Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) velizare


velizare
nagyúr

nemesis oneshotolja a heroic bosst
üt, mint a vonat.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7802) John Marston válasza velizare (#7801) üzenetére


John Marston
kezdő

Nem vagyok nagy csipás, de egy ilyen kell!! :K
Na ez már Exotic fegyver! Pestilence... Phhh.

(#7803) Don_Falcone válasza cikasz (#7706) üzenetére


Don_Falcone
újonc

A less jelentése hogy kevesebb

(#7804) GAbre


GAbre
veterán


Az itt lévő hunterre van valakinek 5lete,hogy lehet kinyírni?
Ha innen jövök sosincs itt.
Vagy valami feladat van a közelben,és gondolom azért nincs.
Ha a másik oldalról jövök,akkor mielőtt akár be tudnám célozni,jó messziről,már kiszúr engem,és eltűnik.
Volt,hogy bugos lett,és immunis volt a gránátvetőre+ meg se mozdult,csak mikor közelebb mentem,akkor látott meg.

Arról nem beszélve milyen idegtépő,hogy minden egyes login-nál nappal van,és szarakodhatok,mire sötét lesz,és újra próbálkozhattam.

Avatar

(#7805) cikasz válasza Anonymus23 (#7792) üzenetére


cikasz
őstag

Bementem bohóckodni DZ-be, balra egyből van egy landmark azzal szarakodtam már majdnem vége lett erre jött 4 emberke le is durrantottak :) Azt hiszem orosz nevük volt. De aztán nem öltek meg hanem felélesztettek :U és még a cuccokat sem vitték el, mert ők fejezték be a landmarkot és esett fertőzött cucc.
Aztán eltrappoltam a kimentéshez és ott is tisztogattam egy landmarkot, kaptam is hátulról 2 shotit a seggemre :DDD 1-től térdeltem a másodiktól feküdtem :D De emberünk csak szaladt tovább ;]
Egyedül kicsit lassú meg veszélyes is :K :B

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7806) Anonymus23 válasza cikasz (#7805) üzenetére


Anonymus23
veterán

A DZ jelen állapotában lootolni jó egyedül, mivel itt lehet a leggyorsabban lootot szerezni, azzal együtt, hogy egyedül nem veszélytelen.
De mivel nulla jelentősége van a DZ szintnek, semmit sem veszítesz vele ha lelőnek, illetve pikk pakk vissza lehet fejlődni.
Tegnap kihoztunk egy csomó mindent, 1 tűnik belőle használhatónak, meg van vagy 6 db olyan, amit meghagyok roll alapanyagnak, mivel van rajta 1-2 nagyon magas érték, ami jó lesz átrolloláshoz.

;) - The Power of the Light Side

(#7807) cikasz válasza Anonymus23 (#7806) üzenetére


cikasz
őstag

Ha nem vagytok csak hárman véletlenül akkor rám szólhatnál legközelebb ha mentek DZ. ;)

Uplay klienst be lehet állitani, hogy dobjon fel ablakot a játékban ha chat üzenet jön? :U

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7808) velizare


velizare
nagyúr

valamelyik pc-s ph!s klánban van még esetleg hely?

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7809) norti válasza velizare (#7808) üzenetére


norti
addikt

BDC-ben van elvileg, adj privátban egy azonosítót és este meghívlak.

(#7810) GAbre válasza GAbre (#7804) üzenetére


GAbre
veterán

Csak én fogom ki az ilyen bugokat állandóan,vagy csak én panaszkodok amúgy?
És még jó párat ki se "sírtam magamból".
Vagy az normál pl,ha lefújnak habbal egymás után 3x is 180 fokot fordulsz,úgy,h még kigyókat megszégyenítő nyakatekert pózban se tudod lőni az enemyt?(ilyenkor törtem volna el mind2 kezét a programozónak,aki szerint ez reális).
Illetve az,hogy control pont előtt a convojt csak úgy tudtam befejezni,ha megöltem ~15 control védő után a control vezért is.És még a sima tölténymérő is beakad.És persze maradt 1en a pont :)
Gondoltam megkérdem,h ez,az előző,meg a tegnapi bugsorozat.Ami fix,vagy néha jön elő,másnál is ilyen halmozottan jelentkezik-e.

Avatar

(#7811) Gubu0101 válasza GAbre (#7810) üzenetére


Gubu0101
veterán

Engem is áld a Bug halmaz,ma még csak annyi volt,hogy missioban kapunyitás után nem tudtam lőni.Az lett a vége,hogy lelövettem magam és újra kezdtem azt a szakaszt.. :D Amúgy mindig akad valami ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7812) Anonymus23 válasza GAbre (#7810) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem írd össze az összes bugot, és kérjél refundot, mert ennek így semmi értelme, hogy a végén valamelyik ideggyógyászaton kössél ki egy játék miatt, aminek elvileg szórakoztatnia kellene téged.

Amiket leírtál nagy részével nem hogy nem találkoztam, de még csak nem is hallottam/olvastam ilyenről.

Nekünk is tegnap a DZ-ben azok a bugok amikkel találkoztunk, mondjuk egy szavam sem lenne, ha legalább a fegyveren maradt volna a tálent úgy ahogy írta ;]
De sajnos ahogy kimentünk WH-ba, azonnal helyesen írta :N

;) - The Power of the Light Side

(#7813) GAbre válasza Anonymus23 (#7812) üzenetére


GAbre
veterán

Bárcsak ennyi megmagyarázhatatlan,helyrehozható gondom lenne,amit esetleg még 1 kis türelemmel el is lehetne néznem,mint ami ebben a játékban van... :DD
Pénzt nem kapnék vissza(AMD reward) :)
Nem arról van szó,hogy már 1 hónapja szenvedek a dx 12 akadással crasheléssel,és mindent kipróbáltam már(beállítások,win reinstall).
Vettem 1 másik gtx 1080ti-ut is.Most majd megnézem másik memóriákkal is.De mást nem cserélek.
Nem is arról,hogy dx 11-ben folyamat becrashelt(bár ez vhogy megszűnt,már ritka).
De cserébe lemegy az fps-em 50re is :D
Azóta végre játszható lenne,és nem minden 2percben ugrik meg a vérnyomásom.(Még azért néha be-be akad,hogy szinten tartsa keringésem). :C
Hanem,hogy ilyen többnyire játékmenetre kiható hibák vannak.
Most is volt 1 ameddig ezt elkezdtem írni,contol ponton nem jött ki az ajtón senki!
Majd olyan 5 perc után végre maguktól meghaltak,mert se gránát,se tűz,se gránát launcher nem jutott át falon.
Majd jött volna boss,aki szintén nem jött ki,és miután itt nem csináltam semmit úgy 1-2 perc után végre ez is off lett.
Azért azt mondom,hogy kb minden másnap találkoztam ilyen hibákkal,ha nem 3 naponta.
Vagy csak lehet nem tűntek fel annyira,mert az említett "dx" gondok jobban dühítettek.
Azért tudom,hogy másnál is vannak gondok.
De én ezt nem értem,megvolt az alap engine(Már év elején is jöttek a gameplayek).
Szóval még tesztbrigád is volt,volt 2 béta(ahol nálam nem voltak olyan hibák,amik azóta se javultak),early accessek is vannak gondolom szép számmal.
Akkor miért nem lehet megoldani?
Értem én kell a profit,és minél többet eladni,új sztorit kreállni,az égető(többséget érő) hibákat foltozni.
De én annó nem találkoztam ennyi hibával division 1 alatt.Pedig az "is" arról híresült el fél évig kb,hogy félkész.

Avatar

(#7814) velizare válasza GAbre (#7813) üzenetére


velizare
nagyúr

ilyen ajtó beragadós sztorim nekem is volt. kb. 2-3 a megjelenés óta összesen. nem minden 2-3 nap...
szerintem gyaluld le a játékot, állítsd be, hogy újra letöltse, mondjuk amikor egyébként nem játszanál (éjszaka/munkaidő alatt). a dx12 módot sem érdemes erőltetni, ha egyszer nem stabil...

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7815) #75376384 válasza velizare (#7814) üzenetére


#75376384
törölt tag

nekem van egy olyan érzésem, hogy van ebben némi túlzás is. az ember hajlamos a sok rosszat felnagyítani, lásd: "sose kapok mást csak lmgt és shotgunt" és ezzel önmagát heccelni. így az egész móka részéről lassan elmegy egy, csak hibákat észrevevő valamibe, ami minden játékélményt megöl. ezen persze az fps értéken való rugózás se segít. 50fps, most mi lesz. :)

(#7816) Madoc válasza #75376384 (#7815) üzenetére


Madoc
veterán

Most viccen kívül 100 lootból mennyi Ar esik neked? Mennyi shoti vagy lmg? Rossz példa volt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7817) arnikusz válasza #75376384 (#7815) üzenetére


arnikusz
veterán

Sírhatunk a loot minőségén is, nálam még mindig a 2 hete Occupied DZ Bossból esett Military M60 E4 a csúcs azóta sem kaptam még megközelítő sebzésű és talentes LMG-t, Vector meg még mindig a Tier 5-re való feljutáskor kapott 53 golyós van.
Viszont AR-t pl. Tar-C-t rendre dobál. :)

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7818) velizare válasza arnikusz (#7817) üzenetére


velizare
nagyúr

td1ben is rengeteget mentünk 1-1 vendoros darabbal. most kevesebb vendor van, kisebb is a jelentősége, főleg azért veszek 1-1 darabot, mert olyan talent van rajta, amelyik kell valamelyik ruhához. ha nem lenne rekalibrációnál transfer cap, akkor sokkal nagyobb jelentősége lenne a vendoros cuccoknak.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7819) GAbre


GAbre
veterán

Valaki nézte már,hogy oc vagy stock órajeleken hogy tölt be a játék?
Én most lemértem ram beállításokkal:
3000mhz cl 16- 3 perc 25 majd restart 3p 15 sec.
2866 cl 19- 3p 11 sec
2400mhz cl 16-3p 09 sec
Kicsit fura,hogy órajel emeléssel csak még jobban lassul(még ha kis mértékben is).Mind1ik restart után volt,és 1 próbálkozás.
Nem tudom,hogy-e 3 mérés csak a randomításnak köszönhetően alakult így.
Majd meglesem esetleg,ha valakit érdekel,és nem tesztelte :)

Avatar

(#7820) sowi válasza #75376384 (#7815) üzenetére


sowi
őstag

en eppen csinalok egy lmg buildet, ha mar ennyi lmg esik :D
amugy szepen lehet irtani vele, PvE-ben mar most egesz jol sikerult osszekalibralni a True Patriot szettel, ami csapatban sztem egesz jol mukodik

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#7821) arnikusz válasza sowi (#7820) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegyél rá Healt, vagy az elemeket úgy válogasd össze, mert ahogy láttam a PTS videokat a Heal fel fog értékelődni min 100.000, meg módosítok 8, 10 12, 15, %-os healt reagennel.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7822) #75376384 válasza Madoc (#7816) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem az emberek hajlamosak összemosni és egyenlőséget tenni a “használhatatlan” és a “nem esett” opciók közé. Magamból kiindulva, ha egy ar nem p416 vagy ctar, már megy is a junk jelölés.

Azt gondolom te is tudod, hogy 100 db az minden csak nem reprezentatív mennyiség.
Elvileg nem sokára letelik felmondási időm és lesz pár hetem többet játszani. Akkor majd összeírom, mert engem is erdekel. Olyasmi kellene, hogy lila és he fegyvertípusonként. Bónusz lehetőség a talentek összeírása.

Egyébként nehogy azt hidd, hogy nekem olyan jó minőségű a loot. Még mindig csak két használható p416-os fegyverem van, azok is wt4-ből. Illetve két nagyon jó mk17 és egy jónak gondolt m60. Ha megnézzük mennyi követelménynek kell megfelelnie egy felvett tárgynak rájöhetünk, hogy nem könnyű jó cuccot találni. Aztán ott az elcseszett kalibrálás és az optimalizáció hiánya és el is jutottunk oda, ahol most van a játék.

(#7823) Madoc válasza #75376384 (#7822) üzenetére


Madoc
veterán

Mindent felveszek és betöröm vagy eladom. Szar se jön, de mindegyis mert neked ez elég nekem meg nem. P 416 az 450-es a legutóbbi. Kb 60 játékban töltött órával ezelőtti.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7824) Anonymus23 válasza #75376384 (#7822) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az egyik ilyen Div2 database készítőnél rákérdeztem, hogy van-e esetleg neki infója, hogy hogyan is működik a roll az egyes gear elemeknél (mik az egyes maximum értékek az attribútumoknál), és érdekes dologra hívta fel a figyelmemet, azaz:

@Anonymus23 No, that attribute system works in a complicated way where a higher roll on one attribute would mean you have to have lower on another, each piece has a budget in a sense, and that budget is split between armour and attributes. This system looks to be currently under the microscope on the PTS, so could be changing in the next update, I'll be looking in to it more then for the website

Így nem is nagyon fog kiesni a szuper gear maxos értékekkel, illetve nem is tudod a rajta lévő alacsony értéket kimaxolni teljesen (ezért van akkor a cap egyes rollok esetében).

A Div1 optimalizáció után ez kissé kellemetlen érzés, nem mondom, hogy nem lehet megszokni, de a loot ezzel együtt még jobban "randommá" lesz, azaz még véletlenül sem lesz fullos lootod :)

;) - The Power of the Light Side

(#7825) arnikusz válasza Anonymus23 (#7824) üzenetére


arnikusz
veterán

Tehát mi következik ebből minnél több időt tölts farmolással, vagy hagyod és mész inkább szórakozni a játékon belül és mikor nem várod kiesik egy közepesnél jobb, de nem maxos loot.

Este ráfekszek erre a Nemesis Sniperre, Tidaltól szétbontottam ami volt megvan az első akkor jön a többi sorban.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7826) cikasz


cikasz
őstag

Ez a loot dolog relativ, hogy kit szopat a gép vagy nem szvsz. Nem tudom mióta, de gyanitom, hogy a játék eleje óta van egy küldetésem amiben többek között egy gold necklace-t kéne leadni. Ezidáig nem találtam még pedig több "lehetséges" loot helyet végig járok van , hogy többször naponta. Meg az a toy car is... miért csak egy helyen eshet mikor pl gyerek zokni meg cipő úton útfélen van hátizsákokban!
Bugok nálam is vannak, igy hirtelen egy jut eszembe, a hanggal van néha gond az égés jajjgatás ott marad miután már rég meghalt a delikvens :)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7827) Anonymus23 válasza arnikusz (#7825) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mi van már meg belőle?

Ahogy néztem ugye a strongholdok adják az alkatrészeket:
Nemesis sniper
The Tally (Tidal Basin)
The Bridle (District Union)
The Scales (Roosvelt Island)
The Scourge (Capitol Building)

A Blueprintet meg elvileg ez:
BP (Grand Washington Hotel)

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ha megvan mind a 4 alkatrész, akkor vajon a BP-t bármelyik küldetés boss beadhatja, vagy feltétlenül a GWH kell hozzá?
Mert akkor jó pár hét még mire meglesz...

;) - The Power of the Light Side

(#7828) arnikusz válasza Anonymus23 (#7827) üzenetére


arnikusz
veterán

A Tally Tidal Basintól.
Este megpróbálom ahogy láttam a youtub-on G vel kiválasztani az Invadedet és elválik mi sül/nem sül ki belőle.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7829) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7827) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Csak a GWH adja a blueprintet. Úgyhogy nekem most speciel 3 hét kell, mert capitol komponens nincs meg. Az lesz a következő, aztán megint 2 hét a GWH invaded :(

(#7830) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#7829) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nálam is dettó ugyanez a helyzet. Akkor majd mehetünk a Capitolumba alkatrészt vadászni ;]

;) - The Power of the Light Side

(#7831) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Adott egy offensive módosító, amit offensive helyre nem tudok berakni mert csak az invertoryban látom. Miért lehet ez? Kipróbáltam a masktól kezdve mindenen.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7832) #75376384 válasza xyvalaki (#7831) üzenetére


#75376384
törölt tag

A módosítóknak több fajtája is van. Az nem elég, hogy “offensive”, lesz ott más is szvsz.

(#7833) norti válasza velizare (#7808) üzenetére


norti
addikt

Felvettek uplayen - nem tudom, miért nem voltál a listámon -, Arnikusszal dobjatok egy DM-t, amikor online vagytok és küldök meghívót. Még van elvileg 2-3 hely.

(#7834) fuvi válasza arnikusz (#7828) üzenetére


fuvi
senior tag

csak az adott heti pár mission- és strongholdon kapcsolható be az invaded mód, miután megcsináltuk. ha jól emlékszem én nem tudtam bekapcsolni máshol

(#7835) -=Jam=- válasza fuvi (#7834) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Így van, minden héten más érhető el invaded-ként.

(#7836) Anonymus23 válasza xyvalaki (#7831) üzenetére


Anonymus23
veterán

Minden módosítóból van PROTOCOL és SYSTEM fajta, ezen belül is mindegyikből van 2 féle típus/Brand.
Ami pl System típusú az mindkettő berakható a System helyre, vizsont Prfotocol meg értelemszerűen nem.

Így vannak:

;) - The Power of the Light Side

(#7837) Zolinho1026 válasza nak0n (#7793) üzenetére


Zolinho1026
tag

Szuper köszi! :) Rákeresek majd.

Loxone and Loxberry superuser

(#7838) xyvalaki válasza Anonymus23 (#7836) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Köszi, ezt nem tudtam.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#7839) arnikusz válasza fuvi (#7834) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen sajna köszi a Districtet hagyta adta is, a Roosveltnél már nem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7840) soo277 válasza arnikusz (#7839) üzenetére


soo277
őstag

mázlista, gratu

BT: wersoo#21211

(#7841) arnikusz válasza soo277 (#7840) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha megvan a Tally amit Tidal ad, akkor még csütörtökig kiválasztva az invaded missiont a Districtnél bezsebelheted te is.

Elkezdtem összerakni az SMG buildet, ahogy én képzeltem a talentek még változnak majd, a maszkra más kerül, a kesztyűre megy a clutch, az Airaldi is talentes lesz, de mind idővel.

BDC klántagok, majd kérek egy kis eligazítást, mit csináljak a klán fejlődéséért.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7842) norti válasza arnikusz (#7841) üzenetére


norti
addikt

Csináld a clan bounty-kat, minden heti invaded küldetést, strongholdot, meg úgy általában minél több, nagyobb mennyiségű normál XP-t adó tevékenységet (egyéb bountyk is), azok a klán XP-hez is sokat adnak.

(#7843) arnikusz válasza norti (#7842) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm.
Clan Bountyt megcsináltam, letoltam egy Strongholdot, akkor ma folytatom és ismerkedem tovább a Clan léttel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7844) -=Jam=- válasza soo277 (#7840) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ezen mi a mázli? :F Fix loot :)

(#7845) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nyitogattam 2. karakterrel az shd ládákat,amik még elmaradtak,erre jött egy zavaró jel,mint mikor hunter van,á mondom biztos az a zavaro van valamelyik pontnál kirakva.Lootolgattam ott a közelbe de mindig mikor oda értem ahoz a helyhez jött a zavarás,szétnéztem erre fent hesszelt a tetőről a hunter,mire észbe kaptam a meglepődéstől eltűnt.Csak a helyről meg a tetőtől tudtam csinálni képet,nem tudom mit keresett ott a ghost.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7846) Madoc válasza Gubu0101 (#7845) üzenetére


Madoc
veterán

Random helyeken megjelenik, volt hogy sétálgatott tőlem 1 méterre a drótkerítés túloldalán. Lőttem, sebződött, és elsétált szép komótosan. De volt hogy futott és úgy láttam meg.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7847) Anonymus23 válasza Madoc (#7846) üzenetére


Anonymus23
veterán

Le lehet ezeket amúgy lőni?
Én is találkoztam már jó párral, de mindről kiderült, hogy ők Flash... :F

;) - The Power of the Light Side

(#7848) Gubu0101 válasza Madoc (#7846) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tehát,valami perverz kukkoló :D :D Azt hittem csak a Monument környékén jelenik meg :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7849) Madoc válasza Anonymus23 (#7847) üzenetére


Madoc
veterán

Szerintem nem. Sebződött de életcsíkja nem volt egyiknek sem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#7850) arnikusz válasza Anonymus23 (#7847) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezek bennemaradtak miután javították a Ghostot a korábbi patchel, lehet később valami szerepet szánnak nekik, vagy egyszerűen dilettánsak és kész. Én szombaton a Titkos vendor előtt futottam bele egy ugyanilyenbe.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.