Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Edem05 válasza Ra's al Ghul (#6550) üzenetére


Edem05
őstag

Biztos, hogy nem így kéne levadászni őket, nekem a Ghost nem is dobott kulcsot. Nem tudom, hogyan lesz meg a 8. kulcsom. :F

(#6552) #75376384 válasza Edem05 (#6551) üzenetére


#75376384
törölt tag

Még nincs hivatalos 8. kulcs. Akiknek beadta korábban azt bug okozta.

(#6553) Ra's al Ghul válasza Edem05 (#6551) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Ebbe már csak az a baj, hogy jó páran megcsinálták így köztük én is... Ilyenkor mi a helyzet? Bukó a kulcs?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6554) Kiscsőke válasza Ra's al Ghul (#6550) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Hát elég nehéz követni amikor leugrik a tetőről és 3 lépés után az üres mezőn eltűnik, nem is bocsátkozik harcba egyszerűen megszűnik a monitoron.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6555) Dani79 válasza Kiscsőke (#6554) üzenetére


Dani79
tag

Érdekes, az a tetőn lévő mert amikor demoval lerobbantottam akkor nem a ghost mask volt a hulláján... hanem egy másik (piros minta fejből nem tudom) és kb 20x öltem meg és nem esett semmi... elmentem a másik helyre ott meg elsőre ő jött és dobta is, annak pedig már a ghost mask volt, korábban linkeltem a helyet merre van

(#6556) Edem05 válasza #75376384 (#6552) üzenetére


Edem05
őstag

Remek, akkor megnyugodtam :)

(#6557) -=Jam=- válasza Ra's al Ghul (#6553) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem, nyilván vissza fogják állítani, hogy újra spawnoljon mindenkinek.

(#6558) Kiscsőke válasza Dani79 (#6555) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Ennél a résznél 2 hunter van és 2 maszk szerezhető:Ghost és Spectre maszk
hunterek

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6559) ChrystianHUN válasza Dani79 (#6549) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

ohh köszönöm :)

(#6560) FaTHI válasza Dani79 (#6555) üzenetére


FaTHI
őstag

Az a korábbi hely engem érdekelne már két napja hajtom az eltünős huntert. Az összefoglaló alapján csinálgattam, de jó lenne tudni hol tanyázik legtöbbször!

(#6561) nak0n


nak0n
aktív tag

Xbox-on lehet valahogy üzenni partin/klánon belül? Nagyon nem találtam meg. Mondjuk lehet, egyszerűbb lenne előkaparnom a fülest, azon van mikrofon.
Btw Madoc, köszi a helpet. A cuccokat is, bár használni nem fogom őket, ha a UPC is megengedi és nem megy el a net megint utolsó bossnál, akkor T3-ba átmegyek holnap.

(#6562) Dani79 válasza FaTHI (#6560) üzenetére


Dani79
tag

Itt lehet megtalálni

este kell odamenni
Éjszaka az épület nyugati felén van egy szervízbejáró képen a két bejárat közül az alsó, sárga ponyvával körbevéve. egy mentő is áll ott asszem, kerítésig elmész aztán kijössz és máris zizeg a UI és menj vissza lassan és jönni fog veled szemben a kerítés ajtóból, 1 shot és loot

Összefoglalóban szerintem nem jól van ott javítani kellene erre a verzióra innen elsőre meglett kulcsal együtt

[ Szerkesztve ]

(#6563) RazoR válasza Dani79 (#6562) üzenetére


RazoR
veterán

Az összefoglalós leírást a videó alapján csináltam, simán lehet, hogy nem jó...

(#6564) Bird


Bird
addikt

Azt szeretném kérdezni, hogy ezek az új szett itemek ugye bármelyik világban eshetnek épp aktuális gs mellett?

Köszönöm.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6565) Madoc válasza nak0n (#6561) üzenetére


Madoc
veterán

Gearelődni hívtalak be, tudtam volna 450-es cuccokat adni ha nálam vagy. Party nekem ok, van füles csak nem volt kéznél. Klán chat van de nem próbáltuk még.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6566) LeonAran


LeonAran
tag

Lehet szedni a frissítést! 5,49GB

Uplay: Repityu15

(#6567) Dani79 válasza LeonAran (#6566) üzenetére


Dani79
tag

patchnote meg még mindig nincs...

(#6568) arnikusz válasza RazoR (#6563) üzenetére


arnikusz
veterán

Jó a leírás mert nálam a Ghoston kívűl a a másik Spectre a többi helyen is megjelent csak vagy észrevett, vagy majom mobok felzavarták. A Dani/Norti féle lokationnál a videoban adja mind a kettőt, és én is rászaladtam míg kerestem a bejáratot ott sétafikált. Így szerintem előszőr az utóbbit probálom majd.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6569) Madoc válasza LeonAran (#6566) üzenetére


Madoc
veterán

Xboxon 5,43

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6570) RazoR válasza arnikusz (#6568) üzenetére


RazoR
veterán

Sok infó és leírás saját tapasztalat nélkül kerül be mert én még csal lvl 25 vagyok, ezért előfordulhat hiba, de köszi a visszajelzést.

(#6571) Hublot


Hublot
senior tag

Tegnap így köszöntünk el a World Tier 4-től. :D

ui: DX12-ben gyakran kilép hibaüzenet nélkül windows-ba. Erre van valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6572) ripla


ripla
őstag

Ha úgy lépem meg a lvl30-at, hogy még nem végeztem a main storyval, akkor mi van? Mert bejön ugye ez az új frakció. Utána is meg tudom csinálni a küldetéseket, vagy ilyenkor mi a felállás?

[ Szerkesztve ]

(#6573) Bird válasza ripla (#6572) üzenetére


Bird
addikt

A fő küldetések után jöhetnek az erődök. Az erődök nélkül nem tudod elérni a világfokozatokat (ma déltől 1-5), így kénytelen vagy azokat is megcsinálni. A mellékküldetésekkel ráérsz később is....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6574) ripla válasza Bird (#6573) üzenetére


ripla
őstag

Na de ha meglépem a lvl30-at, akkor automatikusan jön az új frakció is vele együtt, vagy ők csak az erődök bedöntése után kerülnek elő?

(#6575) TTomax válasza Hublot (#6571) üzenetére


TTomax
nagyúr

Van,DX11ben futtatod,amúgy nálam is kilépked,csak úgy simán becsukja... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6576) Bird


Bird
addikt

Az erődökkel tudsz feljebb lépni, különben megrekedsz lvl30-on.... A cél minél hamarabb Tier 5 lenni, ott kezdődik az endgame és a karakterépítés. Addig csak gyakorlás! :K

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6577) Habugi válasza Habugi (#6474) üzenetére


Habugi
addikt

Erre senki? Hagytok hánykolódni a tudatlanság tengerén?! :DDD

(#6571) EasyAC:

MSI AB-t ne indítsd el egyáltalán és ne használd a játék belső/saját framelimiterét.

Ez a két dolog együttesen nálam azt eredményezte, hogy akár 3-4 órákat is tudok játszani CTD nélkül.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6578) warcat válasza ripla (#6572) üzenetére


warcat
veterán

Nem jön automatikusan a BT csak mert lvl 30 lettél, a 3 stronghold teljesítésekor "ér véget" a szintezős történet, csinálhatsz mindent ami kimaradt.Még a gearscore sem kerül elő, hanem szimplán level 30 tárgyakat kapsz, amik átváltanak a world tier trigger után gearscore 250-re (statok ugyanazok)

Az összes main story küldetés kell a 3 erőd megnyitásához -> letolod a 3 erődöt -> jön a Black Tusk

EA: It's in the crate!

(#6579) kigyi_23 válasza Habugi (#6577) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az a baj, hogy mindenkinél más a megoldás :D Nálam pl. mindkettő megy és nem lépked ki, de egyszer már valóban kilépett egy küldetés közben, de akkor nagy lag is volt a csapattársam időről időre megállt

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6580) Bird válasza Habugi (#6577) üzenetére


Bird
addikt

P416 a legerősebb assault rifle, itt egy összehasonlító diagram az AR-ekről:

warcat: Köszi, akkor a div1-es lootrendszert teljesen kukázták! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6581) warcat válasza Bird (#6564) üzenetére


warcat
veterán

Jelenlegi infók alapján az új szetek csak World tier 5-ben esnek (azaz Tidal Basin teljesítése után)
Black Tusk frakcióhoz tartozó mobokból.

"As of now, it has been confirmed, that Gear Sets can drop specifically from Black Tusk Units on World Tier 5. So Invaded Missions, Invaded Strongholds, and the Occupied Dark Zone are sources where you can farm Gear Sets. "

EA: It's in the crate!

(#6582) arnikusz válasza Habugi (#6577) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Bird írja P416, van C-Tar21 is de az előbbi jobban bejön és volt videos rangsor is ami a következő:

P416, Vector, M60, MK17, M700.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6583) Bird válasza arnikusz (#6582) üzenetére


Bird
addikt

Ha jól láttam a patchel MK17, M700 nerfet kap.....

SMG-k közül a T821 sem piskóta! ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6584) arnikusz válasza Bird (#6583) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen nerfelik a 2 Snipert, akkor meg jön vissza az SRS, meg az az új nem bírom megjegyezni.

A T821 sebzés oké, de a RPM miatt veri jelenleg az összes SMG-t a Vector, még a P90-et és a Chatterboxot is, ha van rajta a 20% plussz tár talent 51 lőszerrel Demolotionist specen fjlesztve CHC-ra és CHD-ra a AR párban amihez társul Bersewrk.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6585) TTomax válasza Bird (#6580) üzenetére


TTomax
nagyúr

A jó fegyver szerintem inkább talent mint dps függő...és ugy kb az egész buldied arra kell épiteni,mert szerintem az a kulcs.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6586) Bird válasza TTomax (#6585) üzenetére


Bird
addikt

P416 nagyon jól darál az alacsonyabb rpm ellenére. Brutális damot képes ledani nyers erőben, a lőtéren csak pislogtam amikor megláttam azokat a számokat. Épp ezért gondolom azt, hogy bár nagyon fontosak a jó talentek is, de a fegyver alaptulajdonságai az igazán meghatározók. :R

A chatterboxos smg-vel mik a tapasztalatok? Nem kraftoltam még le, megvárom a T5-öt.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6587) Dani79 válasza Bird (#6586) üzenetére


Dani79
tag

öreg hiba, pedig olyan boostot ad p416nak vagy Ctarnak hogy csak pislogsz.
tedd 2.nak és csak úgy olvad a kalapácsos

[ Szerkesztve ]

(#6588) TTomax válasza Bird (#6586) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem egy nagyon jó ACR-E esett,én azzal toltam meg a chatterral.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6589) Bird válasza Dani79 (#6587) üzenetére


Bird
addikt

Azok a barna sorok - különösen az első és a harmadik - rendkívül impozánsak. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6590) Anonymus23 válasza Habugi (#6474) üzenetére


Anonymus23
veterán

Emellett azonos modokkal stabilabb, kevésbé drasztikusan esik az optimálja, stb.
Ezt honnan veszed? A P416-nak az optimálja 26m, a a CTARnak 35m.

Amúgy ha a max dmg-t nézed, akkor meg ugye a CTAR-hoz képest van egy 33% különbség a P416 javára (12061/9045), viszont ha jól rémlik a CTAR pontosabb (ezt most nem néztem meg, mert nem vagyok játékban), és sok esetben ez illetve a fenti optimális távolság sokat számít.
Honnan vetted az 50% különbséget? Vagy csak abból ami neked esett kettő? Hát ha az egyiknél minimális, a másiknál meg max az érték, akkor elég durva szórás lehet:
CTAR: 6185-9045
P416: 8246-12061

Egyébként szerintem nincs fétise ennek, mivel a DIV2-ben sokkal több fegyver használható a Div1-hez képest, ahol votl pár meta a többi meg olyan szinten el lett szúrva az ottani környezethez, hogy nem volt értelme használni.

;) - The Power of the Light Side

(#6591) Dani79


Dani79
tag

Fórumon már megy az őrjöngés a patch note miatt :D

(#6592) Lefty válasza Bird (#6580) üzenetére


Lefty
addikt

AUG az miota AR? A lista alapjan amugy Famas erosebb, csak annak a kezelese nehezkes.

(#6593) Madoc válasza Lefty (#6592) üzenetére


Madoc
veterán

Az aug-ból a coc az AR bizony! Méghozzá nagyon is jó! A többi meg smg.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6594) Edem05 válasza Lefty (#6592) üzenetére


Edem05
őstag

Lehet, hogy a FAMAS erősebb, de a 30-as tár nem buli. :(

(#6595) háncsoló


háncsoló
csendes tag

(#6596) Dani79 válasza Edem05 (#6594) üzenetére


Dani79
tag

Sajnos nagyon kevés a 30 skuló, még hyperszuper reload time is kevés
akkor lenne jó ha talán sokkal több cc/cd lenne magán a fegyón vagy armort bontana drasztikusan

(#6597) Bird válasza háncsoló (#6595) üzenetére


Bird
addikt

Tetszik a write only mód! ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6598) Lefty válasza Madoc (#6593) üzenetére


Lefty
addikt

Na ez most nincs meg, utana nezek. Koszi!

(#6599) háncsoló válasza Bird (#6597) üzenetére


háncsoló
csendes tag

Egen. :D Csak egy jel , tölthető de még nem játszható.

(#6600) GAbre válasza háncsoló (#6599) üzenetére


GAbre
veterán

Nem az a baj,már min. fél órája leszedtem.
De a csütörtöki maintenance valahogy mára csúszott,persze,hogy péntekre,mikor az embernek talán van hosszú hétvégéje.És persze,hogy megint több lesz mint 3 óra a leállás.
Az ubisoft is szarakodik,lassan 2 hete,hogy rákérdeztem a játékhibára mikor fogják megcsinálni,de nem foglalkoznak vele,folyamat hajtogatják,hogy nézzek fórumot,de persze erről a hibáról sincs semmi.
Meg a crash-re sincs megoldás.
Szerintem ez a patch se oldja meg ezeket a dolgokat,de maradjunk pozitívak :)

Avatar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.