Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) fuvi válasza Habugi (#7500) üzenetére


fuvi
senior tag

nemhiszem hogy a ma indult tesztszerverről egyből átkerülne holnap az élesbe, akkor nemsok értelme lenne tesztszerverről beszélni

(#7502) Anonymus23 válasza fuvi (#7501) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egyetértek, Div1-ben is hasonló volt, és ott is volt olyan, hogy PTS-ből nem feltétlenül az lett áthozva, ami ott volt, hanem kicsit finomítottak/csiszoltak rajta.

Ez kb. olyan, mint a szocializmusban, hogy elterjesztették, hogy 50%-al felmegy a gáz ára, és amikor csak 20-al emelték meg valójában, még mindenki hálás is volt érte :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#7503) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nézegettem itt a játékosok statjait, és azért vannak itt megdöbbentő adatok, pl van olyan PS játékos, aki az eltelt ~36 napból 26 nap 20 órát játszott (vagy legalábbis játékban volt, a játék elején még nem dobott ki a szerver egy bizonyos tétlenség után, jelenleg már kivágja az embert). :Y
De ha feltételezem, hogy játszott is (167,7k NPC kill) ami nagyon nem kevés, akkor kb naponta 6 órája maradt másra a játékon kívül...
Hát kb. mint a mosott szar úgy nézhet ki az az ember ennyi beletolt játékidő után (kivéve persze, ha nem páran tolják ugyanazt az accountot), jó ha túléli ezt egyáltalán... :F

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7504) Puma K válasza Anonymus23 (#7503) üzenetére


Puma K
veterán

Volt olyan lány akiért másfél héten keresztül képes voltam naponta összesen 4 órát aludni és egyéb tevékenység miatt több nem jutott pihenésre és közben még dolgoztam is ;]

Minden attól függ ki mit és milyen szenvedéllyel csinál... :B :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7505) Anonymus23 válasza Puma K (#7504) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az akár normál élethelyzet is lehet egy bizonyos életkorban ;]

Nem veszélytelen dolog, mert egy ilyen etappal elég komoly kihívás elé kerül az ember szervezete, és nem biztos, hogy azonnal, vagy esetleg később nem üt vissza csúnyán!

;) - The Power of the Light Side

(#7506) Warzoz válasza Anonymus23 (#7494) üzenetére


Warzoz
senior tag

Van a hosszú tárazási időre egy megoldás. Holsteren a Fill'er Up tálent, párosítva egy sawed off shotgun-nal.
LMG buildhez hasznos lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7507) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem tudok mit művelnek ezzel a xarral, de játszhatatlan most a játék. Lagol mint az állat, áll az NPC lövöm és nem történik semmi. Hiába hívom a helit baxik jönni.
Asszem inkább most játszok mással.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7508) spendor


spendor
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni az alábbi kérdésekkel kapcsolatban:

- Az új karakter létrehozása milyen előnyökkel jár?

-Valahol azt olvastam, hogy az új karakternek "kölcsön" lehet adni olyan fegyvereket, melyeket az első karakter már megszerzett?

- Sehol nem találok tervrajzokat, így építeni (készíteni) sem tudok semmit. Hogyan lehet tervrajzokhoz jutni?

Most a 30-as szinten járok World Tier:1. Előre is köszönöm a válaszokat. Ha a kérdéseimre az összefoglalóban kapok választ, már az is segítség, ha megjelölnétek, melyik tartalom alatt találom.

:R :R

(#7509) ScomComputer válasza Ra's al Ghul (#7379) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hali...nekem is csinált ilyet(dobott ilyet a log), az új nv driver óta,viszont ha ki van lőve a rivatuner a játék alatt akkor nincs gond nálam és ez ugye csak dx12-ben volt dx11-ben hibátlan rivatuner-el is... :K
Annyit kérdeznék,aki Radeon VII-el tolja annak nincs semmi bug? Thx.. :R

[ Szerkesztve ]

(#7510) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nem rossz :P

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7511) #75376384 válasza spendor (#7508) üzenetére


#75376384
törölt tag

Az elsőre nincs jó válasz. Én újat kezdtem mert nagyon szórakoztató a játék, de a wt5 jelen pillanatban elég nagy foshalmaz.
Ha valamit “kinőtt” a nagyobb karaktered, azt bepakolod stash-be és egy új karakterre aggatva segíthet fejlődni.
Ha lvl30 vagy akkor eddig csak side mission adhatott. Lassan megkapod a heti projekteket is (heti kettő). Azok adhatnak, de nagyon nem jellemző. Sajnos a legjobb cuccokat mégis innen lehet beszerezni (amennyiben rngesus is úgy akarja). Talán a heti projektek miatt megéri több karaktert futtatni, mivel idővel tervezik, hogy összevonják a blueprinteket.
A harmadik opció wt4-5 lvl3-4 control pontok farmolása.
Ez a három pool van, ahonnan adhat tervrajzot. Sajnos nincs átfedés. Nem lehet egyik tevékenységgel mindet kifarmolni.

[ Szerkesztve ]

(#7512) spendor válasza #75376384 (#7511) üzenetére


spendor
csendes tag

Köszönöm :R :R

(#7513) norti válasza spendor (#7512) üzenetére


norti
addikt

Hip fire-nél nem lesz crit damage PvP-ben (most mondták SotG-ben)

DZ-ben max. 515-ös cuccok fognak esni.

Nem neked ment, hanem mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#7514) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Az mennyire igaz, hogy kis karakternek eső modok jobbak mint a nagyszinten szerezhetőek. Azért kérdezem, kert ha a jobbak akkor neki állok kiskarival játszani.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7515) velizare válasza Ra's al Ghul (#7514) üzenetére


velizare
nagyúr

van egy kék, lvl15ös +6%ar damage modom, meg egy szintén kék, +5% total armor. még mindig használom őket.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7516) Ra's al Ghul válasza velizare (#7515) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Pacek... hát akkor lehet neki állok párat szedni.
Varom, mikor raknak rá level capet.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7517) warcat válasza Ra's al Ghul (#7514) üzenetére


warcat
veterán

A felettem említett modok mindent visznek néhány kivételesen jó (és persze ezért ritka) high-end kivételével, viszont tudtommal már be lett lengetve a nerfbunkó ezekre is.Ha mégis nekiállsz,akkor lvl 19-et és a Dark Zone-t ajánlom, ott nem lépsz "rendes" szintet ezért farmolhatsz (landmark bossokat) míg bele nem lilulsz :)

EA: It's in the crate!

(#7518) Habugi válasza Anonymus23 (#7503) üzenetére


Habugi
addikt

A karakterválasztó képernyő is játékban töltött időnek számít, ezért nem rémít meg a játszott óráim száma, rengeteget afkolok, ellenkező esetben orvosi esetnek számítanék. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7519) velizare


velizare
nagyúr

Title Update 3 - Delayed

Agents!

The reception for The Division 2 Title Update 2 and Tidal Basin has been generally positive, but we have also received a lot of feedback for improvements from our forums, Reddit, Twitter, and elsewhere.

In order to fine-tune the balance of our game and to ensure the best possible player experience for everyone, we have decided to move the release of Title Update 3—including Operation Dark Hours, our 8-player Raid—from April 25 to May 2019. The final release date of Title Update 3 will be based on results from further testing and balancing of the game. Operation Dark Hours will be your biggest challenge to date, and we want to make sure that we've properly tested the large amount of balance changes that are coming to both PvE and PvP and listen to your feedback about the changes before introducing the raid.

The Division 2 is a live game, and the team is committed to improve the quality of all upcoming updates. As announced on State of the Game last week, we are opening a Public Test Server (PTS) for The Division 2 on PC to test further updates and balance changes before they are released. The plan is to structure the PTS in phases, each lasting a few days and focusing on a specific part of the game. We will have surveys and dedicated forum threads (together with our traditional general and technical issues forums) to cover these topics.

The PTS will be available through Uplay to anyone who owns The Division 2 on PC. Starting on Wednesday, April 17, players will be able to try out the new features and fixes coming with Title Update 3. Access to the Raid will not be part of the PTS, so as to ensure the entire community is able to discover it and compete at the same time upon release. We will announce the exact schedule of the Public Test Server and its phases over the next few days.

We thank you all for your patience, and hope you are as excited as we are for the future of The Division 2. Your passion, your support, and all your feedback are incredibly appreciated, and we want to keep working with you, our community, to make the game an even better experience.

Thank you again, Agents, and see you in Washington, D.C.

/The Division Team
[link]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7520) -=Jam=- válasza Habugi (#7518) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az nem számít bele szerintem. Nekem így is elcsaltak vagy 30 óra játékidőt a statisztikából :(

(#7521) Kiscsőke válasza Gubu0101 (#7510) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Csak az az idióta Measured talent ne lenne rajta.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7522) arnikusz


arnikusz
veterán

Heroic Bounty ajánlott, igaz 30 intel, de a 4 Boss szépen dobálja a cuccost.
Még úgy is hogy Sharpshooter specifikáció volt 5 True Patriot 1 Ghila mellény 10%armor talenttel, M60 csak 24.6K másodlagos a Chatterbox
Még egy ez adott 5 speci pontot, lett 2 field, meg csináltam még 3 Bountyt ami adott 9 speci pontot, így kb. 90 perc hozott 20 speci pontot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7523) TXT


TXT
őstag

Most jutottam el oda a jatekban, hogy specializalodni kellene. Mit erdemes most valasztani es azon belul fejleszteni? Illetve most hogyan tovabb a jatekban, mit kellene csinalni es ha van sorrend, akkor mit-mi utan?

(#7524) Anonymus23 válasza velizare (#7478) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egy kicsit visszatérnék a PvP szettre, ma este nekikezdtem összerakni az AR sebzéses PvP szettet a tegnap kiesett WW tok miatt, és ez jött össze a nálam lévő cuccokból:

Megjegyzés: Van Clutch-os kesztyű, kicsivel kevesebb HP és jóval kevesebb Armorral (465 GS Murakami) de azonos AR sebzéssel, van Critical kesztyű is, de azon nincs HP és csak +2% CHC + SMG sebzés (5.11), de ezt majd ki kell próbálni.

Van olyan mellény is, amivel 60% lenne a CHC, kicsivel kevesebb a CHD, viszont azon 10% armor van, igaz azzal 220k lenne, de akkor csak 44k HP. Majd kipróbálom mi ér többet az a pár % CHC (ami ugye lutri) vagy inkább a több HP + pár % CHD.

A P416-on az első tálentet kellett pörgetni, mivel az valami használhatatlan volt, és ez tűnt hasznosnak és használhatónak.

;) - The Power of the Light Side

(#7525) #75376384


#75376384
törölt tag

azért nagyobb szinten is be lehet mákolni jó modokat. :D

(#7526) warcat válasza #75376384 (#7525) üzenetére


warcat
veterán

Grat, na még gyűjts össze párat, néhány hónap és meg is lesz ;]

Komolyra fordítva a szót (talán nem lett még megemlítve), még annyi az extra a korábbi kék modokban, hogy generic - nek vannak címkézve (ha még nem patcheltek rajta) és így bármelyik slotba belemennek.

A fenti meg ugye csak offensive system mod slot.
Az elég röhejes amikor az "alternatíva" a 6% assault rifle sebzésre +80 skillpower +2% kill xp.....húúú vajon melyiket használjam

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#7527) duvi


duvi
nagyúr

(#7528) american man válasza warcat (#7526) üzenetére


american man
csendes tag

Aki ezeket a modokat nem farmolta ki annak nem sok esélye van pl conflictban.
Ugye meccs elején meg lehet nézni a többi player buildjét.

Ilyen fegyversebzéseket látok egyes játékosoknál.És ugye ezek normalizált statok.

Vector 7-8k
P416 10-12k
M60 17k

Nem tudom nektek mekkorák ezek az értékek de sztem a legtöbben a közelében sem vagyunk ezeknek a számoknak.

(#7529) TTomax


TTomax
nagyúr

Ha ez így lesz én elköszönök a játéktól,mi az hogy PvPben fog esni a csak 515GSel cucc???Hogyan gondolják ezt mégis? [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7530) norti válasza TTomax (#7529) üzenetére


norti
addikt

Az optimalizációnál meg nem lesz limit, szóval azzal nagyobbat tudsz majd elérni. Nem kell ennyire sírni a változtatásoktól, pvpben sem fognak már lelőni egy lövéssel, nyugodtan be lehet merészkedni a két nem occupied DZ-be.

(#7531) vvega30 válasza norti (#7530) üzenetére


vvega30
senior tag

Én azért nem szoktam olyan nyugodt lenni:)
De vannak jó pillanatok. Miután cselendzs lendmárkon rugózik be a tag, hogy levágjon majd a mobok ölik meg helyettem:) Aztán úgy 20 perc mulva mikor a kimentést csinálja akkor meg én vágom le és jól felszedem az exotig LMG-t, ami nekem nem esett ki eddig 101321 bossból sem:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#7532) velizare válasza TTomax (#7529) üzenetére


velizare
nagyúr

megkaphatom a cuccaid? :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7533) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok ha ötszázas Chatterbox blueprintem va a craftolo meg csak 490-ig jó akkor hogy a bánatba tudom kraftolni ezt a vackot?

(#7534) #75376384 válasza TTomax (#7529) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én tényleg nem értem ezt a felháborodást. Redditen is, mintha ez lenne a játék legnagyobb baja és mintha számítana bármit is az a fos szám az ember neve mellett. Gondolom a népek kisírják, hogy ne így legyen majd. A lényegi változások pedig megint elmaradnak. :)
Nem beszélve arról, hogy dz-ben se kell már mindent kimenteni, mivel rengeteg dolog megy egyből stashbe. Akkor pedig nem is értem mi a baj.

(#7535) Ra's al Ghul válasza FaTHI (#7533) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szia!

Először le kell gyártanod a 490-es fegyvert majd azt szétszedni (vagy bármely másik exotic fegyvert), amiből kapsz 2 db Exotic Components. Az 500-as vázlathoz elég egy 1db Exotic Components szóval egy szétszedésével biztosítod 2 db fegyver 500-as gyártását. Érdemes DZ-ben az Exotic LMG-t kifarmolni talán az a legkönnyebb és azt betörni addig is élvezni a Chatterbox nyújtotta előnyöket.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7536) Nagus


Nagus
senior tag

Tegnap este challenge módban tolt hotelnál kiesett a chatter hiányzó darabja. Baromi sok idő volt újra összerakni.
Az exotic sniper darabjai még mindig nem akarnak potyogni, lehet azt is hard és normal helyett challengebe kellene próbálnom.

(#7537) Kiscsőke válasza vvega30 (#7531) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Ennyi, nem kell idegeskedni ezen, előbb utóbb visszanyal a fagyi a kis lesből támadóknak.
Tegnap bementem én is befejezni a hetit még kellett hozzá 31 mob, kb 6-szor fektetett le egy srác persze harc közben hátulról. Aztán egyszer észrevettem, hogy az éledési ponttól követ, sarkon be turret le, seeker le ahogy befordult shotgun az arcba, smg elő, "szia dobozos". Mint kiderült ezt játszotta többekkel is, nem akart nyílt harcba keverdni, de hátulról szerette lövöldözni a többieket.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7538) TTomax válasza norti (#7530) üzenetére


TTomax
nagyúr

(#7534) vzarmo
Hát hogy,de nem erről szól az egész.Sokan mint magam is NEM akarunk pvpzni,semmilyen formában és sokan vannak ezzel igy,ne dugjanak mögé olyan tartalmat amit csak így lehet elérni.Elmondták a videóban miért probléma ez,tessék megnézni.Engem az sem érdekel,hogy rengeteg dolog megy rögtön stashba.Mint ahogy az sem hogy lehet magasabbat craftolni,lehet persze,csak milyen áron!Most is ha 2X vagy 3X tudok kalibráni,aztán már annyi nyersi kell hozzá ami a világon nincs,nem is értem miért ezzel foglalkoznak és miért nem rakat problémát javítják előbb,mert van bőven!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7539) Anonymus23 válasza TTomax (#7538) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mit aggódtok ezen?
Úgyis kisírja magának a csak PvE scene, hogy bárhol legyen ilyen GS loot, ami semmivel sem lesz jobb szinte mint az 500-as.
Nem tudom feltűnt-e nektek, hogy páncélon (meg talán HP-n) kívül szinte semmiben sem jobbak a statok mint ami anno T4-ben voltak.

Egyébként nem mindenhol megy a "csúnya rugózás", tegnap bementem megcsinálni az utolsó commendationt, odamentem egy kimentésre és elkezdtem healelni a játékosokat, ők meg csak néztek, hogy mit csinál itt ez az őrült :DDD

A másik DZ-ben összeakadtunk utána egy HVCS csapattal, akik rugóztak, oda vissza lelőttük őket, aztán manhunt lettek (4v2, 4v3 volt jellemzően), és olyat bugolt a játék, hogy nem mutatta a manhunt leadókat :Y
Én mondjuk azt nem értem mi lehet, amikor pl egy játékosnak marad 1 mm HP-ja és azt viszont nem lehet lelőni, még akkor sem ha hárman lőjük egyszerre... :F

;) - The Power of the Light Side

(#7540) Hublot válasza Anonymus23 (#7539) üzenetére


Hublot
senior tag

Még a 4 golyós szettem se vitte a palit. :DDD
0.000001hp és kitankolta a 89k crit sebzést. :D
Biztos Ő volt az csak nem figyeltünk. :K

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7541) FaTHI válasza Ra's al Ghul (#7535) üzenetére


FaTHI
őstag

Akkor mégegyszer, van mindenem hogy legyártsam a Chatterbox-ot, csak hogy a Chatterbox 500as Gear-os, az asztal meg 490-ig van.

(#7542) Anonymus23 válasza FaTHI (#7541) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van már 490-es Chatterboxod?

Az 500-as BP az "csak" upgrade!

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7543) -=Jam=- válasza FaTHI (#7541) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor mégegyszer. 500-ast nem tudsz kraftolni. A 490-est kell lekraftolni, és azt lehet upgrade-elni. Ahhoz kell exotic komponens, úgyhogy előbb le kell bonts egy exotic cuccot hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7544) arnikusz válasza FaTHI (#7533) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Írja valá Anonymus kell a 490-es Chatterbox, meg alapanyagod van hozzá?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7545) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Tegnap rendesen beragadtam ide,öngyi lett a vége(Capitol).Remélem ma javítanak valamit ezeken is.Amúgy nekem is feltűnt,hogy minél több pach jön annál xarabb minden,ennyi fagyásom,meg belassulás stb játék indulásnál nem volt nekem,most már hétről hétre kakább... ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7546) TTomax válasza Anonymus23 (#7539) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gearscoreal magasabb a lvlcap te is tudod ezt,az hogy a low 500as gyengébb mint a max450es is megér egy mesét.Ez egy elvi kérdés,képzeld el hogy mondjuk Tidal mögé rejtenének 530as GSel cuccokat,sehol máshol nem esne.Ez pont ugyanaz,DZben így is több a loot,de aki nem akar oda menni azt ne kényszerítsék,meg azt se aki nem akar állandóan pvet játszani,mindennek mindenhonnan esnie kell,ez a jó mindenkinek ezt kell megérteni.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7547) Panther_KMB válasza TTomax (#7546) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

"képzeld el hogy mondjuk Tidal mögé rejtenének 530as GSel cuccokat,sehol máshol nem esne"

Tidalt kéne menni,amit amúgy is tol mindenki? Őrület lenne...

(#7548) Bird válasza TTomax (#7546) üzenetére


Bird
addikt

Egyetertek. Az meg a szanalom a kobon, hogy ar fegyo gyakorlatilag nem esik az egesz jatekban, csak a shotik meg a sniper fegyok, max. rifle... Annyira atlatszoak a dolgaik, hogy mar faj!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7549) TommyS_27 válasza TTomax (#7546) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ez mind szép és jó, de valamivel be kell csalni az embereket DZ-be. Ha lesz JÓ LOOT akkor szivesebben bemennek a PVE játékosok is. A sima DZ meg nem olyan tré még az only pve embereknek sem.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7550) RazoR


RazoR
veterán

Tegnapi SOTG

nerf,nerf,nerf......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.