Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) norti válasza Nagus (#6399) üzenetére


norti
addikt

A Spectert az ablakos helyszínen csináltad? Mert annál csak ott dobja a kulcsot.

(#6402) arnikusz válasza norti (#6401) üzenetére


arnikusz
veterán

Melyik ablakos mert 2 vala?
Gondolom az első.
Köszönöm.

[link]

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6403) RazoR válasza arnikusz (#6402) üzenetére


RazoR
veterán

A Contaminated épületnél ami az utolsó a leírásban.

(#6404) Hublot


Hublot
senior tag

Tegnap este kiesett a PVE gyilkos maszk. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6405) Kiscsőke válasza Hublot (#6404) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

A health on kill-t húzod rajta egy kicsit és már verhetetlen is + a GS is felmegy 465-re(azért jó mert akkor majd elkezdenek jönni 451-456 közötti cuccok?

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6406) Anonymus23 válasza Kiscsőke (#6405) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mint ha számítana a GS, mikor 2 nap múlva szinte kuka mind, jön a T5 ;]

;) - The Power of the Light Side

(#6407) #75376384 válasza Kiscsőke (#6405) üzenetére


#75376384
törölt tag

mármint cserélje bármi másra. a hok talán a legfeleslegesebb attri az egész játékban. bár, ha tippelnem kéne tudja ő, hogy mit akar csinálni azzal a maszkkal.
nekem szinte ugyanilyen van, annyi különbséggel, hogy két "piros" van rajta és az D&H. azért jó látni más brand-nél eshet alapból ekkora DTE.

kékek közül szerintem a lesajnált exo sebzés resist (pontos nevét nem tudom) meglepően jó tud lenni. illetve az armor on kill. bár arra ott a külön brand. a plusz élet kuka, armor se rossz, de pillanatok alatt lelövik.

(#6408) DrJaka válasza Anonymus23 (#6406) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Ezt frissítést akkor is kapom ha standard játékom van, vagy kell hozzá season pass?

Huawei Mate 20 prO

(#6409) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#6406) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Ez így van, viszont minél nagyobb GS-sel vág bele valaki a T5-be annál nagyobb cuccok jönnek, nem egyből az 500-ast fogja dobni szerintem. Nekem is van most 465-468-GS-es cuccom de nem ezt használom, majd csak T5-ben veszem fel, arra a pár órára amíg nem esik jobb.

(#6407) vzarmo

Így igaz, nem sokat ér, én Armor/kill-re vagy +Armor-ra cserélném, más nincs a kékben amit érdemes rárakni

(#6408) DrJaka

Mindenki megkapja a frissítést.

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#6410) Dani79


Dani79
tag

lehet volt már, kitakarítottam egy körzet összes bountyt és kaptam 3 spec pontot

(#6411) Bird válasza Dani79 (#6410) üzenetére


Bird
addikt

Köszi az infót! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6412) arnikusz


arnikusz
veterán

Tegnap gondolkodtam a spec pontok "átmentésén".

Ha kimaxoltad azt amivel játszol, de nem akarsz főfoglakozásszerűen a másik kettővel játszani, akkor ha látod, hogy közelít a fied láda számláló a 415000-hez akkor mielőtt elérné váltás a másik altra a White Houseban.

Ez természetesen küldetés közben nem kezelhető, de Bounty, CP és szabad kóborlás tússzabadítás, Propaganda tower, Elite Patrol, Csatornák farmolása járható út.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6413) #75376384 válasza Kiscsőke (#6409) üzenetére


#75376384
törölt tag

az armor on kill-en sokat gondolkodtam, hogy attri-ként kellhet e. alapjáraton pve-re nem sok brand jó, így kettő darab Badger Tuff, ami 7% DTE és 15% AOK ad szerintem simán mehet a karakterre.
az attri-s AOK elenyésző értékben tölt vissza pajzsot. ha azt nézzük, mindössze 1-2 ezer és közben 170-200k értékekkel rohangál az ember. míg az előbb említett brand százalék alapú, így jobb is.
a health értelmetlen és 7-8k plusz alatt szerintem az armor bónusz is. így nem marad más, mint a hazard protection, ami a sok tüzet és sokkoló szarságot nézve, annyira nem is rossz.
ez persze nem azt jelenti, hogy arra kell gyúrni, hanem amikor éppen nem esik jobb attri-s cucc és van rajta "kék" is, akkor szerintem érdemesebb inkább arra pörgetni.

(#6412) arnikusz: szerintem megéri mindegyik kaszttal játszani. nekem a survivalist a kedvencem, de elkezdtem húzni a mesterlövészt is. így legalább változatos lesz a játék és az ember megtanulja mindegyik spec-t kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#6414) Anonymus23 válasza arnikusz (#6412) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hidd el megéri kimaxolni, és csak pár óra plusz a többi spec is.
Ha a napi küldetéseket megcsinálod, neked van VIP is, akkor az magában 7 pont, plusz még mellette a field cache, naponta simán össze lehet hozni 30 pontot, de inkább többet 1-2 óra játékkal is. Ha meg rámész azokra amik a pontot adják, akkor főleg.

;) - The Power of the Light Side

(#6415) Dani79 válasza Bird (#6411) üzenetére


Dani79
tag

Egyébként szerintem gear credit material szempontból bountyzni a legjobb

(#6416) arnikusz válasza Anonymus23 (#6414) üzenetére


arnikusz
veterán

Ki akarom őket maxolni, tekintve, hogy csak 1 altot tervezek használni 3 loadouttal, de nem sietek sehová, így munkanapokon már estére fáradt vagyok és max. 1 órácskát engedélyezek, de így is mire felcihelődök lesz belőle 90 perc. :)
Tier 5-el akkor újragyűjtés és SMG build az első célkitűzés.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6417) Nagus


Nagus
senior tag

Nekem a Specter és a Ghost maszkot a DC Monumentnél adta be. A Contaminated karanténos ház hiányzott csak kellett egy SIG az ablakokhoz, mert pisztollyal nem adta be.
Azok a videók ahol megvan mind a 8 kulcs és nyitnak akkor mind kamú? :D

(#6418) bizoonik válasza #75376384 (#6400) üzenetére


bizoonik
tag

Ú ez mi meló lehet :D

(#6419) micafighter válasza AtHoS (#6397) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nyugodtan nyithatod. Apparel cache az kozmetikai cucc, nincs szinthez kötve.

(#6420) John Marston válasza #75376384 (#6407) üzenetére


John Marston
kezdő

Nem rossz bizony.
Meg nem rossz ha van Overcooked talent, felszívja az ellen gránátját, a'la Végső megoldás az 1-ben. :)

[ Szerkesztve ]

(#6421) -=Jam=- válasza arnikusz (#6412) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Meg fogsz lepődni, de ha egy mission-ből elteleportálsz, csinálgatsz mást, és visszateleportálsz, onnan folytatja, ahol abbahagytad :Y Én is csak lestem, 2 küldetésem is aktív maradt így egyidőben, kipróbáltam :D

(#6422) Dani79


Dani79
tag

Na megvan az első CTAR... beteg állat ez a cucc

(#6423) kigyi_23 válasza -=Jam=- (#6421) üzenetére


kigyi_23
addikt

De hogy lehet teleportálni én mindenhova gyalogolok.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6424) -=Jam=- válasza kigyi_23 (#6423) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Térkép, ráviszed a kurzort safe house-ra, megcsinált mission-re vagy zöld control pointra, és X nyomvatart :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6425) Anonymus23 válasza kigyi_23 (#6423) üzenetére


Anonymus23
veterán

PC-n: X hosszan nyomva az adott landmarkra:
WH, SH,Settlement, CP ami a tiéd, és main missionök (amiket már megcsináltál) kezdő pontja, illetve DZ bejáratok.

Szerk.:
Ha csapatban vagy, akkor a társaidra is tudsz gyorsutazni.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6426) fuvi válasza kigyi_23 (#6423) üzenetére


fuvi
senior tag

térképen Bázisra, teljesített mission-ökre, friendly Capture Pointokra és másik játékosra viszed az egeret és hosszan nyomod az X-et (PCn)

[ Szerkesztve ]

(#6427) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok a random Drop-okra van valami megoldás?

(#6428) Dani79 válasza FaTHI (#6427) üzenetére


Dani79
tag

ima

(#6429) Bird válasza Dani79 (#6422) üzenetére


Bird
addikt

A skill power értéke impozáns! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6430) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Rá tudtok nézni a buildre, amit csináltam? Mi a véleményetek?

Véleményetek? Jelenlegi rifle helyére keresek egy Police Mk17-et.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6431) FaTHI válasza Dani79 (#6428) üzenetére


FaTHI
őstag

Oké este egy miatyánk! Más okos ötlet Drop-ra?

[ Szerkesztve ]

(#6432) Dani79 válasza Bird (#6429) üzenetére


Dani79
tag

jaja :D na de majd a seeker buildem T5-ön

(#6433) Bird válasza Dani79 (#6432) üzenetére


Bird
addikt

:R

Jogos, ez még a csak a nagy bemelegítés- gyakorlás a premier előtt. :K

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6434) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Köszönöm srácok hiánypótló volt én végigszaladtam 3-4 területen is eddig :D :D Nem baj mondjuk, mert az utcán sok csapattal szembekerültem legalább mozgalmas volt, de így gyorsabb :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6435) Madoc válasza Ra's al Ghul (#6430) üzenetére


Madoc
veterán

Délelőtt rifle eső volt, esett vagy 8-10db, elég jók is

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6436) #75376384 válasza Ra's al Ghul (#6430) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ez csak az én hülyeségem, de a chc szerintem sok/kevés. Most 10-ből 4 találat krit. Mivel jellemzően fejre lősz és jobb esetben pár lövéstől megfekszik a mob, szerintem kevesebb krit esély másra fordítva jobb lenne. Nem beszélve arról, hogy néha az ember hajlamos túl sok mindent feláldozni a minél több chc érdekében.
Sharpshooternek a ranger talent alap. Próbálj meg úgy fegyvert betenni, hogy aktiv legyen a talent.

[ Szerkesztve ]

(#6437) Anonymus23 válasza Ra's al Ghul (#6430) üzenetére


Anonymus23
veterán

Néhány probléma:
A Berserk nem működik csak AR, Shoti és SMG-vel, ha rifle-t és Snipert használsz, akkor felesleges, keress más hasznos tálentet.

A táskán ugyancsak nem működik a második tálent, az most hirtelen nem ugrik be, hogy mi is az, ennyire még nem ismerem mindegyiket. Erre is érdemes keresni másik tálentet.

Túl kevés a páncélod és a health, lehet nagyot sebzel ezzel az összeállítással, de pikk-pakk elfogysz vele szerintem.
PvE-re Páncél 190k körül, health +45k, ez így nekem nagyon glasscanonnak tűnik nem beszélve arról, hogy az egyik legjobb tálent a berserk ezekkel a fegyverekkel nem is működik.

;) - The Power of the Light Side

(#6438) micafighter válasza #75376384 (#6413) üzenetére


micafighter
nagyúr

Badger Tuff elsőre nagyon erősnek tűnik, talán a legjobb PVE bonuszt adja, de ennek az az ára hogy egyik cuccukon sincs talent. Szoval pl badger tuff taska 0 talent, míg sok más brandnel a táskán 2 talent is van. Jóval összetettebb lett a brand építés. Talentbol se megy minden mindegyik brandre.

(#6439) Anonymus23 válasza micafighter (#6438) üzenetére


Anonymus23
veterán

Válaszolsz a PM-re? :P
Vagy már nem annyira ready? :DDD

A nem is egy válasz :N

;) - The Power of the Light Side

(#6440) arnikusz válasza Ra's al Ghul (#6430) üzenetére


arnikusz
veterán

Widdz felrakott a youtubre egy videot ilyen buildre, bár nem szeretem a csókát, de jó a build és MK17-et használ.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6441) fuvi válasza Ra's al Ghul (#6430) üzenetére


fuvi
senior tag

snipernél ennyi headshot mellé én nem gyúrnék critre, sajnos csak összeadódik és nem szorzódik a kettő
Riflére Breadbasket talentet használok és elég beteg

[ Szerkesztve ]

(#6442) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Clutch SMG Build Magyarul

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6443) #75376384 válasza micafighter (#6438) üzenetére


#75376384
törölt tag

ez igaz, de a táskán van 4 attri és egy mod hely. plusz egy jó maszkkal, amit pl EasyAC is linkelt azért helyettesíthető a 15% DTE. szerintem az AOK nagyon jól szinergál a frenzy-vel. az eddig talált kesztyűket és táskákat nézve nem éreztem, hogy bármilyen talent is hiányozna.
plusz a brandek közül sincs sok, ami a buildemhez illene.

ezt valóban nagyon jól eltalálták ebben a részben. nincs ultimate mindent verő pve bulild. sokkal jobban saját stílusra lehet hangolni kb. mindent.

ja és válaszolj a pm-re. :P

(#6444) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Sziasztok! Akik a PH klánban vannak irjanak már rám egy privit az ingame nevükkel mert gyanitom, hogy sokan nem prohardveresek mivel nyilt volt a csatlakozás. Nem szeretném, ha külsősök foglalnák a helyet. Köszi előre is.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6445) Ra's al Ghul válasza TommyS_27 (#6444) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!
In game name: ONLY1FROST

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6446) Balázzs


Balázzs
senior tag

Sziasztok!

Elérhetővé vált a specializáció, visszautaztam, megnyitottam, de nem tudok semmit sem csinálni. Se a kiválasztás, se az esc nem csinál semmit, ki kell lépnem windows-ba és bezárni a játékot, majd újraindítani, mert nem reagál semmire. Más is találkozott már ezzel?

üdv

Balázs

(#6447) vvega30 válasza TommyS_27 (#6444) üzenetére


vvega30
senior tag

Cs.
vvega30 vagyok, a nevem pedig vvega30. :D

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#6448) D4M13N


D4M13N
aktív tag

SoTG angolul, röviden, velősen:

nerfs - M700 reduction/mk17 reduction in damage,
safeguard getting nerfed
internal cd
crit damage roles will be scaled down and lower
crisis response on demolitist will have internal cd
mp5 > vector after this i think

sniper turret revamped - place it, press button and it will shoot whoever you're aiming near, not specifically aiming at
you can precision aim the sniper if aiming specifically, for example weak points
chem launcher - when button is pressed its equipped/ can blind fire/aim etc.
firefly is easier to aim and lock on
more skill changes, but small qol

​

fixed accuracy of sig sniper rifle
should be more reliable
buffed underperforming weapons
lvoa-c
lightweight m4
aa12
mg5

revamped skill mods
scaling was out of whack
bonus correlates with SP required
within bounds of skill power
youll have less skill power on friday - but the requirements are much lower

weapon mods arent universally loved
revamped all weapon mods
new values/more positives
more in line w/ what they do
lower mods
no negatives
some will have negatives, but you might have 2 choices where 1 is just more bullets, the other is even more bullets but a negative
stability and such is much higher value wise vs crit chance/damage and such

just the tip of the ice berg of the patch notes - patch notes not released yet

(#6449) #75376384 válasza Balázzs (#6446) üzenetére


#75376384
törölt tag

Kivalasztod (ilyenkor csak belép és látod a tech fát) vagy aktíválod (ilyenkor előveszi a nagy táskát és kiteszi eléd a fegyvert)?
A képernyő jobb alsó sarka fele látod, hogy melyik bill-re mit csinál. Aztán lehet beragadt valami, bár én ilyen bugról még nem olvastam.

(#6450) johndoo1000


johndoo1000
tag

Sziasztok,

valaki elmagyarázná nekem hogyan működik a Word Tier ??? mert nem értem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.