Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) Pedro78 válasza mettek (#7148) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ha van ismerősöd 500 környéken akkor csatlakozz hozza és dobálja ki neked a közös játék alatt esett cuccait. Már ha a gs növelésére gondoltál a gyorsabb szintlepes alatt.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7152) #75376384 válasza Bird (#7149) üzenetére


#75376384
törölt tag

Bevezették, hogy mindegyik ammo egy bizonyos fajta kill-hez van kötve.
Sharpshooter a fejeshez, survivalist esetén státusz effektes mobot kell megölni, míg demo lőszert robbantással megölt ellenfél adhat. És ugye ezek esetén se garantált a drop.
Ehhez tedd hozzá, hogy mennyire haszontalan a sima gránát és megkapod a választ miért ad olyan nehezen demo-t. Egyszerűen röhej, hogy még egy nagyobb hatósugarú gránátból is simán kifutnak.
Talán a survivalist lőszerét a legkönnyebb kicsalni. A rengeteg effektet okozó tereptárgy és a tüzes gránát miatt. Bár azt is spammelni kell, mert ugye simán kifutnak a piros körből.

[ Szerkesztve ]

(#7153) Bird válasza #75376384 (#7152) üzenetére


Bird
addikt

A robbanó nyíl lőszer is valahogy gyatrábban esik, mint korábban. Hiába vannak státusz effekt alatt elvétve potyog egy- kettő. Régebben fosta szó szerint.... A gránát akkor hatékony igazán, ha messzire dobod és akkor szinte rögtön robban. Vagy megfőzöd, ha van hozzá gear talented. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7154) kiserik válasza #75376384 (#7152) üzenetére


kiserik
senior tag

Bevezették, mert ez a követelménye. Demo kell? Használj főző talentet.

(#7155) mettek válasza Pedro78 (#7151) üzenetére


mettek
addikt

Igen a gs növelésére. Köszönöm. Tehát itt már a korabbi szintlepéshez szükséges pontok nem számítanak? Tehát Tier 1-en belül nincs szintlépés...?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7156) norti válasza #75376384 (#7152) üzenetére


norti
addikt

Épp tegnap írtam discordon, screenshotokkal illusztrálva, hogy a játék első 5 percében 4 spec ammo esett random mobokból. Aztán invaded küldetésen is minden szakaszon min. 1, a Lincolnt úgy csináltam meg, hogy 6x lőttem a gránátvetővel és még a végére maradt 3 lőszerem. Ez a demolitionistre vonatkozik és nem csak a robbanásos killekre adta, elég változó volt, hogy mire adott. Ja és nincs a gearen extra ammo mod, ami befolyásolná.

A hardon meg úgy a jó, ha elfogy az AR-ből a lőszer (amúgy invaded normalon is elfogy), mert akkor legalább használod a másik fegyvert is, van értelme, hogy nem csak egy fegyver van beállítva ;)

[ Szerkesztve ]

(#7157) 용 Bob válasza duvi (#7143) üzenetére


용 Bob
senior tag

Én tegnap jártam így. Kerestem, hogy miért nincs még meg a HOLO3 +8% elit dmg scope. Este 10 körül vettem észre, hogy le kellene craftolni... :)

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#7158) mettek válasza kiserik (#7154) üzenetére


mettek
addikt

Mi az a főző talent?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7159) Pedro78 válasza mettek (#7155) üzenetére


Pedro78
senior tag

Mar csak a gs-t tudod növelni, és tier1-tol tier5-ig fel tornázni magad. Összes strongholdot újra le kell gyűrni plussz előtte 2-2 invaded missiont ami feloldja a strongholdot.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7160) Madoc


Madoc
veterán

Zöld szettelemből honnan tudnék mellényt szerezni? Van összesen 23 zöld cuccom de mellény egy sem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7161) mettek válasza Pedro78 (#7159) üzenetére


mettek
addikt

Köszönöm. Igy világos.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7162) Kiscsőke válasza Madoc (#7160) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

A kérdésedre a válasz ??? Teljesen Random dobálja a zöldet, tegnap mentünk klántárs egy mission-ben 6 (hat) zöld cuccot kapot 490-es gear felett, én kaptam 1 (egy) 465-öst. Neki már 500 feletti a GS-e nekem még csak 494, de nem hiszem hogy ez annyit számítana!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7163) DiamondBack válasza mettek (#7158) üzenetére


DiamondBack
senior tag

To Order – lets player cook grenades by holding throw button, making them explode faster.

(#7164) Anonymus23 válasza mettek (#7158) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egy gear tálent, gyakorlatilag az, hogy amikor tartod a gránátot, akkor visszaszámol, és el tudod úgy dobni, hogy azonnal robbanjon és a mob/player ne tudjon kifutni a hatósugárból.

;) - The Power of the Light Side

(#7165) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Van egy daily project ami nálam bugol és hetek óta beragadt, próbáltam most utána nézni, de látom másnál is ezt csinálja, de megoldás nem volt rá.
Ti tudtok rá valamilyen megoldást?

Vagy esetleg craftolni kellene a geart (replica) csak lehagyták a leírásból?

Bár most olvasom újra, a felső szöveges leírásban Grupo Sombra S.A. van, alul meg Gila Guard...
De én ha emlékeim nem csalnak Grupo Sombra-t még nem is láttam a játékban, neten is ennyit találtam róla (egyébként nem lenne rossz szet):

Vagy ezt is majd javítják?

;) - The Power of the Light Side

(#7166) arnikusz válasza Anonymus23 (#7165) üzenetére


arnikusz
veterán

Szintén zenész, a 2 Gilát hiába volt bármilyen nálam nem donate, csinálni viszont még nem csináltam.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7167) John Marston válasza Anonymus23 (#7165) üzenetére


John Marston
kezdő

Töröltem. Csak 45k-s, nem 125, nem idegeskedtem tovább vele, bugos. :(

(#7168) Anonymus23 válasza John Marston (#7167) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem is az lesz, csak mondom most volt időm vele foglalkozni, akkor megy a kukába.
Ha 125-ös lenne is törölném, mert zavar az ilyen baromság, hogy nem tudnak odafigyelni egy ilyenre.

(#7166) arnikusz
Szerintem töröld te is, ennyi idő alatt 10x annyi xp-t adott volna már ha más napikat megcsinál az ember.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7169) Bird válasza Madoc (#7160) üzenetére


Bird
addikt

Heti invaded missziókból ahol garantált loot a zöld. Nekem mind2 releváns szett megvan, más kérdés, hogy sz@rt sem ér egyik sem. Legalábbis randomokkal próbálkozva.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7170) arnikusz válasza Anonymus23 (#7168) üzenetére


arnikusz
veterán

Megy is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7171) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#7168) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Már én is töröltem 2-szer, mivel első törlés után 2 Daily-t megcsináltam, aztán újra ezt adta.

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7172) woker válasza Bird (#7149) üzenetére


woker
aktív tag

A tegnapi karbantartás után nálam javult a helyzet. Előtte jó ha egy vagy kettő spec ammo esett 1 küldetés alatt, tegnap 1 szimpla invaded mission alatt esett 8 vagy 9.

(#7173) xyvalaki válasza FireKeeper (#7140) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Csak Hardon próbáltam ki.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7174) GAbre


GAbre
veterán

Valaki próbált már prioritást állítani feladatkezelőben a játékhoz?
Nem sikerül nekem állítáni,azt írja hozzáférés letiltva. :S

Avatar

(#7175) Anonymus23 válasza GAbre (#7174) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az EAC miatt nem nyúlhatsz hozzá, valaki írta, vagy mondta, hogy trükkös módon lehet.
Nem tudom a megoldást, csak valaki már foglalkozott ezzel emlékeim szerint.

;) - The Power of the Light Side

(#7176) woker válasza Anonymus23 (#7175) üzenetére


woker
aktív tag

A registryben kell túrkálni hozzá:
https://forums.ubi.com/showthread.php/2010550-Changing-the-Process-Priority

(#7177) duvi válasza Anonymus23 (#7165) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálam is itt van beragadva :(

(#7178) Anonymus23 válasza woker (#7176) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, erre gondoltam. :R

Nekem mondjuk csak DX12-ben volt kifagyás és CTD, amióta visszaraktam DX11-re azóta kicsivel kevesebb az FPS, de megy szépen minden, mondjuk én nem használok MSI AB vagy ilyeneket, mert játszok és nem érdekel közben, hogy mi a helyzet, egyedül azt a memória menedzser programot használom amit a redditen is írtak.
Érdekes módon ennek DX11-el is jótékony hatása van, mert megszüntette azt a néha előforduló akadást.

Viszont nekem rohadt módon lagol a játék, igaz nálam gond van a nettel is, amit nem tudnak orvosolni, talán ha végre lecserélné Optikára az Invitel/Digi az itteni hálózatot is, akkor talán megszűnik a jelenlegi modemből fakadó problémát.

;) - The Power of the Light Side

(#7179) Anonymus23 válasza duvi (#7177) üzenetére


Anonymus23
veterán

Akkor törölni kell, ha majd újra beadja, akkor megint... :(

;) - The Power of the Light Side

(#7180) Madoc válasza Bird (#7169) üzenetére


Madoc
veterán

Az megvan már 3x megcsináltam tegnap is mindet.Csak az bosszantott hogy van amiből 6 van, mellényből meg semmi.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7181) Bird válasza Madoc (#7180) üzenetére


Bird
addikt

Az előbb néztem meg 12 db mellényt dobott, és 2 különböző kesztyűt. Nagy szórása van a random drope rate-nek. :D ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7182) arnikusz válasza Madoc (#7180) üzenetére


arnikusz
veterán

Nálam Mellényt és Kesztyűt nem ismeri a game. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7183) xyvalaki válasza arnikusz (#7182) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Kéne valami betörhető exo fegyver. Hol érdemes szívni hozzá?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7184) Madoc válasza Bird (#7181) üzenetére


Madoc
veterán

Ja, de rendszer van benne pedig mert van shoti nap, lmg nap, assault nap.... Amikor szinte csak azokat adja. Mellényes időbe biztos nem játszom. :DDD.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7185) -=Jam=- válasza xyvalaki (#7183) üzenetére


-=Jam=-
őstag

DZ bossok, nekem már esett 3 exotic LMG, 2-t be is törtem :DDD

(#7186) John Marston: Nem muszáj a occupied DZ, nekem 2 a simában esett.

[ Szerkesztve ]

(#7186) John Marston válasza xyvalaki (#7183) üzenetére


John Marston
kezdő

Késes Dz. Fél óra alatt kaptunk 3db-ot Bosstól. Pestilence.

(#7187) Habugi válasza GAbre (#7174) üzenetére


Habugi
addikt

Itt írtam a megoldásról.

Egyébként nálam lassan negyedik vagy ötödik napja nem volt CTD DX12-vel.

Amellett h mindig High priorityvel fut nálam, amit még "haxoltam" az annyi miszerint..

Csináltam egy külön parancsikont neki, ezekkel a beállításokkal:

Ez utóbbi nem saját kútfő, tán Reddites postban találtam sok pozitív visszajelzéssel, elmondása alapján a szerzőnek a korábbi, Div1-es @DX12 tapasztalatok adták az ötletet, azzal is gond volt és ott is segített.

Emellett minden egyéb webes felületen fellelhető tanács ellenére nem állítottam neki fix pagefilet, a Windows kezeli ahogyan akarja és nem fut semmilyen 3rd party monitorozó és/vagy OSD program.

Eddig hibátlan, játszott időtől függetlenül nincs CTD.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7188) #75376384 válasza Madoc (#7184) üzenetére


#75376384
törölt tag

nálad van assault nap is? akkor te nagyon szerencsés vagy. :))
nálam csak az első kettőt ismeri a játék.

(#7189) Madoc válasza #75376384 (#7188) üzenetére


Madoc
veterán

Volt, egyszer. Ctar-nál nekem nem kell jobb. Talán p416 ami kéne még.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7190) arnikusz válasza xyvalaki (#7183) üzenetére


arnikusz
veterán

Így ahogy írják Occupied DZ challenge landmark boss.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7191) Bird válasza Madoc (#7189) üzenetére


Bird
addikt

Szerencsére lett mind2 500 körüli gsel, igaz plusz tár talent nélküliek.... A p416 az elrakott hiénás smg-vel együtt nagyon op.... Olvadnak a mobok rendesen. :R A tp szetthez viszont a ctart használom.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7192) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Megint karbantartás lesz. 2 óra 40 perc múlva. Ez most komoly?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7193) Bird válasza xyvalaki (#7192) üzenetére


Bird
addikt

Igen és szerintem örülj neki, hogy foglalkoznak a játékkal és a sok bugtengerrel... :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7194) akoska07 válasza Bird (#7193) üzenetére


akoska07
nagyúr

foglalkoznak a játékkal és a sok bugtengerrel

:DDD

Pedig ma majdnem megvettem PC-re is,találtam egy nagyon jó forrást.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7195) norti válasza Anonymus23 (#7178) üzenetére


norti
addikt

MSI AB nekem kizárólag csak a ventiszabályozás miatt volt fent (a gyári MSI app hulladék), eddig nem is volt gond vele, de tegnap óta összeakad az EAC-vel, úgyhogy inkább kilövöm, amíg játszok. Viszont így úgy fluktuál a venti, hogy idegesít :D De más ventiszabályzóról nem tudok sajnos :(

(#7196) mettek válasza xyvalaki (#7192) üzenetére


mettek
addikt

Fél2-től? Lehet tudni mennyi időre?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7197) Habugi válasza norti (#7195) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam VGA OC & venti szabályzás megy MSI AB-vel, annyi a buli h a játék indítása előtt indítod az MSI AB-t, belövöd benne a kívánt profilt és kilépsz belőle. Minden ott/abban beállított dolog megmarad/működik egészen odáig amíg játék végeztével újra el nem indítod az MSI AB-t és Reseteled. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7198) TommyS_27 válasza xyvalaki (#7192) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Szerintem a bounty glitchet javitják...

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7199) alibiman


alibiman
aktív tag

Kendra's Liberty teszt:

[link]

(#7200) xyvalaki válasza mettek (#7196) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Azt nem írta.

Bird: Szerintem eleve kevesebb buggal kellett volna kiadni, ha már volt miből tanúlniuk.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.