Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Hangfalképű válasza #75376384 (#7699) üzenetére


Hangfalképű
tag

Nézd meg a két képet és megérted mire gondolok a tárak nagyságát illetően :)

A Rangert akartam volna átrakni a Near Sighted helyére, de nem engedi, csak fordítva. Pedig mindkét talent ugyanolyan típusú és mindkét fegyón három különböző típusú talent van.

(#7702) arnikusz válasza vvega30 (#7700) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen a Demolotionist mellett most ott Van az Umhinged talent és modokkal 35% + LMG Damage-m van, de láttam már 36K-at is

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7703) #75376384 válasza Hangfalképű (#7701) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ja megvan. Nem lehet, hogy amelyiket nem engedi “tönkretenni” az a karakteren levő fegyver? Mert pörgetés után megsemmisíti a cuccot és így nem lenne a karakternel fegyver. Ami ugye nem lehetséges.

A két ar-en kis tár van az tuti. Azért lett 40 lőszer benne. Hogy a két rifle alap lőszerszáma mennyi azt pontosan nem tudom. Így abban nem tudok nyilatkozni.

(#7704) arnikusz


arnikusz
veterán

Heti feladatból kiesett. :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7705) pzstm válasza arnikusz (#7704) üzenetére


pzstm
titán

ó hogy b+ :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7706) cikasz


cikasz
őstag

Mit kell tennem, hogy aktiválódjon ez a talent? Minek kell kevesebbnek lennie?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7707) Hublot válasza arnikusz (#7704) üzenetére


Hublot
senior tag

Ó, hogy szakadna meg a menet rajtad. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7708) TTomax válasza cikasz (#7706) üzenetére


TTomax
nagyúr

A piros körnek.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7709) arnikusz válasza Hublot (#7707) üzenetére


arnikusz
veterán

Pedig a crites holokereső volt a cél. :D
Arról nem is beszélve, hogy még egy darab Clutch talentes cucc sem esett . :W

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7710) -=Jam=- válasza cikasz (#7706) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az offensive (piros) statokból 5 lehet a gear-edben maximum.

(#7711) arnikusz


arnikusz
veterán

Egyenlőre ez a szett marad, még van mit rajta fejleszteni, majd a nerf hazavágja. :DDD
Holnap DZ hátha esik valami pörgetéshez.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7712) Polllen válasza arnikusz (#7711) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az a 10% dmg to armor ér ennyit? :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7713) Anonymus23 válasza arnikusz (#7711) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én kicsit a commendationokra mentem most rá, de ez is bugos, pár nem működik, illetve ez is már pár napja megvan, a webes felületeken mégis csak most jelent meg :P

;) - The Power of the Light Side

(#7714) arnikusz válasza Polllen (#7712) üzenetére


arnikusz
veterán

Eddig bevált legalábbis nálam, de csak LMG- nél
Láttam AR buildhez is és Sniper buildehez ott 3Airaldi és Alps társaságában.
Ha kihasználod a többi szettelemen lévő talentek nyújtotta lehetőségeket és nem Rambozol jó.
Ma sima DZ Challenge land takarítás 2 jó szokás szerint hátulról aztán kopp az M60 ezzel a sebzéssel szemből és az armor damage, meg van rajta olyan mod 3 ami ad 30% health regent, de még kell életerö.

Anonymus nem semmi. :Y

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7715) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#7713) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem még 7 főküldetésből van 1-2, aztán meglesz nekem is :)

(#7716) Polllen válasza arnikusz (#7714) üzenetére


Polllen
nagyúr

Rambózni nem nagyon szoktam, most ez van:

Frenzy és Allegro van az lmg-n, a chatterbox-t néha be szoktam tenni, hogy még gyorsabb legyen. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7717) GAbre


GAbre
veterán

Prestilence csak Easten eshet?
Mert már min. 3 napja farmolom össze-vissza fz-ket.
De eleddig nem akar esni még1 az istennek se.

Avatar

(#7718) ori_za válasza arnikusz (#7711) üzenetére


ori_za
tag

Ez korrektnek tűnik :K Unstoppable Force nem játszik még esetleg?

uplay: Oriza_HUF

(#7719) -=Jam=- válasza GAbre (#7717) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Bármelyik DZ-ben eshet.

(#7720) Hublot


Hublot
senior tag

Alakul. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#7721) Anonymus23 válasza GAbre (#7717) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bármelyikben eshet ;]

Végre ma 3 Pestilence is "esett".
Egyet G-től kaptam délután ( :R, csak megérte az a sok Hyena kulcs), a másik kettő meg 2 játékosból esett a West DZ-ben. Rugók voltunk, ránk jöttek öten és ez volt náluk :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#7722) GAbre válasza Anonymus23 (#7721) üzenetére


GAbre
veterán

Én is így tudtam,de szokás szerint panaszkodnom kellett,mert utána rögtön dobta az első dz boss :D

Meg is csináltam p90-em.
De elég közepes lett a sebzése. :S

Legalább liberty-nek lett jó sebzése.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7723) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

MEgcsinalnam az exotic snipert, hiaba csinalom a leiras szerint nem adja az elso darabot..a lada amit ki kell nyitni ures.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7724) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Sziasztok!

Hunter maszkokat vadásztunk és a Midas&Revenant harc közben megfeküdtem. Respawnoltam és gondoltam visszautazok a többiekre segíteni, de mire visszaértem befejezték a harcot és csak a Revenant maszkot kaptam meg. Kerestem választ az előzményekben és fórumokon is, de 100%-os választ nem találtam: hogy tudom újra előhozni a két huntert? Csak olyan ember hívhatja be őket aki még nem harcolt velük? Vagy aki harcolt de nem ölte meg őket (mint én) ő is tudja? Van időkorlát?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

XONE gamertag: TheZolee88

(#7725) spendor


spendor
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm az előző kérdéseimre a válaszokat.

Most ismét segítséget szeretnék kérni. Elértem a 30-as szintet, és most vagyok a WT2 szinten. A kérdésem. Amikor belépek a Crafting stationba, azon belül a Weapon részébe állandóan csak azt a két egzotikus fegyvert találom benne, amit a játék kezdetekor kapott mindenki, aki nem az alapjátékot vette meg. Lullaby és Ruthless.
Valamit nem jól csinálok, hogy nincs benne több fegyver, amiket fejleszteni lehetne, vagy ez csak az egzotikus fegyvereknek van fenntartva. Remélem érhetően fogalmaztam :))

A válaszokat előre is köszönöm.

Megjegyzés, elég gyér és szar fegyvereket dobálnak ezen a szinten. Ez is természetes..?

:R :R

(#7726) arnikusz válasza ori_za (#7718) üzenetére


arnikusz
veterán

Megnézem, de a várható nerfje miatt nem raktam be. Meg ez a Gila mellêny nagyon jó tulajdonságokkal bír.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7727) norti válasza spendor (#7725) üzenetére


norti
addikt

Mellékküldetéseket, settlement projecteket csináltad eddig? Mert alapvetően azok adnak fegyver és mod blueprinteket.

(#7728) mettek válasza Anonymus23 (#7721) üzenetére


mettek
addikt

Ez az 1.6k sebzés mire jó? Nekem is volt ilyenem de betörtem mert nem éreztem hasznát.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#7729) spendor válasza norti (#7727) üzenetére


spendor
csendes tag

Szia, igen... szépen komótosan haladok :)

(#7730) Anonymus23 válasza mettek (#7728) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jelenleg semmire, mondjuk ez az optimalizált érték.
Ezen buffolni fognak, de nem is ez volt a lényeg, hanem, hogy 8700 lootból eddig nulla exo esett, pedig jó pár száz boos-t kilőttem, és nekem is kellett az exo alapanyag craftoláshoz.

;) - The Power of the Light Side

(#7731) cikasz válasza -=Jam=- (#7710) üzenetére


cikasz
őstag

:R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7732) regener válasza TTomax (#7665) üzenetére


regener
veterán

PTS is ugyanígy indul, már van 10+ oldalas topik a fórumon róla tele DxDiaggal, szóval haladjanak...

WT3-ra lépéshez Stronghold közepén kifagytam, de nincs erőm visszalépni :D

(#7733) TTomax válasza regener (#7732) üzenetére


TTomax
nagyúr

Engem éppen ebben a pillanatban dobott ki,nyuszi hozta a bugokat biztos... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7734) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Kérdezném,hogy működik ez a "weekly bounty"? Kaptam projektben jutalmul ugyebár bountyt.
De sehogy se jelent meg.
Gondoltam megkeresem emberkét,akinél szokott lenni,de mikor az ember keresi,persze,hogy nincs sehol. :D

Avatar

(#7735) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

A jelenlegi szettem, már régóta megakartam osztani, ennél még nagyobb armort lehetne elérni és még kb +5-10% crit chance-t is, de sajnos nem adja azt ami kellene.

Folyamatban van egy átdolgozás a crit chance az Unstoppable Force maradna, a Safeguard cserélve lesz és kapna +30-40% fegyver sebzést.

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#7736) Polllen válasza GAbre (#7734) üzenetére


Polllen
nagyúr

A map bounty fülén mindig látod ezeket is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7737) arnikusz válasza MarkusSchulz (#7735) üzenetére


arnikusz
veterán

A Clutch talentes kesztyűk hol estek, még egyhez sem volt szerencsém.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7738) -=Jam=- válasza arnikusz (#7737) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Eleinte nekem sem esett, azóta persze minden második kesztyű ezzel esik :D

(#7739) Vityaa


Vityaa
tag

Nektek is bugos a Potomac Relief Camp side mission, vagy én csinálok valamit rosszul? A maradék 3 ládát nem engedi felgyújtani. Nincs rajta időzítő.

[ Szerkesztve ]

(#7740) #75376384 válasza arnikusz (#7737) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha nagyon nem adja akkor craftolj. Lehet szerencséd lesz. Elvileg van sima kesztyű tervrajz.

(#7741) arnikusz válasza #75376384 (#7740) üzenetére


arnikusz
veterán

Elvagyok nélküle, egyedül az SMG build nem pálya, arra ott van az LMG build.
Ma szórakáztam ezzel a Tolvajveremmel, hát nem nagy szám, mondjuk a morfinos csókát még nem oldottam fel majd halesz 30 db akkor.
A kis ládákból kapott cucc mire jó a DZ-ben.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#7742) GAbre válasza Polllen (#7736) üzenetére


GAbre
veterán

Vagy nem,és akkor az ember fogja magát,és rákerdez fórumon.... ;)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7743) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Köszönöm annak aki a PHC klánból kirakott remélem hasonlóan bánnak majd vele is egyszer.... Legyél boldog magadban.......

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7744) regener válasza Vityaa (#7739) üzenetére


regener
veterán

Azokat nem lőni kellett?

Ja látom a küldetés szerint nem.

[ Szerkesztve ]

(#7745) Nagus


Nagus
senior tag

Tudja valaki, hogy hova lettek az ágyúk DZ Eastből amik a renegátokat lövik? Úgy szedett ki egy idióta hátulról landmarkozás közben, hogy az ágyúknak lőnie kellett volna de nincsenek sehol!
Azt sem értem miért van tele az egész Black Tusk katonákkal - amik ontják tízesével a drónokat - amikor a map szerint Outcast és True Sons egységeknek kellene lennie az egészben.

Van ez a zöld D&H (hard wired tech) alapanyag ami a zöld set darabjainak kraftolásához kell. Azt írják mindenütt, hogy a Black Tusk dobja a open v. free worldben viszont nálam ilyet nem dobálnak. Hol lehet farmolni?

[ Szerkesztve ]

(#7746) TommyS_27 válasza kigyi_23 (#7743) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem azért csináltam mert ki akartam veled cseszni elhiheted! Nem Te voltál az első és nem is Te leszel az utolsó aki kikerül.

Le lett írva itt is meg a klán falra is, hogy a közösség kérésére az inaktív tagoktól megválunk! 2 hete 11-es szinten voltál a napokban is ugyanott állt a szinted! Vagyis nem játszol, vagy ha játszol akkor csak barangolsz vagy nézelődsz mert a szinted meg sem mozdul! Online pl sosem láttalak!

Ha nem telt volna be a klán akkor senkit nem érdekelne, hogy mit csinálsz vagy mit nem!

De lehetne annyi belátásod, hogy nem veszed el a helyet olyantól aki játszik is a játékkal! Lehet itt puffogni meg durcáskodni és köszi a jókívánságokat! De akár csinálhatsz magadnak egy klánt ahol annyit meg úgy játszol ahogy akarsz!

A továbbiakban ha a leírtakhoz hozzáfűzni valód van azt kérlek privátba tedd!

Aki esetleg hasonló cipőben jár az kérem privátba küldjön el a pcsába ne a fórumot szemetelje tele! Köszi!

Kellemes Húsvétot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7747) -=Jam=- válasza Nagus (#7745) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az occupied (késes) dark zone mindig változik, ott black tusk ellenfelek vannak, és ott szerintem nem működik a turret az ajtóban, de ebben nem vagyok biztos.

(#7748) kigyi_23 válasza TommyS_27 (#7746) üzenetére


kigyi_23
addikt

Jajj megbántottam vérpistikét bocsánat... Tudod van aki dolgozni jár és nem a játéknak szenteli az életét. Valóban 11-es szintig jutottam a játékban, de ez miért baj? Aki gyűjtöget, körülnéz ajátékban az szar ember már legalább ezt is tudom. Ha tudok játszok, ha a coop társam is fent van akkor haladunk is, de mindketten dolgozó emberek vagyunk ez teljesen természetes, hogy lassan haladunk. A klán nagyrésze persze fiatalokból áll ők hazamennek a suliból semmi gondjuk tolják a játékot haladnak ledarálják simán. Nem elküldtelek a picsába csak szar, hogy nem tudtok szólni senki sem keresett sem itt sem discord-on pedig ott napi szinten írtam hétköznap ha már játszani nem tudtam beszélgetni feljártam.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7749) cikasz válasza kigyi_23 (#7748) üzenetére


cikasz
őstag

Szerintem meg pont te vagy aki megbántódott kicsit... ;]
Elárulom, hogy mindenhol így van, ha nem vagy eléggé aktív akkor kivágnak és egy aktívabb játékos kerül a helyedre. Ezen marhára nincs mit megsértődni. Igaza van, csinálj egy casual guildet oszt csókolom...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#7750) -=Jam=- válasza kigyi_23 (#7748) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Már nem azért, de ha 11-es szinten vagy, akkor minek a klán, ott mindenki rég WT5-ben van, tehát játékost sem találnál magad mellé úgysem. Ha meg van coop társad miért nem csinálsz egy klánt, és kerestek oda olyan embert, aki 1 héten játszik 1-2 órát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.