Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) TommyS_27 válasza Vityaa (#6150) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nem fix, hogy esik belőle alkatrész! A tervrajzot csak akkor kapod meg ha megvan a többi alkatrész!

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6152) Nagus válasza Vityaa (#6150) üzenetére


Nagus
senior tag

Lehet, hogy már rendelkezel a 3 tervrajzzal? Én ugyanis így jártam. Végigmentem párszor de sosem esett kettő, aztán megnéztem invertoryban és sokkal korábbról már ott voltak nálam. A fegyver tervrajzot a bankban egyből meg is kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#6153) TommyS_27 válasza Nagus (#6152) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ha meg lenne neki akkor a Bankban megkapta volna a tervrajzot! :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6154) Nagus válasza TommyS_27 (#6153) üzenetére


Nagus
senior tag

Én úgy tudom a 3 részlet 100% eséllyel jön. Ha ez megvan akkor a p90 exotic is 100%. Számomra nem egyértelmű, hogy a bakba próbálkozott-e. Én is a hiányzó részleteket hajtottam elsőnek míg ki nem derült, hogy azért nem adja, mert már megvan nálam.

[ Szerkesztve ]

(#6155) Vityaa válasza TommyS_27 (#6153) üzenetére


Vityaa
tag

Akkor nem tudom. Valószínű, hogy a többi alkatrész hiányzik. Pedig olyan sorrendben mentem ahogy a videóban van. Na majd ránézek. Azért köszi.

(#6156) Snip3r_HUN válasza Nagus (#6154) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem 100%, volt hogy csak a 3. alkalommal adott alkatrészt ugyan abból a ládából.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6157) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Ebben a videóban benne van pontosan az összes lelőhely. Van láda missionökben(ezt nem javaslom mert csak időhúzás) és van 2 láda alkatrészenként open world-ben is. Én nem csináltam egy missiont sem csak az open world ládákat nyitottam ki. Gyorsabb volt így. Amikor meglett az összes komponens akkor mentem csak a bankba és azonnal meg is adta a blueprintet.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6158) pzstm válasza Nagus (#6154) üzenetére


pzstm
titán

fenéket....

28 láda után lett meg nekem a 3 alkatrész, van akinek 5-6 láda után...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6159) RazoR válasza Vityaa (#6155) üzenetére


RazoR
veterán

Ha lefrissül az összefoglaló lesz erről egy magyar nyelvű részletes leírás is!

(#6160) TommyS_27 válasza pzstm (#6158) üzenetére


TommyS_27
senior tag

RNGesus :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6161) warcat válasza oneal1 (#6148) üzenetére


warcat
veterán

Járjátok végig a csatornákat, közben begyűjthetitek a falakról a faction kulcsokat, és van rengeteg lootolható láda. [link]
Ha pechetek van, össze lehet futni a fűrészes gyilkossal de általában üres.

Amint esik magasabb itemlevel cucc, vegyétek fel rossz statokkal is, mert a már rajtad lévő cuccokhoz mérten növekszik folyamatosan a kieső cuccok szintje a jelenlegi korlátig ami 450 (eléggé korlátozott számú helyről eshet magasabb szintű is, de világban heverő ládák 450-ig mennek tier 4-ben) az a lénye minél hamarabb ezek a cuccok potyogjanak már.

Ha mindent kifosztottatok azért már jobb cuccokban lesztek, ekkor pl le lehet farmolni a black tusk bountykat a térképről a spec pontok miatt.

Ha mindez kész már igencsak illene,hogy el tudjatok bánni lvl 3 cp-vel ha még ezek után is van idő játszani.
Az alvilági fosztogatás 24 órával később megismételhető.

EA: It's in the crate!

(#6162) FireKeeper válasza warcat (#6161) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de amúgy a fűrészeseket elég könnyű kinyírni szerencsére

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6163) -=Jam=- válasza pzstm (#6158) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az szép, nekem 4-ből meglett a 3 alkatrész. :B

(#6164) pzstm válasza TommyS_27 (#6160) üzenetére


pzstm
titán

mindig én vagyok aki legutoljára kapja meg random exoticokat és társaikat :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6165) Polllen válasza warcat (#6161) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem már esett 454-s cucc.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6166) TommyS_27 válasza pzstm (#6164) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Nekem a Barett akkor esett amikor már nem ért semmit :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6167) RazoR válasza TommyS_27 (#6166) üzenetére


RazoR
veterán

Negative Ramos :D

(#6168) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Van itt bárki akinek lenne kedve közösen játszani PC-n? (Jelenleg T4-ben vagyok)

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6169) TommyS_27 válasza RazoR (#6167) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Szerintem kikapcsolt monitorral is végigmennék rajta! :DD

#6168 lépj be a prohardver klánba! Mindig van kivel játszani! ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6170) Hublot válasza TommyS_27 (#6166) üzenetére


Hublot
senior tag

Mi röhögtünk. :D
Ui: mindig azt mondtad "nekem nem kell én Barett nélkül is erős vagyok" 🤣😂 :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6171) arnikusz válasza Vityaa (#6150) üzenetére


arnikusz
veterán

Linkeltem egy másik videot abban a 3 SMG alkatrész több helyen is előfordul, nézd meg mi van meg, ha megvan mind a 3 különböző, akkor ahogy Jam írta 24 órával később lesz újra a bankba én így jártam és tegnap meglett

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6172) TommyS_27 válasza Hublot (#6170) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Haha így volt így volt! De meg is sértődött rám a játék mert utána egy godroll esett ki... :D Meg az alphabridge hàtizsák! Mit szoptunk azért is. :DD

Arnikusz: [link]

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6173) Vityaa válasza arnikusz (#6171) üzenetére


Vityaa
tag

Mindenképp megpróbálom, de most várnom kell 24 órát. Köszi a segítséget.

(#6174) AtHoS válasza DeathAdder (#6144) üzenetére


AtHoS
nagyúr

LOW Graph mellett...Ultra minőségen (kb. vidi felétől Ultra) avg 3 fps a különbség, kivéve a 2133MHz-et, az lassú, mint a dög

read-only mode on the forum

(#6175) Hublot válasza TommyS_27 (#6172) üzenetére


Hublot
senior tag

Az alpha hátizsák édes istenem...... Millió játékost lelőttünk miatta erre kidobta egy dz boss. :DDD 😂🤣

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6176) VikMorroHun válasza VikMorroHun (#6136) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Második nekifutásra viszont egész jó volt. Találtam egy másik ügynököt, akivel együtt bóklásztunk, aztán gondolt egyet, és rogue lettünk. Egyre hosszabb időkre. Az mondjuk nem volt világos, miért csak így lehetett fertőzött cuccot rejtő ládát nyitni, de sebaj. Meg az sem volt világos, hogy miért ragadtam rogue státuszban a végén. Ki akartam jönni, erre szétlőtt az automata védelmi rendszer. A visszaszámláló már rég lejárt, csak a rogue jelzés maradt rajtam. Na, mindegy.

A végére még egy vicces kép. :)

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#6177) TXT


TXT
őstag

27-es szinten vagyok, most mar csak par Superior (lila) es halom High-end (sarga) felszerelesekkel, fegyverekkel. A kerdesem az lenne, hogy mi a teendo a sok folos sarga cuccal/fegyverrel, amiket biztosan nem hasznalok fel, mi legyen veluk bezuzas, vagy eladas? (Mondjuk nem tudom mit ad a rendszer sarga cuccok bezuzasanal, lilara mar nem ad semmit!) Az Inventory es a hatizsak is tele ugyanilyenekkel, nem tudom hova pakolni mar oket es egyenlore a Crafting station-t sem tudom tovabb fejleszteni Superior (lila) szinttol feljebb... Ezt mikor tudom feljebb fejleszteni?
Illetve a felszerelesbol melyik Brand-eket erdemes megtartani? Jelenleg 2db Gila Guard, 2db Richter & Kaiser GmbH es 2db Overlord Armaments van beallitva, igy tudtam az eletet es pajzsot a legmagasabbra huzni most (52e / 23e)
Egyenlore rejtely nekem a jatek ezen resze meg, nem igazan talalom a megoldasokat ezekre...

Elore is koszi a segitseget sracok!

(#6178) arnikusz


arnikusz
veterán

Hurkatoltok Clanból van itt a fórumon valaki.
Azért a Ghost meg Spectre maszknál milyen már, hogy elszalad a Hunter, nem baj holnap kap a mortar turrettel.

K8váncsi vagyok hogy a Chatterbox fog e skálázni Tier 5 re a crafting asztallal, mert így felesleges megcsinälni, ugyanúgy a többi bluprintet is.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6179) micafighter válasza TommyS_27 (#6166) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem egyik nap egymás után esett 3 is ;] az egész csapatot Barretbe öltöztettem :DDD

AlphaBridge hátizsák az esett dögivel. Csak 10bol 9 Elektronikas :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6180) Morpheus89 válasza arnikusz (#6178) üzenetére


Morpheus89
kezdő

Elvileg igen, szintet lép a blueprintje is. Nekem is várja a tier5öt a Libertyvel együtt 😁

(#6181) Lefty


Lefty
addikt

Van az inventoryban nalam egy lvl1 liberty meg egy lvl3 mpx, meg az elejerol, nem engedi okat se eladni, se bezuzni. Van otletetek, hogy miert?

(#6182) baphomet válasza Lefty (#6181) üzenetére


baphomet
senior tag

Mivel ezek előrendelői/ubi club jutalmak.
Nem foglalnak el helyet az inventory-ban, de, ha meg akarsz szabadulni tőlük, akkor elvileg donationnek oda lehet adni ezeket, ha épp van olyan projekt ahova pisztoly, vagy SMG kell.

[ Szerkesztve ]

(#6183) Lefty válasza baphomet (#6182) üzenetére


Lefty
addikt

Ja ertem, koszi. Csak zavaroak, hogy a listaban vannak.

(#6184) RazoR válasza Hublot (#6175) üzenetére


RazoR
veterán

Nomad fegyvertok? :D

(#6185) Gtaati válasza -=Jam=- (#6138) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Töröltem a mappát és csináltam file ellenőrzést is, most talán megy a játék, de kijött egy másik probléma. Idáig a HDR is szépen működött, de most HDR esetén minden kifakult, a színek sem olyan mélyek, olyan mintha sok lenne a fényerő beállítás. Valaki találkozott ilyen problémával? Korábban ez is jól működött....

[ Szerkesztve ]

(#6186) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Most hogy "endgame"-ben bòklászok elég sok küldetés bug-ba szaladok bele. Megszerzem a territory láda kulcsát, de a láda már nyitva van, pedig nem is voltam még ott. Control pontnál nem tudom fellőni a rakétát, mert támadás alatt állók, de ellenség már nincs sehol. A Southwest fertőzött tóba bug-ot még mindig nem javították, nem lehet megcsinálni, hiába néztem meg mindent, nem írja complete-nek. Remélem ezeket mielőbb javítják.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6187) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Maszkok / ivory kulcsok gyűjtésébe kezdtem bele és lehet már az elején elrontottam?
A helyzet, hogy leírások alapján (nem az itteni leírás alapján, itt nem figyeltem, hogy itt is kint van már) kezdtem rögtön a Ghost és Specter maszkkal. A Specter maszk / kulcs páros faszán meglett viszont a Ghost maszk / kulcs párosból csak a maszk lett meg. Leírás alapján csináltam (szalutálás és minden egyéb) illetve a végén egy lövéssel meg is tudtam ölni. Viszont van egy pár oldal illetve videók alatt írják, hogy nem így kellene meghalnia mert még van több megoldani való feladat amivel meglehetne idézni ahogy a többi Huntert. Ebből mennyi igaz, illetve ha valóban nem így kellet volna megcsinálni akkor én most már össze sem tudom szedni ezeket a lucskokat?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6188) Dani79 válasza Ra's al Ghul (#6187) üzenetére


Dani79
tag

12 hunter van 7 kulcs, úgyhogy nincs minden veszve.
Nekem már megvan a 7 szerencsére minden hunter dobott egyet

Viszont a Ghost-al nem bírok sehogy...
Alapvetően Survival specen vagyok most csinálom a Demot, de nem tudom 1 shotolni.
(spec pontok honnan jönnek? csak napi hard callengeból?

[ Szerkesztve ]

(#6189) Bird válasza Dani79 (#6188) üzenetére


Bird
addikt

Spec pontok napi hard es challenge valamint vip missziokbol jonnek, valamint amikor field ladat kapsz jar hozza 3 pont is.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6190) Edem05 válasza Dani79 (#6188) üzenetére


Edem05
őstag

A challenge küldik adnak (nem tudom pontotsan hány) pontot, viszont a field proficiency cache az 3-at ad biztosan!

Bird: gyorsabb voltál :) .... egyszer szólok hozzá akkor is lassú vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6191) arnikusz válasza Dani79 (#6188) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap Demolltionistel a maxra fejlesztett gránátvetővel löttem, de nem telibe, rögtön elrohant.
A felsoroltak mind 3 spec pontot adnak. Tegnap az egyik black tusk bounty is adott Ha rágyurt az Agent az XP-re a field ládák elég hamar jönnek a 3 ponttal.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6192) Ra's al Ghul válasza Dani79 (#6188) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Én Sharpshooter specen játszok, arra építettem egy rifle / marksmen rifle buildet (mivel nem néztem semmilyen guide-ot ezért nem gondolom, hogy teljesen jó lenne viszont nekem nagyon bejön). Anélkül, hogy észre vett volna sikerült kiiktatnom egy fejlövéssel. A specről még hiányzik pár talent viszont azok szerintem nem olyan fontosak vagy legalábbis nem illenek bele a játékstílusomba. Pontokat meg a 2 napi küldiből kapni illetve ha jól tudom akkor küldik hard és challenge (lehet csak az utóbbin) szinten való teljesítése után is kapni.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6193) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#6186) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na még egy bug : multiban küldetés közben elment a bal analóg. Minden máshol ment, a menüben, a dashboard-on, csak a játèkon belül nem tudtam mozogni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6194) VTom válasza RazoR (#6184) üzenetére


VTom
veterán

Skull MC... :DD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#6195) Habugi


Habugi
addikt

Noh.., jöhet a T5! :D

Signature specek maxolva:

Napi Challenge Mainek & Strongholdok, Bountyk és CP3-4 darával elég hamar összejönnek a specializáció pontok, plusz ugye "szintlépésenként" is kapja az ember a 3db-ot, elég gyorsan meglett, több időre számítottam.

Meglett az összes Exotic ami előrendelés mentes, plusz a Liberty (D50-et még nem droppolt a játék, egy havertól kaptam :DDD ).

3-4es CP-k már nem dobnak Blueprintet, valszeg van egy T4-hez kötött limit amit elértem, most összesen 105db van meg a 180-ból.

Megvan az összes Maszk/Hunter, Ivory kulcsokból 7/8.
Exoticokhoz az összes upgrade blueprint is amiket majd csak T5-ben fogok ellőni, az a speckó material is ami ehhez kell mert Mercilessből annyi esett, hogy kettőt szétrobbantottam így összesen 4db-hoz jutottam hozzá.

Főleg AR-el futkostam.. (Berserker & Chatterbox stb..), pár napi CTAR-t egy Custom P416-at váltott és maradt is, 8% all weapon, 32% AR és 120% Elite sebzéssel.

Filóztam h összerakok még egy criticalos AR geart de T5 előtt fölös időtemető a kifarmolása már, plusz az Osprey meglett cirka egy hete és azzal csak SMG & modok szinten ~57% chance elérhető a 60as hardcap-ból szóval.. :N

Várós a jövő péntek!

Doboz majdnem tele.., minden emberesebb talentből eltettem 2-3db-ot biztos ami tuti, legyen akár fegyón akár gear itemen. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6196) pzstm válasza mcwolf79 (#6186) üzenetére


pzstm
titán

Ezek eleg erdekesek mert a fertozott teruleteket epp tegnapncsinaltam meg es elmeny volt :)

Territory ladakat mindig nyitunk. Ha nem tudunk felloni raketat azt kiirja hogy nincs civil a kozelben, akkoris ha control pointot megcsinaltuk. Varni kell es tartani a control pointot.

Soutwest fertozott to bug nem tudom mi akar lenni, de minden fertozott zonat megcsinaltam, s ha mindent megtalalsz be is adja;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6197) pzstm


pzstm
titán

Valaki esetleg nem tudja, hogy ez ismert hiba vagy tenyleg ennyi lenne??? 568-rol 570-re tornasszza fel egy 700 koruli???

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6198) Anonymus23 válasza pzstm (#6197) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem hiba, vannak cuccok, amik capelnek, így csak egy részét adják át.
Figyelmetlenségből akár még alcsonyabbra is lehet "optimalizálni".

Nemrég vzramo rakott fel egy képet az oprimalizálásról az is szépen leírja a dolgokat, de összefoglalóban is van róla leírás.

;) - The Power of the Light Side

(#6199) Habugi válasza Habugi (#6195) üzenetére


Habugi
addikt

Kimaradt miszerint..

Pár éve már, hogy pusztán becsípődés & lelki nyugalom okán minden játékot High Priorityvel futtatok, igen ám de a Div2 esetében szembesülnöm kellett vele, miszerint az EAC megfog/letilt mindent és mindenkit attól, hogy az exe-vel babráljon így nem lehet neki prioritást állítani. :U :(((

Mivel ez a hozzám hasonlók világában egy kisebbfajta botránnyal s tragédiával ér fel, gondoltam egyet és megkerültem a problémát & EAC -t azzal, hogy helyből High priorityvel induljon a játék amikor még nem tud beletrollkodni az anticheat. :D

A menete rém egyszerű.., regedit majd bemászni idáig:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\

..az Options vegű mappán jobbos és New --> Key (Új / Kulcs), melynek neve legyen TheDivision2.exe

..ezen a frissen létrehozotton megint jobbos, ismét New --> Key, névnek pedig PerfOptions..

majd ezen ismét egy jobbos de immár New --> Dword32bit (Új / Duplaszó 32b), névnek CpuPriorityClass, enter, a value (érték) pedig legyen 3.

Ennyi, bezár a bazár, biztos ami biztos restart és ha minden jót sikerált akkor már alapból így fog indulni a Division 2:

Akinek a patchek után/ellenére is nyűgje van a játékkal, stutter esetleg gyengébb CPU-val játszik, annak érdemes lehet egy próbát tennie vele, játéka válogatja hogy mennyit számít & segít.

Tervben volt miszerint írok ehhez egy reg filet & feltöltöm vhova de lusta vagyok/voltam. :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6200) pzstm válasza Anonymus23 (#6198) üzenetére


pzstm
titán

De erre vonatkozot nem talaltam azon az infografikan, persze lehet atsiklottam felette. Akkor ez azt jelenti hogy az a terdvedo fajta ott capelodik?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.