Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) arnikusz válasza Anonymus23 (#15000) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem ennyire futotta.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel


ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
csendes tag

Ez valami easter egg ???

Az állatok szeretete az egyetlen szeretet, amelyben az ember sohasem csalódik.

(#15003) arnikusz válasza ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ (#15002) üzenetére


arnikusz
veterán

Máshol is előfordul parkolóban szerintem nem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15004) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Targeted loot-nál a brand set vagy a kategória farmolása a jobb? Farmoljak Fenris-t vagy mondjuk térdvédőt vagy elég lutri?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15005) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#15004) üzenetére


arnikusz
veterán

Fenris perfekt beférek mellény csak DZ, ugyanúgy a perfekt Clutch kesztyű 511.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15006) arnikusz


arnikusz
veterán

Az új Vector AR lesz: [link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15007) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#15005) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudom, hanyagolom is őket. Alps kesztyűm meg már megvan. Csak health-es cuccokat kell majd kiszednem. Mire meglesznek addig megváltozik minden és kezdődhet a móka megint. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15008) regener


regener
veterán

Foundry (raid 2): 2020 közepe a cél - Community Manager streamről. ( [link] )

(#15009) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#15004) üzenetére


Anonymus23
veterán

Általánosságban elmondható, hogy érdemesebb a brandet farmolni, pl a példádnál:
Fenrisből van 11 féle, térdvédőből meg 23 + 6 féle zöld.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15010) arnikusz


arnikusz
veterán

Tankot kezdtem építeni 530.000. armor kéne, na meg vannak régi ismerősők is ügyesek ám nagyon.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15011) -=Jam=- válasza regener (#15008) üzenetére


-=Jam=-
őstag

2020 közepe whahaha, azt hiszem ennek a játéknak game over... :( Ha az episode 3 olyan lesz, mint a többi, akkor baszhatjuk.

(#15012) regener válasza -=Jam=- (#15011) üzenetére


regener
veterán

Klip
Hát szomorú az biztos. EP3 jön 2 küldetés, 2 kék küldetés és 1 spec...

(#15013) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#15009) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Volt szerencsém jól kifogni... 3 targeted loot küldetést csináltam meg egy CP4-et targeted területen. Mind hulladék drop. 2 óra a semmiért kb.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15014) nyulus74


nyulus74
lelkes újonc

Szepen alakul a kicsike.. :C

(#15015) #75376384 válasza regener (#15012) üzenetére


#75376384
törölt tag

Hogy ment a sírás az első résznél hogy több sztorit akarnak a játékosok mert kevés. Folyamat jönnek a küldetések és ez se jó.

Na ezért nem lett volna szabad hallgatniuk senkire csak csinálni amit akarnak.

(#15016) regener válasza #75376384 (#15015) üzenetére


regener
veterán

Az első résszel csak egy keveset játszottam, viszont itt lassan egy éve csak 1 olyan lehetőség van ahol 8-an egyszerre tudunk zúzni.

Küldetés is jöhetne még, rengeteg jó helyszín van a játékban. Akár új játékmód is jöhetne, pl. állandó éjszaka és mindenhol több, erősebb ellen stb.

(#15017) pilipi válasza #75376384 (#15015) üzenetére


pilipi
aktív tag

(#15018) Gigant20 válasza #75376384 (#15015) üzenetére


Gigant20
tag

A folyamat jönnek a küldetések azért az erős.
Jön 3-4 havonta 2 pálya. A episode 2 inkább 1 pálya ketté vágva, az Episode 1 még szerintem rendben volt. Most az episode 3 2 pálya lesz (ha csak nem itt is egyet ketté vágnak! ) ez sok 1 év alatt?

A baj inkább az, hogy kb. semmi taktika nem kell a PVE tartalomhoz és könnyűek. Az egyetlen olyan tartalom amihez kell a taktika a NORMAL RAID, itt nem tudsz randomokkal ész nélkül végigszaladni. Ezért is nem értem miért pont a 2. RAID-et húzzák el ennyire.
Arról nem is beszélve hogy a RAID tartja (tartotta össze) a klánokat, plussz ott volt az EB ami miatt érdemes volt "szenvedni vele", és ezt bármennyire is utáltam, hogy nem esett ki a ládából kurvára jó volt várni mindig a csütörtöki resetet. :D

Most itt a Hardcore mode ami nem ad kb. "semmit". Tudom, hogy sokak odavannak a Commandation pontokért amivel nincs is gond, de ezért felhúzni megint egy szarásig játszott tartalmat elöről+ találj még 7 olyan embert aki végig csinálja veled a HC Normal RAID-et, hát nem is tudom. :)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15019) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15018) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha foglálkoznának többet a világ RPG részének a felépítésével akkor lehetne kicsit komyabban venni a PvP-t mondjuk. Értem itt, hogy pl. 5 év támogatás legalább, klán harcok, területek elfoglalása, nyílt raid amiért harcolni kell stb. Mára minden csak insta ahová más be sem mehet. Lineage 2-ben sokszor egész nap PvP volt, ha heti vagy havi reset volt raid-en akkor egész nap ott voltunk farmolni a helyet. Az emberek változtak, de a klán ott volt, hogy bebiztosítsuk magunkat aztán lehet a végén lerohantak minket és 2-3 óra alatt leölték a raid-et. Persze tudom ázsiai mmo-k ezek meg kinek van erre ideje. Ehhez még hozzájön, hogy jó cuccok alig estek. Ezt nem is bírná ez a generáció meg célközönség, de nincs is támogatva a játék ennyire.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15020) #75376384 válasza Gigant20 (#15018) üzenetére


#75376384
törölt tag

összehasonlítva az első résszel (mert ugye ez a trend), sokkal több a játszható tartalom.

a taktika hiánya megint a játékosokra hallgatás eredménye. a nehézség korábban viszonylag jo volt, aztán jött a "nehéz, nem érzem magam erősnek" bs es társai. nézd meg mi van most. golyódobàlàs es facetank berserk build. oke az incursion küldik hiányoznak, de jelen Allas szerint, ilyen nehézség mellett az is unalmas lenne.

az egységes gs500 loottal megölték az exo farmot is. ugye ez is a játékosokra hallgatás eredménye. stb stb

a commendation vonal jo lenne, mert úgymond van értelme, de azt valamiert ebben a részben elhanyagoltak.

lehetne még sorolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#15021) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Valakikhez belehet férni egy kör raidre hátha kidobja az eagelt? Nagyon kellene már a szetthez. Köszi. Platform ps.

(#15022) arnikusz


arnikusz
veterán

Az okés hogy nagy a pàncél de mellette az EB 26.6K és fél tàr mind a fejre megz és pikk pakk leszedi a 461.000 pâncélomat elkelne a bannhullàm. Ezt kerüljétek a haverjàval együtt biztos hasznàlnak valamit. Tegnap 8-an alig tudtuk őket leszedni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15023) s4hu|SyD^ válasza #75376384 (#15020) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Amik nekem nagyon bejönnek pl a Control Point-ok, Exo-k alkatrészekként összeszedése, az Invasion részek alapból, a heti körforgás, bounty-k, project-ek, kár is sorolnom, mert minden újat amit behoztak az jó aki akar vitatkozhat. Ehhez most hozzácsapták a targrted loot rendszer ami miatt is érdemes küldetéseket és területeket játszani és még azok is változnak random. Nem tudom, hogy mit akar a nép. Semmi nem jó.

Várjuk már ki a híreket. A raid alapból szerintem túl van lihegve. 9 perc alatti raid van. Legalább 10 raid-et kéne a játékhoz adni, hogy abbamaradjon a sírás. Alapból leredukálnám 4 főre és matchmaking.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15024) #91166208 válasza s4hu|SyD^ (#15023) üzenetére


#91166208
törölt tag

Igen. 4 főre le lehetne vinni és még 4 random. 8 főt osszeszedni egy időben nem egyszerű.

(#15025) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15023) üzenetére


Gigant20
tag

Ezt amit írsz mind szép és jó ha mondjuk 100 órád van benne.
Amikor a 4-es Cp már semmit nem ad, és a Target loot sem ratogat semmi jót mert ami kéne mondjuk egy Providance Táska/ Spark-Vital talent és 2 piros (CHC-vel) akkor hiába mész 100 Providance küldit vagy CP-t annak az esélye, hogy ilyet kapsz nem túl nagy. Így egy idő után nincs értelme farmolni mert elmegy az ember kedve az egésztől.

A RAID-ről pedig. Mivel mentem már 500+ db-ot belőle, így van némi rálátásom.
Ott a Discovery Raid és a matchmaking. (amit a készítők nem is akartak belerakni, szerintem jogosan de a sok rinyagép a reddit-en kisírta.)
Tehát ha ott elindulsz 7 random emberrel aki még sose csinálta és egy kicsit sem tudtok kommunikálni akkor már BOOMER is nagy falat lesz a többiről nem is beszélve egy butított verzión.

A raid szerinted azért van túl lihegve mert nem voltál még? Vagy azért mert nincs 7 ember akivel mehetnél? Persze nem mindenki szereti és ez így van jól, de érdekes módon mindenki (jó elég sokan) azt várja a legjobban.
Kérdem én nézi-e valaki azt, hogy a Tidalon mennyi a legjobb ideje?
Kb. senki, mert azt bármikor letolod randomokkal, hol jobb hol rosszabb idővel az éppen aktuális randomok játéktudása és buildje szerint.

A 10 perces RAID pedig azért nem olyan egyszerű mint az gondolod. (kurva sok gyakorlás/build/összhang kell hozzá)
De ha láttál már róla videót akkor talán észrevetted.

[ Szerkesztve ]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15026) Gigant20 válasza #91166208 (#15024) üzenetére


Gigant20
tag

Akkor te sem voltál túl sok normal raiden ha ezt kivitelezhetőnek tartod...
Mond már meg DDP-t hogy csináljátok meg 4-en ha a másik 4 random azt se tudja mit kell csinálnia.?! :F

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15027) arnikusz


arnikusz
veterán

Ha bejön az új RNG lehet 30 K felett lesz megint az EB?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15028) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15025) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mikor jött ki a játék? Hány órád van? Ha 1000+ egy 9-10 hónap alatt akkor nem kell csodálkozni ha nincs mit csinálni. Ha 500x futottad a raid-et akkor sem kell csodálkozni ha kell más. Ha havi 1x lenne raid akkor, hogy van EB-d mindenki ájuldozna.
Alapból erre kellett volna gondolniuk. Betenni 4-5 raid-et aminek hosszú a reset meg alacsony a drop.
Elvileg az RNG sokkal jobb lesz, pont ma kérdeztem rá. De itt megint az jön ha beleraksz több 100 órát akkor mit akarsz még. Ez egy casual looter shooter. Div1 is az volt. Játszhatod hardcore gamerként, de akkor az lesz ami most, hogy kiégsz, megunod, nem lesz új.
Ahogy írtam van mmo tapasztalatom jó sok év és nem 8 fős raid-ek hanem 100+ meg ostromok akár 500+. Hidd el a Division eltörpül az általam említett Lineage 2-höz képest kb. De nem akarom azt sem fényezni, mert sokszor ott is csak a fiatalság, a sok szabadidő meg a társak tartják ott az embert. De ott pl. csináltak olyan klánrendszert, hogy volt komoly indoka klánban lenni és együtt küzdeni. Ez itt egy kezdetleges casual dolog megint. Raid szintén. Ha legalább 5 évben terveznének komolyabb lenne a hozzáállásuk is és nem egy maráknyi fejlesztő dolgozna rajta megjelenés után.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15029) s4hu|SyD^ válasza Gigant20 (#15025) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sem a hozzáértésed sem a tapasztalatod nem vitatom és teljesen igazad van, de egy maréknyi ember nem fog csodát tenni. 2-3 év után kéne ezeket a játékokat elkezdeni addigra kiforrnak. Valamint Ubisoft oldalról jól megtámogatni.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15030) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha valakinek kell min/max TU6 gear sheet, fegyverek nincsenek benne.

LINK

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15031) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15028) üzenetére


Gigant20
tag

Ebben igazad van sok sok órát bele tettem ebbe a játékba és igen már csak a RAID érdekel. Kibaszottul vártam (várom októberóta) az új raid-et, hogy legyen mihez új buildeket farmolni ebben a mostani tartalomban is akár. De ha megint megvariálnak majd minden és kukázhatom ki az összes buildet akkor kéne már valami értelmes tartalom is hozzá, mert ez EPISODE 3 2 pályája tuti nem lesz ehhez elég.
Tudom most nem lesz akkora változás, de ugye ki tudja.

Rengetegen abbahagyták ezt a game-et már, és ha így halad akkor a maradék ember is elengedi. Elég csak megnézni a SOTG twitch nézetségét, vagy a steamerek nézetségét. (akik, túlnyomóan RAID-et steamelnek!)

[ Szerkesztve ]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#15032) #91166208 válasza s4hu|SyD^ (#15030) üzenetére


#91166208
törölt tag

Ezen mit kell látni? Bocsánat lehet valaki érti de én nagyon nem. Biztos hasznos ezért szeretném átlátni.

(#15033) -=Jam=- válasza #91166208 (#15032) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Melyik cuccon, miből mennyi lehet a max érték.

(#15034) Hublot


Hublot
senior tag

Ezért mit kaptam...... :DDD PVE NOOOOOOOOOOB!!!

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#15035) arnikusz válasza Hublot (#15034) üzenetére


arnikusz
veterán

Reggel még is nézem a Clanfalat. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15036) Neoteric


Neoteric
addikt

Hali

Durván egy hete vettük meg akciósan a Division 2 alapjátékot és kezdtünk el vele játszani PS4-en (lvl 16-os vagyok perpill), és észrevettem, hogy most meg a season pass került akciózásra ($40 helyett $12). Tapasztaltabb playerektől kérdezném, hogy mennyi értelme van megvenni? Mennyit adnak a dlck a játékhoz extrába? Mivel néhány nap múlva lejár az akció, inkább bezsákolnám még most olcsóbban ha érdemes, aztán majd ráérünk játszani vele ha odajutunk.

Köszi

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#15037) -=Jam=- válasza Neoteric (#15036) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Minden DLC free, pár kozmetikai cucc van benne, meg egy héttel előbb játszhatsz a DLC-kkel, meg az új specialázációkat egyből megkapod nem kell unlockolni különböző feladatok által. Illetve 8 rövid kis map, ahol kozmatikai cuccokat lehet szerezni. Semmiről nem maradsz le, ha nem veszed meg egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#15038) s4hu|SyD^ válasza #91166208 (#15032) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A-Regen – Armor Regen
BA Bonus Armor
HoK – Health on Kill
Health % – Percentage More Percentage
Armor % – Percentage More Armor
AoK – Armor on Kill
CHC – Critical Hit Change
CHD – Critical Hit Damage
HSD – Headshot Damage
AWD – All Weapon Damage
WTD – Weapon Type Damage
CDR – Cooldown Reduction
DTE – Damage to Elites
HZP – Hazard Protection
SP – Skill Power
SH – Skill Haste

Ezeket jelentik a rövidítések csak nem írtam bele őket. Arra jó, hogy ha sok a cuccod ki tudod nézni, hogy mennyire is jó és kell-e neked.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15039) regener válasza s4hu|SyD^ (#15030) üzenetére


regener
veterán

Egy részletesebb változat (mindig frissítik az aktuális patchekhez): https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTMyKlW90Q2H3RDKXF7cISzVgs7aM9tjqFtf2ZH6i1e_U_8K_LUD2-2ccTrXrgsLBUW15U-9z7u5tgz/pubhtml#

[ Szerkesztve ]

(#15040) s4hu|SyD^ válasza regener (#15039) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát ja csak nyomtass ki 40 oldalt. Amit írtam azt én ki is nyomtattam 1 oldal.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15041) pilipi válasza s4hu|SyD^ (#15040) üzenetére


pilipi
aktív tag

(#15042) Neoteric válasza -=Jam=- (#15037) üzenetére


Neoteric
addikt

Köszi a kimerítő választ! :R

PSN: ne0teric_sAN

(#15043) regener válasza s4hu|SyD^ (#15040) üzenetére


regener
veterán

Én szerintem vagy 11 éve használtam utoljára a nyomtatóm.
A mostani gépen nincs is LPT port. (lol)

(#15044) s4hu|SyD^ válasza regener (#15043) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is tableten vagy telón néztem a táblázatokat eddig, de egyszerűbb kinyomtatni. Amennyiszer mi is használjuk csak porfogónak jó. Megvan 6 éve és a patron drágább mint a nyomtató. USB vagy wifi ez már.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15045) need


need
addikt

Sziasztok
Valakinek nem ismerös a Dr..Szalai vagy Dr. Szalkai Nick név???

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#15046) xyvalaki válasza #91166208 (#15021) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Jó a hozzáállás. Aztán ha valaki kidobja neked, utána sosem lát többet. Én már inkább betöröm. Csak ha már lement velünk 10-15 menetet és látom hogy hogy a társaság hoz szeretne tartozni, akkor kidobom neki. Sajnos jó páran megcsinálták hogy, eltüntek utána.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#15047) xyvalaki válasza arnikusz (#15027) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Már most felette van. :))

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#15048) arnikusz válasza xyvalaki (#15047) üzenetére


arnikusz
veterán

Lássuk, mit szem nem láthat ész nem fogja .

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#15049) regener


regener
veterán

Táska fegyver sebzésből ki kapott már nagy százalékos darabot?

[ Szerkesztve ]

(#15050) arnikusz válasza regener (#15049) üzenetére


arnikusz
veterán

Valamikor nyáron esett egy 10,5%-os nem maxos, illetve elvétve esik 10%-os kb. 4 db van és van amit venni lehetett anno 9%-os. Gyenge a dropráta, hétvégén Ghila zsákokat craftoltam ill. vadásztam, de a többin is elkeserítően alacsony 1,5-6%-osak estek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.