Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) TTomax


TTomax
nagyúr

Kíváncsiságból megnéztem,majdnem 11!perc mire a játékban vagyok desktopról...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7752) -=Jam=- válasza TTomax (#7751) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja, katasztrófa. Vicc, hogy ezt nem javítják egyből. Az meg egyenesen érthetetlen, hogy ezt így mégis, hogy a picsába nem vették észre, mielőtt kirakták az update-et? :F

(#7753) Anonymus23 válasza TTomax (#7751) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem tudom mi lehet ez, de tele van vele az Ubi fórum is.
Azt se gondolnám, hogy gép függő, mivel az enyémtől erősebb gépekkel is mérnek hasonló időt mint a tiéd.
Most pont reseteltem a gépet, és lemértem: 1:30-nál jelenik meg a Division logo, majd karaktert választva 3:15-től tudok kezdeni játszani.
Ez mondjuk előtte sokkal gyorsabb volt. :(

;) - The Power of the Light Side

(#7754) Kolbi_30 válasza TTomax (#7751) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Patch elott vagy fél perc alatt belépett most kell neki vagy 5 perc.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7755) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag

Vki hátha tud okosat mondani:r5 2600+16gb hyperx predator 3200mhz+gtx 1080ti+13gb virtuális memória mellet a frissités óta random napi 2x-3x kidob a játék,beszaggat,megáll,majd kidob,monitoroztam hőfokok rendben!A betöltést már nem is írom mennyi idő,a csoda utolsó frissités hozta eme gyönyört az életünkbe?Előtte semmi probléma nem volt,vsync bekapcsolva,75 fps limit belőve(75hz es a monitorom)

privátra illik válaszolni

(#7756) TommyS_27 válasza kigyi_23 (#7748) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nálad arról szólt a klán tagság, hogy benne vagy! Nem tettél hozzá semmit csak helyet foglaltál aktív játékosok elől!

Nem kell megsértődni hanem be kell látnod, hogy nincs szükséged a klánra( leírtad miért ) meg a klánnak sem rád! Semmi személyes ezek a tények!

Nézd már meg a PH játékoslistát és az ottani emberek életkorát! Mindenki dolgozik és vannak egyéb elfoglaltságaink is! Több gyerekes apák munka család mellett játszanak szóval ez az "Én dolgozok blablabla" nem kifogás!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7757) GAbre


GAbre
veterán

Gondoltam felnyomom a gearscore-ját a lullaby shotgunomnak.
De sajnos craftnál a másik shotgunt tudom átcraftolni lullaby-vá.
Vagy 250-es kell hozzá.
Nekem meg ugyebár 1es szintű :S
Sajnos szétszedni se lehet.
Így meg használhatatlan.Esetleg 5let? :)

Más:Valahol a bázison nincs olyan terem,ahol írja,hogy miből mennyit szedtem össze(echo,rádiók)?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7758) TommyS_27 válasza nyulnyulu (#7755) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nálam is ez van meg több nvidiás ismerősömnél is. Lagok kifagyások random... már mindent próbáltam. Valamikor tök jó órákig valamikor meg játszhatatlan. Állítólag dolgoznak az Nvidiával a dolgon! De eddig nem sok sikerrel...

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7759) nyulnyulu válasza TommyS_27 (#7758) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Köszönöm a választ,eddig minden frankó volt,most a leglehetetlenebb pillanatokban dob ki,már lassan nincs kedvem játszani igy!

privátra illik válaszolni

(#7760) -=Jam=- válasza GAbre (#7757) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Esc > Progression > DC Collectibles

(#7761) arnikusz válasza GAbre (#7757) üzenetére


arnikusz
veterán

Kellene egy Sweet dreams shoti ami DCD mission hardtól eshet, de valakinek esett a Bunker k7ldetésböl.
Lmg buildhez jó tigrisbukfencelsz és visszatölt ammot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7762) GAbre válasza arnikusz (#7761) üzenetére


GAbre
veterán

Az a baj,hogy nekem az a kérdésem,hogy mi a francot kezdjek vele,csak foglalja a helyet így? :S

Jam:
Köszi,de én a bázison kérdeztem.Mint anno az 1ben is ott volt.
De úgy látszik itt már nincs.

Avatar

(#7763) duvi válasza nyulnyulu (#7755) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha DX12-vel játszol, válts vissza DX11-re! Az utolsó patchig - nálam - tök jól futott DX12-vel, de patch óta 1-2 óra után beszaggat és kivág. Visszaraktam 11-re és megszűnt a szaggatás, kidobás (igaz jelentősen visszaesett az FPS: 100/110-->75/85 ).

(#7764) #75376384 válasza TommyS_27 (#7758) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nekem mostanság kezdte el zavaróan sokszor ezt a random fagyást (előtte csak akkor ha Discord ment háttérben), aztán belefutottam redditen ebbe:

[link]

Végigcsináltam. Plusz én minden patch után “kitakaritom” a játék dokumentumok könyvtárát. Ennek folyamata az első rész topikjaban le van írva. Majd ezután csinálok egy játékfájlok ellenőrzést uplayben.

A linkelt törlés/telepítés óta a random crash megszűnt és az fps drop is kevesebb. Bár azt bevallom, hogy amikor azt csinaltam, akkor utána a fentebb leírtak közül a törlés + ellenőrzés részeket se hagytam ki.

Hogy mi segített? Passz. Nem értek hozzá, de valami tuti, mert jobb lett az egész.

[ Szerkesztve ]

(#7765) TommyS_27 válasza #75376384 (#7764) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Köszi! Rápróbálok hátha! Rosszabb nem lesz az fix :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7766) nyulnyulu


nyulnyulu
senior tag

Ma én is megpróbálkozok valamivel!

privátra illik válaszolni

(#7767) anyam válasza kigyi_23 (#7748) üzenetére


anyam
csendes tag

Hello!!

Akkor csináljatok egy klánt a coop társaddal és le is van a gond. Mindenki boldog és elégedett.
Ti ketten szépen együtt fejlődtök a PHC klán pedig erősödik egy aktívabb játékos személyében.
Egyébként is miért ragaszkodtál a PHC klánhoz annyira?
Teljesen értelmetlen, hogy attól fogd a helyet aki esetleg a klán fejlődésében részt tudna venni, mert haza megy a suliból és játszik.
Tudod: 1 mindenkiért mindenki 1 -ért.

[ Szerkesztve ]

(#7768) arnikusz válasza anyam (#7767) üzenetére


arnikusz
veterán

Majd megoldják egymást közt, nem kell feleslegesen osztani az észt, meg generálni a feszkót, game and peace :K

Vzarmo elsőre beadta. A DZ pedig továbbra is jó cuccokat dobál.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7769) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Sziasztok!

Van XOne-on PH klán? 🙂

Loxone and Loxberry superuser

(#7770) Lefty válasza arnikusz (#7768) üzenetére


Lefty
addikt

Normalisnak mondhato CTAR tegnap nekem is esett dz-ben, vicces volt mert tele volt a batyu, epp kimentes volt es egy rouge csapat ledaralt minket. Semmi mas cuccom nem maradt meg csak a CTAR :)

Amugy ez miert annyira jo? Ertem en, hogy nagy az rpm, de ezzel a kis sebzessel nekem ketes erzeseim vannak, Vectorral is ez a bajom.

[ Szerkesztve ]

(#7771) GAbre válasza Lefty (#7770) üzenetére


GAbre
veterán

Az érzés miatt,hogy dologozol,mert 5 "másodpercenként" tárazhatsz :DDD :C
Tudod mikor 1 bombanővel vagy az ágyban... :DD

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7772) velizare válasza -=Jam=- (#7752) üzenetére


velizare
nagyúr

ez nekem hálózatos történetnek tűnik. vagy mindig letölt valamit az elején, vagy van néhány tcp timeout csatlakozásnál.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7773) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Második karaktert csinalom Tier 3 nál jarok,mókás score 500-as fegyverel csinálni a missiokat,dőlnek mint a kukorica ;] Olyan cheat on feeling :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7774) Nagus


Nagus
senior tag

Elértem a DZ level 35-öt, és jelenleg csak a tier 1 skill van kiosztva, mert nem értem. Fellelhető valahol valami maagyar leírás róla? Szintenként kiosztható minden skill? Én nem igazán szoktam "rossz" ügynök lenni így melyik skillek kellenének nekem?

(#7775) arnikusz válasza Nagus (#7774) üzenetére


arnikusz
veterán

Bemész a White house-ba fel a lépcsőn a Dark Zone Operatorhoz ott megnyitod és rámész a perkre és PC-n spacel unlockolod 35 szintig.

Baker csak legyen és kész csak LMG-t használok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7776) Nagus válasza arnikusz (#7775) üzenetére


Nagus
senior tag

Igen ezt tudom, de valamelyik szintnél 3 skill is van sőt level 50-nél 4. Akkor ezek szerint kiosztható mind? Már látom, nem... Tier 4-nél nem kimondottan értem a kettő választhatót... Az megvan, hogy a skillek egyik fele a renegátoknak jó a másik meg a pve játékosoknak...

[ Szerkesztve ]

(#7777) Lefty válasza GAbre (#7771) üzenetére


Lefty
addikt

Minden vilagos :)

(#7778) cikasz válasza Anonymus23 (#7753) üzenetére


cikasz
őstag

Nekem 1:17-nél kezd connecting és 2:43-nál van karatkerválasztó.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7779) Habugi válasza cikasz (#7778) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam is hasonló, olyan két-két és fél perc, az 5-10 az teljesen felfoghatatlan, megmagyarázhatatlan.

Mondanám h M.2 SSD-n van de tekintve h pontosan ugyan akkor nőtt meg ugrásszerűen amikor mindenki másnak így nincs jelentősége, márcsak azért sem mert a connecting rész is hosszabb lett, az pedig tuti nem kliens oldali.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#7780) xyvalaki válasza Habugi (#7779) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nem az ön gépében van a hiba. Mindenkinek be van lassúlva. PCI-e M.2 és a gép elől megyek nyugdíjba. :)

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7781) Madoc


Madoc
veterán

xbox one x-en játékindítástól karakterválasztóig 40mp, karakter választástól játékig 20mp.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7782) TTomax válasza Madoc (#7781) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert ott nincs EAC,azzal van a gond...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7783) H4rt1g4n válasza H4rt1g4n (#7724) üzenetére


H4rt1g4n
tag

Valakinek van biztos infója esetleg?

XONE gamertag: TheZolee88

(#7784) Kolbi_30 válasza Habugi (#7779) üzenetére


Kolbi_30
őstag

a Connecting hosszu.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7785) GAbre


GAbre
veterán

Néha úgy fel tudja b@szni,az ember agyát a bugok halmozódása.
Leadom a projektet megkapom a bountyt,jah mégse kaptam meg a bountyt.(felvettem videóra,ha valaki nem hinné el)
Megcsinálok egy elite csoportot(+2 elvileg),és marad 1es a control pont.
Közben megint bebugol a lőszer,és az ulti lőszerét megint nem tudom felvenni,csak ha minden lőszernél eljátszok 1 tárazást.

Jó,jöjjön a következő kontroll pont,megcsinálok 1 convoy-t,meg 1 gear stash-est egyszerre.
Erre 1 szintet emelkedik csak :) etc 1-2 apróbb dolog.
Division én azért szeretlek,mert a vérnyomásomat mindíg magasan tartod :)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7786) pilipi válasza GAbre (#7785) üzenetére


pilipi
aktív tag

Ja, hogy ténylegesen a Division 2 a nevet kapta ez a .....(* ...= öncenzúra)?
Én eddig azt hittem, hogy Division 2 pre-alpha (de legnagyobb jóindulattal valamilyen kezdetleges beta version 0,6)-nak hívják ezt a kezdetleges és romokban heverő, szutykot. :R

(#7787) arnikusz


arnikusz
veterán

LMG build 2 próba kisebb fegyversebzés, igen M249, hiányzik a 10 % armor damage, de csapatban PVE elmegy. Az orrszarvút direkt nem rakom be.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7788) Win-T


Win-T
senior tag

Van nekem egy még érintetlen kesztyűm (Murakami) rajta Precise (+15% headshot dmg) talenttel. Ezt a talentet én le szeretném cserélni egy másikon lévő talentre (Compensated).
De miért nem tudom? A videóban ami alapján próbálom összerakni a buildet ezt a talentet használja a srác tehát rá kéne menjen.
A fejem is belefájdul már komolyan ha megpróbálok kiigazodni ebben a teljesen logikátlan rekalibrálós rendszerben. :(

(#7789) velizare válasza TTomax (#7782) üzenetére


velizare
nagyúr

hjah, esélyes... remélem gyorsan javítják.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7790) -=Jam=- válasza Win-T (#7788) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mert az egyik common a másik active talent, de ezt a kis ikonjából is látod. Common helyére csak common, active helyére csak active talentet lehet átrakni. Murakami kesztyűn lehet mindkettő, úgyhogy kell lootolj egy olyat, amin megfelelő talent van, akkor át fogod tudni tenni.

(#7791) Win-T válasza -=Jam=- (#7790) üzenetére


Win-T
senior tag

Köszi... még egy fél év és lehet kitanulom itt, hogy mit miért meg hova.
Komolyan mondom a lottó ötösnek több esélyét látom, mint itt összerakni a geart, hogy minden klappoljon. :)

(#7792) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Mára kicsit szétesett a játék.
DZ-ben farmolunk, jönnek játékosok, lelőjük őket, errefel nem megy lefelé a számláló.
Kénytelenek voltunk manhuntig felmenni, hogy ki tudjunk jönni DZ-bőlk és ne szedjen szét a turret.

Utána meg ilyen tálentes fegyverek estek: :Y :C

A DZ landmark ahogy kiszedtük, azonnal újra is éledt, de így végre kiesett a (mindjárt kettő) első exo-m is, ami saját farmolásból van: :C

;) - The Power of the Light Side

(#7793) nak0n válasza Zolinho1026 (#7769) üzenetére


nak0n
aktív tag

Chaos hun néven van egy klán, többnyire PHs arcok lakják, rá tudsz keresni. Sajna kb egy hete nem tudok játszani, mert besz*rt a TV, de amint tudok, én is megyek vissza.

[ Szerkesztve ]

(#7794) soo277 válasza Anonymus23 (#7792) üzenetére


soo277
őstag

Nekünk kB 10x indult újra tegnap DZ lm
, csak ott kellett hagynunk, elfogott a lőszer heal stb... , de megérte😀😀😀

BT: wersoo#21211

(#7795) Hublot válasza Anonymus23 (#7792) üzenetére


Hublot
senior tag

"Kénytelenek voltunk manhuntig felmenni"
:DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7796) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nekem is lassú lett a betöltés egy ideje,nyomtam egy stoppert 4:53 lett uplay-től játék-ig :U :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7797) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7792) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Mi ez az öltöny? :DDD

(#7798) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#7797) üzenetére


Anonymus23
veterán

Érdemeim elismeréseként :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#7799) Anonymus23 válasza Hublot (#7795) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pont te tiltakoztál a legjobban ;]

;) - The Power of the Light Side

(#7800) Hublot válasza -=Jam=- (#7797) üzenetére


Hublot
senior tag

Jól mutat az Aboriginal karakterén.
Nefürgyé le! :DDD

(#7799) Anonymus23 TILTAKOZOM! :D

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.