Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Anonymus23 válasza arnikusz (#7000) üzenetére


Anonymus23
veterán

Challenge volt, de ez elvileg tök mindegy, nem?

;) - The Power of the Light Side

(#7002) arnikusz válasza Anonymus23 (#7001) üzenetére


arnikusz
veterán

Storyt irtak a nagyokosok az redditen.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7003) Warzoz


Warzoz
senior tag

Nekem meg sikerült letolnom randomokkal a Capitol Building Hard-ot. A Tidal Basin-t még nem merem megpróbálni. Viszont meglett a két hozzávaló is az exotic sniperhez, már csak a tervrajz kell.

(#7004) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Jól látom hogy vissza kaptuk a napi/heti küldik többi részét?

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#7005) Pedro78 válasza Anonymus23 (#6885) üzenetére


Pedro78
senior tag

Teljesen nem igaz. Ahogy észrevettem, hiába voltam ~490 gs azáltal hogy ismerősökkel megcsináltam a tidal basin-t, attól meg fel sem kerültem t5-be...és a szintlépéskor kapott ládák is gs450-re adtak meg a többi loot is. Megcsináltam a saját mapomon is a tidalt, na onnantól mar ok a történet.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7006) Akra_hu


Akra_hu
tag

Remek support gear set. Ügyesen kitalálták :)

(#7007) DrJaka válasza TommyS_27 (#6897) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Ma? :DD

Huawei Mate 20 prO

(#7008) TXT


TXT
őstag

30-as szint utan mi a taktika, tapasztalat, hogyan tovabb? Van, amit elobb kell megcsinalni, kinyitni, beszerezni? Meg csak most kezdtem el a Side Mission-oket, eddig csak Control Point-oket, Bountikat es az Activity-ket csinaltam a Story kuldetesei mellett. Amit nem ertek, hogy ket napja ugyanugy 30-as szintem maradtam, hiaba “leptem” tul a kovetkezo szintre es kaptam ugyanugy meg a szintlepessel a Field Proficiency Cache-t, maradtam tovabbra is 30-as szinten. Es ez mar ketszer megtortent, megis 30-as vagyok. Mit b.szok el? :U Dark Zone-ban is 30-as szinten vagyok, ha ez szamit, vagy jelent valamit. Van meg hatra par CP, Contaminates Zone, Territory Control, Propaganda, kerdojelek es felszedheto SHD, valamint a legtobb Side Mission. Campus es Theater 4-es szintu, a Feher Haz 3-as. A Crafting Station pedig High-End. Az Armor 93k, a Health 38k. Biztos nem ez a legtutibb stat, de vegig szoloban nyomtam eddig, kenyelmesen, gyujtogetosen.
Hogyan tovabb sracok?

Illetve meg egy kerdes. A Crafting Station-on a Mod-ok kozul kifejleszthezoek a Chem Launcher, Hive, Turret stb is, az is szintezodni fog, ahogy a fegyverkiegeszitok is?

[ Szerkesztve ]

(#7009) TommyS_27 válasza DrJaka (#7007) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Fent van de még szarakszik vele a youtube. :F

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7010) cikasz


cikasz
őstag

Ez jó fegyver szerintetek?

Érdekes, hogy találtam patriot cuccokat és nem adott semmi különlegeset mikor széttörtem. :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7011) mcwolf79 válasza TXT (#7008) üzenetére


mcwolf79
veterán

Specializálòdni kell, és utána átvált GS-re az addigi level értékelés, utána mehet az endgame.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7012) FireKeeper válasza cikasz (#7010) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

magát a fegyót én szerettem, de a talentek nem valami nagy durranások.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7013) GAbre válasza GAbre (#6986) üzenetére


GAbre
veterán

Amikor végigviszed zsinorban 15x és 1 db nem esik :D
Akkor úgy elkezdesz még csak halkan anyázni... :D

Avatar

(#7014) Warzoz válasza Warzoz (#7003) üzenetére


Warzoz
senior tag

A Capitol Building Heroic lett meg. :W

(#7015) Garsza válasza TXT (#7008) üzenetére


Garsza
veterán

Ha az összes fő küldit megcsinálod, beleértve a District Union Area, Roosevelt Island és Capitol Building.
Akkor Word tear 1 kell hogy tegyen a játék. Ekkor mindent ellep a Black Task. Ezt vissza kell verned úgy hogy megjelenik 6 Invaded küldi, ami piros lesz. Minden Strongholdhoz 2 tartozik. Adott strongholdhoz tartozót kettőt megcsinálod, és megfelelő Gear Scort össze szedsz akkor mehetsz a Strongholdra, ha azzal kész vagy akkor átlépsz WT2, be. Ezt megcsinálod a maradék piros küldivel, és strongholdal És eléred a WT 5 -öt.

[ Szerkesztve ]

(#7016) ripla válasza TXT (#7008) üzenetére


ripla
őstag

Van 3 Stronghold, azokat kell megcsinálni, az egyik a sziget a térkép bal oldalán, a másik kettő a térkép jobb oldalán van, azok közül az utolsó csak akkor lesz aktív, ha az előző kettő már kész van. Utána tudsz specializálódni, meg fejleszteni a geart.

(#7017) arnikusz válasza GAbre (#7013) üzenetére


arnikusz
veterán

Ma probaltam 3 challenge küldivel, de semmi, viszont a Sharpshootert szépen húzza, így hanyagolom, majd sima storyval megcsinálom. Vissza a maradék 2 True Patriothoz mellény és kesztyű, meg a kimaxolás Viszont esett egy 120-as tárú M60.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7018) Anonymus23 válasza Pedro78 (#7005) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem értelek, mi arról beszéltünk, hogy amikor T5-ben vagyok, akkor elég ha a táskában van a magasabb GS cucc, és onnantól magasabb GS-t kapok.
Ez pedig igaz, mert amióta mindig meghagyom az akármilyen de magas GS cuccot, hiába vagyok GS 475, 290+ -os GS cuccokat dobál, mivel 290-293-as GS cuccok vannak a tatyóban.

;) - The Power of the Light Side

(#7019) Polllen válasza Anonymus23 (#7018) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mióta olvastam, én is ezt csinálom, viszont úgy nézem, hogy 280 körüli cuccot egy-egy rekariblásással simán akár 500 fölé is lehet vinni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7020) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Mit csináltak a fejlesztők a drop rate-tel? Csak mert 487-8-9 es cuccok vannak rajtam (inventoryban nincs cucc) de nem akar magasabb szintű cucc esni. Hol vannak az 500-as itemek? Nem értem!!!!!!!!!!!!!! Nem tudok jobban gearelődni mivel nem esik megfelelő szintű cucc.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7021) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Tegnapelőtt minden küldetésen dobott 1-2 zöldet. Tegnap megcsináltunk vagy húsz küldetést és egy sem esett. Sőt, 80% csak lila volt.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7022) warcat válasza Ra's al Ghul (#7020) üzenetére


warcat
veterán

Jelenleg ha beszerzel minden slotra 500-as geart, akkor sem fog utána maxos 500 potyogni mint korábban 450-en, szándékosan ráhúztak még egy rng réteget mert betojtak,hogy 1 hét és minden ki lesz farmolva.Valahol 490 és 500 közöttiek fognak esni.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#7023) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hát szémély szerint nekem jóbban tetszett, hogy hamar "full item level" cuccokban lehettem. Igy is van benne elég RNG (talentek, statok, stb.), most még legyek abban is szerencsés, hogy max szintű item essen... még akkor is ha endgame contentet farmolok. Természetesen mindenkinek más tetszik, nem mondom hogy annyival szarabb lenne vagy ne élvezném a játékot de a harmadik 3-4 es CP után sem esik max ilvl cucc (és akkor itt még nem is a talentek, statok miatt sírom) akkor ott az előbb elveszi a kedvem mintha fasza cuccban takarítanék.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#7024) xyvalaki válasza warcat (#7022) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Érthető, de jobb lett volna ritkítani inkább a lootot. Így, ha nem esnek 500-as cuccok, akkor ki sem tudom maxolni. Ha egy 480-asra rátekerek, akkor ha nem 500-as a donor, akkor sose lessz 500. Modjuk nem is zavar, mert lehet hogy egy 460-as jobban darál. De fegyveren már nem olyan vidám a helyzet. 460 körüliek esnek csak és ott viszont számít. Az egy 500-as az a Chatterbox.
Apropó Chatterbox. A lelakatolt kiegészítő helyek mit takarnak? Lesz majd hozzá exotikus távcső, meg ilyenek?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7025) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok két kérdésem lenne! a kettesben lehet opimalizálni mint az egyben volt, tehát huzni a meglévő cuccost, ls ha igen hol? A másik pedig nézegettem ezeket a piros,kék, sárga ikonokat tehát Health ,armor, és skill- ikonokat és nálam pl. jelenleg 6-6-6-ra ban beállitva . De ez több ismerősnél is pl. 11-8-7. Hogyan lehet több nekik kb. azonos Gear-en Tier5-ba vagyok én is. Tudom láma kérdések de Angol nem az erősségem.

(#7026) arnikusz válasza Anonymus23 (#7018) üzenetére


arnikusz
veterán

Nálam viszonylag jó 480-500 Közötti GS és használható talentes cuccokat dobál mióta az alton van két 500-as fegyver a Chatterbox és a D50 EXO, valamint a True Patriot ból a maszkot kimaxoltam 506-ra, egy másik ilyen elemet pedig 513-ra.
Minden alacsonyabb és tovább nem használható elemet betörök, vagy eladok.
Átlagba nézve 10 esett cucc között van egy 500 GS, és most 496GS, de úgy hogy a szettből 4 db nincs kimaxolva.

Azt viszont egyértelmű, hogy hiába van 500 feletti GS, ha a szett nincs jól összerakva és megfeleően összeválogatva a talentek módok, kiegek.

Tegnap a Lincoln challengen, Air Space challengen és challenge Bountyn a random csapattársak mind 500 felettiek, de estek keltek, meg Raboztak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7027) Polllen válasza Ra's al Ghul (#7023) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így legalább van értelme kalibrálni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7028) -=Jam=- válasza Ra's al Ghul (#7023) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Kit érdekel a GS, nem attól lesz fasza a gear, hogy ez az érték magas, jó lenne már erre rájönni. A sok gyökér random is szaladgál 506 meg stb számmal, és 2 mobot nem tud lelőni, mert annyira fos a build. Fegyverből legyen egy jó a többi nem számít annyit.

(#7029) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok! A Gold edition ad a bármi jelentős pluszt a skineken és a korábbi hozzáférhetőségen kívül? Plusz tatyó, vagy akármi?

(#7030) xyvalaki válasza arnikusz (#7026) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ja. Ezeket a Rambó Random emberkéket én is rühellem. 47x gs-el megyek, ő 500+. Csak nekem 29-33% elit sebzés+hard hitting van majd mindenen, neki meg a fene tudja, de 3 tárból a piros nem megy. Bemegy, fekszik. Aztán a 4.-ik után hátra kell zavarni, aztán vagy tetszik vagy kick.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7031) Polllen válasza -=Jam=- (#7028) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az utolsó mondat elég félrevezető. A GS score valóban kevésbé fontos, de hogy milyen tulajdonságai vannak a felszerelésednek, az nagyon számít. A hajadra kenheted a jó fegyvert, ha nincs megtámogatva a többi elemmel.

xyvalaki

Nálam majdnem minden támadóra van téve, így 77% dmg to elite és egyebek vannak. Midrange-re lmg+rifle-vel mindenki elhullik. Akkor van opo ha challange-n nem tudok az elején elég dmg-t rájuk tolni és nem elbújnak, hanem rám rohannak.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7032) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#7028) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ugyan már ;]

Tegnap ismerős karakterét húztuk, story nehézségen lvl28-as ellenek ellen mentem mint John Rambo, az LMG-vel hipfire hullottak a mobok mint a legyek a gázperzselőtől :DDD
Volt röhögés :C

Egyébként meg nekem úgy tűnik, hogy jelenleg sokkal egyszerűbb PvE szettet építeni, semmint PvP szettet.
Sajnos a lag hamar elérte a játékot, jelenleg olyan szinten lagol az egész, hogy sok esetben a Div1-et idézi.
Eleinte ez nem volt gond (ennyire), de jelenleg már játszhatatlan kategória adott esetben.

;) - The Power of the Light Side

(#7033) #75376384 válasza -=Jam=- (#7028) üzenetére


#75376384
törölt tag

Legalább a fegyverek lennének jók wt5-ben, de azok is szarok. Egy 450-es p416-ot használok még mindig. Eddig amit jobbat ajánlott annak alig volt egy ezressel több a sebzése. Ami lássuk be nem sok, ha az egyik 15k a másik 16k és ugye a ketto között van egy tört ugrás is.
A problémát a tökéletesen átgondolt tár nerf se egyszerűsíti le, mivel így a plusz ammo talent kötelező lett. Eddig elég volt 1 jó aktiv(?) talentes fegyvert találni, most már lényegében muszáj két jó talentes, normális sebzésű fegyvert találni. De utóbbi ugye nem létezik, vagyis nem sokkal jobb, mint eddig.

Nem tudom elhinni, hogy nincs valami bug a skálázásban, mert ugyanez igaz minden felszerelésre. Alig jobb, de inkább rosszabb cuccok esnek, míg az ellenfelek sokkal erősebbek lettek.

Jobban belegondolva a fent leírtak se zavarnának, de ugye bugos az AI is, mint kiderült. Ezért olyan agresszív mindegyik és nem használ fedezéket, hanem facetankel.

Szóval ez a pénteki patch kicsit sok volt szvsz. Vagy wt5 vagy a hülye balansz változtatások igazán kimaradhattak volna.
Ja és a teleportáló ellenfelekről se szabad megfeledkezni.

Látszik az egészről, hogy volt egy kigondolt tervük, de a sok balansz miatt síró pleb igényelt egy ilyen változtatást is és a készítők hibás módon beletolták a már eltervezett frissítések közé. Aztán gondolom ez okozta ezt a bughalmazt.

[ Szerkesztve ]

(#7034) Dani79 válasza arnikusz (#7026) üzenetére


Dani79
tag

Nekem még mindig 463GS van :D így is olvadnak, mondjuk most feltettem a 2db-or armor dmg setet de egyenlőre nem lett jobb, mondjuk rosszabb sem... csak hiányzik 30% elit dmg

(#7035) Madoc válasza Anonymus23 (#7032) üzenetére


Madoc
veterán

Xboxon is laggol kb 1 hete. Előtte semmi.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7036) papci80


papci80
csendes tag

Üdv,

hol tudom beállítani h a 8-as és 12-es távcsőbe ne nagyítson magától? Beállításokba én nem találtam ilyen opciót.

(#7037) Polllen válasza #75376384 (#7033) üzenetére


Polllen
nagyúr

Borzasztó, hogy a heroic nehéz... Miközben már mindenki az 500-s cap környékén van és a challange fokozatot egyedül letolja... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7038) Bird


Bird
addikt

Nekem semmi bajom a játékkal. Bár én nem rohangálok 500gs felett, igaz nem is halok minden utcasarkon. Random csapatban az élet mókás, amikor percenként kell 2-3 játékost felszedni. Legalább van kihívás! És van, hogy mindezt hard fokozaton. Heroic na persze..... :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7039) Bird


Bird
addikt

Tank AR Build. Raw Weapon Damage | 200k+ Armor | 100k+ Health

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7040) Anonymus23 válasza Madoc (#7035) üzenetére


Anonymus23
veterán

Akkor kb. a patch hazavágta az egészet...
Nah majd látjuk merre fejlődik a dolog :(

;) - The Power of the Light Side

(#7041) #75376384 válasza Polllen (#7037) üzenetére


#75376384
törölt tag

Bevallom elbizonytalanítottál. Most vagy lemaradt az /s vagy nem értetted meg mi a bajom ezzel az egésszel és ferdítesz. Ha az utóbbi akkor fuss neki újra és (értelmező) olvasással olvasd el megint.

(#7042) vvega30 válasza #75376384 (#7041) üzenetére


vvega30
senior tag

Ha lenne egy szarkazmus táblája, biztosan feltartaná!

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#7043) -=Jam=- válasza Polllen (#7031) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem úgy értettem, hogy a talentek meg a statok lényegtelenek, hanem a gearscore-ja. Nyilván az a lényeg, hogy összhangban legyenek a talentek meg a statok, hogy buffolják egymást, nem pedig, hogy 500-as legyen minden :DDD

(#7032) Anonymus23: Igen sajnos eléggé elkezdett lagolni a játék :( Elkezdem lőni a mobot, erre visszaugrik 10m-rel arrébb, elég idegesítő :(

[ Szerkesztve ]

(#7044) FireKeeper válasza papci80 (#7036) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudtommal erre jelenleg nincs megoldás, working as intended. ha zavar rakj rá másik sightot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7045) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Sziasztok,

Tudtok-e olyan adatbázisról a neten, amiben benne lennének az alábbi infók?

1., Geareknél ugye függően az adott brandtől / gear itemtől (kesztyű, maszk stb) és specifikus típustól lehet 1-2-3-4 attribútum (O / D / U) rajta, ezek meg is vannak, hogy melyik miből mennyi lehet, akár random elosztásban is. (nem a tálentek, hanem a piros / kék / zöld spec tulajdonságok)

De az, hogy ezek az attribútum értékek itemenként (maszk, kesztyű stb) milyen jellegű (pl CHC, CHD, Elitsebzés, stb) lehetnek és ezeknek a min-max értékeik, azt sehol sem találom.
Ti tudtok ilyen táblázatról vagy adatbáziosról?

Pl mint elitsebzést jellemzően csak maszkon látok mint offensive attribútum.

2., Gear módosítóknál megvan ez a lista, hogy melyik módosító (12 nevesített van összesen) melyik módosítón milyen attribútumok lehetnek, de a min-max értékek itt sincsenek meg.

Engem mondjuk a T5-ös értékek érdekelnének mindkét esetben, ha valaki tudna ilyen adatbázisról, akkor ne tartsa magában, tegyen már be linket vagy infót!
Hálásan köszönöm ha valaki tud ebben segíteni! :R

Szerk:
1/a kérdés:
Na közben meg is találtam, ez eddig valahogy elkerülte a figyelmem, gear attributes rész (igaz van fenn vagy 5-6 táblázat, elvesztem bennük már), de itt sincsenek értékek, ez még mindig jül jönne ha van ilyen adatbázis.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7046) kiserik válasza FireKeeper (#7044) üzenetére


kiserik
senior tag

Ha jól emlékszem ez direkt van így.

(#7047) papci80 válasza FireKeeper (#7044) üzenetére


papci80
csendes tag

Kösz a választ, a többivel az a baj h nem adnak head shot bónuszt, ezért kérdeztem.

(#7048) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Hát gyerekek, egy kicsit vegyes érzelmeim lettek, miután csinálgattam a tudásbázis táblázatomat, és úgy érzem, egy picit túltolták a Ubi/Massive fiúk.
Más ilyen jellegű looter-shooterrel nincs tapasztalatom, vagy akár WoW vagy ilyesmi, szóval lehet csak nekem "újdonság" ez, de mintha egy kissé megszaladt volna a ceruza.

A zöld gear itemeket nem számolva jelenleg van 136 féle brand item, ami eshet. Jó, ezek között van olyan, ami ugyanazon branden belül is vagy tökre ugyanazokkal a lehetőségekkel bír, vagy csak mondjuk 1 attribútum eltérés van benne, esetleg 1 gear mod lehetőség, de legyen mondjuk 120 féle (ebben nincs benne a Replica, mert az ugye ugyanazt tudja mint ami lootként eshet "eredeti").
Na most, ha ezek közül kiesik valami, akkor még mindig benne van, hogy akár rosszabb esetben 6+3 féle tálenttel (Slot 1 Passive O+D+U vagy Aktív O+D+U és Slot 2 ugyanez, emellett az attribútumok nagyon sok esetben 2-3-4 x 3 féle eshetőség van.

A kedvem is elment attól, hogy elkezdjem kiszámolni, hogy mekkora esély van arra, hogy olyan loot essen, ami max 1 helyen tér el a kívánt gearhez képest, és még magas értékek is legyenek rajta... hááááát :U

Eleinte úgy gondoltam, hogy tényleg nincs szükség a kimaxolásra (optimalizálás) és talán nincs is jelenleg még, de hogy csak 1 dolgot tudj átkalibrálni az nagyon leszűkíti a lehetőségeket.

És akkor még nem is vettük figyelembe, hogy bizonyos tálentekhez (fegyver és gear tálentekhez egyaránt) játszani kell a meglévő attribútum fajták mennyiségével, mert sok jó talenthez hozzá kell igazítani az attribútumok fajtáinak mennyiségét.

Persze meg van ennek a maga szépsége, de szerintem jelentősen túltolták ezeket a kombinációs dolgokat. :(

;) - The Power of the Light Side

(#7049) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#7048) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Hát ehhez nem kellett volna táblázat, mondjuk két dolgot kellene változtatni és jelentősen könnyebb lenne:
1. lehessen 1 talent-et és 1 attribútomot cserélni
2. a talentet lehessen cserélni Pl: O-> D, O->U, D->O, D->U, U->D, U->O

Ha ennyit változtatnának még mindig rengeteg verzió maradna, de legalább lenne esély a "tökéletes Gear összeállítás" közelébe jutni.

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#7050) warcat válasza Anonymus23 (#7048) üzenetére


warcat
veterán

Csinálj inkább lvl 18-as altot a general kék modok farmolására, az most a menő :))

Nekem maradt a tatyóban pár, de egyébként nyers 6% assault rifle damage, 6% LMG dmg, 5% total armor modok esnek (amikor esnek) azon a szinten, lényegében beköltözöl a Dark Zone-ba.
Eléggé vicces mert bármelyik slotba belemennek... 6 darab az +36% nyers AR sebzés, több esélyed van kifarmolni mint 500as brandeket kergetni main karival.

Én vasárnap óta pihentetem a játékot.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.