Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) micafighter válasza micafighter (#6050) üzenetére


micafighter
nagyúr

Na látom mire elküldtem a kommentet addigra már össze is szedted a chat parancsokat :C :R

(#6052) micafighter válasza Nagus (#6019) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az demo spec talent miatt van.

(#6053) RazoR


RazoR
veterán

Minden új infó bekerül az összefoglalóba 1 nap csúszással csak kicsit bonyolult végigvinni így dolgot 3 emberen keresztül, szóval egy kis türelmet kérünk. :R

(#6054) Bird


Bird
addikt

Április 5. új Battle for D.C. nevű patch tartalma:

- Tidal Basin erőd aktiválása;
- Tier 5 világfokozat;
- Gear score cap: 500;
- Új gear szettek (elsőt a Tidal Basin Bossa dobja);
- Új küldetésfajta: Invaded mission (mint a div1 hősi fokozat).

Nem maradunk tartalmak nélkül. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6055) Anonymus23 válasza Bird (#6054) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha már új gear szettek, nálatok mi újság ezzel a commendationnal?

Equipement Adaptability Merit
Kill an enemy while wearing a gear piece from each gear brand.

Ugye az volna a lényeg, hogy legyen rajtad minden gear szettből 1, és azzal lőjél le valakit.
Nekem 15/19-nél beragadt, ugye 3 szett jön még most, de persze azt nem mutatja, hogy melyik szett az amelyikre azt mondja, hogy nem használtam, valamelyik nap, amikor volt mindenből legalább 1, akkor végigzongoráztam az összes típust, de csak maradt 15/19...
Vagy mégis kihagytam egyet véletlenül, vagy bugos ez is.

Másnak hogyan áll ez a számláló?

;) - The Power of the Light Side

(#6056) arnikusz válasza Anonymus23 (#6055) üzenetére


arnikusz
veterán

Ugyanaz + nálam a Chatterbox blueprintet nem adja be- megvan a 3 alkatrész és tegnap a patch után 3-szor próbáltam és üres ládát nyitott a Trezorban.

Annál a commendationnál ahol first aidet kér azt honnan szerzek, A Campuson okés az elsősegélynyújtó felfejlesztve talán onnan?

Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6057) -=Jam=- válasza arnikusz (#6056) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha üres láda az az jelenti, hogy 24 órán belül nyitod újra. 1 napig ne nyisd ki, és akkor biztos jó lesz. Ebben az a hülyeség, ha kinyitod üresen, akkor újraindul a 24 óra elméletileg.

(#6058) Beckett válasza VikMorroHun (#6049) üzenetére


Beckett
tag

Sajnos nálam sem segített sokat ez a kis progi, pedig örültem h végre dx12-ben tolhatom. Volt h sokáig bírta de repkednek a crashek továbbra is :( . Sajnos bármilyen reddittes megoldást vetek is be semmi nem segít, a rekordom eddig vagy 3 óra volt dx12-ben de azt azóta se tudtam reprodukálni (pedig már az új 16GB ram is a gépben van).. Jól megy dx-11ben egyébként, már elvittem level 24-id, de azért na....

Az új nvidia drivert nem mertem bevetni, mivel írták páran h rontott fps-ben. Azért furcsállom h ezt a folyton crashelős problémát dx12-ben még mindig nem orvosolták, mikor tele vannak vele a hivatalos fórumok.

Egyébként nagyon bejön a játék, tényleg rengeteg a tartalom, jók a tűzharcok, PH klánba én is beléptem de egyelőre még solozgatok,felfedezek, DZ-be se nagyon merészkedtem még, de ami késik nem múlik

(#6059) Anonymus23 válasza arnikusz (#6056) üzenetére


Anonymus23
veterán

Segíts kérlek, hogy melyik commendationra gondolsz, mert így nem esik le, hogy mi az.

ITT fenn vannak (igaz pongyolán fogalmazva néhol, nem az eredeti van kiírva, és van ami rossz is, de legalább meg tudod mondani melyikre gondolsz.

;) - The Power of the Light Side

(#6060) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#6059) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Azt meg tudnád majd nekem nézni, hogy neked a UPlay kliensben jól írja a statokat? Mert nekem a 2 karakteremmel van ~125órám ha a játékban lévő időket nézem, de csak 108-at ír, illetve előző héten is a heti XP-m 31M volt, a UPlay meg összre ír 25M-ot. Így a többi stat sem pontos :(

Nyomorult helpdeskes meg folyamatosan csak azt írja, hogy nézzem meg a kapcsolatom rendben van-e, azt nem vágja, hogy a játék szerverről szinkronizálódik az Uplay szerverre és köze nincs hozzá az én gépemnek, de mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#6061) Puma K válasza Beckett (#6058) üzenetére


Puma K
veterán

VGA driver-t csak akkor érdemes frissíteni ha egy adott újabb programban hibával találod szembe magad. Jelen esetben meglehet ez segítene a nálad jelentkező hibán.

Adott verziójú újabb driver-ek van mikor az adott programban előző driver verzióhoz képest rontanak az FPS-en, de ez nem szándékos folyamatos teljesítményrontás. A még újabb driver visszahozhatja azt az FPS-t mint előzőleg volt, vagy még hozhat plusz FPS-t.

Nem kell félni a driver frissítéstől, de van mikor szükséges. Mert új a játék új driver-ek jönnek és még mind a kettő csiszolódik. Ez ilyen.

A DX12 meg jelen esetben még hibákkal küzd más címeknél is... szóval jó az a DX11 is bőven ha úgy fut gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6062) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#6060) üzenetére


Anonymus23
veterán

A játék kétféle playtime-ot számol:
A totál:

és ezen belül a PvE-t.

Azt ne kérdezd, hogy ennek mi értelme van.

Azt most nem tudom megnézni, hogy Uplay mit mutat, mert nem otthon vagyok, bár távolról lehet majd ránézek a gépre.

;) - The Power of the Light Side

(#6063) zseko válasza VikMorroHun (#6049) üzenetére


zseko
veterán

Ja, nálam sem segített igazán, ugyanúgy volt összeomlás. Azért valahol nevetséges, hogy 16giga ram, 17giga virtuális ram és 8gigás vga nem elég. Mondjuk úgy emlékszem, valahol anno mintha az lett volna írva, hogy DX12-nél ki fognak bukni a trehány programozók, mert itt már nem lehet csak úgy összecsapni 'majd lesz valahogy' alapon a kódot, mint a DX11-nél, itt már dolgozniuk is kell vele.
.

HR24.hu

(#6064) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#6062) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen ezt tudom, az Uplay-ben is van külön bontva meg a total time is, de sehogy nem jön ki a valóssal :)

(#6065) Madoc válasza Anonymus23 (#6062) üzenetére


Madoc
veterán

tracker

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6066) arnikusz válasza Anonymus23 (#6059) üzenetére


arnikusz
veterán

Bocsi nem commendation, hanem projekt, amiért blueprintet kaphatsz.
De este megnézem pontosam.

Jam köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6067) Morpheus89


Morpheus89
kezdő

Hilihali. Sikerült össze raknom erre az egy 7re egy jó kis pvp szettet. Csak 150k az armorom, és kevésnek tűnik. Kérdésem, hogy mennyi lehet az optimális páncél érték pvp-re?

(#6068) Anonymus23 válasza Madoc (#6065) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezt használom már én is 3 éve, csakhogy most nekem tele van hülye statokkal, (pl nulla demo kill, mikor az is ki van már maxolva), így azt jelenleg még nem veszem valósnak.
Mondjuk konkrétan ezt (idők) jól írja (mármint a UC-val összhangban), de még mindig nem a Uplay kliens :P

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6069) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#6060) üzenetére


Anonymus23
veterán

Na meglestem most távolról, nekem összhangban van a Uplay a webes felülettel, azt majd még megnézem, hogy a karaktereknél lévő idő mennyire van összhangban az összes órával.
A tracker által mutatott idő is pontos, de ott meg a kill statok térnek el, van ahol teljesen bugos.

;) - The Power of the Light Side

(#6070) Bsony válasza zseko (#6063) üzenetére


Bsony
tag

Nekem z620 workstatationom van, 96GB memóriával. 0 pagefile beállítva. (mert minek)

De nekem nem rakja tele. Viszont még is elkezd akadni, szóval más lehet a bibi.

Mondjuk DX12 még nem fagyott ki nálam. Windows 10 LTSB verziós van. Asszem 1709 build verzióval. 1060, 6GB Nvidia, legfrissebb driver.

Nincs felrakva a Nvidia Experience, Uplay overlay kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#6071) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#6069) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A tracker a UPlay-ről veszi, ha ott szar, akkor a UPlay is szar, de a weboldalon is azokat kéne látnod. A játékban lévő valósat viszont sehol nem mutatja, de ott meg csomó statot nem tudok megnézni :(

Demo kill pl. nekem is nulla, mikor ki van majdnem maxolva...

[ Szerkesztve ]

(#6072) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A beta miatt kaptam korábban emailt, hogy "By playing in the Open Beta, you have unlocked the D.C. Patriot Weapon Skin".
Most vettem meg a játékot. Hol találom majd ezt a skint?

(#6073) -=Jam=- válasza NoOne1976 (#6072) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Stash-t megnyitod a bázison, és ott lesz egy mailbox fül, ott tudod beváltani.

(#6074) John Marston válasza Madoc (#6065) üzenetére


John Marston
kezdő

Köszi, el is felejtettem, lassan fél éve nem volt Div1.

Lifetime
7d 01h 36m Play Time
PvP Kills 2 Top 51%
NPC Kills 5,832 Top 18%
Skill Kills 721 Top 15%
Headshots 11,494 Top 20%
Items Looted 2,981 Top 3%
E-Credit Balance 42,635 Top 23%
Commendations 60 Top 8%
Curr Comm. Score 630 Top 12%
Sharpshooter Kills 62 Top 26%
Survivalist Kills 2,416 Top 6%
Demolitionist Kills 0

Alakul, bár a Demot tényleg nem számolja.
Úgy látszik RDR2 jó hatással volt a headshot statra. :D

(#6075) RazoR válasza -=Jam=- (#6073) üzenetére


RazoR
veterán

Ha már mailbox, folyton írja a játék, hogy van egy új mail-em, nézzem meg a stash-t, de nincs ott semmi...
Ez mi lehet?

(#6076) Anonymus23 válasza RazoR (#6075) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs ott semmi, vagy van amit nem vettél ki belőle?
Mert akkor is írja most nekem, hogy jött valami, pedig csak nem vettem ki (célpontinfó).

De ha már célpontinfó:
Szerintetek ez így jól működik, hogy megcsinálok egy bountyt, és ha sikeres, akkor nem vonja le a célpont infót, csak akkor ha pl elbukom a küldetést.

;) - The Power of the Light Side

(#6077) Bird válasza Anonymus23 (#6076) üzenetére


Bird
addikt

Ha az első részből indulunk ki célpontinfó ügyben akkor nagyon nincs rendben. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6078) #75376384 válasza John Marston (#6074) üzenetére


#75376384
törölt tag

azért vannak bajok. nálam se a rifle, se az elit kill-t (pve) nem mutatja. mindegyik nullán áll. illetve assault rifle sort se látok. ettől még jó pofák ezek a statok.

[ Szerkesztve ]

(#6079) -=Jam=- válasza RazoR (#6075) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Bug :DDD

(#6076) Anonymus23: Az se normális, nekem simán levonja, de örülj neki :D Nem lehet, hogy a bounty közben felszedsz célpont infókat? Bár, hogy mindig pont annyit, amennyit költöttél az nyilván lehetetlen :D

(#6078) vzarmo: Ja ezek globális problémák, azok szerintem mindenkinek 0-n állnak :(

[ Szerkesztve ]

(#6080) John Marston válasza #75376384 (#6078) üzenetére


John Marston
kezdő

Egyben is voltak hibák, még 1.8 után is...
De érdekességképpen néha rá lehet nézni. :)

(#6081) Morpheus89 válasza #75376384 (#6078) üzenetére


Morpheus89
kezdő

Nálam ugyan ez. Plusz pvp killbe számolja ha meg ölöd magad.

(#6082) FireKeeper válasza #75376384 (#6078) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem az armor regeneration konzisztensen nulla, hiába rakok be olyan modot, ami azt ad.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6083) #75376384 válasza Morpheus89 (#6081) üzenetére


#75376384
törölt tag

akkor azért volt ilyen sok a pvp kill nálam is. :D

(#6084) John Marston


John Marston
kezdő

Tegnap dobott egy Mercilesst. Guerrilla Warfare talentje hogy működik? Nem sikerült rájönnöm. :B

(#6085) John Marston válasza John Marston (#6084) üzenetére


John Marston
kezdő

Bocs, visszaolvasva kicsit bunkóra sikerült a stílus, nem volt szándékos. Szóval:
aki már kapott ilyet, tudna segíteni, hogyan lehet előcsalni ezt a talentet? Köszönöm. :R

(#6086) FireKeeper válasza John Marston (#6085) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amikor lenyomod a tüzelés gombot (balklikk) lő egy robbanós töltényt, ami beágyazódik a célpontba, mikor felengeded a gombot, akkor meg aktiválós töltényt, ami berobbant minden korábbi robbanós töltényt (max 5-öt). tehát úgy tudod legjobban felstackelni ezt, ha szándékosan mellélősz, mikor felengeded a lövés gombot, és csak minden ötödiknél "detonálsz".

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6087) velizare válasza John Marston (#6085) üzenetére


velizare
nagyúr

elvileg ez a fegyver kétféle lövedéket tud kilőni, primert és detonátort. a primer lövedék a tűzgomb lenyomására megy el, és ha eltalálsz vele valakit, akkor sebez egyet, és beágyazódik.
a detonátor lövedék minden 5. primer lövedék kilövése után megy el, amikor felengeded a tűzgombot. ha egy detonátor olyasvalakit talál el, akiben van beágyazódott primer lövedék, akkor azt berobbantja. az első robbanás sebzése 40k-ról indul, és minden további robbanással kap egy +75%os stackelődő bónuszt.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6088) John Marston válasza FireKeeper (#6086) üzenetére


John Marston
kezdő

#6087

Köszönöm, gyakorlatilag akkor egy újragondolt Historian. Na este tesztelem majd. ;]

(#6089) Dani79


Dani79
tag

Egyszerre soloban :DD
Behúztam őket a CP-re ott meg halomra lőtték mind a 4-et

(#6090) Anonymus23


Anonymus23
veterán

;) - The Power of the Light Side

(#6091) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Fél óra off.

Érdekes volt az elmúlt 1 óra. Stronghold nem indult el, aztán random bountyban 5 másodpercenként estem-keltem (miközben azok a csapattársak nem, akik 50-60-al alacsonyabb gearben rohangáltak), mert 2 lövésre az utolsó csöves npc is lelőtt. Mindezt Tier 3-ban, amikor Tier 4 az alap szintem. Egyre több a bug benne. :(

[ Szerkesztve ]

(#6092) VikMorroHun válasza John Marston (#6074) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Na hallod, aki RDR2-ből át tudja hozni a Dead Eye-t a Div 2-be, annak könnyű... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6093) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#6090) üzenetére


Anonymus23
veterán

Megy a szerver :)

;) - The Power of the Light Side

(#6094) arnikusz válasza Anonymus23 (#6093) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszi, megyek is a Chatterboxéert.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6095) cikasz válasza arnikusz (#6042) üzenetére


cikasz
őstag

Ezt még mindig nem értem :(
A crafting levelem 250-275 és azt irja, hogy : Item requierd Sweat Dreams SCORE 250.
Miért kellene 400-as szinten lennie az asztalnak egy 250-es fegyver elkészítéséhez?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6096) #75376384 válasza ForRedGlory (#6091) üzenetére


#75376384
törölt tag

A gear score semmit se jelent, ha nulla szinergia van a szettben.
Ettől még lehetett lag nem vitatom. Viszont gs-re nem szabad fogni semmit.
Egyébként van olyan opció, hogy jobb szerver keresése. Illetve egy játék restart is tud segíteni.

(#6097) ForRedGlory válasza #75376384 (#6096) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tegnap nem estem-keltem.

A strongholdot sem adja be, nehogy mar vissza tudjak menni Tier 4-be. :D

(#6098) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Ne nyissátok ki a klán cacheket csak tier 5 után. Ez az egyetlen láda ami a szintedhez igazodva adja a lootot.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6099) -=Jam=- válasza cikasz (#6095) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A sweet dreams egy fegyver, abból kell egy minimum 250-es GS-es, hogy fel tudd upgradelni az exotic fegyvert.

(#6100) Pahli


Pahli
tag

Kis help esetleg?
Próbál betölteni a játék, de 99% után ezzel dob ki.
Uborka fórumon nem próbálkoznék, az 5 év alatt érdemi válasz nem érkezett. Ja de a Wildlands Bétánál azt írták, hogy tegyem SSD-re ha nem indul HDD-n. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.