Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) velizare válasza arnikusz (#6842) üzenetére


velizare
nagyúr

kerámia, esik cucc szétkapásból is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6852) Dani79 válasza malacka87 (#6843) üzenetére


Dani79
tag

Tegnap mentem soloba és sima ügy volt egyszer sem feküdtem tálent/fegyó és ezek összhangja a lényeg

[ Szerkesztve ]

(#6853) Anonymus23


Anonymus23
veterán

A gearmodoknál tényleg nem lehet csillagozni (ami régen a lakat volt)?

;) - The Power of the Light Side

(#6854) arnikusz válasza malacka87 (#6850) üzenetére


arnikusz
veterán

Mivel Sharpshoterem nincs Macro és barátai által mutatottat írom neked:

1. Airaldi Holdings 3db- Providence Defense 3db.
2. Airaldi Holdings 3db- Murakami 2db- Overloard 1 db.
És a mindegyik szettelemen legyen talent ami él is.

A mostani szettedben pedig nincs mindegyik szettben mód az is kell ahogy írtuk, mert ad plussz páncélt, healt, fegyversebzést, chc-t stb.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6855) GAbre válasza Anonymus23 (#6849) üzenetére


GAbre
veterán

Pc-n nehézségállítás-ban válik szintén g-vel elérhető a váltás:
Beállítható küldetések:
Jefferson plaza
Air & space múzeum
Capitol building
Space ad. Hq

Csakis ez a 4,ahogy végignéztem főküldetéseket.

Avatar

(#6856) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#6844) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem 14/19-en áll, de biztos, hogy minden brand volt már rajtam, de valamikor majd rápróbálok azért. Kaptam dance emote-ot, úgyhogy majd erre is rápróbálhatunk :D Az a lifesaving meg egy faszság, napok óta próbálom én is megcsinálni, de eleve nem sikerül valakihez úgy bekapcsolódnom, hogy éppen feküdjön és fel tudjam szedni. Meg az se egyértelmű, hogy solo játékosra is elég csatlakozni vagy 3 ember kell... Este kipróbálhatnánk 2-en.

(#6857) GAbre válasza GAbre (#6855) üzenetére


GAbre
veterán

Kis update.
Mission rewardba már nincs set cucc.
És első próbára nem is esett :(

Avatar

(#6858) arnikusz válasza GAbre (#6857) üzenetére


arnikusz
veterán

Akkor marad a következő Invaded hullám a biztos esésre. Este megyek alapanyagot gyűjteni, a csatornákban West Potomac a kulcsok mellett adja szépen a materialt is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6859) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#6856) üzenetére


Anonymus23
veterán

OK, éppen írtam PM-et.

Az Ubi fórumban minden bugra írtam threadet vagy beírtam a tapasztalatokat a már létező bugriportokra.

Equipement Adaptability Merit
Ez érdekes lesz, mivel nem találtam róla postot, de szerintem ez általános bug

Peacock Award
Ezt mások sem tudják megcsinálni, volt róla poszt, de nincs megoldás róla fenn a neten.

Lifesaving Distinction
Erről is volt poszt, szerintem az kell, hogy ne egyedül legyen valaki a csoportban akik segítséget hívnak. A gond az, hogy amikor becsatlakozok, akkor vagy a küldetést, vagy a checkpointot indítja újra és aki feküdt és a segítséget kért az már életben van. Max akkor közben még 1x meg kell feküdni (teljesen), esetleg azt kell csinálni, hogy STORY módban indítani a küldetést.
Azt már beállítottuk, hogy csak CLAN/FRIEND-től kapjunk, mert sokan csak a commendationért csinálják a hívást jelenleg, az elején még volt sok hívás, gyakorlatilag 5 másodpercenként jöttek, mert hullottak a játékosok mint a legyek.
Mindegy kipróbáljuk, aztán meglátjuk. Ez a no helaing skill is érdekes, mert ki tudja mit tekint a játék healing skillnek....

Space Administration HQ bug
Ezt meg lejelentettem, erre mondjuk csak figyelni kell, hogy ne fejezzük be hamarabb a küldetést, mielőtt véget érne :DDD ;]

;) - The Power of the Light Side

(#6860) #75376384 válasza arnikusz (#6858) üzenetére


#75376384
törölt tag

minden, ami nevesitett black tusk adhat set itemet, tegnap nekem bounty is dobott párat.

bár személy szerint nem értem miért kergetitek ennyire őket, az összes egy kalap szar. :D

[ Szerkesztve ]

(#6861) arnikusz válasza #75376384 (#6860) üzenetére


arnikusz
veterán

Na akkor téged szerencséltet. :P
Meg egyébként is olyan szép Smaragdzüld tetszik é az Agentemnek.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6862) Dani79 válasza #75376384 (#6860) üzenetére


Dani79
tag

Amúgy ha nincs is tálent rajta ha több lenne a stat rajta (mármint nem értékre hanem mennyiségre) pl 6 db akkor igencsak jók lennének mert ugye tálentek ekkor elvesznek így azok követelményei már nem érnek semmit szinte

[ Szerkesztve ]

(#6863) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

PH-s klánból szoktatok valami VoIP-ot használni?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6864) fuvi


fuvi
senior tag

healer build (redditről)

- Survivalist
- fegyvernek a suppression miatt LMG, de igazából mind1, equipped talent legyen ezek közül vmelyik: Protected Deploy, In Rhythm, Rooted, Recharged
- 2 db Alps, 2 db Providence, 1 Gila, 1 Airaldi
- Gear talentek: 4 Capacitive, 2 Surge, Efficient legyen a backpack-en.
- 200k armor, 50k hp, 2k skillpower és jó vagy.
- Chem Launcher +Ammo és + Healing modokkal
- Mender Mine +Healing és +CDR modokkal

[ Szerkesztve ]

(#6865) Hunner válasza Ra's al Ghul (#6863) üzenetére


Hunner
senior tag

PH-s klán: Boys Dont Cry? PH-s másik klán (nem tudom mi a neve)?

A BDC elvileg a Playground discord szerveren található meg, a többieket nem tudom.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#6866) Anonymus23 válasza Hunner (#6865) üzenetére


Anonymus23
veterán

PHC a másik klán neve, de tudtommal az is tele van.

De lehet indítani másik PH-s klánt, pl PH2 néven, vagy bármi, ha valaki kéztetést érez felőle.

;) - The Power of the Light Side

(#6867) johndoo1000


johndoo1000
tag

Hali,

Heroic fokozaton ha elesik mindenki, akkor az egész az elejétől kezdődik, bárhol jártok ?

(#6868) .OM. válasza johndoo1000 (#6867) üzenetére


.OM.
aktív tag

elejéről, vagy a boss fight elejéről, ha ott tartottatok

ex .Oldman.

(#6869) alibiman


alibiman
aktív tag

Toxic Alley, CP. Megvadultak a mobok, meg a játék is. Eddig úgy volt, hogy odamentem, kb. 5 perc alatt szinte sérülés nélkül bevettem. Most a pirosakba kitáraztam az AR-t, vagy 8 elit volt, + a két boss. Volt olyan, hogy egy piros egy ütéssel földre vitt. 4x haltam meg. Elfogyott az LMG lőszerem!!! Normálisan, ha 20% elmegy, sok. Legalább 15 percet szarakodtam ezzel a rutin melóval.

(#6870) Anonymus23 válasza alibiman (#6869) üzenetére


Anonymus23
veterán

Lagol, nincs hitreg, csak azt hiszed, hogy beleengedsz egy egész tárat, közben meg szerver oldalon meg se karcoltad.

Egyébként hanyas szintű volt a CP? Ha négyes, akkor nem csoda ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6871) Kiscsőke válasza alibiman (#6869) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Valószínű nem 1-es szintű volt a CP mert alapból csak 1 Elit van, CP2-n a nagy többség veterán, CP3-nál van kb 8 Elit, az szólóban nem full Gear-en elég húzós, CP-4 szerintem egyedül nem is nagyon lőhető mivel azonnal bekerítenek.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6872) Lefty válasza johndoo1000 (#6867) üzenetére


Lefty
addikt

Gyotrelem, foleg randomokkal, egyszeruen nem eri meg azt a rengeteg idot. Konkretan DZ-ben tegnap fel ora alatt jobb cuccokat szedtem ossze, mint a heti osszes invasion alatt challenging fokozaton.

(#6873) fuvi


fuvi
senior tag

redditen felvetődött egy probléma, amire válaszolt egy fejlesztő!

A probléma lényege hogy hard fokozatig, ha rád fut egy enemy (kb csak a rusherek futnak rád) és beleeresztesz egy tárat, akkor visszafordul és fedezékbe húzódik. WT5 Challenge fokozaton (és Heroicon) viszont nem fordul vissza hanem jól agyonb@sz. Illetve minden mob rádfut, nemcsak a rusherek. semmit sem tehetsz hogy visszaforítsd őket.

Massive válasza:
• Igazából akkor futnak rád a mobok amikor alacsony életen vagy, és ez nem jól skálázódik most (ezt a skálázást nem értem, a challenge fokozatra gondol-e, vagy hogy hány fős csapatban vagy-e), ezt mindenképpen javítni fogják. a lényeg h kevesebb mob fog rádrohanni
• A túlélésünk most nem érződik megfelelőnek, ezen is változtatnak.
• Fedezékből fedezékbe rohanásnál kevesebbszer fognak eltalálni amobok, most elég rizikós ez.
Nem akarnak agyon nerfelni mindent, a Challenge és a Heroic fokozatok nehezek lesznek/maradnak, ha az lesz a visszajelzés hogy könnyű lett, akkor visszatolják

forrás: Reddit

[ Szerkesztve ]

(#6874) Anonymus23 válasza fuvi (#6873) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez érdekes egyébként, én azt vettem észre, hogy ha elég sebzést viszel be, akkor visszafordul még heroicon is.
Akkor futnak rád, ha kevés a sebzésed ÉS az életed is.
Most hogy gearelődni kellene 500-ra fel, mivel nem nagyon adott hasonló cuccokat, így kénytelen voltam itt-ott levenni olyan cuccot is, aminek pedig a tálentje feltétlenül kellett, és azok a mobok, akik eddig futottak előlem amikor még csak 455-os GS-ben voltam, azok most simán rámfordulnak, és jönnek, mert hiába magasabb a GS-em, és erősebb a fegyver maga, de az elvesztett tálentek miatt kevesebb sebzést viszek be.
Szóval, míg ki nem farmoljuk mi is a "fullos" geart, addig a heroic is felejtős, mert ott tényleg durvák a mobok, a végéig eljutottunk wipe nélkül, de a fináléban kb 3-4x wipeoltunk mire meglett a helyes taktika és meglett a Tidal.
Challenge az nem gond továbbra sem, szerintem az még mindig nem nehéz, csak odafigyelős, ha valaki hősködik, akkor azt megbüntetik a mobok, de nem mondanám igazán nehéznek.
Annak idején az Orosz konzulátus shotis rohamja volt a nehéz, amikor még csak ugattuk a gear összerakást, ehhez képest nem tűnik nehéznek az itteni challenge, bár lehet csak a tapasztalat miatt másabb a helyzet.

Viszont amikor lag van, akkor van igazi szivatópálya, az sokkal nagyobb nehezítés, semmint amit a játékba próbáltak szintezni.

;) - The Power of the Light Side

(#6875) warcat válasza Anonymus23 (#6874) üzenetére


warcat
veterán

De nem kell levenni semmit...elég ha ott van a táskában..a biztonság kedvéért én magamra is vettem egy pillanatra a nagyobb gearscore cuccot, illetve most egy favourite csillaggal kijelölve tartok minden slotra egy 500-ast a táskában, de ugyanúgy hordom a 450en összerakott szetet.

EA: It's in the crate!

(#6876) alibiman válasza Anonymus23 (#6870) üzenetére


alibiman
aktív tag

Na a szintet nem néztem. De valszeg ez lehetett a gond, mert odafelé futva elég volt ránézni a mobokra. Meg volt bőven loot is. Bár mind ment a kukába. Nagyon szarokat dobál. :(

(#6877) Jimbo75


Jimbo75
tag

Ha kifulloztam a Sharpshooter specet és átmegyek Survira és kiszedem az AR+15-t, akkor az élni fog akkor is, ha visszamegyek Sharpshooterre vagy csak akkor ha Survin vagyok? Gondolom az utóbbi, de azért megkérdezem, hátha :DD

(#6878) #75376384 válasza fuvi (#6873) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem az agresszivitás mértékére gondolt. Most a legutolsó sniper is képes oda rohanni, hogy pofán verjen melee-ben, hisz megteheti, mert így érzékeli.
Én személy szerint az accuracy mértékén változtatnék (hyena shotis, assault és pajzsos, gránátosok annyira, hogy ne tudjon minden szögből fedezek mögé lőni) plusz tényleg ne akarjon már minden mob lefacetankelni (szép magyar szó :D). Illetve a státusz effektek is hatástalanok, ahogy demo gránátja is.
És egy utolsó, ez lehet csak az én fejemben létezik, de úgy tűnik sokkal erősebb lett a tűz. Néha simán meghalok mire a hive elkezd működni. Aztán persze emiatt(?) az is bebugol és jöhet a respawn.

(#6879) fuvi válasza Anonymus23 (#6874) üzenetére


fuvi
senior tag

eredetileg aszem szólóról volt szó, és ott nem tudta egymaga telepumpálni ólommal, hogy visszaforduljon, több főnél ha többen ráfordulnak meg is pusztul ált.

(#6880) Hunner válasza #75376384 (#6878) üzenetére


Hunner
senior tag

Én is ezt tapasztaltam. A tűz simán odaéget, és simán lassu revive-os halottra rak se perc alatt, ha abban kerested épp az aprót. Viszont érdekes, hogy nem mindenhol jön ez elő. Szerintem bug :C

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#6881) Bird válasza Anonymus23 (#6849) üzenetére


Bird
addikt

Nalam boxon is mukodik. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6882) vvega30 válasza warcat (#6875) üzenetére


vvega30
senior tag

szóval elég ha a táskában van a GS? mert ha leveszem akkor csökken a kiírt GS is, ergo alacsonyabb GS-t dob nem?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#6883) kiserik válasza vvega30 (#6882) üzenetére


kiserik
senior tag

Elég, ha csak a tatyóban van. Én is visszavettem a régi cuccaimat, de ugyan úgy nagyobb GS-ű holmik esnek.

(#6884) Rayner


Rayner
őstag

setet dobnak a magányos tankok is :D

(#6885) Anonymus23 válasza warcat (#6875) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez mondjuk minimum érdekes, de akkor elég ha becsatlakozok valkaihez aki már 500-as, odadob nekem 6 500-as cuccost + pár fegyvert és akkor nagy GS-t fog dobálni???
Nem tudom, de akkor ki fogom próbálni, mert így esélyetelen normálist geart összerakni egyelőre.

;) - The Power of the Light Side

(#6886) arnikusz válasza Anonymus23 (#6885) üzenetére


arnikusz
veterán

Az igaz hogy nagyobb GS-hez nagyobb GS-ü cuccot dobál, még egy megoldás felcraftolod 500-ra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6887) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#6885) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Igy geareltem fel Szatyort is meg Danit is. Utána már ők is magas GS cuccokat kaptak.

Elég ha a táskádban vannak magas gs itemek utána ahhoz mérten kapod a lootot is.

Pro tipp: Ha kapsz egy 500-hoz közeli itemet akkor kalibrálj rá valami nagyobb értéket igy megnöveli a GS-ét a cuccnak. pl 492-ből lett 513-as

Ja meg a klán és a secret vendornál érdemes szétnézni mert ott vannak 490+-os itemek is.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6888) TTomax


TTomax
nagyúr

Nem értem ezt a rekalibrálást,egyszerűen nem dobja fel azt az páncélt amin olyan talent van amire kalibrálni akarok,ez bug?Több darab is van nálam,de nem...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6889) TommyS_27 válasza TTomax (#6888) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Aktiv talentre aktivot passzivra meg passzivot lehet pörgetni. nem lehet hogy az a baj?

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6890) TTomax válasza TommyS_27 (#6889) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem hinném ha ugyanolyan gear volt eddig rajtam csak alacsonyabb gsel,még a neve is ugyanaz...

Erre akarok egy berserket rakni.

Hogy olyan legyen mint az t4es gearem...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6891) TTomax válasza TTomax (#6890) üzenetére


TTomax
nagyúr

Van náam egy rakat armor,simán csak berserkel,duplán,de akár a 450est is betörném,de nem tudom mert be se adja őket...Mondanom se kell a berserk mennyivel jobb mint a +15% elit sebzés....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6892) #75376384 válasza TTomax (#6890) üzenetére


#75376384
törölt tag

erre nem tudsz. a talent alatti kis kör mutatja, hogy milyen hasonlóra cserélhető. a berserk alatti kis körben van két plusz vonal. mig amire akarod rakni azon két üres körös talent van. igy ezek ütik egymást.

ez most elég fapados válasz volt, de a lényeget szerintem érted.

(#6893) TTomax válasza #75376384 (#6892) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem,sajnos nem értem meg azt sem hogy miért kellett ezt ennyire túlbonyolítani... :(((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6894) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#6887) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm, akkor így járok el, rakom is vissza a jó cuccokat, és marad a magas GS a táskában.
:R

;) - The Power of the Light Side

(#6895) Habugi válasza TTomax (#6893) üzenetére


Habugi
addikt

Három "fajta" talent van/lehet gear itemeket, a három "kategóriának" saját lelölése van, a Berserké ez:

Kizárólag olyan chestre tudod rápörgetni amin ebbe a kategóriába tartozó de más talent van, pl Unstoppapable.

Amivel próbálkozol arra sosem fogsz tudni Berserket rakni, mert két db, a Berserkétől eltérő "kategóriás" talent van rajta:

A kört figyeld mindig és ha van benne jelölés akkor milyen.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6896) #75376384 válasza TTomax (#6893) üzenetére


#75376384
törölt tag

ha megnézed az általad belinkelt képen a két páncelt akkor látod, hogy a berserker talent rajza (az a két fejsze) alatt van egy kör. abban van két vonal. arra gondoltam.
mig a hard hitting talent alatti körben nincs semmi. lényegében igy tették különböző kategóriákba a talenteket. csak azonos kategóriák között lehet cserélni.

ennek az oka egyszerű. nekik könnyebb különféle talenteket kitalálni, mert nem kell figyelni, hogy minden másik talenttel megfelelően működik e. játékos oldalról pedig nem lehet összerakni akármilyen broken buildet

szerk. megelőztek. és az övében még képek is vannak. lehet úgy érthetőbb. :D

[ Szerkesztve ]

(#6897) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Holnap jön egy best PvE build videó ;)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6898) TTomax


TTomax
nagyúr

Aha,tehát annak az esélye hogy olyan páncél esik amin jó is a stat,meg az is ami kell,meg az aktív/passzív talent slot is stimmel rajta alulról konvergál a nullához.Awesome,great job,nem is tudok rá mást mondani,ez itt nem karakter build ebben a játékban mert olyan nincs,esik valami oszt' majd kreálsz belőle amit tudsz,azok után hogy a craft is kuka nem meglepő hogy se lett végiggondolva,ahogy a zöld set itemek se.Van mit javítani az biztos,persze lehet más szemszögből is nézni,de én nem akarom.

Amúgy jut eszembe a berserk mint olyan is bugos,néha fogja magát és kiszürkül,pedig az első slotban egy ACR-E ami bizony assault rifle,ha átváltok egy másik fegyverre és vissza akkor él ismét,a damageon is látszik rendesen,kicsit se gáz amikor fight közben éppen a inventoryban bóklászok... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6899) TTomax válasza TommyS_27 (#6897) üzenetére


TTomax
nagyúr

Már jó pár build videot megnéztem,csak az a gond velük hogy nálam még csak nyomokban sem volt olyan gear ami a videokban szerepelt.... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6900) norti válasza TTomax (#6898) üzenetére


norti
addikt

Sosem éreztem ekkora kényszert egy játékban, mint amin te most keresztül mész, lehet nem ilyen komolyan kéne felfognod az egészet ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.