Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Anonymus23 válasza ripla (#6949) üzenetére


Anonymus23
veterán

A lvl szint hogyan fog nőni?
Magasabb gear score cuccokat kell felvenni vagy tartani a tatyóban. A GS-hez mindenképpen rajtad kell, hogy legyen, így T1-től T4-ig nem érdemes túlontúl szettet építeni, hanem ha esik valami magasabb GS cucc, akkor fel kell venni, hogy mielőbb magasabb GS-ed legyen és tud Tiert-t lépni, úgyis a cél a T5-be való jutás mielőbb, mert ott lesz értelme már szettet építeni egyáltalán.

Illetve még egy kérdés, a talentekhez mi adja a pontokat?
A geareken lévő tualjdonságok adják a pontok összességét, ezeka tulajdonságok lehetnek a ruhán alapból, és olyanok is, amiket modokkal tudsz feltölteni. Ezekkel kell játszani, hogy egy adott tálenthez kijöjjön a kívánt érték.

+1: Van több mint 80 SHD pontom, de már mindenre el van költve, amire csak lehetett, ezekkel mit kezdjek? Mire lehet felhasználni? Van értelme tovább gyűjteni?
A skillek többi altípusát tudod kiváltani belőle, 5 SHD-ba kerül minden altípus.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6952) Bird válasza ripla (#6949) üzenetére


Bird
addikt

El kell érned a Tier 5 fokozatot az invaded missziók és az erődök teljesítésével (ez lesz a gs 500). Világfokozatonként feltétel a megadott gs pontszám megléte. Anélkül nem tudod az adott világfokozaton az erőd küldetéseket felvenni. Szóval farmolj és szedd össze a minimális pontszámot! :R Nem öt perc lesz elérni a tier 5 világot. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6953) -=Jam=- válasza ripla (#6949) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az szépen nőni fog magától. A nálad lévő (elég az inventoryban) cuccok alapján dobálja az egyre magasabb gear-eket. Milyen talent pontokra gondolsz? A spcializációs pontok, küldetésekből, bountykért, field ládáért jönnek ha erre gondolsz. Az SHD-kat a skillek többi módozatára tudod beváltani, feltételezem még csak egyet oldottál fel mindegyikből.

(#6954) alibiman


alibiman
aktív tag

Jó Reggelt!

Szóval a tegnapi CP dologra visszatérve... Azóta többször belefutottam alert 2 és 3-as szintbe. Az egésszel az a gondom, hogy ha jól emléxem, eleinte arról szólt az fáma, hogy a Div2ben már nem úgy lesz, hogy kitárazunk az ellenre, mire valami történik. Ehhez képest kb. ua. a helyzet. Miért nem lehet lehet azt játszani, hogy a piros az piros, 4-es szinten is, maximum tesznek rá páncélt, vagy csak lilák, vagy csak sárgák jönnek, ügyesebben mozognak, stb. Ez ócska, gagyi megoldás. Kicsit csalódott vagyok - az ígérethez képest. Azért nem nagyon, mert látok némi fejlődést, de szerintem több kéne, nagyon zavar ez a lőszerpazarlás.

(#6955) TommyS_27 válasza arnikusz (#6933) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Mivel több ember jelezte, hogy vannak olyan tagok akik nem tesznek hozzá semmit a klánhoz, (inaktivak napokig nem jelezték vissza a PH nicküket) és csak a helyet veszik el mástól. Ezért ezt a megoldást választottuk. Mindenkinek lehetősége van klánt csinálni, mégse csinált senki. :U

Azt meg engedd már meg légyszi, hogy kirakjam ide az ezzel kapcsolatos dolgokat ha már PH klán...

Amúgy meg Nem vagyok a Clan tagja Szóval kéretik a saját dolgával foglalkozni!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6956) arnikusz válasza TommyS_27 (#6955) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez rendben is lesz addig, míg nem kezdődik el majd a kitett tagok részéről a hözöngés, valamint csak a tett kijelentésedre szerettem volna felhívni a figyelmet a tisztánlátás végett.

Az megint más, hogy egy közösségbe/clanba belépő, ne csak élvezze az előnyöket, hanem tegyen is érte ez is megérhető hozzáállás.

Részemről ez a téma lezárt. :U

Saját dolog

Boys dont cry clanfönökét interjúolnám, ha erre jár, hogy nézzem már, hogy benne vagyok-é a clanban, mert valami nálam nem stimmt.

Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6957) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#6955) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem a ti esetetekben, ez a commendation lehet egy minimum irányelv és elvárás:

Year One Merit
Play 14 days per month, for 12 months.

;) - The Power of the Light Side

(#6958) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#6957) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nincs továbbra sem elvárás, de az ne foglaljon helyet aki 10 napja be se lépett... :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6959) Kiscsőke válasza TommyS_27 (#6958) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Szerintem ez a 2 kijelentés üti egymást: ha nincs elvárás akkor ne várd el hogy belépjen a játékba. Legyen egy minimális elvárás, és akkor lehet jogosan kipakolni a nem teljesítőket!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6960) Hublot válasza TommyS_27 (#6958) üzenetére


Hublot
senior tag

Tegnap gonoltam rád. 90%+ elit sebzéssel futottam a manhuntot. 🤣😂
Sírtunk a röhögéstől. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6961) #75376384 válasza Kiscsőke (#6959) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nem értem, miért kell ezt?
Van egy tök jó klán, ahol mindig lehet találni játékost akivel tud játszani az ember. Normális a társaság. Komolyan elvárások közé kell sorolni, hogy valaki indítsa már el ezt a szart, ha egyszer felvették?
Persze lehet itt kötekedni, kitekerni a “szabályokat” sajátos értelmezés alapján és ezen rugózni, mert mégis csak jól eső érzés az embernek, ha övé az utolsó szó, de értelme nincs. Ezzel csak azt éritek el, hogy adott ember kedvét elveszitek pl klán menedzseléstől és közben értelmetlen feszkót generáltok.
Azt pedig szerintem eldöntheti az alapító, külső beleszólás nélkül is, hogy mit miért csinál.

[ Szerkesztve ]

(#6962) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#6958) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem válaszd szét azt, hogy nincs ügyességi / PvP vs PvE / faji+nemi elvárás, de annyi, hogy játsszon és tegyen a klánért és gyűjtse az XP-t, az van, néhány apró szabállyal le van fedve az egész ilyen hőbörgés, és szerintem jogos is az elvárás azok részéről akik tevékenyen csinálják, azokkal szemben, akik csak beregisztrálták magukat és semmi más cél nem volt.

De ez csak az én véleményem, úgy, hogy a mi klánunkban még kemény zéró XP gyűlt össze :DDD

Nálunk azért jár kizárás, ha valaki nem röhög 10 percen belül egyszer sem. ;]
Vannak olyan röhögések, amikor kerget a mob bennünket adott esetben egy küldetés alatt, vagy lag miatt mindhármunk fekszünk 0,2 sec alatt :C

;) - The Power of the Light Side

(#6963) cikasz válasza Anonymus23 (#6944) üzenetére


cikasz
őstag

:K :B

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6964) cikasz válasza TTomax (#6893) üzenetére


cikasz
őstag

Gondolkodni kell? Francba.... :U Ami nem 1 klikk, fekete/fehér, vagy 1 hit az már túl van bonyolitva.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6965) kiserik


kiserik
senior tag

Szerintetek 2 active talenttel (1 defensive + 1 offensive) rendelkező chest létezik?

(#6966) arnikusz válasza #75376384 (#6961) üzenetére


arnikusz
veterán

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6967) fuvi válasza kiserik (#6965) üzenetére


fuvi
senior tag

(#6968) kiserik válasza fuvi (#6967) üzenetére


kiserik
senior tag

Köszi, köszi. Ezt nézegetem egy ideje, de pont ezt a fület nem néztem meg :DDD Azért egy Bloodsucker + Unstoppable Force nagyon imba lenne :))

(#6969) RazoR válasza #75376384 (#6961) üzenetére


RazoR
veterán

Túl nagy volt a békesség a topikban eddig... :U

(#6970) arnikusz válasza RazoR (#6969) üzenetére


arnikusz
veterán

És marad is a békesség. :K
Kultúráltan kitárgyaltuk és mintegy konfliktus megelőzésnek is tekinthető, nem kell belemagyarázni semmit.

Azt mondja meg inkább hol tart, hogy áll. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6971) GAbre


GAbre
veterán

A set bluepriintekhez,hogy essen component,milyen nehézségi szinten kéne játszani?
Eddig minden 4.-7 küldetésen ha adott 1-et,és csak 2 esett.

Avatar

(#6972) anyam válasza Bird (#6942) üzenetére


anyam
csendes tag

Hali!

Ha meg van mind és craftolni kell, sajnos újra le kell majd tolni az adott felszerelési tárgyhoz tartozó küldit Aztán vagy dobja vagy nem hard wired materialt!

Gear settek:

Tegnap hoztam össze egy orrszarvú+teknős combót. Jelenleg a szúnyog+elefánt párosításra hajtok :)
Lehet nincs értelme de tök jól néz ki, mikor a sok ikon világít egyszerre a kép közepén...faszán kitakar mindent :)

[ Szerkesztve ]

(#6973) arnikusz válasza GAbre (#6971) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha a Hard Wired szettre gondolsz akkor ahogy Bird linkelte ma fentebb story fokozaton letolod a küldit, hogy melyikek az pedig a projects lenyitva mutatja ennél a projectnél.

Egyedül a Hard Wire tech ami eshet bárhol az amiből 10 db kell.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6974) ripla válasza -=Jam=- (#6953) üzenetére


ripla
őstag

(#6951) Anonymus23
(#6952) Bird

Kösz.

Azokra a talent pontokra gondolok, amelyek a specializációkhoz kellenek.

Alapból van 3 pont mindegyikre, na de a többi honnan lesz meg? Mert pl. most megtanultam a +5% outgoing healinget, és mint látható, aktív a 2 altalentje, de azt mondod hogy "Az SHD-kat a skillek többi módozatára tudod beváltani", na de nem, mert akármelyikre megyek rá, 0 az elérhető pontok száma.

[ Szerkesztve ]

(#6975) John Marston válasza anyam (#6972) üzenetére


John Marston
kezdő

Te lódarázs, te hogy születtél? :DDD

(#6976) arnikusz válasza ripla (#6974) üzenetére


arnikusz
veterán

A Demolotionist, Survivalist, Sharpshooter speci pontok jönnek filed 415.000. XP utáni ládákból - 3db.
Az Invaded küldetések 5 db -ot adnak, de vannak Bountyk is, ha ráméssz mutatja, hogy ad-e.
Mindig az adott rajtad lévő specifikációnak megfelelő pontot kapod, tehát nem csereszabatos a másik két specializációval.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6977) anyam válasza arnikusz (#6973) üzenetére


anyam
csendes tag

Szia!

Nem pont erre gondoltam, hanem arra hogy, ha már meg vannak a Blue-Printek, ahhoz hogy le is tudj craftolni egy felszerelési tárgyat, újra kell gyűjteni a hozzá tartozó a komponenst.

(#6978) -=Jam=- válasza ripla (#6974) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor arra gondoltál, amire gondoltam, hogy gondolsz :DDD Ha bemész a quartermasterhez a fehér házban, akkor ott vannak a skillek meg a perkek. Na most te vagy az egyiket vagy a másikat nem nagyon váltogattad be, mert ezekhez kellenek az SHD pontok.

(#6979) ripla válasza arnikusz (#6976) üzenetére


ripla
őstag

Ez még nekem nem teljesen tiszta, na mindegy, elkezdek küldizni aztán akkor majd meglátom mi történik. :)

(#6978) -=Jam=-
A perkek mind megvannak, a skillek mondjuk nem, azok is kellenek hozzá? Basszus. :P

[ Szerkesztve ]

(#6980) Anonymus23 válasza ripla (#6979) üzenetére


Anonymus23
veterán

Próbáld értelmezni az összefoglalót, igaz ott is van már annyi infó majdnem, mint a játékban, és hát valljuk be, ehhez képest a Div1 szett-építés faék egyszerű volt, itt sokkal több a változó, és ha ehhez hozzáveszed, hogy mi az ami ki is esik, na onnantól kezdve durva az egész.

;) - The Power of the Light Side

(#6981) GAbre válasza arnikusz (#6973) üzenetére


GAbre
veterán

Ezzel csak az a baj,hogy az elsők 5 kb hiányzik,és a jefferson plazát min 3x végigpörgettem hardon vagy chalange-n.
És hiába pörgetem ki story módban nem dob semmi zöldet.

Avatar

(#6982) #75376384 válasza GAbre (#6981) üzenetére


#75376384
törölt tag

elvileg nincs nehézségtől függő drop rate, vagyis story módban végigtolva ugyanúgy adhat, mint challenge fokozaton. nyomj egy mm-t hard-ra. az gyorsan megy csapatban. sajnos benne van, hogy nem ad elsőre (hetedikre). addig kell nyomni, amíg nem dob. szerencsére csak egy darab kell mindenből.

(#6983) Nagus


Nagus
senior tag

Én ezt az inváziós eventet nem igazán értem. Tegnapig minden szintlépésnél kaptam egy kulcsot amiből tudtam ládát nyitni. Azóta viszont semmi...
Bezúztam a Chatteromat az up tokenért viszont azóta a hyena kis ládákat amikor kinyitom üresek és a kulcsot meg levonja. Mi a tököm ez? A többi frakció kis ládácskáival meg még nem is találkoztam csak gyűlik a kulcs. Van valami térkép a frakció ládácskák helyeiről?

[ Szerkesztve ]

(#6984) velizare válasza GAbre (#6981) üzenetére


velizare
nagyúr

azt érdemes még tudni, hogy egy küldi egyfélét tud dobni. az említett jefferson plaza (ami nem a jefferson trade center) a c-komponenst dobhatja. gondolom ez az, ami megvan.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6985) ripla válasza Anonymus23 (#6980) üzenetére


ripla
őstag

Ne is mondd. :D

(#6986) GAbre válasza velizare (#6984) üzenetére


GAbre
veterán

Ezt benéztem :D
Köszi.
Így állok:

Avatar

(#6987) fuvi válasza #75376384 (#6982) üzenetére


fuvi
senior tag

aztán ha le akarod kraftolni kell még 1 :D
meg 10 az általánosból, ami meg 30on cappel
gyártsa le akinek két.....

(#6988) ripla


ripla
őstag

Amúgy van értelme a Control Pointokat újra visszafoglalni? Tegnap elfoglaltam egyet, mára megint vörös lett. Ez lenne az endgame, hogy egymásnak passzolgatjuk a CP-ket? Ami volt, jó volt, de ha ennyi a vége, akkor szerintem hagyom inkább, 10 évnyi wowozás egy életre kiölte belőlem a farmolási vágyat. Biztos hogy nem fogok még egyszer végigmenni egész Washingtonon, tulajdonképpen tök feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#6989) Bird válasza ripla (#6988) üzenetére


Bird
addikt

Igen a cépék ilyenek, megszoksz vagy megszöksz. ;) A blueprintek miatt viszont mindenképp farmolni kell lvl3on azokat...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6990) Anonymus23 válasza Bird (#6989) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nem bugolt volna be és lenne olyan kedves és dobna több BP-t, mert nekem már napok óta nulla BP esik.

;) - The Power of the Light Side

(#6991) ripla válasza Bird (#6989) üzenetére


ripla
őstag

Akkor szerintem én itt elengedem. Beleraktam 72 órát, játszottam vele bő 3 hétig, tök jó sztorija volt, de az hogy megint elkezdjek farmolni, ahhoz semmi kedvem, 10 évnyi wowozás után ilyenben még egyszer nem akarok részt venni. :)
Az mondjuk tök jó lenne, ha megint vissza kellene foglalni egész Washingtont, és az a miénk is maradna, mert ha vannak új küldetések, akkor az úgy le tudna kötni, de csak azért hogy ide-oda passzolgassuk a területet egymás között, ez már nem tud érdekelni.

[ Szerkesztve ]

(#6992) Hunner válasza ripla (#6991) üzenetére


Hunner
senior tag

Ne haragudj, de mit vártál egy looter-shootertől? Az egész lényege a farmolás a buildek és a godrollok. Nem is kell feltétlen lövöldét alapul venni, ha volt WoW biztos volt Diablo is. Ott is azt mondod hogy nem megyek el a 5423. greater riftemre mert minek? Persze, hogy azt, ha nem szereted ezt a játékstílust. Egyébként ajánlom a Darkzone-t amit nagy valószínűséggel kihagytál, teljesen más feeling, sokkal pörgősebb, hamarabb hal benn minden mob és ugyanúgy dől a gear. Ha meg épp tisztán pvp-zni van kedved, mehet a Conflict a maga egyedi pályáin (a pvp állapotáról nem tudok nyilatkozni, ez lehet most nagyon rák...)

a Div2 tulajdonképpen 3 féle játék egyben. De mindenhol repetitív, ellenben nagyon jól csinálja, hogy ez ne legyen fájdalmas.

Ha nem tetszik a genre, akkor várunk vissza a kövi nagyobb kontent patch-nél, belerakod a magad kis 5-10 óráját, és lerakod újra.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#6993) vvega30 válasza #75376384 (#6982) üzenetére


vvega30
senior tag

Nos bekaphatják a droprétjüket....
Mentem 6 kör hotelt 1 story 3 normal 2 hard és egy biz-basz se esett...
Elmehetnek a ...

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#6994) Anonymus23 válasza velizare (#6984) üzenetére


Anonymus23
veterán

A komponensek felsorlása egyezik a Küldetések felsorolásával?
Csak pl, hogy ha nekem az M kell, akkor A Grand Washingtont toljam míg be nem adja?

;) - The Power of the Light Side

(#6995) velizare válasza Anonymus23 (#6994) üzenetére


velizare
nagyúr

igen. én tegnap értem a végére, a legtöbbször asszem a bunkerben voltam ~4x, amire meglett. kb. három esetben meglett elsőre.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6996) Anonymus23 válasza velizare (#6995) üzenetére


Anonymus23
veterán

OK, köszi, úgyis kell még a service merithez pár küldetés címenként, szóval belefér.
:R

;) - The Power of the Light Side

(#6997) ripla válasza Hunner (#6992) üzenetére


ripla
őstag

Igazából amikor bejött a WoW, akkor még tetszett ez a rendszer, mert előtte még sosem játszottam ilyet, mára viszont nekem ez is unalmassá vált. De mondom, a sztori része tetszett, amíg volt miért és volt értelme játszanom vele, addig nem volt vele problémám, de farmolni már nincs lelkierőm.
Mindegy, az árát megérte.

(#6998) TTomax válasza cikasz (#6964) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mit kell azon gondolkodni hogy valami van?Miért írsz hülyeséget?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6999) Anonymus23 válasza velizare (#6995) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ilyen ez a random loot, elsőre beadta...

;) - The Power of the Light Side

(#7000) arnikusz válasza Anonymus23 (#6999) üzenetére


arnikusz
veterán

Grat, mázlista. :C
Story modban adta.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.