Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Anonymus23 válasza arnikusz (#7899) üzenetére


Anonymus23
veterán

:R
:P

De azért érzed a különbséget egy belinkelt videó és egy ikonikus mellékküldetés kvázi komplett leírása között? :K

;) - The Power of the Light Side

(#7902) arnikusz válasza Anonymus23 (#7901) üzenetére


arnikusz
veterán

:P Az nem vala kompletta leírás, mert kimaradt a pontos térgeometriai helymeghatározás, valamint a követendő Agenti harcmodor.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7903) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Sikerült 5:50 helyett 4:29alatt betölteni a játéknak :D Alakul ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7904) aerosmith válasza anyam (#7767) üzenetére


aerosmith
őstag

PHC klánba hol lehet jelentkezni?

(#7905) Madoc


Madoc
veterán

Patch volt ma amugy valami, vagy semmi változást ne keressek az ujabb invaded küldiken kívül. Utóbbi 4 napba csak 15-15 percet voltam játékban , unalomba fulladt hamar.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7906) fuvi


fuvi
senior tag

jól látom redditen, hogy a heti invaded rotáció random lett az első 3 hét után? sajna kihagytam első héten egy Nemesis részt, és ha jól látom várhatok még akkor vele pár hetet

(#7907) LÁZ


LÁZ
addikt

jól sikerült a peccs, olyan lagg volt az imént, hogy öröm volt nézni, most meg már a szerverek se mennek :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#7908) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Pedig, olyan jól indult minden.......... aztán a játék, öntudatra ébredt, s elfelejtette, hogy mi akar lenni!

Gazember

(#7909) RazoR


RazoR
veterán

Pletykálják, hogy az új DLC-ben a Pentagonba megyünk...

(#7910) -=Jam=- válasza RazoR (#7909) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az a 2. DLC lesz ősszel.

(#7911) soo277


soo277
őstag

És ez az 5 perces belépési időt se lehet megoldani?nem hiszem el baszki

BT: wersoo#21211

(#7912) malystryx válasza soo277 (#7911) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia! Nemrégiben egy kolléga linkelt egy videóst, aki magyarul mondta el a legutóbbi SOTG-t, abban elmondják, hogy rájöttek mi okozza, és meg fogják csinálni :) Lesd meg. ;)
#7875, nem is kell sokat feltekerni..

[ Szerkesztve ]

(#7913) velizare válasza soo277 (#7911) üzenetére


velizare
nagyúr

meg akarták, de nem jött be. néhány embernek segített egy kicsit, de általában nincs változás.

@-=Jam=-: [link] ezt nem kéne a raiddel egyszerre kiadni.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7914) -=Jam=- válasza velizare (#7913) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem is írják sehol, hogy ez a mai patchben megoldásra került. Tuti kliens oldali változás is kell, majd jön a RAID-es nagy updattel.

(#7915) velizare


velizare
nagyúr

az már napvilágot látott, hogy egy tárgynál van egy pont pool, amit felhasznál arra, hogy elossza a tulajdonságok (pl. health on kill) értékei között.
ezek az értékek számítanak jónak/rossznak/kiválónak

HP - Health (points)
BA - Bonus Armor
HoK - Health on Kill
CHC - Critical Hit Chance
CHD - Critical Hit Damage
CDR - Cooldown Reduction
AWD - All Weapon Damage
WtD - Weapon Type Damage (pistol dmg, etc.)
HSD - Headshot Damage
DTE - Damage to Elites
HZP - Hazard Protection
SP - Skill Power

az arialdi és az alps brand szettek a kevesebb rajtuk lévő tulajdonság miatt esélyesebbek arra, hogy magasabb értékeket kapjanak.

redditről

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7916) fuvi


fuvi
senior tag

aszongya vmi reddit poszt h a szinházas heti projektért 20as 5.56-os magazin recit kapott

képecske

[ Szerkesztve ]

(#7917) velizare válasza fuvi (#7916) üzenetére


velizare
nagyúr

hm, akkor ezek szerint a heti projekt poolban van...

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7918) kiserik


kiserik
senior tag

Őőőőő.... (#7704) arnikusz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7919) arnikusz válasza fuvi (#7916) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Kiserik linkelte a múlt Sabbaton onnan kaptam én is, így a C-Tar 60golyóval bír.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7920) #75376384 válasza arnikusz (#7919) üzenetére


#75376384
törölt tag

Akkor elmondhatod, hogy a te irásaid se olvassák el. Én is leirtam már párszor, hogy ezt a tárat melyik pool-ból dobja a játék és látod mégis. :P

(#7921) arnikusz válasza #75376384 (#7920) üzenetére


arnikusz
veterán

Az a lényeg. hogy megvan, bár a CHC-s Holokereső jobban kéne. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7922) TTomax


TTomax
nagyúr

Most akkor... most jött egy cirka 60megás patch,változott valami?Hive javítva?Létrabug?Hosszú login?Vagy valami történt itt egyáltalán?Mert én nem nagyon látok semmit...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7923) Csoffadalom válasza fuvi (#7916) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én erre az F2000 replika tervrajzát kaptam.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#7924) TommyS_27 válasza arnikusz (#7921) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem most dobta a heti, a másik meg egy hátizsák...

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7925) regener válasza TTomax (#7922) üzenetére


regener
veterán

Elvileg csináltak valamit:

Maintenance - April 25th, 2019

Greetings Agents,

The servers will shut down for a scheduled maintenance Thursday, April 25th at 09:30 AM CEST / 03:30 AM EDT / 00:30 AM PDT. Estimated downtime is approximately 2 hours.

Fixed an issue affecting slow loading times on PC.

Please follow this thread for any updates as the maintenance progresses.

Thank you,
The Division 2 Team

(#7926) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok Ügynökök!

PS4-re keresek játékostársakat.

Akinek van kedve co-op-ban játszani nyugodtan vegyen fel. Késő délután-esténként max 23:00-ig vagyok hétköznaponként. Hétvégén gyakrabban.

Még nagyon a játék elején tartok, de az első részben több száz órám van és hosszú távra tervezek a játékkal. PVE és PVP-ben is benne vagyok.

Mikrofon néha van, de többnyire mikrofon nélkül tudok jönni. Akiket ez nem zavar, várom jelentkezésüket! :)

Ui: Alap játék van meg csak, most sajnálom a year 1 pass árát kifizetni, de később tervezem beszerezni, ha lesz értelme. DLC-khez való korábbi hozzáférés nem érdekel, viszont úgy tudom lesznek olyan mission-ök, amik csak year 1 passal lesznek elérhetőek. Szerintetek pár hónapon belül várható rá akció a Store-ban?

PSN id-m: bomeHUN90

(#7927) GAbre válasza regener (#7925) üzenetére


GAbre
veterán

Hát én eleddig ebből semmit nem vettem észre,talán még lassabban is indul el :D
De biztos nálam van gond.

Avatar

(#7928) regener válasza GAbre (#7927) üzenetére


regener
veterán

Nekemis lassabb, csak nemrég értem haza így most tudtam megnézni :D

Persze tudják a fejlesztők, hogy nem segített. :(((

(#7929) GAbre válasza regener (#7928) üzenetére


GAbre
veterán

Nem akarom elkapkodni kijelentést.
De mintha teljesítmény jobb lenne...
Csak,h ne csak rosszat halljatok tőlem! :D

Avatar

(#7930) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát én semmit nem vettem észre,hive bugosabb,létrára félek felmászni direkt kerülöm őket,töltési idő kb ugyanaz tehát nyugodtam megebédelhetsz,talán kevesebb a lag ha host vagy simábban fut,cserébe viszont a hang brutálisan csúszik ismét,van hogy annyit hogy el is marad vagy éppen nem is volt,a loot az ritka de legalább jó x@r.Mit ne mondjak kb semmi nem történt kliens oldalon,de ne is várjunk csodákat egy pre alpha játéknál ugye,ubisoft így szeretlek,az első résszel ilyen téren azért kevesebb gond volt legalábbis nálam,át is nevezhetnék a játékot Division 1/2-re...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7931) Pedro78 válasza TTomax (#7922) üzenetére


Pedro78
senior tag

Egy invaded missiont mentem volna este, félúton beállt a küldi. Ilyen eddig nálam nem volt, szal valamit csináltak azért. :)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#7932) GAbre válasza TTomax (#7930) üzenetére


GAbre
veterán

Division fél-re gondolsz?Vagy division másfélre érted? :D
Töltési idő nálam már majdnem 4 perc lett.
Pedro78
nálam is beakadt lincolnos,mindenki lelépett,megöltem meg,last checkpoint és újra be van akadva :)

Avatar

(#7933) Pferi


Pferi
senior tag

Egy 512 GByte-os ssd-ről a teljes játék indulása 3p 56 mp... :(

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#7934) GAbre válasza Pferi (#7933) üzenetére


GAbre
veterán

3 perc 10 körül volt eddig is.
Már az is sok volt.
Sajnos nem találtam videót,hogy béta meg patch előtt mennyi volt a betöltés.
De sokkal jobb.
Minden esetre ez az eddig LEG "-jobb" játék :C , nah jó a legtöbbet betöltő játék.Én speciel még nem vártam ennyit 1 játéknál se 3 percet.
Nem baj,ha lassú vagy,de mellette hibás,bugos is :D

Avatar

(#7935) Anonymus23 válasza GAbre (#7934) üzenetére


Anonymus23
veterán

Legalább van időd eldönteni, hogy akarsz-e vele igazából játszani vagy sem :P

Én most vettem a gépbe +16 GB RAM-ot (fele annyiba került most mint jó pár hónappal ezelőtt az első 16 GB), túl sok változás nincs, de ezt is képes teleírni a rendszer, igaz, hogy amíg csak 16 GB volt benne, addig a takarító program 50-60x is takarított 2 óra játék alatt (1 GB-os határnál), míg így 32 GB-al, tegnap ~3 óra játék után megnéztem és 5x takarított (2 GB-os határérték volt beállítva).
Nálam nincs semmilyen akadozás meg ilyenek, 16GB-al sem igazán volt, ha ment ez a kis program.
Engem egyedül a net szívat, de ez már nem fog változni amíg nem lesz végre optika.

;) - The Power of the Light Side

(#7936) GAbre válasza Anonymus23 (#7935) üzenetére


GAbre
veterán

Rossz a ping?Vagy mi a baj?
Jó mondjuk fél éve lassan van digim,addig 30-as invitel volt,de azzal se volt gond(no persze torrentezni nem kellett).
Most azzal sincs gond game mellett se.:)
Gondolkoztam én is még 16-on,de sokallom rá,nem nagyon van értelme szerintem.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7937) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#7935) üzenetére


Gubu0101
veterán

Milyen progit használsz takarításra?

Ezeket a kártyákat a Bountyk adják? :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7938) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Amúgy a Commendation-s nézzétek,mert nálam az is bugos,nem jelzi ha valamit teljesítettem felkiáltó jellel,csak mikor végig nyomkodom akkor jelenik meg,amit már teljesítettem és felvehetem a pontot.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7939) MarkusSchulz válasza TTomax (#7930) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Mióta bugos a hive inkább használom a healelős drónt és a launcheres healt, így ezzel szépen lehet tartani az életet, de ha nem figyel az ember, akkor fekszik.

A fentiek miatt kicsit át is alakítottam a buildemet, sokkal jobb lett, mint az előző.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#7940) sowi válasza MarkusSchulz (#7939) üzenetére


sowi
őstag

tegnap ejszaka a hive random hol mukodott hol beszart....eleg idegesito volt roosevelt vegen mar...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7941) LÁZ válasza Gubu0101 (#7937) üzenetére


LÁZ
addikt

akármi nevesített boss-ok adják

legegyszerűbb a fehér ház előtt intézni /kb ahol kezded a játékot, a kis tó után a tűzoltó autónál/, ott mindig flangál egy brigád /ha nem halsz meg kb fél órán belül a játékban, utána ott spawnolnak/, és mindig más kártyát dobnak, ergo az összes többit is össze lehet szedni hamar. ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#7942) norti válasza Anonymus23 (#7935) üzenetére


norti
addikt

Ott valami más megeszi nálad a ramot, 32-ből sokkal többnek kellene maradnia.

Alapból 6,5-6,7GB-ot használ a W10 (nálam, nem kevés elinduló programmal, driverrel), egy 8GB-os virtuális gép elindítása után 15,6GB, Div2-vel 21-22GB a max., így marad még majdnem 10GB szabadon. 2x 8GB-os vituális gép + egy játék mellett fogy el kb. a teljes fizikai, bár más kérdés, hogy úgy már játszani sem lehet, mert a 8 mag/16 szál sem elég ezekre együtt (nem használom így, de volt már rá példa, hogy véletlenül a háttérben maradt a 2 virtuális gép játék közben).

(#7943) Anonymus23 válasza norti (#7942) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amíg nem indítom el a játékot semmi sem eszi a ramot :)
Legalábbis nem ilyen mértékben.

Ami szokott futni mellette:
Chrome
Excel
És semmi más azon kívül amit a gép elindít, hardware kezelők: alaplap, VGA, Egér, Bill, nyomtató, egyéb kliensek: Uplay, Eset, Malwarebyte meg még 1-2 program és ennyi.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7944) GAbre


GAbre
veterán

Most se dobott tidal bsav sample-t.
Kéne nyitnom ticket-et akkor ubin...? :/

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7945) Anonymus23 válasza GAbre (#7944) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az mire jó? Tegnap megint dobott egyet nekem.

;) - The Power of the Light Side

(#7946) velizare válasza Anonymus23 (#7943) üzenetére


velizare
nagyúr

mondjuk a chrome 300 nyitott lappal nem az a memóriakímélő fajta. :DDD
persze nem tudom, hogy ilyen típus vagy-e.
megnézem én is majd, mennyire telíti a ramot. különösebben nem zavar, amíg nem fagy miatta a játék, mert azért van, hogy használva legyen.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7947) Anonymus23 válasza velizare (#7946) üzenetére


Anonymus23
veterán

~10 lap fixen megjelenik amik rögzítve vannak, meg maximum +5 lap szokott lenni. Azt néztem már, hogy olyan 2 GB-ot eszik memóriából.
De mondom nekem nem is fagy mióta visszaraktam DX11-re, és az akadások is eltűntek amióta azt a memória tisztító progit használok (amit elvileg beleraktunk az összefoglalóba is, egy reddit threadet linkelt be ide anno valaki). Meg be van állítva asszem 20 GB virtuális memória is. a mikro akadások és a nagyobb 1-2 másodperces akadások is megszűntek.

;) - The Power of the Light Side

(#7948) dvd24 válasza Anonymus23 (#7945) üzenetére


dvd24
senior tag

A természet tudományi múzeumban, (a mammutos) van egy nővér, annak lehet adni, aztán ez a nővér megjelenik talán a Theaterben (vagy Campusban), ott is lehet neki adni még egyet, de hogy mi haszna van az még nem derült ki.

(#7949) arnikusz válasza dvd24 (#7948) üzenetére


arnikusz
veterán

Theatherben van lent a betegkezelő helyen.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7950) Local


Local
csendes tag

Sziasztok !

A Hunert kulcs problémát orvosolták már ?

12 maszk van meg, de csak 7 kulcsom van.

Köszi a válaszokat előre is !

[ Szerkesztve ]

Localmester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.