Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) GAbre válasza Rison77 (#7097) üzenetére


GAbre
veterán

Ugyanez volt,gondolom nálam is hasonló volt a szitu,
A legjobb,hogy 3. nekifutásra,vagy 8x újrakezdtük az utolsó csapattal a legvégét.
És persze min. 3x így is befosott ez a köcsög játék.
Végül meguntam én adtam fel(talán érthető okokból). :W

Avatar

(#7102) velizare válasza Jimbo75 (#7098) üzenetére


velizare
nagyúr

azt én se. :(
nem tudom.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7103) GAbre válasza GAbre (#7101) üzenetére


GAbre
veterán

Este mérgembe írtam a ticketembe ubinak.
Erre azt írták csináljak 1 új windows profilt,és vegyek ki minden auto programot az indulásból.
Aminek igazából akkor van értelme,ha ütközik valami programmal,lehet ez a helyzet,ezért van,hogy crashel a játék.De erre már nem kellett volna rájönniük a usereknek,ha ubisoftnak nem is,hogy vírusirtóval,torrentel,steammel,nvidia programmal,vagy mivel ütközik a játék.
Bár én kicsit memóriakezelésre gondolok ez ügyben,mivel tegnap olyan fagyás is volt,hogy 5 percig beakadt a hang,és 3x kellett feladatkezelőben bezárnom,mire végre sikerrel jártam.

De ha van valakinek új megoldási a pár hete fennálló program összeomlásra szívesen meghallgatom.

Avatar

(#7104) woker válasza #75376384 (#7099) üzenetére


woker
aktív tag

Jaja, az mk17 az egyik, ha nem a legjobb rifle (mint anno az m1a volt a div1 elején), a többi szerintem a közelébe sem ér mert vagy nagyon nagyot rúg vagy mellé még pontatlan és kicsit a tár.
Monjuk én most az m700-al kísérlezgetek, de kizárólag a tactical verzióval mert az összes olyan MMR amibe egyenként kell betölteni a lőszert az használhatatlanul lassú ráadásul a célkereszt is hazudik, mert hiába célzol még a célkereszt összehúzódása után is várni kell egy kicsit, hogy valóban oda menjen a lövés ahova szánod.

(#7105) Garsza válasza #75376384 (#7099) üzenetére


Garsza
veterán

És melyik Rifel -nek van akkor vagy nagyobb sebzese mint az MK17 -nek?
És Rifel nem Marksman Rifel. Mert ugye az két kategória.

(#7106) #75376384 válasza GAbre (#7103) üzenetére


#75376384
törölt tag

nincs két egyforma gép. próbáltad, hogy új windowsra rakod a játékot és úgy játszol? még azelőtt, hogy minden szir-szar programot felpakolnál rá.

az közismert hibája a játéknak, hogy nem nagyon szeret háttérben futó dolgokat. én még a dropboxot is kilövöm ilyenkor. nálam egyébként a discord akasztja ki valamiért. előtte sose crashelt, amióta használom rendszeresen "reset gombig" kifagy. így igyekszem kerülni.

vannak a játéknak problémái ez vitathatatlan, de amennyi bajod vele, lehet el kellene gondolkodni, hogy valóban nálad van a hiba és nem a készítőknél. :)

(#7107) kiserik válasza Garsza (#7105) üzenetére


kiserik
senior tag

1886 :DDD

(#7108) GAbre válasza #75376384 (#7106) üzenetére


GAbre
veterán

A fagyással még nem volt gondom,meg a crasheléssel se,volt amikor 5-6 órát is bírt,talán 10-et is.Tehát volt olyan nap,hogy nem lépett ki.
De nálam is vmiért discordot nem szereti(ezért is nem nagyon szoktam csapatban játszani),mert akkor még rosszabb volt a dx 12 fps droppolás,és még gyakoribb is.
De a napokban "végleg" átraktam dx 11-re,és akkor meg 10-30 percenként crashal,fagy,és 1este alatt összegyűlt 1-2 heti "adag".
Akkor nem nagyon hiszem,hogy más program az oka.
Amúgy is division 1el nem volt ilyen és ennyi gondom,se bétával,se a megjelenés elején se.

Avatar

(#7109) Anonymus23 válasza Garsza (#7105) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az 1886-nak nagyobb a sebzése, de persze sokkal lassabb is (na meg az 5-ös tár).

Mondjuk én maradok az AR-nél egyelőre, tegnap esett végre egy használható P416 GS488, szépen szedi a mobokat ez is. Most van rajta nagyobb tár tálent, mobozásra teljesen jó így, bár tudnék rá pörgetni sebességet is, de emiatt a barom húzás miatt, hogy csak +10 lőszer van, jobban esik az a pár plusz lőszer mint a sebesség.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7110) GAbre


GAbre
veterán

Mennek szerók.Onlány már :)

Avatar

(#7111) AtHoS válasza GAbre (#7108) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam a "nagy" patch óta folyamat kékhaláloztat a Div2. Visszavettem minden tuningot, kikapcsoltam AMD-s chill-t, FRTC-t, stb... lecseréltem más verziókra az audio drivert, VGA drivert többször is, de ugyanúgy kékhalál hol 5 perc után, hol 30-40 perc után. Hol akció közben, hol csak settlementben álldogálva.

De lehet rájöttem mi okozza, legalábbis éjszaka az utolsó kanyart sikerült jól elhúzni 2-3 órán keresztül és nem kékült.

Aida64-el monitoroztam a rendszert játék közben, de egy hete (kb. a Div2 patch érkezésekor) javította Fiery az új módszerű lekérdezéses verzió secure boot melletti érzékelő azonosítási problémáját és ugye elkezdtem ezt az új verziót használni. Nos éjjel Adia64-et nem indítva nem volt kékhalál (HWInfo64-et használtam helyette), igaz ez még csak sejtés, de este kiderül, hogy reprodukálható-e, ha nem fut az Aida64, akkor valóban kékmentes lesz-e a játék

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#7112) arnikusz


arnikusz
veterán

Nem tudom volt-e már egy újabb térkép.

[link]

Ez pediglen Macro weapon talent tier 1-4.

[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7113) Win-T


Win-T
senior tag

Wow... ez a Washington így utcapontosan van modellezve a játékban, hogy a google térképre rá lehet húzni? Ezt nem is tudtam, azt hittem csak kábé úgy néz ki mint az "eredeti".

(#7114) malystryx válasza Dani79 (#7082) üzenetére


malystryx
senior tag

Bocs a kérdésért, de 2 napot játszottam eddig, elég új vagyok, nem ismerem a fegyókat. Melyik fegyver van az első helyen? Valamint a másik, hogy ebben a második részben van Urban MDR? Ha igen, remélem könnyebb megszerezni mint az első részben.. Előre is köszi. :)

(#7115) Dani79 válasza malystryx (#7114) üzenetére


Dani79
tag

CTAR-21 a fegyver, van Urban MDR de szerintem nem annyira jó és esik minden sarkon.

@már pár helyen találkoztam a képen lévő lufival, esetleg van hozzá valami easter egg?

(#7116) arnikusz válasza Dani79 (#7115) üzenetére


arnikusz
veterán

A 6 titkos szobánál vannak még ilyenek lsd. összefoglaló.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7117) TommyS_27 válasza Dani79 (#7115) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ahha!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7118) Dani79 válasza arnikusz (#7116) üzenetére


Dani79
tag

Az megvan ott színes lufik vannak... itt erre voltam kiváncsi : :D

@ TommyS_27 az lesz az :DD

[ Szerkesztve ]

(#7119) xyvalaki válasza malystryx (#7114) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Szerintem egyéni hogy kinek mi jön be, illetve kap-e olyat ami jónak mondható.
Az 1-es és ennek a fegyverei sokban különböznek. Van MDR, de ne várj sokat tőle. Ahogy a könnyű M4 is egész más lett.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7120) arnikusz válasza Dani79 (#7118) üzenetére


arnikusz
veterán

Még Easter eggs:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7121) malystryx válasza Dani79 (#7115) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi a gyors választ, az Urban a hangja miatt kellett volna az első részben, de nem dobta, itt remélem hasonlóan fog puffogni mert kegyetlen jó volt hallgatni. :) Akkor jó eséllyel nekem is fog, bár még messze vagyok a 30-tól, de haladok majd.
A CTAR milyen fegyver? Mert a wiki-t nézem és nincs semelyik class-ban sem. Lehet hiányosan van töltve. Remélem assault rifle :) Akkor nagyjából meg is van mire kell gyúrjak, rettenetesen bejön így külsőre. :C
Haverék fikázzák kb. minden játékban az AK-47-et nekem meg szinte mindehol azzal megy, nem tehetek róla, de most is így van :D

@Xyvalaki, köszi neked is, igen, a könnyű M4-en én is meglepődtem, de más fegyókon is hogy mennyire megváltoztatták az első rész óta :)

[ Szerkesztve ]

(#7122) #75376384 válasza malystryx (#7121) üzenetére


#75376384
törölt tag

Igen AR a ctar. Bár szerintem a p416 a legjobb assault rifle a játékban. Kicsit kisebb a fire rate, viszont a sebzése cca 30%-kal nagyobb.
Egyébként az AR-ek a fegyver mod nerf miatt most eléggé rossz helyzetben vannak. Bár a kis tár csak a későbbiekben jön elő mint probléma, azért nem árt ha tudod mire számíts. :)

(#7123) alibiman


alibiman
aktív tag

Az lehet tudni, hogy mi volt a mai patkolásban? Mert a patch notes nem jelez semmit,

(#7124) malystryx válasza #75376384 (#7122) üzenetére


malystryx
senior tag

Rendben, köszönöm, mindenképp odébb lesz a specializálódás is, addig meg dőzsölhetek a választékban, kipróbálok mindent is. :)

(#7125) xyvalaki válasza #75376384 (#7122) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

A p416 qrvq jó! Esett egy aminek a stabilitása fullon volt alapból és a pontossága is nagyon magas.

Viszont más. Ma, mióta játszom, kb 30x omlott össze a Bunkerben, mindig ugyan ott.
alibiman: igen lehet. Tettek bele "ó jaj, összeomlott" kiegészítőket.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7126) Anonymus23 válasza xyvalaki (#7125) üzenetére


Anonymus23
veterán

:Y
Tudtommal a pontosság és a stabilitás az fegyver specifikus, nem pedig loot.
Nem jól tudom? :F

A sebzés az ami loot specifikus, ami egy range-n belül mozog Tier függően.

;) - The Power of the Light Side

(#7127) #75376384 válasza Anonymus23 (#7126) üzenetére


#75376384
törölt tag

Van rá olyan talent, ahol a lőszer bónusz szokott lenni ott neki gondolom stabilitás van. Csak akkor a lőszer mennyiség lemegy 40-re, ami viszont nem sok.
Szerencsére(?) a fegyver modok annyira szarok, hogy accuracy stabilitás pároson túl másra nem is lehet őket használni, szóval a talent hiánya így hozható. Míg ugye a plusz lőszeré annyira nem.

[ Szerkesztve ]

(#7128) xyvalaki válasza Anonymus23 (#7126) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Értem én, de így nem kellett hozzányúlni nagyon. A 40 lőszer nem zavar. Jobban zavar ha rángat és szór. Ja, és 20k felett a sebzése.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7129) Anonymus23 válasza #75376384 (#7127) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezt én tudom, csak a megfogalmazás volt furcsa, mert ha azt írja pontos tálenttel esett, akkor ok.
Egyébként a weapon handling ahogy emlékszem elvileg ad mindenre (pontosság, stabilitás, újratöltés) de amikor ilyet akartam pörgetni a fegyverre, akkor csak a pontosságot tolta fel (az újratöltést nem néztem, az is lehet csökkent).

;) - The Power of the Light Side

(#7130) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Van itt bárki is akinek sikerült 3k+ skill power össze szedni és van egy ütőképes buildje? Akárhogy nézem ha sok skill powert szeretnék akkor pl egy Assault Rifle buildet nem tudok ki rakni.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7131) alibiman válasza xyvalaki (#7125) üzenetére


alibiman
aktív tag

:D

(#7132) xyvalaki válasza Ra's al Ghul (#7130) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nekem csak ennyi jött össze, de én is csak ismerkedek vele.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7133) Ra's al Ghul válasza xyvalaki (#7132) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

És ez a build mennyire ütőképes?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7134) FireKeeper válasza Ra's al Ghul (#7133) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem egyik zöld set se túl jó. nem adnak annyi extrát a set bónuszok mint amit buksz az aktív talentek hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7135) norti válasza arnikusz (#7095) üzenetére


norti
addikt

Specter maszkot az ablakos fertőzött épületnél csináld, nem one-shotos annak a huntere (az egy random hunter).

(#7136) Lefty válasza woker (#7104) üzenetére


Lefty
addikt

M1A sztem ujra nagyon jo lett, en szeretem.

(#7137) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Ja állítottak a loot-on.
Nálam ma a sima piros mobok dobálták kettesével a smaragd set itemeket.
És nem viccelek eddig volt 3 darab most van vagy 20 👌

Give them nothing but take from them everything

(#7138) arnikusz válasza norti (#7135) üzenetére


arnikusz
veterán

Akkor nàlam lesz problem, mert tegnap szalutáltam a sírhelyeknél és ahogy írtam elszelelt, de vigye kànya.
Az Invaded missiokból 2 db új zöld elem esik, ma Survivalistal 2 öt megcsinàltam ebben.
Krissz dobàlja, de egyik sem jobb mint amit a múlt hétvégén guberàltam.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7139) xyvalaki válasza Ra's al Ghul (#7133) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Hát, leteszem a turetet és megvárom míg elhullanak. A sárga bossokra meg rá küldök egy max kettő nyilat és fekszenek.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7140) FireKeeper válasza xyvalaki (#7139) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és ez működik challengingen is? :D no offense de erősen kétlem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7141) Anonymus23 válasza arnikusz (#7095) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem ma este első nekifutásra beadta az utolsó C komponenst is, ketten csináltuk (story nehézségen) és mindkettőnknek megadta. Tegnap vagy 4-5x csináltam persze, hogy nem dobta...

A Ghost maszk hiányzott még nekem, pont ott voltam amikor este elkezdtem játszani, este volt a játékban is, mondom rápróbálok elszaladtam a sírokhoz (a másik maszkot nem az én mapomon csináltuk), aktiváltam őket, majd vissza, aktiváltam a szgépet, kiálltam a körbe, és azonnal jött is a hunter, az nem szaladt semerre, elitsebzéses gear + Military P416 1,5 tárból feküdt ahogy kell, megadta a 8. ivory kulcsot és a hiányzó Ghost maszkot is.
Én az összefoglaslóban lévő leírást követtem :K , mindenhol elsőre meglettek a helyek és cuccok :B
Egyedül a 4 fős hunter csapatnál volt pár fekvés, amikor erősnek képzeltem magam :DDD
De taktikusan játszva feküdt mind, igaz az utolsóért egy fél körzetet el kellett menni, mert futott mint a nyúl :C

;) - The Power of the Light Side

(#7142) #75376384


#75376384
törölt tag

jó ez az invaded.. már hardon is, konkrétan nincs annyi lőszeres láda és a mobok se dobálnak annyit, hogy ne menjek ki nullára ar-ből.
valami nagyon nem okés ezzel a balansszal, mert idióta dolgok miatt lett nehéz a játék (bugos skill, bugos ai, bugos spec lőszer drop, kevés ammo etcetc).
hab a tortán, hogy ma új hetit kaptam, aminek persze bounty a jutalma. volt bent egy másik korábbról, azt cseréltem. az mit ad? egy high end itemet és krafting anyagot. :U sehol egy blueprint.

nem szokásom ilyen miatt nem játszani, de jelen állás szerint nem sok választ el, hogy hagyjam a bánatba az egészet. amilyen jól indult a játék, wt5 megjelenésével kb mindent amit lehet elszúrtak.

(#7143) duvi válasza #75376384 (#7142) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is most végeztem egy CP3-al és nem adott bp-t :( Tényleg jobb volt WT5 előtt.

(#7144) TommyS_27 válasza duvi (#7143) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ott a blueprint jel! Biztos adott csak ugye nem írja ki, hogy mit ;) nézd meg a craftoló asztalnál tuti lesz új :K

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7145) duvi válasza TommyS_27 (#7144) üzenetére


duvi
nagyúr

Néztem és nem találtam újat :(

(#7146) warcat válasza duvi (#7145) üzenetére


warcat
veterán

Kifarmoltad már amit odaad, bugnak van elkönyvelve, de mivel ennyi idő alatt nem javították, szerintem szándékosan a heti project mögött van a többi.

Legyen miért belogolni, heti egy alkalom mellett már "aktív" játékos leszel a statisztikákban.

EA: It's in the crate!

(#7147) arnikusz válasza Anonymus23 (#7141) üzenetére


arnikusz
veterán

És az invaded eventből nem csinàltàl egyet sem.
Délután elkezdem akkor a story missiokat, de akkor csapatban
Az utolsó Hunter maszkot meg a kulcsot meg megnézem melyik is hiànyzik, mert ott lehet, hogy ahol 4 volt csak 3-ra emlékszem.
Viszont tegnap annyi 499, 500-as arany szettelem esett jó talentekkel, hogy az SMG buildet összeválogatom, meg kaptam egy build képet is

Így az event alatt még rövid idő alatt is összejött 24 speciàl pont így mindjàrt maxos a Survivalist is.

Az ivory làda mindenkinek FN2000-et ad.

Köszönöm

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7148) mettek


mettek
addikt

Tegnap 24-es szintről felhúztam a karaktert WT1-be. A strongholdot egy random sráccal csináltuk meg ketten. Hát nem nagyon dob be embereket a matchmakingbe.

Most 233 GS-em van. Délután folyt. Irány a WT2. Ha valakinek lenne valami tanácsa a gyorsabb szintlépésre, azt szívesen fogadom. Köszi

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7149) Bird


Bird
addikt

Másnál is töredékére esett vissza a spec lőszer mennyisége? Konkrétan a negyede se, mint amennyi korábban volt. Vicces, hogy átlagban kihívás fokozaton misszióként jó, ha két darabot dob.... A másik amit a patch óta észrevettem, hogy rengetegszer beragad a karakter különféle tereptárgyak közé, vagy csak úgy bárhová. Már vagy ötször előfordult az elmúlt három napban és csak a harakiri segített.... A Tidal Basin erőd pedig bugos, rengetegszer előfordul, hogy a mobokat a pálya alá vagy mellé teszi és nem lehet őket leszedni. Van még mit reszelgetni úgy látom.... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7150) arnikusz válasza Bird (#7149) üzenetére


arnikusz
veterán

Survivalistnál továbbra is gorja, tegnap a Bunkerben min. 12 a végén a bossokat azzal löttem, ja ez Invaded missiokon volt.

Mettek-Tierlépés csak a kijelöl missiok és azt követően strongholdok teljesítése után megy.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.