Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) -=Jam=- válasza GAbre (#6600) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Basszus, te mennyit tudsz sírni. Nyilván nem a te igényeid szerint fogják a karbantartást ütemezni. Felesleges lett volna tegnap is leállítani, meg ma is az update miatt. De eleve már több napja lehet tudni, hogy most lesz a karbantartás, fel tudtál volna rá készülni lélekben :D

(#6602) GAbre válasza -=Jam=- (#6601) üzenetére


GAbre
veterán

Hát majd ha hetekig,próbálgatsz mindent,hogy ne omoljon össze ez a fos.
És semmire se jutsz,cserébe olyan hibák vannak benne,amik 1ik bétában se voltak.Szarik rád az amd oldala,és az ubisoft is(a többi nem ide való dolgokról nem is beszélve),és mikor végre lenne időd kicsit kikapcsolódni,akkor kell nekik már nem először hosszú karbantártást tartani.Vhogy annyira nem tudok jókat elmondani.
Persze nem rossz játék,de mikor belépsz,és a bugos küldetések,a beragadt tárak,vagy a térkép alá,vagy 4 fal közé esés nem bukkan fel,vagy éppen olyan szobákra nem bukkansz,ahova nem tudsz bemenni,mert nem látsz semmit,vagy csak részben.Cserébe a kis bosszantó 1 lövéses mi-k lelőnek,persze gyakran pont akkor mikor éppen 1 másodpercre "megfagy" a játék,vagy épp crashelt.
Valahogy elveszik az embernek az optimizmusát,ha ezek után sincs megoldás...

Nem azt várom,hogy nyalják körbe a sötétebbik felem.
Csak legalább nyomtak volna 1 témát,hogy foglalkoznak a hibajelenséggel.
Vagy a nyitott ügyekben is,nem visszakérdeznek olyat,amit már az elején megmondtam,vagy már ők.
Jah és nem mellesleg,anno redditen is írtam,és ott se kaptam 1 db választ se,annak is lassan 1 hónapja.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#6603) háncsoló válasza GAbre (#6600) üzenetére


háncsoló
csendes tag

A far cry 3 idejében nem ment a csak az egyéni játék , mindez történt egyik napról a másikra. Nem tudtam sem én sem más valaki csatlakozni. Pár hónap és kb. 50 üzenetváltás ment rá a problémára. Már azt is tudták hányas a lábam: :DD A hiba nem szűnt meg. Végül mi súgtuk meg nekik a megoldást.

De hát vesszük és játszunk, közben elmondunk egy-két imát. :D

(#6604) cikasz válasza GAbre (#6602) üzenetére


cikasz
őstag

x ezer emberből x %-nak nem megy rendesen a játék azért nem kizárólag a készitő a felelős... Milliónyi konfiguráció van nem tud mindent letsztelni bármennyire is szeretnéd. Sajnos előfordul, hogy valamelyiken nem megy rendesen.Nem hinném, hogy szarnak rád vagy a problémádra csak lassan őrölnek a malmok.
Vettem egy trust fülest amihez a farcry volt ajándékba. Aktiváltam volna de hibát irt ki, irtam a supportnak és kerek egy hét után válaszoltak, hogy elnézést a késői válaszért rá is tették a játékot a fiókomra.
Nyilván bosszantó ha nem tudsz rendesen játszani a játékkal amivel szeretnél, de ez van :U
2-3x én is fent ragadtam szaró pózban a létra tetején, azóta ha lehet más módon lejutni adott helyről akkor nem használom a létrát mert csak alt+F4 működik olyankor. Voltak összeomlások is, volt küldetés közben is, de ujraindítottam a játékot és aznap már nem is volt több...

Fosnak semmiképp nem nevezném a játékot a bugok/hibák ellenére sem.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6605) warcat


warcat
veterán

+45 perc karbantartás akihez még nem ért el a hír

via twitter

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6606) Gubu0101 válasza warcat (#6605) üzenetére


Gubu0101
veterán

Húha,nagyon szerelnek a srácok :D Köszi az infót :))

Kíváncsi leszek az új nehézségi fokozatra :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6607) -=Jam=- válasza GAbre (#6602) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Cikasz már leírta a lényeget, mivel egy PC nem célhardver mint egy konzol, így sosem lesz mindenkinek tökéletes a játék ez van. Valószínű foglalkoznának a problémáddal, de a fórumon is annyi hibabejelentést kapnak, hogy nehéz mindre időben reagálni. Arról nem is beszélve, hogy a fele ilyen user error bejelentés, akinek fogalma nincs a játékról, és beírja, hogy bug, holott ő a fasz. És erre mind reagálni kell a supportnak, nem csodálom, hogy nincs idejük.

[ Szerkesztve ]

(#6608) xyvalaki válasza GAbre (#6602) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Eddig 2-3x omlott össze a játék és kevesebb buggal találkoztam mint a három éve foltozgatott 1-ben. Ami hibával találkoztam, nevezetesen a nem betöltődő grafika, az meg a saját hülyeségem miatt van. Sajnos rosszul választottam memoriát és nagyon lassú a rendszeremhez. Ha tuningolom a RAM-ot akkor jó, de annak nem vagyok híve.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6609) TommyS_27 válasza GAbre (#6602) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nézd a pozitiv oldalát is! Itt már nem tudsz csalni mint az 1-ben tetted :DD tudod KARMA

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6610) GAbre válasza TommyS_27 (#6609) üzenetére


GAbre
veterán

Azért,mert az 1ben 1x a sok csíter buzi dz-s miatt,én is hozzányúltam,hogy a hatalmas előnyeik ellenére legyen nekem is valami esélyem.
Nem fogok vitatkozni senkivel megint,hogy ez jogos,vagy sem.Szerintem az bőven elég karma volt,hogy az elsők között kaptam végleges,és nem ideiglenes bant ezért.

Avatar

(#6611) TommyS_27 válasza GAbre (#6610) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Kár hogy nincs meg rólad a videóm... :U

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6612) malacka87


malacka87
senior tag

Skynet onlány! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#6613) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Éss elindult :D :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6614) ripla válasza Bird (#6576) üzenetére


ripla
őstag

(#6578) warcat

Értem, kösz, akkor még elleszek vele egy darabig, 60 óra után vagyok 29 és feles szintű. :P
XP növelésre direkt nem raktam egyetlen pontot sem, nem akartam elsietni. :)

[ Szerkesztve ]

(#6615) FireKeeper válasza ripla (#6614) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig azt érdemes a legelején, lvl30 alatti gear úgyis gyorsan kuka lesz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6616) velizare válasza Hublot (#6571) üzenetére


velizare
nagyúr

nálam az lett, hogy nem használok dx12-t. itt írnak pár dolgot, próbálgasd végig, hátha.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6617) nak0n


nak0n
aktív tag

Összesen 3 bugba futottam bele launch óta: 2x a box kapcsolt ki teljesen (és ez simán lehet a box hibája, nem a játéké), meg most pár napja az egyik bounty boss-hoz nem tudtam bemenni, nyitva volt az ajtó, de én nem tudtam bemenni, a mobok nem tudtak kijönni, a gránátok visszapattantak az ajtónyílásból, és a turretet sem lehetett átdobni rajta. Átlőni lehetett csak, aztán úgy 3-4 perc után a boss fogta magát és megpusztult csak úgy magától. Azt kívánom, hogy ennél bugosabb launch-ba soha többé ne fussak bele.

(#6618) velizare válasza -=Jam=- (#6601) üzenetére


velizare
nagyúr

marco is beírta nekik a +45 percre, hogy refund :DDD

@nak0n: én úgy 20-30cal, plusz még az a pár száz, ami felett elsiklottam, és a még 3-4x ennyi, ami nem érint. volt köztük csúnya is, pl. amikor cp-t foglalsz el, és leütik a zöld vezért, és az pont akkor hal meg, miközben éleszted, akkor a karaktered beleragad ebbe a guggoló helyzetbe, és nem tud mozdulni (bár fedezékhez space-re még odamászik). gyorsutazás/relog meogldja.
egyébként ez egy tényleg jó launch volt, a szerverek stabilak voltak, alapvetően a kliens is az nekem (dx11ben), queuet nem is láttam, és a küldik túlnyomó része is megfelelően működött. a bountyk viszont nagyon kényesek arra, hogy megfelelő irányból menj be a területre, különben nem triggerelődik, ez kifejezetten idegesítő.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6619) Anonymus23 válasza ripla (#6614) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mivel hozzád szintezi a játék az ellenfeleket így mindig tud kihívás lenni benne, felesleges elhúzni lvl30 alatt a dolgokat, mert ugyanaz a feeling van pl T4-ben mint lvl30-on.
Nekem van egy lvl30 karakterem meghagyva, amin csak ilyen DZ kihívásokat tolok egyedül alkalom adtán, folyamatosan megy a rugóság, de a kutya sem foglalkozik velem a mobokon kívül.

;) - The Power of the Light Side

(#6620) marky1970


marky1970
tag

Az első változás amint beléptem!

Omamil

(#6621) VikMorroHun válasza marky1970 (#6620) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Végre javították a nem-beszél-csak-feliratozik problémát (legalábbis egy részét), meg a Loot as Junk hibát is.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6622) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Kész is

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6623) nak0n


nak0n
aktív tag

Eddig volt ARre +30as táram, most csak egy +10es van. Ennek nem örülök annyira.
Szerk: látom, más is írta.

[ Szerkesztve ]

(#6624) #75376384 válasza marky1970 (#6620) üzenetére


#75376384
törölt tag

csodás. remélem örül a sok negatív effekt miatt picsogó. lényegében kiherélték az ar kasztot. :U

+ammo talent innentől must have lesz

(#6625) Rayner válasza #75376384 (#6624) üzenetére


Rayner
őstag

Ez az alap tár van egy nagyobb amin lesz negatív modosító
amúgy semmi baj nincs 40 skulóval csak többet kell fedezékbe menni

(#6626) #75376384 válasza Rayner (#6625) üzenetére


#75376384
törölt tag

Eddig is muszáj volt fedezékbe bújva lőni, különben pillanatok alatt bedaráltak. A kevesebb lőszer több tárazási időt eredményez, vagyis könnyebben az emberek nyakára tudnak mászni a mobok.
Nekem volt egy 73 lőszeres p416-os, ami igencsak jól tudott jönni 4-es szintű cp-k esetén.
Kiváncsi leszek a másik tárra.

(#6627) Hublot válasza nak0n (#6623) üzenetére


Hublot
senior tag

Az semmi de a chc is ment a kukába. EXPS3 holo a chc helyett elit sebzést ad. :O

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6628) fuvi válasza Rayner (#6625) üzenetére


fuvi
senior tag

(#6629) Anonymus23 válasza Hublot (#6627) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mi újság a one hit sniperrel?

;) - The Power of the Light Side

(#6630) FireKeeper válasza #75376384 (#6624) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem kifejezetten tetszett hogy vannak negatív statok is a modokon, így kicsikét gondolkozni kellett mit éri meg felrakni, megéri-e egyáltalán... láthatóan ez már nemtetszően magas volt sokaknak :(

Anonymus23: tudtommal még mindig meg lehet csinálni, de már nem csak kvázi akármilyen gear-el, rá kell menni a marksman meg headshot sebzésre jobban.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6631) Hublot válasza Anonymus23 (#6629) üzenetére


Hublot
senior tag

Nem tudom dz-ben még nem voltam.
Később érek haza majd kipróbálom.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6632) Anonymus23 válasza FireKeeper (#6630) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az mondjuk elég nagy baj, mivel kb hazavágja a PvP-t, mert arról szól a dolod, hogy négyen kempelik a DZ bejáratot, és ebből kettő sniper, 2 tank jelleggel, és ha kimész, akkor kapod a golyót, ha meg közel akarnál menni, akkor meg a tankok is beszállnak a játékba, és mire velük kezdel foglalkozni, megint jön a sniper...

Ha meg másik oldalról akarod megközelíteni őket, akkor kb. ugyanez a helyzet.
Na nem baj, akkor egy ilyet is össze kell rakni ;]

Rifle-t nem akarok használni, nem az én izületeimnek való az már, pedig lehet az lesz a nyerő középtávra, vagy Sniper+SMG...

;) - The Power of the Light Side

(#6633) fuvi


fuvi
senior tag

klán vendor 490es geart árul T5-ön, farmolás elött érdemes beruházni

forrás: reddit

[ Szerkesztve ]

(#6634) -=Jam=- válasza fuvi (#6633) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Már, aki klánban van, és maxos a vendor... Speciel én egy 4 fős privát baráti klán tagja vagyok, ahol leginkább én hozom az XP-t, de így sokáig fog tartani lvl30-ig feltolni. :DDD

(#6635) Bird: Ja most meg azért fognak sírni :D

(#6636) vzarmo: Hmm, eszembe nem jutott volna, bár nekem speciel az marhára nem lenne kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#6635) Bird


Bird
addikt

Eszem megall ezzel a 10 skulo ar tarra. Remelem most ezert is fanyalogni fognak!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6636) #75376384 válasza Anonymus23 (#6632) üzenetére


#75376384
törölt tag

tudtommal nem tilos, de szerintem elég suttyó megoldás, ha görgőre teszed a lövést. anno cod-ban csinálták páran. fúú de utálták őket a játékosok. :D

(#6637) TTomax


TTomax
nagyúr

Istenem,ezt az igénytelen játékot.Itt állok a stronghold végén boss előle,és valahol egy mob be van akadva az ajtó mögé és nem tudom befejezni a küldetést. :((( :((( :((( :((( :(((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6638) arnikusz válasza Hublot (#6627) üzenetére


arnikusz
veterán

Még meg se volt a blueprint. :W
A másik a 10%-os maradt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6639) Anonymus23 válasza TTomax (#6637) üzenetére


Anonymus23
veterán

1-2 perc és öngyilkos lesz mind, ezt viszonylag jól megoldották, azaz az ilyen beragadásokat, nekem/nekünk is volt már sok ilyen (Pl Bank HQ vége jellemzően ilyen), de mindig harakirit követtek el idővel.
Persze jobb lenne ha nem ragadnának be, de nem tudom mi is az igazi programozási gond ezzel...

;) - The Power of the Light Side

(#6640) warcat


warcat
veterán

Ne temessük előre a modokat, tessék megvárni mi lesz elérhető a végén,
pl az én +70 lmg tár -35% stabilityből lett egy sima +35.

Viszont tényleg "nagy" dilemma, hogy a nerfelt mk17-et vagy 135 golyós m60at használjak (20.6k / golyó)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6641) TTomax válasza Anonymus23 (#6639) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meg amikor nem,mint pl most nálam amikor írtam már 15 perce benn voltam a végén...kb egy fél óra után ráhagytam,nem is lett meg.. vicc...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6642) Anonymus23 válasza TTomax (#6641) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez érdekes, nekem eddig még mindig meghalt az összes.
Bár volt olyan is egyszer, hogy a Survivalist tüzes gránátjával égettük ki falon keresztül, de ezen kívül az összes meghalt, ahogy kell.
Próbáld ki esetleg, hogy ilyenkor elutazol a WH-ba, specet változtatol ha nem az lenne nálad, és tüzet neki.

Tudom az lenne az alap és normális, hogy nem ragad be, de ha már ez van akkor "próbálkozni" kell.

Fogd fel úgy, hogy újra megcsinálod, úgyis kell az 500 BT kill a heti kihíváshoz ;]

;) - The Power of the Light Side

(#6643) Dani79 válasza #75376384 (#6626) üzenetére


Dani79
tag

Most lesz jó a 7m belüli +50% wep dmg talent :D

@ amugy valami graf engine update is lehetett mert jobban fut és szebben néz ki változtatás nélkül

[ Szerkesztve ]

(#6644) -=Jam=- válasza Dani79 (#6643) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Fórumon azt írják, hogy minden beállítás resetelődött. Bár, hogy jobban fut meg szebb is lett az nem egyenesen arányos akkor sem :DDD

(#6645) VikMorroHun válasza Anonymus23 (#6639) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Általában úgy oldják meg, hogy a sziklákra, falakra, egyebekre valamilyen mozgást akadályozó réteget tesznek, vagyis nem lehet átmenni rajtuk. Ez a normális. Aztán van, amikor ez valamiért nem működik tökéletesen, és mégis átkerül valamelyik NPC a túloldalra. Visszajönni már nem tud, mert onnan is működik a mozgást gátló réteg. Azt megvizsgálni meg elég körülményes, hogy egy adott NPC X, Y, Z koordinátái most éppen megfelelő tartományon belül vannak-e - minden esetben, minden másodpercben, minden irányból nézve. (Ha megpróbálnák, a játék erőforrásainak jelentős része erre a vizsgálatra menne el, az esetek 99%-ában feleslegesen.)

Én már jártam úgy Mass Effect Andromedában, hogy egy ellenség belekerült egy sziklafalba, onnan lövöldözött ránk. Ő nem tudott kijönni, mi nem tudtunk bemenni, és természetesen a lövések sem mentek át azon a rétegen. A küldetés meg addig nem ment tovább, amíg az összes ellenfelet le nem győztem.

Egyszer meg olyan esettel találkoztam Oblivionban, hogy felmentem egy lépcsőn, szembe jött valami brutális szörnyike, erre gyorsan elkezdtem hátrálni. Azt viszont nem láttam, hogy pontosan merre van a lépcső, és néhány fokkal eltértem az eredeti iránytól. Egyszer csak azt vettem észre, hogy "kiszaladtam" a világból. Kiderült, hogy pont azon a részen a fal egy kis darabjáról hiányzott ez a réteg, szabadon lehetett rajta közlekedni. Jött is utánam a szörnyike. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6646) velizare válasza TTomax (#6637) üzenetére


velizare
nagyúr

gránát?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6647) velizare válasza #75376384 (#6626) üzenetére


velizare
nagyúr

+20extra rounds. ennyivel azért már le tudok lőni egy elit mobot. bár a minigunost nem biztos.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6648) LÁZ


LÁZ
addikt

bug vagy fícsör, a Castle Settlement-hez van egy side missön, de a kertben lévő levezető bejárat zárva, és maga a Settlement ikonja is szürke (pedig már voltam ott 1x). :F

olybá tűnik, ezt nem sikerült még kijavítani :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6649) TTomax válasza velizare (#6646) üzenetére


TTomax
nagyúr

2x6 gyújtó elment,de ez alkalommal semmi. :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6650) warcat


warcat
veterán

20 db max korlátozást raktak a különféle kulcsokra ((black tusk stb )

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.