Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Gubu0101 válasza axlfsi (#2000) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jah,leesett közbe,csak már nem tudtam szerkeszteni :C Jó neked :))

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2002) Anonymus23 válasza velizare (#1996) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jaja, van pár homokszem a gépezetben, hiába no, felolvadt a jég New Yorkban és most már a szemetet hordja a szél.

Mondjuk ez is érdekes lesz, a múltkor kérdeztem itt, hogy vajon honnan van is a béta kulcs, amit árulnak, csak vissza ne vonják őket itt, az Ubi egy kicsit másképp vélekedik az eladásokról :)

;) - The Power of the Light Side

(#2003) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Másnak is van ilyen?Most vettem észre :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2004) Anonymus23 válasza Gubu0101 (#2003) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, van:

;) - The Power of the Light Side

(#2005) norti válasza Anonymus23 (#2004) üzenetére


norti
addikt

Nincs, ez mihez/miért jár?

(#2006) akoska07


akoska07
nagyúr

Hát... kapják box-on a deltákat rendesen.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2007) Anonymus23 válasza norti (#2005) üzenetére


Anonymus23
veterán

Webes felületre jelentkezz be, ott tudod redeemelni ingyen.

;) - The Power of the Light Side

(#2008) Gubu0101 válasza akoska07 (#2006) üzenetére


Gubu0101
veterán

Alfába is deltázott.Szerintem a Privát béta is meg lesz áldva vele,feltéve ha eléggé felkészültek a tömegre.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2009) duvi válasza norti (#2005) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt jelentkezz be!

(#2010) norti válasza Anonymus23 (#2007) üzenetére


norti
addikt

Nálam sajnos csak ez van...

(#2011) pzstm


pzstm
titán

45GB a private Beta :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2012) Bird válasza pzstm (#2011) üzenetére


Bird
addikt

Gondolom xo. Honnan van az info?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2013) norti válasza pzstm (#2011) üzenetére


norti
addikt

3 invite-ot kap minden privát bétás!

Bird: most mondták streamben.

[ Szerkesztve ]

(#2014) pzstm válasza Anonymus23 (#2004) üzenetére


pzstm
titán

sehol nem találom ezt :(

E3 az utolsó nálam is

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2015) pzstm


pzstm
titán

szóval az extra stash space azt jelenti, hogy az elejétől lesz nagyobb a stash mérete, de mindenkinek ugyanannyi lesz majd mire unlockol minden perket. (150 lesz a mérete)

Ultimate 50 helyett 100-al kezd és 150 lesz mire story-t kijátszod. Többieknek story végére 100 lesz.

ebből sírás és parasztlázadás lesz...twitchen már most az van szinte a chaten

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2016) Bird válasza pzstm (#2015) üzenetére


Bird
addikt

Hat ez igy egy b.... nagy semmi... Meg jo hogy goldot vettem meg vegul...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2017) norti


norti
addikt

Az extra stash csak egy boost lesz a játék elején (+50 db a kezdeti 50 db mellé), később mindenkinek ugyanannyi lesz (max. 150).

pzstm: ez kevésbé rossz, mintha a végén 50-nel több lenne azoknak, akik többet fizettek, szerintem jó megoldás, akárki is sír emiatt

[ Szerkesztve ]

(#2018) pzstm


pzstm
titán

alacsony szintű barátaiddal is játszhatsz, a rendszer felbuffol de a loot a te szintedhez lesz igazítva és XP-t is a szinthez mérten kapsz.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2019) Gubu0101 válasza Bird (#2016) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezek szerint azokban a kiadásokban,csak a year pass meg talán az extra küldi(vagy amit adnak majd) ami miatt érdemes megvenni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2020) pzstm válasza Gubu0101 (#2019) üzenetére


pzstm
titán

ultimate-nél meg a korai hozzáférés

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2021) norti válasza pzstm (#2020) üzenetére


norti
addikt

Igazából így a +stash is egy korai hozzáférés lett :)

(#2022) #75376384


#75376384
törölt tag

Még a végén tényleg megéri csak az alapjátékot megvenni pár nappal megjelenés után. Addigra talán jön majd valami patch is és játszható lesz. Gondolom lesz majd sírás emiatt a stash miatt hiszen annyi nélkülözhetetlen fehér meg zöld cucc van a játék elején. :D

(#2023) Madoc


Madoc
veterán

Csak nekem tűnik ugy hogy a kis Hamish-nak nincs visszarugása? Egy pontba lő állandóan.Géppisztollyal is meg gépkarabéllyal is.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2024) norti válasza Gubu0101 (#2003) üzenetére


norti
addikt

Baszki, azt nem mondtátok, hogy a Div2-nél kell nézni :D
Ott megvan :DDD

(#2025) Gubu0101 válasza norti (#2024) üzenetére


Gubu0101
veterán

Gondoltam rájössz,ha már a Div 2 topikban vagyunk :DD :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2026) Anonymus23 válasza norti (#2024) üzenetére


Anonymus23
veterán

Minden felirat Div2 :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#2027) pzstm válasza norti (#2024) üzenetére


pzstm
titán

nyugtasson a tudat, hogy nem vagy egyedül :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2028) Anonymus23 válasza norti (#2013) üzenetére


Anonymus23
veterán

Sajna nem volt időm nézni. :(

Azok is, akik előrendelték?
Vagy csak azok, akik regisztráció alapján kap?
Illetve mikor küldik ki, hogy ki kapott a regisztráltak közül elérést?

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#2029) velizare válasza norti (#2017) üzenetére


velizare
nagyúr

ez így szimplán scam.

@axlfsi: lesz valami perk, amit ha unlockolsz, ad +50et. az ultis alapból úgy indul, hogy neki unlockolva van, a többi meg megküzd érte.
hatkor volt valami livestream hamissal.

@everyone: lesz bullet king. ja és kéne spoiler gomb.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2030) axlfsi válasza norti (#2017) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezt most nem értem. Pzstm pont arról írt, hogy mindenkinek 100 lesz a stash a story végére, ultisoknak 150
...nem?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2031) axlfsi válasza pzstm (#2011) üzenetére


axlfsi
veterán

...és tényleg: honnan az infó? 23h-kor kezdődik a közvetítés, nem?
Preload meg holnap... szóval?:)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2032) Gubu0101 válasza axlfsi (#2031) üzenetére


Gubu0101
veterán

6 kor volt youtube stb

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2033) Madoc válasza Gubu0101 (#2032) üzenetére


Madoc
veterán

De úgy látszik a felvarrók érdekesebbek voltak itt. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2034) Gubu0101 válasza Madoc (#2033) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én néztem közvetítést,bár egy mukkot se értettem,számomra így nem volt semmi haszna,csak mikor volt némi gameplay

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2035) norti válasza axlfsi (#2030) üzenetére


norti
addikt

50-nel kezd mindenki.
50-et meg lehet szerezni a küldetések során különböző perkekkel.
Az utolsó 50-hez az endgame-ben kell unlockolni egy perket.

Na ezt az endgame perket kapják meg az Ultimate rendelők már a játék kezdetén.
Így a végére mindenkinek 150 lesz max.

Itt a videórész: https://youtu.be/rYI3eMr1tSY?t=3611

[ Szerkesztve ]

(#2036) -=Jam=- válasza norti (#2035) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát azért ez finoman szólva is jó nagy átb@szás volt akkor... remélem még előrukkolnak valamivel majd.

(#2037) Lefty válasza norti (#2035) üzenetére


Lefty
addikt

Akkor az ultinak golddal szemben nem sok ertelme van. Redditen amugy 170-et irnak maxnak, 50-el kezdesz.

[ Szerkesztve ]

(#2038) norti válasza Lefty (#2037) üzenetére


norti
addikt

Ezt kapod az Ultimate-hez pluszba:

First Responder Pack
The First Responder outfit
The First Responder fegyver skin

Battleworn Secret Service Pack
Battleworn Secret Service outfit
Secret Service emote
Secret Service fegyver skin

Elite Agent Pack
Exotic Assault Rifle “Ruthless” és endgame verziójához blueprint
az endgame verziója egy skin a lootolható fegyverhez
An exclusive skill effect (vanity, azaz CSAK vizuálisan különbözik a normáltól)
Láda kapacitás bónusz - ahogy alább részletezve

Ennyi. Biztosan nem éri meg sokaknak, de ennek a nagy részét a stashen kívül eddig is tudtuk, tehát nem értem nagyon a felháborodásokat :)

[ Szerkesztve ]

(#2039) Lefty válasza norti (#2038) üzenetére


Lefty
addikt

En vagom mi a kulonbseg, de ezek nekem nem szamitanak. Stash ert csak valamit, de akkor az megszerezheto.

[ Szerkesztve ]

(#2040) velizare válasza norti (#2038) üzenetére


velizare
nagyúr

pont a stash miatt vettem ultit.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2041) -=Jam=- válasza velizare (#2040) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Meg még egy páran szerintem :W De komolyan az elején mi értelme a nagyobb stashnek? Úgyis dobálod ki a sok szart, mikor szintet lépsz :F Nemhogy a stash, még a inventory se telik be olyankor.

(#2042) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mondtam, hogy majd 6 hónap és 6 patch után kell megvenni leárazásnál. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2043) norti válasza Anonymus23 (#2028) üzenetére


norti
addikt

Csak akinek alapból van private beta hozzáférése (előrendelő? beta code cardos? kapta a kódot?), az kap 3 meghívót, az ebből meghívottak már nem. Ez elég homályos megfogalmazás volt, de holnap kiderül, ki számít private beta tulajnak, aki valóban kap is meghívót.

Azt nem hallottam vagy figyeltem, hogy mikor küldik ki vagy milyen módon lesz, de ha ugyanúgy mint az Anno 1800-ét, akkor holnap reggel 10-ig megjön az e-mail és abban lesz link hozzá.

(#2044) Gubu0101 válasza -=Jam=- (#2041) üzenetére


Gubu0101
veterán

Minden megölt ellenség dob valamit,van hogy 2-3 itemet is,kelleni fog.Pik pak teli lehet vágni hátizsákot.Szerintem privát béta is úgy lesz,hogy nem ad küldire creditet,hanem eladsz dolgokat,hogy legyen lóvé

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2045) norti válasza -=Jam=- (#2041) üzenetére


norti
addikt

Nem csak az elején! Az endgame-nél már nagyobb stashed lesz (míg a többiek meg nem szerzik a perket), ott meg azért már nem dobálsz ki mindent.

(#2046) Gubu0101 válasza norti (#2043) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha így lesz,akkor lesz 2db kódom akinek kell szívesen átadom :R

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2047) -=Jam=- válasza norti (#2045) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Gondolom nem valami lehetetlen küldetéssel lehet feloldani, úgyhogy kb. egyből meg lesz szerintem mindenkinek mire 30-as lesz, de mindegy, hátha majd később adnak valami plusz jutalmat :DDD

(#2048) #75376384 válasza -=Jam=- (#2047) üzenetére


#75376384
törölt tag

majd lesz megint supply drop dz-n kivül is.

(#2049) -=Jam=- válasza #75376384 (#2048) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ohh yee, mennyi hasznos cuccot szedtem össze onnan az 1-ben is ;] :DDD

(#2050) norti válasza -=Jam=- (#2049) üzenetére


norti
addikt

Mindre emlékszel te is, gondolom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.