Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Nyethuszar válasza Gubu0101 (#9992) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nagyon szépen köszi a választ :R
Amint a meló után lesz időm játszogatni. le is csapok sasként :C

(de a kiváltó ok az rejtély számomra.. :U :F )

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10002) Panther_KMB válasza Kolbi_30 (#9999) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

"Csak aki valóban ezzel mászkál.."

Senki nem mászkál vele. :) Senki a világon. Főleg mert ember nincs aki tudna. Ezeket csak helikopterekről, járművekről és telepített állásokból használják.

(#10003) Hublot válasza Kolbi_30 (#9999) üzenetére


Hublot
senior tag

A-10 Warthog-ban lévő GAU–8 Avanger :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#10004) arnikusz válasza Panther_KMB (#10002) üzenetére


arnikusz
veterán

Van belöle kompakt változat is kb.2 éve bemutatták a Shot Shown

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#10005) Habugi válasza arnikusz (#9973) üzenetére


Habugi
addikt

Nincs új mod slot csak tovább egyszerűsítik a játékot, a háromszög, köröcske, kockácska irányába. :DDD

Annyi van h a különböző gear itemeken eddig megtalálható 6db mod slot típust összevonták, eddig ugye volt 3db/féle System és 3db/féle Protocol slot (Off,Def,Utility).

Na mostmár nincs, hintalovacska van, az-az Offensive/Def/Utility MOD SLOT, system és protocol megnevezés nélkül. Ami a vicc az egészben az annyi, hogy ugyanakkor a modok megmaradtak Systemnek és Protocolnak, viszont pl egy Offense Mod Slotba immár berakható mindkettő, a System illetve Protocol mod is.

Generic Modok kezelése pedig "érdekes".
Az azokkal lementett setupokból kipotyogtak de az inventoryban nem látszanak.
A ládában látszanak/jelen vannak, ám amint átrakja őket az ember az inventoryba eltűnnek, a szám növekszik ami azt mutatja hány db mod van az embernél, ám megnyitva nincsenek ott. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#10006) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Már működik,aki tesztelne :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#10007) velizare


velizare
nagyúr

volt tegnap sotg.

a lőtéren valami ojjektum belelóg a tűzvonalba, és az blokkolhatja a lövéseket. javítják. máshol a játékban nem fordul elő (kár, pedig ez kényelmesen megmagyarázná, miért krumpli az aimom.)

speckó lőszer akkor fog esni, ha egy csík (a lenti képen feketével, balra) betelik a hudon.

a generic modokról már volt szó, csak generic modos slotba fognak belemenni. a piros modok viszont bee fognak menni az összes piros slotba, a kékek az összes kékbe, stb.

TU4@PTS:
signature spec pont emelés 160ról 165re - a maradék 5 pontot ki kell farmolni. minden fegyver damage-ra lehet minden signature fán specelni, de egyszerre az összesre nem.
a tac50-et, és a számszeríjat buffolni fogják, a .50es jelentősen többet fog sebezni, a nyíl meg páncélt törhet. ez még nincs fent a ptsen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10008) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ha valakinek hiányozna komponens az itt leírtak alapján kis szerencsével megtalálja.Nekem még a B hiányzik,remélem ma invaded lesz a bunker :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#10009) Anonymus23 válasza Gubu0101 (#10008) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezt nem értem, mármint milyen komponnens?

Amit a projektnél le lehet adni? :F
Ez már az elején le lett írva, hogy a komponenseket a leírás (mármint a játékon belüli projekt leírás) szerinti sorrendben lehet megszerezni, azaz ahogy a komponensek fel vannak sorolva, ugyanabban a sorrendben vannak mint ahogy lent a küldetések, azaz az adott küldetés mindig ugyanazt a komponenst dobhatja.
Emlékeim szerint nem kell hozzá, hogy invaded legyen, simán is dobnia kellene. Techet nem dob csak BT ha jól emlékszem. De ebben nem vagyok biztos, majd valaki aki jobban emlékszik rá megmondja a tutit.

Én már 2x leadtam a projektet de minden alkalommal újra felhozza és eldobni sem lehet sajna... :U

;) - The Power of the Light Side

(#10010) Bird


Bird
addikt

AR buildnél az AR dam ér többet vagy a chc? Konkrét kérdésem, hogy 21k nyers dam és 13% chc, vagy 18k dam és 21% chc a kifizetődöbb (pve oc)?

Köszönöm.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10011) alibiman válasza Anonymus23 (#9948) üzenetére


alibiman
aktív tag

Félreérthető voltam. Ez a 70-80k sebzés crit, stb nélkül értendő, amikor az AR max. 30K. Mindenképpen sokkal nagyobbat lősz egy D50el, a dupláját minimum, mint egy ARel. Nagyobbat, mint egy Rifle-el. Csak közel kell menni, ez a hátránya. De a shotival is... A DPSe nyilván kisebb, hiszen lassú. Viszont a pisztolyt lehet a legkönnyebben kezelni.

Heroic más eset, még nem próbáltam, de volt, hogy CP4es bosst Libertyvel lőttem le.

(#10012) Anonymus23 válasza Bird (#10010) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szvsz: 21k dam / 13 CHC.

;) - The Power of the Light Side

(#10013) Bird válasza Anonymus23 (#10012) üzenetére


Bird
addikt

Köszönöm! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10014) Anonymus23 válasza alibiman (#10011) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez mind ok, de pont leírod a problémát vele, a 150-es RPM-et, és hogy nincs DPS.
Márpedig jelenleg a játékhoz nem kell más mint DPS. Ebből a szempontból a Div1 sokkal jobb volt, mert volt ahova nagyon kellett a Reclaimer, D3, Tactic, itt ha van nagy DPS, akkor mindenhol jó vagy.

Az megint más dolog, hogy majd a TU4 után mi lesz azzal az exo tokkal PvP, meg a Mercilesshez hasonlóan adott esetben (pufik, kutyák bossok, stb) hogyan tud segíteni, de a játék jelenlegi állapotában csak "bohóckodni" jó.
Annyira le vannak gyengítve a mobok, hogy CH és Herioc alatt nincs értelme futtatni küldetést. Még így is azok is szemetet dobálnak, de legalább nem fullad unalomba a játék teljesen.

;) - The Power of the Light Side

(#10015) Anonymus23 válasza Bird (#10013) üzenetére


Anonymus23
veterán

Annyit hozzáfűznék, hogy nézd meg azért, hogy mik azok a szett elemek, amikkel tudsz AWD-t és CHC-t is növelni.
Kérdés az is, hogy milyen szettről beszélünk, mert ha Clutch, akkor oda kevés lesz a 13% CHC, de igazából a 21% is kevés.

;) - The Power of the Light Side

(#10016) Bird válasza Anonymus23 (#10015) üzenetére


Bird
addikt

Nem clutch, ez az orrszarvús vonal a tekivel meg a mosómedvével. :D 225k armor, 168k hp mellett.

A berserkes- clutch buildemen 38% a chc. :R 200k armor és 90k hp mellett.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10017) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#10009) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azok igen a projectesek A,B stb. komponens.Azt hittem a zöld komponenshez kell az invaded,de ha nem még jobb,nekem még a B hiányzik,hogy megkapjam a tervrajzokat...

Közbe PTSen megtaláltam az egyik egzo részét a toknak,ahoz nem kell magas szintű control,sima 1-es dobja.
Viszont több részből áll,amihez már kelleni fog a 4-es szintű cp és így még 3db-ot kell begyűjteni "elméletileg".
Azt nem mondom meg hol van az első,lehet random dobni fogja :U ;]

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#10018) alibiman válasza Anonymus23 (#10014) üzenetére


alibiman
aktív tag

Én egy kicsit másképp közelítek a kérdéshez. Nem igazán a teljesítmény vagy trófea begyüjtés érdekel. Na miután az ember felszabadul, igazán jó móka egy küldit pisztollyal megcsinálni. Amúgy egy elit kb. 4 lövés lehet libertyvel, egy piros 1 v. 2. De ha hozzájutok, pontosítok majd.

Azt a szitut különösen élvezem, hogy mikor kifogyok, előrántom a pisztolyt oszt annyi az NPCnek. Ami nagyon fontos, higy a megállitó ereje is nagy egy 50es pisztolynak és ez jól átjön a játékban. Volt, hogy vagy 3 mob rám ugrott, de három lövés elég volt ahhoz, hogy levegőhöz jussak, tárazás, az ügy lezárva.

(#10019) alibiman


alibiman
aktív tag

Tegnap, demoban, esik a spec lőszer rendesen, azonban egyet sem tudtam felvenni. Mennyire kutyaütő programozók dolgoznak ezen a játékon?

(#10020) Gubu0101 válasza alibiman (#10019) üzenetére


Gubu0101
veterán

Énsenem :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#10021) velizare válasza Bird (#10016) üzenetére


velizare
nagyúr

nem értem a koncepciót.

ja, jó, okés! :R

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10022) -=Jam=- válasza Bird (#10016) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A berserkes- clutch buildemen 38% a chc. :R 200k armor és 90k hp mellett.

A 90K HP kicsit kevés oda, pont azt kéne feltolni, hogy tudjál kevés páncélban lövöldözni, és sokat töltsön vissza a clutch.

(#10023) Bird válasza velizare (#10021) üzenetére


Bird
addikt

Abból főzök amim van....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10024) sowi


sowi
őstag

volt valakinel problema a classified assignment kuldetesekkel? nalam csak a nelson theather jelenik meg, a masikat megcsinaltam regebben es el is tunt a maprol, ez bug vagy igy kell lennie?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10025) Bird válasza velizare (#10021) üzenetére


Bird
addikt

Egyébként köszönöm a konstruktív hozzáállást és az önzetlen segítséget! Jobb így mintha, csak pökhendien be vagy leszóltál volna. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10026) dvd24 válasza Anonymus23 (#10014) üzenetére


dvd24
senior tag

Egy olyasmi körvonalazódik a fejemben, az új exo tokkal, hogy két LMG, egyiket kiürítem, váltok a másikra reload helyett, ha az is üres akkor a pisztolyra, arról meg egyből vissza az egyik LMG-re. Ha mindhárom fegyverre sikerül azt a holstered talentet szerezni ami a weapon swap sebességet növeli akkor nagyjából szünet nélkül lőhetünk, majdnem olyan lesz mint a lone star :)

(#10027) Anonymus23 válasza Bird (#10016) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezt én sem értem teljesen.
A Berserk/Clutchos-hoz minél kevesebb armor (jó persze itt alapvetően csak a szett elemek adják az Armort, plusz esetleg GG 5% tálent. De ehhez meg viszonylag magas HP kellene, mert a Clutch %-osan tölt vissza, azaz ha a te esetedet nézzük, akkor 18k HP-t tölt vissza, ami egy alap mob 1 lövéses sebzése, kvázi hamar fekszel ha ki akarod használni a berserk adta 50% +dmg-t.

Szerk: Ja jó okés a főzőcskézés ;)

Nekem egy ilyen van jelenleg:
200-200 k Berserk+Clutch

Ebben a koncepció:
200k HP-val a crit 20% az 40k HP visszatöltés. Ezzel elég jól lehet facetankelni a mobokat, ha "baj van" és rád rohannak arra meg ott az 1200 RPM-es Vector, az pikk-pakk 100%-on tartja a HP-t + pár % Armor is beesik mindig. Kvázi a +50% dmg az szinte mindig rendelkezésre áll.

Az itemek azért vannak így összerakva, mivel ezeken van leginkább olyan mod, ami Offensive system és 1 protocol.
Amit még cserélnék ha esne, azon túl persze, ha jobb esne a jelenlegiből.
Maszk: Egy WW jobb lenne, az első tálent (+7% CHD miatt) hasonló értékekkel és Hard hittinggel)

Mellény: Ez a jó brand+altípus, max magasabb értékekkel :K

Tok: Ez a jó brand+altípus, maximum magasabb értékekkel :K

Táska: Egy 5.11 All Hazards Nitro Backpack kellene, amin vagy 3 piros attribútom lenne, vagy 2 piros (CHC+AWD) és egy magas HP + kellene egy Hard hitting + Vital. Na ilyen még nem esett véletlenül sem, csak olyan, amin minimum kettőt kellett volna pörgetni.

Kesztyű: Végül is jó ez is, de jobb lenne magasabb értékekkel, vagy esetleg egy 5.11 Station Grip Gloves 2 pirossal (CHC + AR sebzés)

Tok: Erre van több megoldás is, de ahhoz kellene fenti 5.11 kesztyű is, jöhetne egy Sokolov Hard hittnggel, az fix CHC + pörgethető HP, vagy akár egy WW is CHC-val+Hard hitting mert abba mehet +1 slot Offensive Protocol

A jelenlegi szettben 4 piros mod van, ha nem töröm össze véletlenül az egyik maxos Systemet, akkor ez kb 16% AR DMG + 7-8% AWD-t jelent pluszban! Így most csak kb 14% AR és 7% AWD.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#10028) Bird válasza Anonymus23 (#10027) üzenetére


Bird
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10029) RazoR


RazoR
veterán

(#10030) norti válasza alibiman (#10019) üzenetére


norti
addikt

Nyomj egy reloadot, akkor elvileg utána már felveszi. Nekem volt olyan, hogy minden lőszer előtt kellett a reload, volt, hogy csak az elsőnél, de volt olyan is mint nálad, amikor sehogy nem volt hajlandó felvenni...

(#10031) alibiman válasza norti (#10030) üzenetére


alibiman
aktív tag

Azt próbáltam, nem oldotta meg. Szerinte fullon voltam. :-)

(#10032) Anonymus23 válasza Bird (#10028) üzenetére


Anonymus23
veterán

De ha már főzőcskézés:
Ugye kinél hogy jön be (többen csatlakoztak most a klánhoz és volt aki kérdezte, hogy hogyan szólíthat mire korábbi klántárs válaszolt az "Exceles Anonymus" :DDD ), de különböző forrásokból össze lehet szedni, hogy milyen cuccok is eshetnek, és akkor már elég célirányosan tud az ember gyűjtögetni, mármint hamar el lehet dönteni egy cuccosról, hogy egyáltalán szóba jöhet-e, és nem-e viszi félre a rollolásodat ha nem jó attribútumot pörgetsz át. A többi meg max akkor marad a stashben ha van rajtuk egy bizonyos magas érték, ami rollolni még jó lesz.

A jelenlegi szettből is néhány cucc átrakásával tudnék 250k+ HP-t csinálni, de akkor meg buknék kb 3-4k effektív sebzést, és bár van még hova fejlődni, a jelenlegi szett is használható. Mivel tudom konkrétan, hogy mit is akarok így ha esik olyan szett, akkor azonnal tudom, hogy menteni kell DZ-ben, vagy nehogy eladjam/betörjem. :K

Az meg mondjuk megint a másik, hogy még mindig ugyanazok a P416-jaim vannak, amik a T5 bejötténél az első héten estek. :(

;) - The Power of the Light Side

(#10033) velizare válasza Bird (#10025) üzenetére


velizare
nagyúr

písz tesó, nem azért írtam, de tényleg nem értem, hogy mi a koncepció. he ez egy szóló build, akkor nem szóltam. szép nagy tankod van, amire lelövik, biztosan el tudsz bújni.

ha mégsem, akkor a többiek már leírták, de nagy vonalakban az én meglátásom:

unstoppable force-nál a max armorra nő a sebzésed, de 168k health tankod van, ami már clutch nélkül is jó health tanknak. neked armor kellene, és health tankoddal dps-t veszítesz.

a teknősbékának még nem igazán láttam értelmét. 5% armor regent ad, ami a 225k tankodra 11,25k. ha 3x ekkora lenne még mindig azt mondanám, hogy a medkit 100%ra teszi a páncélodat ugyanennyi idő alatt, és van belőle 7 (raiden 2, de esik a mobokból szépen), a chem launcher is a többszörösét gyógyítja, és még mást is, aki arra jár, a hiveról meg nem is szólva. sajnos az armor regen önmagában nem egy túlságosan használható dolog, mert nagy késéssel kezd el működni, és ha közben meglőnek, megszakad, és várhatsz megint.
plusz infó még, hogy a normál armor regen megszakad, amikor fedezékbe mész. aztán újra elindul, és amikor a patience is elindul, a normál armor regen megszakad, és 3 másodperc múlva újra elindul.

mosómaci növeli a heal mennyiségét. sajnos továbbra is meg kell várnod, amíg elkezd működni az armor regen, és még lekorlátoztad magad 4 pirosra.

szvsz ebbe a buildbe túl sok mindent akartál belerakni, ez így szerintem zsákutca. de ha már mindenáron ezt akarod erőltetni, és le tudsz menni 3 pirosra, akkor keress olyan kesztyűt, amin van compensated. a max 3. piros miatt valószínűleg úgysem lesz sok crited. viszont valószínűleg sebzésed sem, ezért érdemes olyan fegyverosztályt választani rá, aminek nagy az alapsebzése (hogy a 15% awd többet ér, ha nagy a base damage).

a clutchos build a berzerk miatt 7 vagy több piros, és a clutch az 4 vagy kevesebb kék. sajnos ebbe nem fér bele, hogy a 4 kék ne health legyen, és rá kell még valószínűleg pakolni talentet, ami healthet növel, vagy murakamit.

azon a buildeden, amin armor tank kellene, hogy legyen, health tank van, amin health tank kellene, hogy legyen, azon meg nagyon kicsi.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10034) regener


regener
veterán

Van egy "smg szettem" amit a meglévő dolgokból dobtam össze, a következő eddig: [link]

Vector sebzése 16,8k és 500-as, Édes álmok 496-on 195,7k (ez smg reload helyett igen hasznos ha már nincs armorja az npc-knek) a D50 pedig 66.5k.

A táskát mindenképp cserélnem kell, mert kevés az AWD (bár tudnék még rárakni) illetve az explo dmg helyett valami hasznosabb is lehetne ott.

Azonkívül ti mit cserélnétek még? :D

Raid nem izgat, de a PVE és PvP közti átmenet volt a cél mikor létrejött.

[ Szerkesztve ]

(#10035) Bird válasza velizare (#10033) üzenetére


Bird
addikt

Mea culpa, köszönöm. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10036) dvd24 válasza regener (#10034) üzenetére


dvd24
senior tag

Chatterboxxal nem lenne jobb? Pillanatok alatt 1000 fölött van annak is az RPM-je, nagyobb a sebzése, és sokkal nagyobb a tár, ami ráadásul a killekkel nő is.

(#10037) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#10027) üzenetére


TommyS_27
senior tag

közel sem tökéletes de alakulóban van:

talán az egyik legnehezebben összerakható build

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#10038) Anonymus23 válasza regener (#10034) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem pont a kérdésedre válaszolok, de szerintem jelenleg az SMG szett az zsákutca, mivel PvE jellemzően fedezékharc, és sokszor elég nagy távolságról zajlik.
Az SMG a tulajdonságai miatt nem erre való, nagyobb távolságra már rohadtul leesik a sebzése, és pontatlan is.
Amire jó volt az a nerfelés előtti Berserk/Clutch/Strained kombó volt PvP, az ellen nem nagyon volt orvosság, max ha többen voltak, vagy messziről az 1 hit sniper.
Most is sokan használnak még fenti szettet de mivel mindegyik tálent nerfelve lett, már közel sem annyira használható, így 9:1-ben le vannak lőve még közelharcban is. Messziről meg a Nemesissel amúgy is sokszor csak 1 lövés egy játékos, így szinte használhatatlan lett, kb alíg használják is.

PvE (Challenge és Heroic) szerintem nem működik csak clutchal, mivel nem tudsz megfelelő sebzést bevinni vele csak nagyon közelről, healing nélkül meg hamar leraknak, én a helyedben nem sokat fektetnék jelenleg ennek a szettnek a fejlesztésébe, ami használható az jelenleg az AR/LMG/Rifle. A snipert azért nem írom ide, mivel a mobok jelenlegi hipersebessége és lagos szerverek miatt a hitreg az katasztrófa, így olyan szinten elpazarol az ember DPS-t pár nem találó lövés miatt, hogy a sniper is használhatatlan lett szinte.

Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy nem lehet vele játszani, de ha hatékony akarsz lenni, akkor más szett (összeállítás) és fegyver felé kell orientálódni. Vagy várd meg a következő nagy patchet, és ott már lehet a specializációt vegyíteni bármelyik fegyversebzéssel. Ettől függetlenül az SMG jelenleg közelre jó csak, én is csak azért használom, mivel 0m-től van a crit range, és sokszor akarnak a mobok pofozkodni, és ott az AR már nem critel, így a Clutch sem működne.

;) - The Power of the Light Side

(#10039) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#10037) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szépen alakul :C
Amit leírtam szett, egy 70%-os P416-al nekem 24,3-at sebez.
34,5 CHC-vel, de 4-5 napja ez még nekem is 19% volt, és közben estek ki cuccok, amiket berakva mindig tudtam feljebb menni :)

Tegnap a többiekkel megcsináltuk a raidet, hol voltál? A végét már heten fejeztük be, egy kis kifagyás miatt, nem sokon múlt, de meglett :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#10040) MarkusSchulz válasza Anonymus23 (#10038) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Teljesen egyetértek veled, a napokban teszteltem én is az SMG féle buildet, inkább hagyjuk :/

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#10041) velizare válasza TommyS_27 (#10037) üzenetére


velizare
nagyúr

egyetértek. undorítóan sok mindennek kell stimmelnie hozzá, hogy jó legyen.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10042) arnikusz válasza regener (#10034) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy írja Anonymus az SMG most felejtős. Példának okaként hétvégén esett egy T821-es az LMG szetten 27.3K sebzést mutatott, gondolom csinálok belőle egy nem clutchos-s DZ-farmolót, cserélgettem szettelemeket lesesett a sebzés 25.8K-ra és lett 38% CHC, 41% CHD, a tárkapacitás talenttel 20-as tárral 62. Bementem DZ land farmolás az ment is szépen,de aztán jöttek a rugók és AR-el 300.000 Armour, 70.000. Heal bedaráltak, az AR 20 K felett volt valamivel.

Visszamentem az LMG szettben 36K mellett 2 feküdt a másik kettő odébbállt, mert akkor már jött a többi nem rugó Agent is a buliba.

Nálam továbbra is LMG szett ezt hegesztgetem 41% fegyversebzés és 41% LMG sebzés most.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#10043) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#10039) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Alakulgat, csak rengeteg mindennek kell passzolnia. Addig marad test fázisban amig nem esnek ki a god-roll cuccok hozzá.

Hulla voltam, meg mostanában nem nagyon játszom este. Ma sem leszek, de holnap este már ráérek akár hajnalig.

(#10041) cain69 Majdnem lehetetlen kb :o

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#10044) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#10043) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kb 2 hete raktam össze ezt a koncepciót (ami ugyan lehetetlen mert ilyen statok elképzelhetetlenek a jelen pool technika miatt), persze közben csekkolgattam, hogy mi hogyan lenne még jó, de pl a mellény, amin az egyik legtöbb változó van, és csak egy fajta jó hozzá, az ki is esett, akárcsak a tok, abból igazából kettő is esett, ez a jobbik ami most benn van.
A maszkra van HP+DTE+HH és van CHC+DTE+HH verzió is, függően attól, hogy más itemeknél (pl kesztyű vagy zsák) esik-e olyan amit érdemes lenne berakni, ugyancsak igaz ez a térdvédőre, ott is van CHC+HH és HP+HH verzió is.

Amikor összeraktam az elképzelést, akkor igazából csak a maszk és a térdvédő volt meg, meg a kesztyű, ami használható, de lenne helyette jobb kombó is, a többi meg remélem kiesik.

Illetve most lenne jó, ha legalább azt beletették volna a játékba, hogy lenne token rendszer, amivel akár ha 1%-okat de lehetne fejleszteni folyamatosan a szetteken, legalább jutalmazva azt aki sokat játszik a játékkal...
Vagy ami volt a Div1-ben az optimalizálás, mert ez a pool rendszer egy eléggé elcseszett egy valami...

;) - The Power of the Light Side

(#10045) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#10044) üzenetére


TommyS_27
senior tag

jaja néztem már akkor is ezt a buildet.

Az optimalizálást nem támogatom mert valljuk be a div1 ebbe(is) fulladt bele szép lassan. Kiesett egy félszar item és 2 pörgetés meg egy kis divtech után már maxos is volt. Csak divtechet kellett farmolni, az meg már kb mindenhonnan esett (láda supply stb)
Ezzel a játék elvesztette számomra a lootolás értelmét/szépségét/idegeskedését a "majd esik egy fos és felhúzom maxra" miatt.

Viszont behozhatnák azt(itt indokoltabb lenne mint az 1-ben), hogy nem 1 hanem 2 dolgot tudnál kalibrálni. Sok esetben hasznos lenne.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#10046) MarkusSchulz válasza TommyS_27 (#10037) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

A Close and Personal talent működik? Én úgy tudom, hogy nem.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#10047) TommyS_27 válasza MarkusSchulz (#10046) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ranger-el használom, csak ez volt valamiért berakva. :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#10048) MarkusSchulz válasza TommyS_27 (#10047) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Jaaaa, ha lesz időd, megkérhetlek hogy teszel be az egész szettedről képeket. A "kisebbik" karimmal éppen Berserk buildet építek. Hátha látok valami fényt az alagút végén :D

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#10049) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#10045) üzenetére


Anonymus23
veterán

A pool miatt így sem tudnád "kimaxolni" de legalább adott részeket meg lehetne csinálni.

Viszont, ugye erről már sok szó esett itt, összevetve a Div1-el a jelen RNG loot és lehetőség még csak a közelében sincs a Div1 végével, azzal együtt is, hogy sokkal több item van benne, ezáltal még több a változó, és ha nem is a Div1 szerű optimalizálás, de akár amit említettem token rendszer pörgetés utáni %-os emelés (legyen akár 1% 1 attribútumon) de legalább lenne miért farmolni meg játszani.
Persze így megvan a loot izgalma, ami valljuk be egy idő után frusztrációba fordul.
Pl nekem Merciless 1 db sem esett még az elmúlt majd 500 óra alatt, van akinek meg 1 nap alatt 3 is 3 küldetésből.
:U
Ettől sokkal jobb a kifarmolható Nemesis/Chatterbox/Liberty rendszere, mert ott legalább tudom, hogy ki fog esni, de ez hogy letoltam 100x DCD-t és egyetlen használhatatlan Sweet Dreams-t adott, az már nem izgalom hanem frusztráció...

;) - The Power of the Light Side

(#10050) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#10049) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Merciless 1 db sem esett még az elmúlt majd 500 óra alatt, van akinek meg 1 nap alatt 3 is 3 küldetésből.

Kire gondolsz? :DDD ;]

Este 9-kor RAID, ma le kell tolnunk egy körben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.