen túl van bonyolítva az egész! Túl sok a változó! :(

(#7052) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Skacok!

Most lettem GS 470 környéki. Eddig mindent normál illetve Story fokozaton toltam szigorúan Solo-ban.
Ezt a jó szokásomat szeretném tovább vinni, csak a nehézségi szintet szeretném egy kicsit feljebb állítani.

Szóval a kérdésem, hogy Solo-ban mire gyúrjak, hogy bírjam a Hard-ot, Challenget, stb?
Vagy egyedül esélytelen?

(#7053) Bird válasza Anonymus23 (#7048) üzenetére


Bird
addikt

Túltolták és ahogy telik múlik az idő, egyre jobban merülsz bele a játékmechanikába egyre több és több idegesítő baromságot, hiányosságot, bonyolítást veszel észre. Nagyon jók a gear szettek például papíron, de a gyakorlatban egyik sem egy nagy szám. Tegnap volt szerencsém kipróbálni végre a tp-t és még az élettől is elment a kedvem. Egy összeszokott csapattal biztos fun lehet, de 500+ randomokkal - akiknek csak a gs számít - nagyon nem volt az. Gyorsan váltottam is, azt a temérdek buffot még aprópénzre se tudtuk csapatként váltani. A challenge Tidal Basin küldetést egy óráig csináltuk, az ötödik boss nekifutásra untam meg és léptem ki a játékból. Persze lehet azt mondani, hogy mi voltunk bénák ami sajnos igaz is, de egy jó szett geartől kicsit többet várna az ember lsd. striker..... Nagyon komoly újragombolásra van szükség, mert ha így marad hamar beesik a játékosállomány úgy gondolom.

tonermagus:Az invaded challenge szólót teljesítők előtt megemelem a kalapom! A harddal nincs nagy gond, de a fölött magányos harcosként idegtépő lesz.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7054) Polllen válasza Kiscsőke (#7049) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7055) Anonymus23 válasza Kiscsőke (#7049) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerinted azért csináltam az infó táblázatot, hogy erre rájöjjek? :U

Közben realizálódott az érzés, hogy ez sokkal rosszabb mint ahogy eddig gondoltam, talán mivel eddig mindig estek jó lootok, amivel lehetett feljebb srófolni az értékeket.
A klasszikussal élve: Tudtam, tudtam, csak nem sejtettem...
:O

De így legalább van pár olyan gear, amit direktben fogok vadászni, mivel ezzel együtt még lehet nyerni +15-30% Elitsebzést a jelenlegi 100 körülihez...

;) - The Power of the Light Side

(#7056) Anonymus23 válasza warcat (#7050) üzenetére


Anonymus23
veterán

De ebben is látszik az átgondolatlanság, mivel a HE modok is adnak ugyan pár %-ot, persze más dolgokkal együtt, de azok meg kb használhatatlanok sok esetben.
Van még szabad karakter, majd ha lesz kedvem úgyis indítok még egy újat :)

;) - The Power of the Light Side

(#7057) Anonymus23 válasza RazoR (#7051) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát igen, ahogy van idő a gearelődés és játék után egy picit jobban foglalkoznom nekem is a lehetséges gearekkel, nem kicsit szívatópálya mire összejön a megfelelő cuccos.

Amit Kiscsőke írt változtatások nem feltétlenül rosszak, mondjuk a talent attribútumot szerintem nem fogják megváltoztatni, azaz amire elvileg ki lett találva a szett+lehetséges tálent párosítás, azt nem fogják felülírni, de, hogy minimum 2 értéket lehessen pörgetni az feltétlenül kellene.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7058) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#7055) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Nem tudtam jelölni írásban az angol humort, nekem is volt div1-ben táblázatom, és mivel csak fél évet játszottam, nem is jött össze az összes szett, de legalább volt rá esély. Itt azért messziről látszik, hogy rengeteg szerencse kell egy tényleg jó szetthez, és valószínűleg ha a 500-as gs közelébe jutok élhető talentekkel és attribútumokkal akkor én is csinálok majd táblázatot, mert ránézésre nem lehet követni, hogy az éppen esett cucc pont kell-e vagy már meg van, bizony bizony írni kell(lehet már öregszem és megfáradt a szürkeállományom)
(#7057)
Nem felülírni kellene csak mondjuk egy Sniper szetthez nem feltétlen kellene SP és ha le lehetne scsewrélni sebzésre akkor azért eléggé megkönnyítené a dolgunkat.

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7059) LeonAran válasza tonermagus (#7052) üzenetére


LeonAran
tag

Legyen aktív teknős, borz és dupla fejsze tálented 50+% elit sebzés. Eü csomag használata nélkül abszolválhatóak a kihívás szintű küldetések.

Uplay: Repityu15

(#7060) kiserik válasza LeonAran (#7059) üzenetére


kiserik
senior tag

Én a fejsze helyett orrszarvút használok.

(#7061) Anonymus23 válasza Kiscsőke (#7058) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem már körvonalazódik a táblázat, már 14 munkalap van benne, ez csak kettő a sok közül :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#7062) Hublot válasza Anonymus23 (#7061) üzenetére


Hublot
senior tag

Azta q... :DDD Ezt nem mondtad.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7063) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#7061) üzenetére


TommyS_27
senior tag

:D ez se rossz hobby :C :R

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7064) norti válasza Anonymus23 (#7061) üzenetére


norti
addikt

Marco azért már előbb feladta, mint Te :D Próbált csinálni pár videót már a gear+modokról, de mindet törölte, mert csak nem látta át teljesen.

Szerintem meg pont ez lett a jó, nem mindenki 1 OP buildben rohangál, mert ahhoz csak kis eséllyel esik ki minden. Kicsit Borderlands rendszer :)

A gear setekkel viszont mindenki egyetért, nagyon halovány ez a 3 még, ahogy pl. az exotic fegyverek is.

Nálam csak DZ lagol, de az elég rendesen, alapból 60 fps helyett 43-50 van csak bent...

DX12 crashekre állítólag dolgoznak az nvidiaval, hogy legyen valami javított driver (mert főleg ezeket a vgakat érinti). Mai SotG-ben mondták.

[ Szerkesztve ]

(#7065) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Kicsit megcsúsztam vele de itt van! :P

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7066) sittes79 válasza warcat (#7050) üzenetére


sittes79
addikt

Ja ezt néztem én is nagyon beteg, hogy low gear-t kell farmolni, hogy előrébb juss a max tier-ben? Ennek így nem sok értelme van még a kedvem is elmegy az egésztől.

(#7067) arnikusz válasza norti (#7064) üzenetére


arnikusz
veterán

A Chatterbox másodlagosnak berakva használható a talentjei miatt .
A True Patriot szettet 4 db-ot használok már 6 napja és nincs vele gondom.
A youtubra folyamatosan teszik fel az alapszettek különböző variánsait.
Ami viszont elengedhetetlen a csapatban való játék, mondom én aki föleg egyedül tolja.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7068) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7061) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Beteg :Y :C

(#7069) Habugi válasza Anonymus23 (#7061) üzenetére


Habugi
addikt

:R

(#7065) TommyS_27:

Jópofa és ahogyan írtam majdnem biztosra vehető volt, hogy Rifle setup. :K

Amint befejeztem a 450es gearstatjaim visszaépítését csinálok magam is egy Crites AR kedvcsinálót.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7070) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Hát ez a SoTG nem volt egy nagy wasistdas.

a fránya ar buildhez meg csak nem esik egy jó berserk talentes vest

(#7071) TommyS_27 válasza Habugi (#7069) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Köhi! Inspecteltem a setted és nem rossz! :) hasonlót dobtam össze Én is de most valahogy ez a pötyögtetés bejön. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7072) Anonymus23 válasza norti (#7064) üzenetére


Anonymus23
veterán

A módosítók így átláthatóak, mert könyebben el tudom dönteni amiről esik, hogy jó-e avagy sem, illetve kell-e avagy sem.
Az is egy méretes baromság, hogy itt nem lehet lelakatolni a módosítókat (csillagozni) így rendszerezni is egy rakat sz@r. Komolyan mondom annyira aprólékosan kidolgoztak dolgokat és megint ilyen méretes baromságokkal tolják el...

A gear rész arra jó, hogy tud az ember tervezni, van akinek fejben összeáll az egész, én jobban elboldogulok és látom át az egészet az excelben.

;) - The Power of the Light Side

(#7073) velizare


velizare
nagyúr

holnap 9.30tól 3 órás maintenance, fixekkel.

Fixed not being able to fast travel to the Castle settlement.
Fixed several cases of abnormal Bounty boss skill-use behaviour.
Fixed an issue causing the Nemesis crafting materials to be unobtainable.
Fixed Delta-03 error occurring at the end of Conflict matches.
Fixed an issue that would cause the pathfinding line to behave abnormally when in close proximity to your destination.
Fixed the “donating” sound playing repeatedly after having donated and abandoned a daily mission. FUCKING FINALLY
Fixed an issue related to cache countdown timers.

jövő hétre tervezik a pts beüzemelését.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7074) norti válasza Anonymus23 (#7072) üzenetére


norti
addikt

Nekem elég a munkában 8 órán keresztül az Excelt bámulnom... :D De értem, amit mondasz ;)

(#7075) TXT válasza Anonymus23 (#7072) üzenetére


TXT
őstag

En meg sehogy nem latom at, nekem qrva sok az info es nem is igazan ertem oket. Ennyire tulbonyolitani egy jatekot bakker, komolyan tisztara elmegy az ember kedve tole. :F

(#7076) norti válasza TXT (#7075) üzenetére


norti
addikt

De akkor ne foglalkozz a bonyolult részével, hanem csak próbáld élvezni és olyan buildet összerakni, amivel szívesen játszol.

(#7077) TTomax


TTomax
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7078) Dani79 válasza TXT (#7075) üzenetére


Dani79
tag

Nem komplikált csak annak látszik 90%ban van 4-5 gear tálent amit jó használni és kb ennyi fegyveren
statok értelem szerűen cc/cd/wp dmg /healt/armor

persze lehet bonyolítani de kazuár játékra és haladósan ennyi elég

(#7079) #75376384


#75376384
törölt tag

ez a bug nekem új. bunker küldetés, az elején a liftbe beragadtam. nem nyilt ki egyik ajtó se, mig társaimnak igen. gyorsutazás is kiakadt, igy maradt a jó öreg alt+f4. :D

(#7080) Habugi válasza velizare (#7073) üzenetére


Habugi
addikt

Terveznek foglalkozni azzal h a Hive random szed fel?!

Marha unalmas, sőt mondok jobbat.., revive után amikor az ember nem tud megmozdulni.., Heroicban amikor a checkpoint timer/teleport sem megy, nincs respawn és disconnectelni sem tudsz. :W

Nálam ez a kettő lenne fucking finally kategóriás. :o :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7081) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Én vagyok szopó rolleren vagy általános a kb. 30 másodpercenkénti 4-5 mp-es Div2 freeze?

read-only mode on the forum

(#7082) Dani79


Dani79
tag

120 óra után Survival ág részemről kész. challenge mint kés a vajon. heroic azért még nem nagyon megy

(#7083) TXT válasza Dani79 (#7078) üzenetére


TXT
őstag

Hat, en speciel orulnek egy-ket tapasztalatnak, hogy mik lennenek ezek, mert kb most jatszom eloszor ilyen loot-olos jatekkal (sosem erdekelt, de ez vhogy bejott) es nem ertem-erzem a cuccok (ruha, talent meg a tobbi) valodi eredmenyet. En eddig kb arra figyeltem, hogy a felszereles minel tobb armort es health-et adjon es lehetoleg kiadja a plusszokat, amit tobb kiegeszito egyideju hasznalata ad, de nyilvan ettol tobbrol van szo! Na ezt nem igazan vagom... :DDD

Melyik brandbol (es azon belul melyikbol mennyit es melyiket) kellene felrakni egy eros buildet, ha szamitana az is, hogy lehetoleg serulesek eseten mielobb vissza tudjon toltodni a szett es az sem lenne baj, ha segitene a tamadas erosseget is ez a build! Van ilyen? :U Mondjuk most meg “csak” lvl30 vagyok, ha ez szamit.

[ Szerkesztve ]

(#7084) #75376384


#75376384
törölt tag

Ez a hard wired tervrajzos projekt is resetelodik holnap? Vagy van esetleg ennek valami folytatása?
Egész este a bunkert farmoltam, de nem akarja az igazságot. Érdemes erőltetni vagy van még rá idő?

(#7085) duvi


duvi
nagyúr

10 perc múlva lelövik(restartolják?) a szervereket.

(#7086) GAbre


GAbre
veterán

Annyira birom ezt a játékot.
Dx 12-ben fagyogat mint a szar,dx 11ben legalább csak néha.
Cserében 3x többször záródik/crashel be.
Mikor chalange stronghold küldetésnek 3x állnál neki,1x a legvégén 1x a közepén fagy be a játék.
És mikor visszatölt a játék,ott vagy a küldetés elején 1edül,és kezdheted újra és újra 1edül.

Vagy,mikor leviszel 1 küldit,végre kidobja a componens,de meghalsz,kinyír a csapatod mindenkit,és te a pálya elején éledsz újra.Majd rögtön restartolnak szóval még teleportálni se tudsz a csapatodhoz...

Hát mit ne mondjak kihívás meg méreg van a játékkal az biztos....

Avatar

(#7087) norti válasza GAbre (#7086) üzenetére


norti
addikt

Indítsd te a küldetést és utána matchmaking, akkor nem tudják újra elindítani, csak te.

(#7088) mettek


mettek
addikt

En tegnap este lenyomtam 4 órát folyamatba es egyszer sem fagyott ki, nem volt semmi gondja szerencsére. Mondjuk elég bika a gép is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7089) velizare válasza Habugi (#7080) üzenetére


velizare
nagyúr

igen, de az egy kliens oldali patchben (2.1) lesz majd benne, több másik dologgal együtt crafting bench fix, true patriot 2-set bonus fix, stb. ez a jövő héten lesz kiadva.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7090) xyvalaki válasza mettek (#7088) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Tök mindegy hogy milyen bika a gép. Nekem is fagyott már le a játék.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7091) arnikusz válasza TXT (#7083) üzenetére


arnikusz
veterán

Tartsd meg a jó modosítokat, még ha kékek is de pl. van rajta 4% AR sebzés, vagy egyéb jó tulajdonság.
Amíg nem vagy Tier 5 felesleges szett építésén gondolkodni.
Ja és az első döntsd el melyik Specializációt kezded el.
Mivel folyamatosan változtatnak a játékon egyre rosszabb lesz-magánvélemény a hozzányúlkálásokkal (láttuk már ezt sajnos a Division 1 -nél) és a kedvencünk a szerver lagg. A nyomi PTS-ük meg menjen a ...

A lenti kép jó példa arra, hogy hiába 503 a GS, de ha hozzászokik az Agent a 250.000 feletti armorhoz akkor pofára esik. Magyarán a mutatott szett nem ér sokat.
Viszont hétvégén tényleg összerakok már egy SMG buildet. :K
A lényeg hogy találd meg azt a játékstílust és szettet ami neked passzol és figyelj az élő jó fegyver és Gear talentekre.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7092) D4M13N válasza #75376384 (#7084) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Ez engem is érdekelne, mert sajna kettőt nem dobott ki. A többit is kínkeservesen.

(#7093) Hublot


Hublot
senior tag

Nem esik semmi használható. Még a játékosoknál is szar cuccok vannak. :O

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7094) Anonymus23 válasza #75376384 (#7084) üzenetére


Anonymus23
veterán

Random loot, pl Grand Hotel elsőre beadta, Bunker 3. körre, de pl Jefferson Trade Center, 5-6 próbálkozásra sem, pedig már minden nehézségen csináltam.
Már csak ez az egy hiányzik, szerintem nem fog resetelődni.

;) - The Power of the Light Side

(#7095) arnikusz válasza Anonymus23 (#7094) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap zéró pedig csináltam 5 küldit, még egyet megpróbálok hétvégén, ha lesz rá ingerenciám a Story missionokat.
Ha resetelnék abból nagy sírás lenne, meg nagyon kevés videot láttam amin mutogatnák a teljes szettet.
Egyébként meg tudjuk az 1.-ből akkor fog esni mikor már nem is kell. :W

Nálam a Spectre mask ilyen mindig elhussan az a nyomorult, tegnap esti próba Sharpshhoter sniperrel fedezékből közelítem a Buszos csatornalejáró helyszínen, mutatja, hogy ott egy Black Tusk patrol, meg ő abszolute nem lát távolságra is vagyok emelem a snipert scope és már leugrott.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7096) Garsza válasza TommyS_27 (#7065) üzenetére


Garsza
veterán

Fajinul néz ki.
Tegnap végre nekem is esett egy MK17 így tudok csinálni én is egy rifel buildet.
Egyébként nem értem mért ekkora a külömbség sebzés terén az MK17 javára a többi Rifel -hez képest. Gyakorlatilag más Rifelt felesleges is használni.

(#7097) Rison77 válasza GAbre (#7086) üzenetére


Rison77
senior tag

A legjobb az amikor, kifagysz, és az agyoniskolázott csapattagok egyből kickelnek, ahogy offline lettél, mert nem bírják megvárni azt a 2 percet amíg visszalogolsz.. 40-45 perc challenge mission szenvedés után, végre final wave, crash, aztán visszalépve már csak nézem a mission start táblát..

(#7098) Jimbo75 válasza velizare (#7073) üzenetére


Jimbo75
tag

Side missionöket nem fixálják? Térképen meg sem jelennek pld. a Judiciary Sqare metro-t el sem tudom kezdeni....

(#7099) #75376384 válasza Anonymus23 (#7094) üzenetére


#75376384
törölt tag

tudom, hogy random. a bunkert napok óta próbálgatom és semmi. igazából csak az érdekel, hogy időkorlátos e. elfarmolgatom én, ha van még rá lehetőségem. ki tudja, lehet egyszer játszható lesz az a szett is.

(#7091) arnikusz: ez a legrosszabb válasz, amit egy kezdő játékos kaphat. igenis törődjön a build építéssel a játék folyamán is. ne csak a legnagyobb statos elemeket dobálja magára. így megtapasztalja, hogy mi lesz idővel használható és megtanulja a játékot is. nem lesz az, hogy 500gs-es játékos (mert ugye ez a legfontosabb) és esik-kel.

(#7096) Garsza: nem csak a damage adja az mk17 előnyét, mert van nála nagyobb sebzésű rifle is. ami miatt nagyon jó, hogy szinte tökéletesen lehet "pötyögtetni" és mellé nagyot is üt, plusz pontos is. talán a sig a másik hasonló, de annak meg valóban kisebb a sebzése. próbálgattam másik rifle-t (neve hirtelen nem ugrik be) is. papiron nagyobbat ütött és a stab, acc csúszkák is közel maxosak voltak, a fire rate kicsit kisebb és mégis, közelébe se ért mk17-nek. ennél pl lövés után nagyon lassan "állt vissza" a célkereszt. így esélytelen volt közel sorozatlövőt csinálni belőle.

(#7100) arnikusz válasza #75376384 (#7099) üzenetére


arnikusz
veterán

:P Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa.

A fentebb leírtak az én álláspontomat tükrőzik és fenntartom továbbra is, én így csináltam.

Az más kérdés, hogy mellette folyamatosan néztem az előbb járok által épített build videokat, de azok a pénteki patch után és az előtt is folyamatosan változnak.

És a legfontosabbról ne feledkezzünk meg, van egy szuper összefoglalónk ami szerintem hatalmas segítség a kezdő játékosoknak.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.