Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Habugi válasza Ra's al Ghul (#7433) üzenetére


Habugi
addikt

Bedobok egy kis crites AR kedvcsinálót, ez a build, 4fős PHC partyk.., mindegyik Challenge.

Lincoln Memorial

District Union Arena Stronghold

Invaded Roosevelt Island Stronghold

Végig hazárdírozás a low Armorral.. :D

A fegyver sajnos még mindig elég ergya, egyszerűen nem dob a játék se CTAR-t, se normális P416-ot sem semmit. :(
Az utolsó videóra várni kell még mire 4K-ban elérhető lesz.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7452) TTomax válasza Bird (#7438) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az érdekes,mert nálam még ennyi sincs az ARem damage.15,2K ha jól emlékszem 935RPM +chatter a Police M4em,mindezt úgy hogy gearböl van 11% all weapon sebzésem +28 AR sebzésem,meg 55% elit sebzésem.Ha fedezékben vagyok kb mindegy hogy a sárga mobok előröl vagy hátulról lőnek csak maradjak fedezékben,egy tár után ha nem hal bele a sárga akkor elfut.206K páncélom van 128K lifeal,és még nem igazán jó a gearem.Egyébként meg az elit sebzés egy nagyon fontos talent,ha nem a legfontosabb,soloban is teamben is egyaránt.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7453) TTomax válasza Habugi (#7451) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem is mondtad felveszed. :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7454) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Arról van infó, hogy a Berserk mekkora nerfet kap?
Csak mert lehet akkor már nem építek köré... és inkább megyek Unstoppable Force-szal.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7455) Bird válasza Ra's al Ghul (#7454) üzenetére


Bird
addikt

Nem tudom hogy mennyire hivatalos a nerf, redditen polemizalnak rola...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7456) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ezzel a random fagyással kezdhetnènek valamit OX-en, mert ma reggel is ùgy fagyott a játék csutkára, hogy tele voltam fertőzött cuccal . Ah alig voltam ideges :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7457) Madoc válasza mcwolf79 (#7456) üzenetére


Madoc
veterán

? Egyszer fagyott le a játék eddig a 211 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7458) mcwolf79 válasza Madoc (#7457) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem kb. 1-2 Naponta egyszer előjön.
És nem, nem a gép a xar, mert semmi mással nincs gond, csak ezzel.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7459) pzstm válasza Madoc (#7457) üzenetére


pzstm
titán

nekem is egyetlen volt, amikor a heales drónnal baj volt....azóta röccesné sincsen :U

mcwolf: elhiszem nem a gép a szar, de valami mégsem kóser, ha ugyanazzal a géppel nálunk nincs ilyen :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7460) TTomax


TTomax
nagyúr

Én azt vettem észre ha én vagyok a leader olyanokat lagol néha hogy öröm nézni....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7461) John Marston válasza mcwolf79 (#7456) üzenetére


John Marston
kezdő

+1 sajnos. Agyamra megy. Kb. 3-4 óránként. (XOX project scorpio). Próbáltam mindent. Mindent is!
Gyári HDD, pót HDD, SSD. Újratelepítettem a játékot. Reseteltem a gépet. És mégis.Nekem nagyjából a kettővel vagy hárommal ezelőtti frissítés óta. Igaz főleg akkor, ha Xbox menüben vagyok (party chat, üzenetek, stb.). De hadd használjam már játék közben ezeket a funkciókat pls. Megjelenéskor 15-16 órát toltuk folyamatosan és semmi. Más játéknál semmi. Net atomstabil, drót bedugva. :F

[ Szerkesztve ]

(#7462) -=Jam=- válasza John Marston (#7461) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ez a tegnapi patch is jól sikerült ezeknek a szerencsétleneknek... Azt hittem csak valami nálam lévő hiba miatt indult 5 percig a játék, de most nézem, hogy ez kb. mindenkinek ilyen lett az új patch óta. Hát bravó ubisoft... :W

[link]

(#7463) John Marston válasza arnikusz (#7450) üzenetére


John Marston
kezdő

Van új kedvenc: Demo/SMG PVE buildhez AUG. 20K damage, 800 RPM. 46os magazine.
Első részben House/SMG szerelmes voltam. Keresem itt is a lehetőségeket. Úgy próbálgattam a fegyvereket, hogy egy tárból melyikkel tudok leszedni egy lilát, ami ugye keményebb mint egy piros és még nem jelentkezik az elitsebzés. T821 ugye DPS bajnok lett a teszteken, de valami gyorsabbat szerettem volna. Este rakok fel képet.

(#7464) John Marston válasza -=Jam=- (#7462) üzenetére


John Marston
kezdő

Ennyire nem durván de éreztem :(( Tíz százaléknál kb. 1 percig semmi, majd bedobott a WH-ba. :D

(#7465) mcwolf79 válasza John Marston (#7461) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem sem volt ilyen mindig. Valamelyik patch óta csinálja ezt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7466) arnikusz válasza -=Jam=- (#7462) üzenetére


arnikusz
veterán

584 MB volt az egész és kb. 5 perc míg behozta és utána lagg játszhatatlan, folyamatosan mutatja hogy osszam ki a perkeket a DZ-hez de már megtörtént, így még az se ment hogy az alagutakat farmoljam, egy Bounty lett 3 Sharpshooter ponttal. A Kalapácsos konkrétan nem sebződőtt, majd tentikétem hirtelen.
Jó lesz ez hosszú hétvégére. :W

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7467) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#7462) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem kb. 10 másodperccel tölt tovább mint korábban, minden más maradt a régiben.

;) - The Power of the Light Side

(#7468) Kiscsőke válasza arnikusz (#7466) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Tegnap az alagútban jártam így, lementünk Hyena kulcsot gyűjteni, erre szembejött egy láncfűrészes, egy tár az LMG-ből és semmi baja, megakadtam a lépcsőben, lefektetett, haver akkor ért oda, neki lefeküdt az LMG-től.

Hát a klánunkban eddig rajtam kívül mindenkit negatívan érintett az új patch. A töltés nekem nem változott észrevehetőn, habár éppenhogy csak elérem a játszható konfig limitet :D

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7469) mcwolf79 válasza Kiscsőke (#7468) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja, ezek a hirtelen fel/el teleportálò ellenfelek is felbukkantak az utolsó előtti patch után. A megjelenéskor ezt sem tapasztaltam, ez is az egyik patch hozománya.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7470) Kiscsőke válasza mcwolf79 (#7469) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Ő nem teleportált, viszont CP foglalás közben elég sűrűn előfordul, hogy teleportálnak. Rohadt idegesítő amikor 2 elit drogos qrv4 megjelenik a viperával mellettünk.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7471) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7467) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De szerencsés vagy, már eleve ha a Uplay-ben megnyomom a játék gombot, bejön az EAC és utána 2 percig nem történik semmi. Aztán nagy kegyesen elindul, a logók laggolnak mint állat, aztán a connecting még vagy 2 perc mire elkezd számolni. Utána még 1 perc kb. mire a karakter kiválasztás után bejön. De mindenhol panaszkodnak erre, úgyhogy nem tudom mi okozza. Egyeseknek mitől jó az is rejtély. :F

Az új nVidia drivert te feltetted?

[ Szerkesztve ]

(#7472) Jimbo75 válasza TTomax (#7452) üzenetére


Jimbo75
tag

128k life? Azt hogy a picsába érted el? Nekem van vagy 40, mondjuk a páncél 250, az sokkal fontosabb, de akkor is 128k life?

(#7473) -=Jam=- válasza Jimbo75 (#7472) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Arialdi tok Health tulajdonsággal, mert azon 20k is lehet + 2db vitali talent meg a többi cuccon is Health. Van olyan build ahol ez a fontos nem az armor.

(#7474) cain69: Arra gondoltam én is :)

[ Szerkesztve ]

(#7474) velizare válasza -=Jam=- (#7473) üzenetére


velizare
nagyúr

a berzerkkel mondjuk a health tank az effektív, nem az armor.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7475) MarkusSchulz válasza Jimbo75 (#7472) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Meglehet csinálni.

Ő neki azért kell a sok élet, mert a Berserk féle talentet használja a mellényén.
Berserk
+10% weapon damage for every 10% of max armor depleted.
+10% fegyver sebzés minden 10% páncél sérülés után (ha páncélod nullán áll így kapsz + 100% fegyver sebzést

Míg ha sok armorod van akkor érdemesebb az Unstoppable Force féle talent a mellényen.
Unstoppable Force
Killing an enemy grants 2% Weapon Damage for every 10,000 Max Armor.
Minden öléskor 2% fegyver sebzést kapsz, minden rajtad lévő 10000 páncélod után.

Az Unstoppable Force-nál nem teljesen egyértelmű hogy mi után kapsz fegyver sebzést, statisztikai armor után vagy az "élő" esetleg 50%-ban lelőtt páncélod után. De van egy tippem, hogy a statisztika alapján lévő páncélt számolja bele. Cáfoljatok meg, ha ez nem így van.

Az én véleményem alapján az Unstoppable Force biztonságosabb, míg a Berserk veszélyesebb, valamit valamiért.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#7476) Anonymus23 válasza velizare (#7474) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az lenne, ha nem lenne a loot ilyen elcseszettül lehetetlen, hogy kiessen pont az, amire neked szükséged lenne...
:( :U

Mondjuk tegnap pont esett egy WW tok, amin 12,5% CHC van alapból, tálentként a Surgical, ami +8% CHC, és ugye ez a 3. WW amit be tudok rakni a szetbe, így azzal is +10% CHC, így csak ezen tokkal +30,5 CHC lesz a statokban.
Ja és még egy Offensive mod hely van rajta. ;]

Ez jó PvP-re is és PvE-re is (pl átteszem hardenedre), de szerintem megy PvP-re, mivel az nem akar gyűlni sehogy sem... :(

;) - The Power of the Light Side

(#7477) MarkusSchulz válasza Anonymus23 (#7476) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Fúú grat az nagyon jó, olyanra vadászok én is :D

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#7478) velizare válasza Anonymus23 (#7476) üzenetére


velizare
nagyúr

annyira nem tudom őszintének tekinteni a panaszodat, lásd még a hszed 2.-3. mondata.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7479) fuvi válasza Anonymus23 (#7476) üzenetére


fuvi
senior tag

(#7480) Anonymus23 válasza MarkusSchulz (#7477) üzenetére


Anonymus23
veterán

:K
A csapattársak is mondták, hogy mennyire nem jó az, és nekem nincs is rá szükségem, adjam oda :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#7481) Anonymus23 válasza velizare (#7478) üzenetére


Anonymus23
veterán

Annyiban őszinte, hogy 202 óra farmolás alatt ez az első olyan cuccos igazából ami "fullos" PvP-re...
Ha azt mondom, hogy a többi 5 helyen katasztrófa az egész, akkor már nem is annyira szuper, ez a tegnapi loot a kivétel eddig...

;) - The Power of the Light Side

(#7482) bigbadforty


bigbadforty
tag

Hali,

Kis segítséget kérnék. Elértem a WT4-et, 395 a Gear Score-om. Merre tovább? Látom, hogy a következő event a Tidal Basin az 475-nél nyílik meg. Challenge Mission kellene? Mivel lehet ennyi score-t feltornázni ?

(#7483) fuvi


fuvi
senior tag

The Division 2 PTS available today

tesztszerver mától

(#7482) bigbadforty
425 lesz a köv lépcsőfok

[ Szerkesztve ]

(#7484) Anonymus23 válasza bigbadforty (#7482) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nem akarsz vele sokat tökölni, akkor megkérsz egy barátot, és dob neked 6db 500-as bármilyen geart meg egy 500-as használható fegyvert, és akkor neked is magas GS-t fog dobálni utána.

Ha még kevesebbet akarsz vele kínlódni, akkor behívsz valakit, akivel felmentek a T5-be (dob neked geart, amit ha felveszel, akkor azonnal megnyílnak a küldetések a T5-höz, és utána is az 500-as GS cuccos legyen legalább mindegyikből egy a táskádban vagy rajtad, hogy nagy GS cuccot dobáljon lootként.

;) - The Power of the Light Side

(#7485) fuvi


fuvi
senior tag

Nemesis sniper talentjei:

Active Talent: Counter-Sniper

Shots fired from this weapon require the trigger to be held down to charge. Once charged, these shots deal increased body shot damage. If the charged shot does not kill the target, then the next shot charges quicker.

After aiming at a target, it is marked so that it can be tracked through the world. The longer the mark is on the target, the more damage your shots with this weapon will deal to the target.

Active Talent: Nemesis

Aiming at an enemy marks them as your nemesis for 15 seconds, letting you see them through walls.Your shots gain 5% damage to your nemesis for each second they are marked, to a max of 50%

Holstered Talent: Preparation

While Holstered, gain 25% headshot damage when scoped with your current weapon

[ Szerkesztve ]

(#7486) arnikusz


arnikusz
veterán

Lehet szörnyűlködni- forrás reddit.

Current PTS talent changes I found
PTS
Berserk: 10% WDMG for every 20% max armor depleted.

Requires 11 or more red (Shotgun, SMG or AR)

(DZ Normalized you gain 5% WDMG for 20% armor)

Unbreakable: 70% of max armor is repaired when armor is depleted. Armorkit not consumer within 7s.

Requires 11 or more blue (No other active armor talents)

(DZ Normalized max armor repaired is 25%)

Frenzy: Reloading from empty grants 20% WDMG and 15% ROF for 3s.

Requires 4 or less blue

Clutch: Crits restore 20% HP and 1% armor.

Requires: AR/SMG/LMG

Patience: After being in cover for 5s armor repairs by 5% every 1s.

Requires 9 or more blue

Safeguard: Killing a target grants a 50% bonus to repairing and healing effects for 5s.

Requires 4 or less red

Bloodsucker: Depleting enemy armor adds a stack of 25% bonus armor for 10s. Max stack is 6.

Requires 11 or more blue

Surgical: 5% CHC - u/abtei

Spike: Headshot kills grant 35% skill damage for 20s.

Requires 5 or more yellow

Unhinged: 20% weapon damage at the cost of 25% weapon handling

Strained: 5% CHD for every 10% armor depleted.

Requires 5 or less red

Spotter: 20% WDMG to pulsed enemiesRequires 5 or more yellow

Unstoppable DZ Normalized: 1% WDMG for every 10k armor.

Re-calibration Score have showed up, goes from +1 to +100 calscore. Does not seem to grant gear score increase anymore.

Score seems to reflect the item stat values out of max possible roll with +100 calscore being max possible roll/cap.

Dark Zone Normalization is changed. You seem to have more armor/HP but weapon damage is low(?).

Absorb drone can only take a fixed amount of damage before it gets destroyed if shooting a player.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7487) #75376384 válasza arnikusz (#7486) üzenetére


#75376384
törölt tag

persze nerfelni kell azt a talentet, amivel az ember képes a "bullet sponge" npc-ket lelőni. annyira bosszantó ez az idióta hozzállás, amit hoztak az első részből. :U

(#7488) Habugi válasza arnikusz (#7486) üzenetére


Habugi
addikt

Berserket felezték, ahogyan várható volt. :D

Frenzy milyen nerfet kapott úristen!! :Y
Használhatatlanra konkrétan, 35-35 & 7s-ből lett 20-15 és 3s.
HÁROM!!! Aaaaz jah, akik ezeket kitalálják biztosan sokat játszanak a játékkal. :DDD

A Clutch változtatás nagyon tetszik, 15--> 20% Health és csak 1% Armor. :C

Strained is nerfelve, ráadásul maradt az 5 or less míg a Berserk pedig 11, kvázi a kettő együtt felejtő a továbbiakban, lol.

Surgical 5%-on besírtam, két cuccon lehet és eddig 8% volt, azaz 2x3%, azigen, az oszt igen.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7489) Anonymus23 válasza #75376384 (#7487) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ilyen tervek láttán mindig felmerül bennem a kérdés, hogy a fejlesztők vajon játszanak a saját játékukkal?
:U

Jut eszembe, több az attól, hogy tegnap találkoztunk egy chicken-dancerrel a DZ-ben, hárman alig bírtuk lelőni...
:W

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7490) arnikusz


arnikusz
veterán

Nem baj van PTS. :W
Jön a 4. specializáció. :W
Akkor 25.-én lesze-é vajon Raid indulás. :F
Most majd meg az jön hogy hozzányúlnak majd a True Patriothoz 2-es bónusz 10% Armour Damage.

Maradok a Sharpshooter húzásán, meg az alapanyag gyűjtésén és tovább senyvedek a CHC/CHD SMG build elemek vadászatán.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7491) #75376384 válasza Anonymus23 (#7489) üzenetére


#75376384
törölt tag

ők a statisztikákat nézik. azt látják, hogy a játékosok kiugróan nagy része berzerkel akkor az biztos op. erre jön kétszeres nerf is. kell hozzá 11 piros (ez dps build esetén belefér), de a bónuszt is felezik. abba nem gondolnak bele, hogy kb mindenki sír az indokolatlanul sokat kibíró mobok miatt. számos esetben még rosszabb, mint az első részben volt. ráadásul olyan, mint EAD most nem létezik. persze a sírás is egy picit túl van tolva, de lássuk be, nem alaptalan.

talán, ha végre hajlandóak lennének javitani a hive és ai bugot (amitől mindegyik az arcunkba mászik), picit nerfelnék néhány npc accuracyját (hyena assault, pajzsos), illetve a shotgunos nem olyan lenne mint egy sörétes sniper, akkor szerintem oké lenne ez a változtatás.

aztán ott vannak az elcseszett fegyver modok. minden egyes balansznak csúfolt patch tol el az lmg-k irányába. mivel az ar-hez két jó talent kell és akkor talán használható szintre hozható. így viszont...

(#7492) arnikusz: továbbra se értek egyet. eleinte játszható volt mindegyik. lassan viszont tényleg csak az lmg marad. ez miért jó?

elkezdtem egy új karaktert amin lmg/smg párost fogom erőltetni. szörnyen buta, hogy kb sose fogy ki a 100-as tár és egy kisebb hadsereget le lehet vele tarolni.

[ Szerkesztve ]

(#7492) arnikusz válasza #75376384 (#7491) üzenetére


arnikusz
veterán

Mondtam én hogy LMG. :K
Olvasgattam és a mutatott 31.7 K M60 lehet 36.5K is.
Sőtt láttam 293.000 Armoros buildet is mondjuk ott a heal semmi.
Én ezt akarom optimalizálni még egy kis heal, az LMG damage és kell az exotic shoti másodlagosnak a chattebox helyett.

Tényleg akkor nem csináltak semmit a craftasztallal, tegnap elfelejtettem ránézni.

Igen a tarolás, de sajna a DZ-ben járva kelve csak ilyenekkel találkozom.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7493) warcat


warcat
veterán

Hát ha ez nem arról szól, hogy helyet csinálnak a raiden potyogó gearnek, akkor hülyék, azért kezdés óta hova jutottunk...
Az értékelések jelentős részében külön ki volt emelve, hogy nem érződnek annyira golyónyelőnek az ellenfelek az első részhez képest, mégis van kihívás.Azóta brutális mennyiségű chc-t elszedtek és most folytatják a talentekkel.

EA: It's in the crate!

(#7494) Anonymus23 válasza #75376384 (#7491) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát az LMG nem annyira az én világom a túl hosszú tárazási idő miatt.
A rifle sem tetszik a kattingatás miatt, ha hazavágják az AR-t, és a sniper meg nem igazán használható mobok ellen az álló helyből hipersebességre képes mobok miatt, akkor marad a lightos lövölde.

Mondjuk a Div1-ben is voltak időszakok, amikor olyan buildek voltak a meták, amik nekem nem feküdtek, illetve voltak olyanok, amiben szívesen toltam én is.

Egyébként a berserk 11 offensive moddal nem feltétlenül lesz rossz, max nem a strained-el használja az ember, van még másik jó DMG tálent is a fegyverekre.

Ezek még csak tervek, meglátjuk mi megy át a valósba...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7495) Hublot


Hublot
senior tag

Pixi 4 golyó volt a pvp szettemnek. :DDD
89k crit

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7496) Habugi válasza #75376384 (#7491) üzenetére


Habugi
addikt

Az AR-t teljesen kinyírják de ez várható volt, írtam vmelyik este, hogy az h a patchnoteokból kisumákolták h a dropratejüket kb megtizedelték az mindent elmond.

Ezzel párhuzamosan pedig a ládákból meg kb 80%-ban shoti jön vagy LMG, az a baj a saját értelmi szintjükből indulnak ki, pedig akit nem ejtettek a fejére az tud olvasni a sorok között. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7497) #75376384 válasza Anonymus23 (#7494) üzenetére


#75376384
törölt tag

ha csak a tárazás lenne, de annyira bugyuta az egész. :D

nekem 11 piros körül szokott lenni, pár napja toltam át párat kékre, lehet éppen nincs annyi, de az hozható. a sebzés nerf jobban zavar. az ember ilyenkor kb mindent feltesz, hogy sebezzen és alig marad hp/armor. erre azt is lefelezik. :U

(#7498) Anonymus23 válasza Hublot (#7495) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mert gagyi a szettje ;]

De a chicken dance csávót te se lőtted le 2 tárból sem :U

Mondjuk itt legalább nincs aimbot hipfire chicken dance csaló mint Div1-ben, marad az újabb verziós chicken dance... :W

;) - The Power of the Light Side

(#7499) Hublot válasza Anonymus23 (#7498) üzenetére


Hublot
senior tag

Ez már egy másik szett nem a tegnapi. ;]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7500) Habugi


Habugi
addikt

Arról egyébként van bármi infó, miszerint ez a Talent átalakítós nerf/patch mikor jön/aktuális?!

Eddig úgy tudtam, hogy holnap, viszont ez a mai PTS indulás kicsit megkavart, bár lehet puszta véletlen is.
Amíg bizonytalanság van h mi marad és mi nem addig kizárólag csak jobb elfoglaltságot tudok elképzelni magamnak sem mint lootért-shooterkedni. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.