Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#16000) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát 2 óra után számít veteránnak asszem. De ha már elkezdted előtte a küldetéseket mindegy szerintem. Ha szerzel embert nekem én hajlandó vagyok kifizetni azt a 2.5 fontot bárkinek a játékért. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16002) Gigant20 válasza simonl (#15988) üzenetére


Gigant20
tag

Csinálsz egy SKRILL fiókot és oda fel tudsz tölteni paysafecard-ot (persze van fee 1%).
Az Uplayben nemrég vettem észre, hogy lehet már SKRILL-el fizetni.
Ha akarsz 10 euroért kérhetsz SKIRLL mastercard-ot amit akár a paypalhoz is hozzárendelhetsz.

https://www.skrill.com/en/

[ Szerkesztve ]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#16003) Hublot


Hublot
senior tag

Mai tervem dz pvp és beérem egy kill assist-al. 🤣😂 :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#16004) pzstm


pzstm
titán

Stage5 esetében Elite scorchert hol lehet leggyorsabban találni? :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16005) #75376384 válasza pzstm (#16004) üzenetére


#75376384
törölt tag

Outcast cp. Minél nagyobb annál jobb.

(#16006) regener válasza #75376384 (#16005) üzenetére


regener
veterán

Így van, feltolod 4-esre a CP-t, leölöd a bosst (de a nyomikat körülötte nem), meghalsz, visszafutsz és kihívod megint. Így farmolhatod, a loot is mindig jön, így akár olyat is nézhetsz ami éppen jól jönne target loot.

[ Szerkesztve ]

(#16007) pzstm válasza regener (#16006) üzenetére


pzstm
titán

köszi mindkettőtöknek, control pointokra nem gondoltam :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16008) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok,

Nekem nincs meg a játék de 3 euróért csábító. Kérdésem annyi lenne, hogy az erőművem leggyengébb láncszeme egy 1050ti. Ezzel a kártyával érdemes nekivágni? Néztem youtube videókat de nem lettem okosabb. A többi cucc egy Ryzen 1500x 16gb ram társaságában. 1080p med-high lenne az elvárásom.

És mi ez amit írtok? Ha valaki invite linkjéről veszem meg az kap valami cuccot? Ha igen és a fenti kérdésemre számomra kielégítő választ kapok akkor segíthetek.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16009) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Warlords of New York expansion tartalmazza a year 1 pass-t is?

(#16010) Mr.Franczy válasza Joccc07 (#16008) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Veszteni valód nincs, fillérekért megy most ez a játék!! Szerintem nem lesz gond a teljesítménnyel, sokáig 950-el hajtottam a játékot, egész jól be lehet állítani! Persze, mindenkinek más az ingerküszöb!

Gazember

(#16011) Joccc07 válasza Mr.Franczy (#16010) üzenetére


Joccc07
addikt

Igazad van. Valszeg megveszem. Mostmár csak olyat keresek akinek tudok segíteni ezzel a refferal programmal. :R Addig nem veszem meg. Hátha valakit érdekel.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16012) nubreed


nubreed
veterán

Na megvettem a 3 eurós akciós Division 2 -t a Uplay weboldaláról de nem jelenik meg a Uplay kliensben. Már többször újraindítottam meg minden. Mit tegyek? Cache törlés is megvolt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16013) Mr.Franczy válasza nubreed (#16012) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Meg lesz az! Barátom múltkor a Far cry 5-re várt, hogy megjelenjen a könyvtárában! :)

Gazember

(#16014) 5150head


5150head
senior tag

Srácok! A Hunter szettel kapcsolatban kérdezném: Az általam küldött linkkel kell megvennie a játékot a recruitnak, vagy elég ha beinvelem a Friend Ref oldalról.
Tegnap megvette cimbi, akkor fél órát nézegette csak a gamet, ma az oldalon keresztül beinveltem, és letoltuk a 3 küldit, de nem látok motyeszt sehol. A Friend Ref oldalon ahol trackeli ott se :( Most ez akkor hogy van? Vagy csak nem syncelt még össze és később jelenik csak meg? Azt olvastam, h 24 órán belül küldenek visszajelzést.

(#16015) nubreed válasza Mr.Franczy (#16013) üzenetére


nubreed
veterán

És valóban. Most már megjelent a Uplay játékaim között. Csak azért volt furcsa mert eddig ilyen nem volt, mindig azonnal megjelent minden, vásárlás után 1-2 mp. múlva. Na mindegy, a lényeg hogy megvan. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16016) arnikusz válasza Maxxy10 (#16009) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem az alapváltozat ami 29.99 euro csak a DLC-t tartalmazza.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16017) MarkusSchulz válasza Joccc07 (#16008) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

ismerősömnek bőven játszható 1050ti-al + ryzen 2600 + 16gbram 3200mhz

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#16018) #75376384 válasza 5150head (#16014) üzenetére


#75376384
törölt tag

Mi is ebbe futottunk bele. Amikor meghivod kap egy e-mailt. Az e-mailben két “ikon” van. Az egyik a vásárlás most a másik pedig a recruit elfogadása. Arra kell kattintani és ott a honlapon elfogadni megint. Ezután már megveheti, utána pedig mehet a játék.

Eleg ostobaság az ubi részéről, hogy belepakolja a vásárlás lehetőségét az e-mailbe, mert erről az extra “fogadd el” dologról meg semmi infót nem ir.

Sajnos az se működik hogy játszotok együtt majd utólag jössz rá hogy el kellett volna fogadni és megint játszotok (tapasztalat). A legelején kell elfogadni és úgy játszani.

[ Szerkesztve ]

(#16019) 5150head válasza #75376384 (#16018) üzenetére


5150head
senior tag

Én az oldalról inveltem be, de úgy h már neki megvolt a játék és mindketten bent voltunk a game-ben, és úgy csatlakozott rám. Szóval ha nem az általa kapott mailen keresztül fogadja el a recruitot és invet akkor b@szhatjuk?
Hogy lehet valami ekkora f@s amúgy 2020-ban?
Miért nem elég az, h én az oldalon (vagy inkább a game-ben) beinvelem aztán csókolom... 25x meg kell még bonyolítani... :W Mind1 akkor marad a fekete Hunter szett (ha lesz) vagy ha valaki mással összejönne akkor nekifutunk...
Amúgy is morculok rájuk, mert a twitchdroppot se kaptam meg, pedig végignéztem a streamet és össze van kötve a két accom... :((

(#16020) #75376384 válasza 5150head (#16019) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha neki már megvolt a játék korábbról de nem játszott vele akkor szerintem ez a része nem gond.
Az invelos oldal tényleg elcseszett, de pont ez a lényege, hogy el kell fogadnia. Bár lehet inkább azt mondanám ha a 100 kérdést tartalmazó FAQ helyett szántak volna rá inkább 10 percet és pontról pontra normálisan leírják akkor most nem lenne ez.

Nem beszélve arról hogy az e-mail szövegezése se egyértemű. Gondolom tudták hogy a rajongok mit meg nem tennének egy ilyen ruháért és 3 euró nem tétel alapon csinálták ezt. Én is háromszor vettem meg. Bár ebből egy a másik illetőé lett. :D

[ Szerkesztve ]

(#16021) 5150head válasza 5150head (#16019) üzenetére


5150head
senior tag

Most megkérdeztem cimbit, de ő még mailt se kapott. Viszont én tuti az oldalon keresztül inveltem (nem a játékon belül) és ő a játékon belül fogadta el. Nah ilyenkor mi van? :F :(

(#16022) #75376384 válasza 5150head (#16021) üzenetére


#75376384
törölt tag

Gmail esetén a werbung részre pakolja automatikusan az oldal. Valamit biztos kapott.

(#16023) 5150head válasza #75376384 (#16022) üzenetére


5150head
senior tag

Spam-ben se volt neki. Mindegy, 24 órán belül kiderül, de elég balfasz ez a rendszer...
Azért kösz a helpet.

[ Szerkesztve ]

(#16024) GAbre válasza Anonymus23 (#16000) üzenetére


GAbre
veterán

Ez most,hogy megy,ha elment az invite akkor csak játszanunk kell.Vagy vmire kell még menni majd?

Avatar

(#16025) #75376384 válasza GAbre (#16024) üzenetére


#75376384
törölt tag

Végülis csak a feletted levő cirka 10 hszt kellett volna végigolvasnod. :U

(#16026) 5150head


5150head
senior tag

Yannick egy tweetre reagálva azt írta, h elérhető lesz majd a fekete Hunter szett mindenkinek. A kérdés, hogy mit fognak kérni érte :U
[Tweet]

(#16027) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

"folyamatosan" kell donételni a Control pontokra a ellátmányt, vagy elég 1x feltölteni mind 3at 100%-ra?! tippre azt mondanám, nem. ez folyamatos móka lett

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16028) s4hu|SyD^ válasza - = Zk = - (#16027) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mivel úgyis mindig oda-vissza foglalgatják mindegy, hogy donate-elsz vagy nem. Ha kell buff, hogy láss mindent vagy kell project-hez én csak akkor szoktam.

Egyébként kieg. után már ugye nem lesz world tier és gyakorlatilag lehet a world nehézségét állítani, nem kell majd mindig felhúzni őket. Mondjuk az majd csúnya lesz mikor a propaganda is Heroic-on fog futni meg a sima járókalő mobok is aztán már az utcán elvérzek. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16029) chris0000


chris0000
őstag

a 3€ div 2 meddig akciós, hol írja uplayen? thx.

(#16030) Joccc07 válasza Joccc07 (#16011) üzenetére


Joccc07
addikt

Senki?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16031) VágniValó válasza Joccc07 (#16030) üzenetére


VágniValó
addikt

Belevauzok.
Aki ide jön, ebbe az altopikba, szerintem az utolsó dolog ami kell neki egy referral. Pláne ilyen 3 eurós ár mellett.
No offense.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16032) persil válasza VágniValó (#16031) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem CSOPPET felreerted.

Ez egy lehetoseg a jatekban, amibol mindket fel profital, ergo a letezo legjobb helyen ebben a topikban van es a kerdezo is halal jogosan tette fel a kerdeset.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16033) Joccc07 válasza VágniValó (#16031) üzenetére


Joccc07
addikt

Nyugodtan.
Persil tökéletesen leírta helyettem úgyhogy nem is tennék hozzá semmit.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16034) #75376384 válasza 5150head (#16023) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha nem tudod a meghívó honlapon a jobb oldali ablakon keresztül meghívni akkor van ott egy link. Küldd el neki azt. Hátha úgy működik.
Közben nekem is megjött a mail hogy unlockoltam az outfitet (ez de szép volt). Ezek szerint ha nem is fogadja el egyből a meghivott hanem csak később és még úgy is sikerül két órán belül maradva megcsinalni három küldetést akkor is beadja.

volt a mailben egy ilyen is:
”Want to earn more rewards and team with your friends? If you've played for more than 2 hours, you can reffer new agents from now!”

kivancsi vagyok ez mit jelent. Az a baj, hogy ennyi év division után se tudnak normálisan fogalmazni és kb minden írásuk kétértelmű. :D

(#16035) GAbre válasza #75376384 (#16018) üzenetére


GAbre
veterán

Valahol jelzi,ha megvan? Egy újonc haverommal,meg 1 nem újoncal 1ütt levittünk 3 küldit.
Remélem ez nem kavar be nekünk.
Lenyomtam a 3 küldetést de semmit nem látok,h meglett vagy nem.
skywalker:
Igen itt is néztem.De semmi

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#16036) 5150head válasza #75376384 (#16034) üzenetére


5150head
senior tag

Egy csapattársam is megpróbálta az ő barátnőjével, ráadásul ott a csajszinak meg sincs a játék, de ott se jött meg a mail, uh ezzel most tuti van valami, náluk is csak a direkt link működött és azon keresztül vette meg a játékot.
Elküldtem neki a direkt linket, aztán majd kiderül...

(#16037) - = Zk = - válasza s4hu|SyD^ (#16028) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem, köszönöm.. :R
mondjuk ennek is az lesz a sorsa számomra, mint a Div 1... végigmegyek a sztori vonalon és ennyi... 1-2 mellék küldi és ágyő... szigorúan PvE... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16038) l.skywalker válasza GAbre (#16035) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16039) arnikusz


arnikusz
veterán

Este kipróbálom az új küldetéseken CH hogy mit is bír ez a pajzs?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#16040) Maxxy10 válasza - = Zk = - (#16037) üzenetére


Maxxy10
addikt

Anno èn is ezt mondtam... :U

(#16041) VágniValó válasza persil (#16032) üzenetére


VágniValó
addikt

+Joccc07

Megkövetem magam, ezek szerint a felfogásom a valósággal nem összegyeztethető :DDD
Legközelebb, mielőtt megveszem az Outer Worlds-öt, belenézek a topikjába, és nem utána, mint a korábbi játékoknál.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#16042) #75376384 válasza Joccc07 (#16033) üzenetére


#75376384
törölt tag

en segitek ha gondolod. most nezem, hogy nem adott be mindent. irj privatban, a tobbit ott megbeszeljuk.

(#16043) GAbre válasza GAbre (#16035) üzenetére


GAbre
veterán

Akkor ha majd 1 óra után se mutatja akkor nem adta?
Vagy kellett volna vmire mennem?Email jött,h elfogadta,és írták,hogy menjek 3 kört.
Azt olvastam,hogy mikor jön,én azt kérdeztem,hogy honnan látom,hogy a rendszer látja,hogy teljesítem.
Azt írtátok(l.skywalker ) a linken láthatom.De nem látom.
Szóval újra megkérdem:Azt látom rögtön,hogy kész,és majd 1 nap múlva jön a reward.
Vagy azt is majd 1 nap múlva látom.Mivel 24 óra múlva már nem fog ráérni ismerős menni 3 küldetést jó darabig.
l.skywalker: Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#16044) s4hu|SyD^ válasza GAbre (#16043) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

12-24 óra mire megkapod elvileg.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16045) l.skywalker válasza GAbre (#16043) üzenetére


l.skywalker
félisten

Konzolon log-out - log-in után azonnal beadta

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16046) Joccc07 válasza #75376384 (#16042) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi de s4hu|SyD^- del Mar megbeszéltük a dolgot közben. :R

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16047) - = Zk = - válasza Maxxy10 (#16040) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16048) NemMo


NemMo
őstag

A tidal base vége heroicon nagyon szivatós, kell egy jó csapat hozzá. Tegnap sokadjára sikerült, de ma nem jött össze és a 2 csapattársból 1 lelépett. Nincs másik mission, amit lehet heroicon játszani? A többit csak challenge fokozaton engedi

(#16049) s4hu|SyD^ válasza NemMo (#16048) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Stronghold-ok mehetnek heroic-on. Március 3. után pedig minden küldetés mehet majd.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#16050) persil válasza VágniValó (#16041) üzenetére


persil
nagyúr

A referral kifejezestol mindenkit a hideg kiraz, de itt most ebben az esetben egesz mast jelent. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.