Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Madoc válasza warcat (#6650) üzenetére


Madoc
veterán

Az jó mert van amiből 26 van. Hyena kulcs viszont 2 napja alig jön.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6652) Anonymus23 válasza LÁZ (#6648) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem bug, egyszerűen nem ott kell lemenni ahol te gondolod.
Ha a déli oldalán állsz a settlemennek, akkor a settlement területe mellett balra (nyugatra) van egy hosszabb gépkocsi lejáró, ami egy pincegarázsba vezet, ott a lépcsőházon keresztül lehet eljutni a side mission giverhez. A lejárat nem a settlement területén van, hanem azon kívül.

A settlementet pedig vegyi anyaggal lemortározták, és ezért van az egyik főküldi (asszem a Jefferson Trade center), hogy menj el megbosszulni ezt, és annak a végén mondják is, hogy bár oda már nem lehet visszamenni (Castle), de legalább nem is tudnak többet mortározni.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6653) Polllen válasza Anonymus23 (#6652) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy ha van mortar, akkor mit pipiskedtek a többi stronghold-dal és a fehérházzal? ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6654) Madoc


Madoc
veterán

Néztem 2 tidal basin-os videót. Egy xboxosat meg egy pc-set és meglepődtem. Teljesen más xboxon és pc-n. :((( pc-mintha butábbak lennének az npc-k. Ott rohangálnak köztük és nem is sebződnek. Vicc.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6655) #75376384 válasza Madoc (#6651) üzenetére


#75376384
törölt tag

A bounty-k is elkezdtek kulcsokat dobálni.

(#6656) arnikusz


arnikusz
veterán

Hát maszkot kaptam 2 félét és nincsé talentovics. Valamint a crafting asztalt sem lehet jelenleg továbbfejleszteni. De majd lesz rá lehetőség gondolom ha megcsinálunk valamit.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6657) LÁZ válasza Anonymus23 (#6652) üzenetére


LÁZ
addikt

ah so :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6658) warcat válasza arnikusz (#6656) üzenetére


warcat
veterán

Mire gondolsz, 490-es lootig lehet, ha neked nem, akkor bug.

A 2 maszkot mindenki megkapja a küldiből, set-et nekem extrában már dobott a random utcai esemény amikor 3-4 civil lövöldöz egy black tuskos minigunost.

EA: It's in the crate!

(#6659) arnikusz válasza warcat (#6658) üzenetére


arnikusz
veterán

Megvan kicsit lassult a játék, a 490-es Chatterbox és az Exotic D50 craftolva.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6660) arnikusz


arnikusz
veterán

A 8. Kulcs ezért volt bugos.
[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6661) Dani79 válasza arnikusz (#6656) üzenetére


Dani79
tag

Egyenlőre nem vagyok hasra esve ezektől...must have talentek kiesnek

(#6662) pzstm válasza Madoc (#6654) üzenetére


pzstm
titán

csak a szokásos...egynél is már ez volt...akor sem hitt nekem senki, pláne ebben a topikban nem.

Aztán persze lehet csak a streamereknek van így beállítva :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6663) arnikusz válasza Dani79 (#6661) üzenetére


arnikusz
veterán

Folytatom a Survivalist húzását és közben gyűjtögetem az SMG build elemeit ezek ráérnek, ezt a 2 maszkot meg bontom. Azért az jó, hogy a Vector tár amit craftoltam +20roundal így 53, viszont a supressor 20% CHC bõl lett 5%.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6664) RazoR


RazoR
veterán

(#6665) Madoc válasza RazoR (#6664) üzenetére


Madoc
veterán

:R

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6666) marky1970


marky1970
tag

Sziasztok!

Akkor most ehhez craftolnom kell egy minimum 250 GS szintű chatterboxot megint, vagy honnan szedjem elő?
Még egyszer be kell szereznem az alapanyagokat a chatterboxhoz?

Omamil

(#6667) arnikusz válasza marky1970 (#6666) üzenetére


arnikusz
veterán

Az összefoglalóban lévő leírás alpján kell 3 Hyena kulcs, ami a 3 Hyena chestet nyitja az SMG elemekkel, ha ezek megvannak craftolhatsz.

De úgy látom megvan minden hozzá. Max. annyi hogy ha az alt használja tegyél be helyette másr, hogy lecraftold.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6668) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Sziasztok!
Csatlakoznék magyar aktiv klanhoz. A pro hardver-es ha jol lattam mar teli van sajnos.
Van valahol szabad hely?

[ Szerkesztve ]

(#6669) Gubu0101 válasza arnikusz (#6660) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kösszi! :C Így meg is lett a 12. maszk és a 8. kulcs :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6670) Pedro78 válasza GAbre (#6600) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ha hosszú hétvégéd van akkor nem mindegy mikortól tudsz játszani? Én pl meg haza sem értem a melobol, sooot holnap is dolgozom, sooot a megjelenés óta alig tudtam játszani...rohadjmegubi...-.-...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#6671) marky1970 válasza arnikusz (#6667) üzenetére


marky1970
tag

Köszönöm a választ! :)

Valóban az volt a gond,hogy be volt rakva 2.fegyvernek a karakterre!

Az első craftolás eredménye kicsit gyengécske lett.
Viszont a második már picivel jobb lett!

Omamil

(#6672) ripla válasza FireKeeper (#6615) üzenetére


ripla
őstag

(#6619) Anonymus23

Teljesen mindegy, nem azért nem raktam rá pontokat, hanem mert szép nyugisan akartam haladni vele, sokszor percekig csak bámulva a tájat, felfedezni a környezetet, de volt olyan is, hogy csak sétálgattam, mert miért ne. :)

(#6673) TTomax válasza RazoR (#6664) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lett FOV a játékban??? :Y

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6674) velizare válasza RazoR (#6664) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6675) TTomax


TTomax
nagyúr

Szóljon aki megtalálta a FOV slidert a játékban,nekem nem sikerült eddig.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6676) nyamsas


nyamsas
aktív tag

patch notes

[link]

(#6677) TommyS_27 válasza TTomax (#6675) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Settings-Gameplay és ott van legalul

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6678) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Végigtoltuk T5 után a piros küldiket a strongholdot meg a Tidalt challengen. Eddig is elég erősek voltak a mobok, nem elég, hogy nagyot lőnek de nagyon pontosan is. Na és persze nekik nem kell fedezékbe menniük lerusholnak a francba. És aki kitalálta, hogy 800 db lőszer elég lesz...

És persze az 5.56-os tárat lehetett volna egy kicsit jobban nerfelni. Elég lett volna +5 golyó is... szvsz jobb volt eredetiben, nem volt nagy bukó az a -10% rpm veszteség.

Sajnos megint baltával estek neki a dolgoknak.

Kiestek a gearsetek is, de a tulajdonságaik alapján nem veszik fel a versenyt a jelenlegi talentekkel. Ilyen nesze semmi fogd meg jól érzésem van miattuk.

Heroic az nem lesz piskóta látva azt, hogy a lila robotkutya 200k armort 80k életet egyhitel.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6679) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Full kezdő vagyok, összefoglalóban nem találtam hülyebiztos gyorstalpalót. lv21-es vagyok, csinálgatom a küldetéseket meg a projekteket, de van pár dolog amit nem értek. Akit nem k*r fel a sok noob kérdés kérem válaszoljon :DDD

-Vannak ajánlott fegyvermodok? Vagy mindenki magának testhezállót választja?
-Inventorynál bal oldalt a szintem körül van 3 jel, egy piros egy sárga meg talán egy kék. azok micsodák?
-Skill modokhoz miért kell rohadt nagy gearscore? a 15ös szintű modhoz is 200+ kell. nekem 21esen van kb. 20gearscorem
-Van weapon tier list? Vagy ez megint csak személyes választás.
-Ha megcsináltam minden küldetést minden mapon, akkor újrakezdődik az egész más ellenfelekkel? Valami ilyesmit olvastam.
-Gamestaron láttam, hogy lehet specializálódni, de ezzel sehol sem találkoztam. Valamit kihagytam volna?
-Esetleg valami tipp egy nagyon kezdőnek?

Válaszokat előre is köszi! :D

(#6680) TommyS_27 válasza kicsako (#6679) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Pro tipp! Játsz tapasztalt playerekkel. Az összefoglalóban bent van minden amit keresel. Viszont ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal (értsd nem tudod mit keress) akkor a legjobb megoldás ha ingame elmagyarázza valaki. :)

Sokkal érthetőbb lesz számodra és persze gyorsabb is!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6681) norti válasza kicsako (#6679) üzenetére


norti
addikt

A legtöbb kérdésedre akkor kapsz választ, ha eléred a 30-as szintet. Addig érdemes először a főküldetéseket megcsinálni, közben a control pointokat és egyéb random eventeket, majd ha nem maradt fő, akkor a side missionöket. 30. színt után strongholdok jönnek, majd megjelenik a gear score és a world tier, utána kicsit más lesz a játék. Addig használd a neked tetsző fegyvert és geart, modokat pedig tartsd meg.

(#6682) TTomax válasza TommyS_27 (#6677) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R rá nem jöttem volna esküszöm...ohh istenem megváltás nekem...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6683) #75376384 válasza TommyS_27 (#6678) üzenetére


#75376384
törölt tag

jó dolog ilyet tapasztalt játékostól olvasni. :D

:N

(#6684) TTomax


TTomax
nagyúr

A recalibráló Emma Rikácsoló néma lett a fehér házban...vééégre! :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6685) akoska07 válasza TTomax (#6684) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6686) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Gyerekek a Call for backupra hoygan lehet most válaszolni? Eddig az M hosszú nyomásával, de most ha felhívást kapok, akkor nem jelenik meg a lehetőség.
Nektek működik jól?

;) - The Power of the Light Side

(#6687) Gubu0101 válasza TommyS_27 (#6678) üzenetére


Gubu0101
veterán

Próbáltam egy nekifutást heroicban,ott már nagyon jönnek meg erősek.Majd holnap keresek rá valami csapatot :D Kb 2percig húztam így magányosba :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6688) TTomax válasza Anonymus23 (#6686) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam sem ugrik fel most már semmi,pont ezt nézegettem.Esetleg nézd meg a billentyűzetkiosztásban hátha van rá dedikált.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6689) cikasz válasza TTomax (#6688) üzenetére


cikasz
őstag

Együtt próbáljuk és nekem is csak a hang jön, hogy backup request , de nem ir ki semmit a képernyőre!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6690) Anonymus23 válasza TTomax (#6688) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt már néztem, de nincs dedikált billentyű rá.
Ismerőssel próbálgatjuk ezt, de pl egy német rám tudott jönni a hívásomra, tehát valami működik, vagy valahogy ez működik...

Nah, valami csak lesz:
Mapon Matchmake, és ott az answer to callra kattintani, de ilynekor meg kirakott bennünket a küldetés elejére, és újraindította a küldetést.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6691) warcat


warcat
veterán

Bountyk pénzjutalmát jól megtolták a patch előttihez képest + fixen ad kulcsot, már nem kell annyira gyűjtögetni a kukás cuccokat a recalibra :)

EA: It's in the crate!

(#6692) 용 Bob


용 Bob
senior tag

A grafika és a játék futása valahogy tényleg simább lett. Demolish-el olyan érzésem van, mintha gyengébb lenne az E60 LMG.
Továbbá hihetetlen, hogy a planking NPC hullákat még mindíg nem tudtták javítani. Sőt! több lett belőlük. Ezt a Tidal Basin-on lőttem :D

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6693) duvi válasza 용 Bob (#6692) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálunk is tele volt velük Tidal :K Eddig összesen nem láttam ennyit, mint most.

(#6694) Vityaa válasza TommyS_27 (#6678) üzenetére


Vityaa
tag

+1

(#6695) velizare


velizare
nagyúr

már nem lehet fehér cp-re gyorsutazni, csak ződre. :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6696) Habugi válasza TommyS_27 (#6678) üzenetére


Habugi
addikt

Az a 800 lőszer eddig is egy perverz vicc volt, nem tudom melyik majom találta ki a fejlesztőknél de sürgősen kéne ebbe is ammo talent a gearekre mint az első részben.
Engem kb többször kényszerít térdre az ammo hiány mint bármi más.. :U

T5 @ Tidal @ Challenge.., épp 5 perce fejeztem be egy 4fős publiccal, hát mit mondjak, Wyvern/endboss tankja az valami félelmetesen gusztustalan. :DDD
Annak ellenére tankolt röhejesen, hogy az egyik arc már Patriotban volt, kvázi kapta a debuffot rendesen.

6-os szettek számomra eddig bukóak, már leírtátok miért szóval csak egy +1 et tolok az egészre.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6697) malacka87 válasza Gubu0101 (#6687) üzenetére


malacka87
senior tag

Random csapathoz bementem hc-t megnézni. Elég durva. Főleg ha meghal mindenki. Elejéről indul. :DD Játék most viszont nagyon jól fut. Semmi akadas lagg.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#6698) Kiscsőke válasza 용 Bob (#6692) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Hát nálam romlott a helyzet. Ahogy menübe lépek nem jelennek meg az "ikonok", nem látszódnak a fegyverek. Várni kel 15- 20 másodpercet mire történik valami.
A fegyvermódosítókat elqrták. Legalább hagyták volna bent a régieket, és lehetett volna debuff nélkülit szerezni. A zöld felszerelés szetteket még nem tanulmányoztam tüzetesebben de nem tűnik valami túl erősnek.
A hullák állnak mint a viagrás nagypapa. Tidal-on megszámoltuk összesen 30 feküdt a többi mind próbababát játszott.

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6699) pottyoske197


pottyoske197
tag

Na szerverleallas 10 oratol. tul sokat nyomtatok az ejjel befustoltek a szerverek, most fogjak szelloztetni csak ebredjenek meg :))
mergelodom en is a sok modosito lattan. jobb volt a sok minusszal tobbseguk. csak jol kellett kivalogatni. + 10 tar az nevetseges AR en, de SMG n is habar ott ugy nezem van meg egy 20 as is csak -10 % reloaddal potolva. maradt volna a 30 as is igy
a zold cuccok eleg gyengusak sargabol ha szerencses talenteseket kapsz sokkal erossebb szettet lehet osszedobni es jobban szakositani a karaktert . 4-6 zold itemmel oda a gondolkodas is. a skilles mondjuk aki azt szereti az mar tobb egyebet nem is kell vadasszon csak azt es kesz. minek faradozzon a 18 variacio kigyujtesen
a kulcs mennyiseg limitalasa mergesit megint van, ha elore szolnak 50-60 at kifarmolok legalabb ...igy maradt a 25-26 db, es tobbet nem tudok felvenni amig el nem hasznalom... pedig mentunk hyenasert es rittig az esett amibol mar tobb mint 20 van....

[ Szerkesztve ]

pottyoske

(#6700) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Exotic lmg megszerzése :
[exotic lmg arrekz videó]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.