Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) aerosmith válasza duvi (#3999) üzenetére


aerosmith
őstag

thx nem jár le semmi szerencsére

(#4002) Hunner válasza Nagus (#4000) üzenetére


Hunner
senior tag

Rendkívül szomorú lennél a nulla kontettel az interneteden :DDD Azért gondolkozzunk már el

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4003) pzstm válasza Nagus (#4000) üzenetére


pzstm
titán

Hala az egnek nem Te szabalyzod ezeket :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4004) Nagus válasza Hunner (#4002) üzenetére


Nagus
senior tag

Vagy nem! Gondold végig! Tegyük föl rágalmaznak és becsületsértenek téged a youtubeon. Szerinted milyen lehetőségeid vannak az eltávolíttatására?
- Jelentheted egyik módon, nem történik semmi.
- Az oldal szabályzata alapján a székely szerinti bíróságon (USA) ügyet indíthatsz majd ezt csatolva jelentheted és lehet eltávolítják.
- Magyar bíróságon ügyet indítasz ami 2 év alatt végig megy és kötelezik az elkövetőt a leszedésre. De ez idő alatt végig kint volt a tartalom és egyre többen nézték meg.

Ha van egy helyi lokális support oda be tudsz menni és intézi. Ha nem intézkedik akkor őket tudod perelni, mert jelenleg az USA székhelyű youtubeot nem igazán.
Tipikus, amúgy ezért van tele a youtube rasszista, gyűlöletkeltő tartalommal is de az fontos, hogy ha egyező 2 ütem elhangzik egy zenéből akkor azt egyből bannolják.

[ Szerkesztve ]

(#4005) Hunner válasza Nagus (#4004) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem érted. Ha ezt így meg akarnád valósítani ahogy elképzelted, akkor egyszerűen nem lennének nemzetközi szolgáltatók az országban. Maradna az indavideo meg a saskabaré. :DD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4006) velizare válasza Nagus (#4000) üzenetére


velizare
nagyúr

ha ezt mi találnánk ki, akkor kb. keresztbe leszarnák. megkapnánk a jó kis geoip banunkat, aztán nézegethetnénk. ha eu-s szinten lenne viszont szabályozva, akkor viszont úgy futna át rajtuk, mint fos a libán.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4007) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

A sokáig fent maradóknak kitartást, Delta és Mike mentes éjszakát.
Én elindulok haza Szingapúrból holnap délután találkozunk.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#4008) westlake


westlake
félisten

PC-s klán:
Boys Dont Cry (BDC)
Várom az ügynököket. :D

Uplay-en pedig westlake_san vagyok.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#4009) pzstm válasza westlake (#4008) üzenetére


pzstm
titán

szóval már 10-es vagy? ;] (legalább)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4010) velizare


velizare
nagyúr

pöppet lement az uplay login :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4011) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ééééés START :)

;) - The Power of the Light Side

(#4012) axlfsi


axlfsi
veterán

Nem indul xboxon...,pedig már negyed 1.
PC-n már aktív a régiónk?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4013) pzstm válasza axlfsi (#4012) üzenetére


pzstm
titán

kérdés melyik régióban vetted Xbox-on. Nem valamelyik más időzónában található országban? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4014) Anonymus23 válasza axlfsi (#4012) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, mindenféle várólista nélkül elindult szépen, jóval több az FPS is a bétákhoz képest.

;) - The Power of the Light Side

(#4015) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Jó hír, a szemétnek jelölés és összetörés ugyanúgy működik mint a Div1-ben, akik emiatt aggódtak megnyugodhatnak, V-velk szemétnek jelölt cuccos után automatikusan leugrik egyel, TAB-al pedig az összes szemétnek jelölt cuccos összetörik :)

;) - The Power of the Light Side

(#4016) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#4015) üzenetére


Gubu0101
veterán

Faxa,kössz az infot :)) Jo nektek mar csapatjatok,nekem meg van 4o a muszakbol :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#4017) axlfsi válasza pzstm (#4013) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, köszi, ez lesz a trükk... 🙄😏

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4018) sittes79


sittes79
addikt

MSI afterburner másnál se jelenik meg?

(#4019) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Kb 2 óra játék után néhány tapasztalat:
Nekem sokkal fluidabbnak tűnik mint bétákban, a mozgás is fürgébb lett szerintem.
Az enemy-k mintha gyorsabban halnának, egyszer sem feküdtem meg, egyetlen 1x volt, hogy lelőtték rólam a páncélt, de akkor Rambóztam.
Nulla Delta, semmi várólista.
Rohadt sok tevékenység, lépten nyomon ellenségbe, random eventbe, lootba, mellékküldetésbe futok.

Nekem eddig nagyon tetszik, sokkal jobban fut a játék mint béta alatt!
Megérte az Ultimate ;]
:C

;) - The Power of the Light Side

(#4020) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#4019) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mostmar megjobban varom,hogy holnap del legyen :O :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#4021) arnikusz válasza Anonymus23 (#4019) üzenetére


arnikusz
veterán

Meg bizony, jó játékot,este én is elkezden. :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#4022) #75376384 válasza Anonymus23 (#4019) üzenetére


#75376384
törölt tag

Annyira sokat ad küldetésekben vagy miért érte meg? Kiderült mi az a plusz 8 küldetés(?), ami vele jár? Gondolom ugyanezt az élményt kapja sima is, amint péntek lesz.
Érdekes volt olvasni, valakinek jobban valakinek rosszabbul fut a játék. Szóval ez így engem nem győzött meg. :/

(#4023) xyvalaki válasza Anonymus23 (#4019) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Azért én cserélek VGA-t. :) ( mondjuk amúgy is ) Viszont tényleg jó lett. Lehet hogy össze futunk, csak változott a nevem. HNH_Neutrale

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#4024) xyvalaki válasza #75376384 (#4022) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Eléggé gépfüggő hogy kinek hogy fut. Akkor lenne értelme figyelembe venni, ha le írnák hogy milyen konfigon fut.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#4025) velizare


velizare
nagyúr

elég smooth launch volt. az elején még kicsit döcögött az uplay, de soha rosszabbat!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4026) Hublot válasza Anonymus23 (#4019) üzenetére


Hublot
senior tag

R. I. P alvás. :DDD :C

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#4027) Egonyolc válasza velizare (#4025) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Eddig is mindenki el volt ájulva Redditen, de azt hiszem ezután tényleg mindenki odáig meg vissza lesz.

Így kell egy játékot indítani...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#4028) Bird válasza Egonyolc (#4027) üzenetére


Bird
addikt

Nekem is úton van a lemezes gold, remélem este már én is kipróbálhatom. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4030) bombibmw


bombibmw
veterán

Ha csak Standardot veszek, akkor a Gold-al járó előnyöket ki tudom oldani, vagy az csak a Gold-hoz jár?
Az a pár nap előny nem számít és a Y1-et később is megvehetem.

Jó játékot mindenkinek!

(#4031) #75376384 válasza bombibmw (#4030) üzenetére


#75376384
törölt tag

Elvileg van “upgrade” opció. Gondolom akkor nem csak küldetéseket hanem kozmetikai dolgokat is beadja.
Nekem anno div1 is alap volt és sp-t utólag megvéve mindent beadott.
Ha nem így értetted akkor sry.

(#4032) bombibmw válasza #75376384 (#4031) üzenetére


bombibmw
veterán

Úgy értettem, hogy ha csak Standardot veszek, akkor kioldhatók e azok a plusz dolgok, amik a Goldhoz alapból járnak?
Azt gondolom, hogy a Pass-t utólag megvéve kioldom az előnyöket, csak azt nem, hogy ha simát veszek, akkor is kioldható, de csak annyi a hátrányom, hogy több ideig tart?
nem akarok most 30k-t a Goldra költeni és Uplay pontom is csak 95(!!!) van persze, hogy nehogy véletlenül igénybe tudjam venni a 20% kedvezményt. :D

[ Szerkesztve ]

(#4033) Lefty


Lefty
addikt

Platinumshop-bol rendelt mas is? Azt gondoltam jon valami uzenet, hogy mikor varhato a csomag, esetleg a futar szamaval egyutt, mint mas helyeken. De semmi, nem tudom kivel szallittatnak. El kell mennem dolgozni, remeltem, hogy tudok veluk egyeztetni...

[ Szerkesztve ]

(#4034) Bird válasza bombibmw (#4032) üzenetére


Bird
addikt

Természetesen mindet megkapsz utólag is ami a goldhoz jár, ha külön veszel game passt. Egyedül a 3 day early accesst bukod el....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4035) NoOne1976 válasza Bird (#4034) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nekem még mindig nem világos, hogy a year1 pass valojában milyen használható/érdemleges tartalmat ad a standardhez képest? (Nem kozmetikára, vagy a játékban egyébként is begyűjthető dologra gondolok.)

(#4036) Bird válasza NoOne1976 (#4035) üzenetére


Bird
addikt

7 napos korai hozzáférést, valamint 8 olyan különleges előzmény missziót amit y1p nélkül nem kapsz meg, és 3 specifikus karaktert amit a standard változatban is megkapsz, csak ki kell oldani (ennek a menete nem ismert).

A 8 spec előzmény misszió a valódi extra ingame tartalom...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4037) Edem05 válasza Bird (#4036) üzenetére


Edem05
őstag

A 8 spec misszió a valódi extra ingame tartalom...

Csak nehogy ilyen HVT szerű kis sz@r küldetések legyenek, mert akkor nem tudom megéri e... :U Ez is majd csak akkor derül ki, ha már ki tudtad próbálni. Addig zsákbamacska. Szerintem.

(#4038) .LnB válasza Edem05 (#4037) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jéé, EmS kommentel. :) Rég láttam már ilyet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4039) Anonymus23 válasza #75376384 (#4022) üzenetére


Anonymus23
veterán

Megérte az Ultimate ;]
:C

Így írtam, de ha már te se érted az iróniát, akkor :U
Nem volt már kedvem este hajnalban screenelni, hogy azonnal beadta a maximum stash méretet, aminek így az indulásnál kb. semmi jelentősége nincs, mire szükség lenne rá, addigra ki lehet farmolni szépen.
Szóval az Ultimate-el adtak kb. semmit, de őszintén? Tojok rá, mert nagyon élvezem a játékot, fenn az Ubi fórumokon meg írosgatok/sírok a többiekkel együtt, hogy mégis mi ez a szarság, hogy így átvágják az embert! Hátha végre reagálnak, mivel a megfogalmazás félrevezető volt egyértelműen.

Egyébként meg: A Gold és az Ultimate között mindig is volt 10 USD/EUR, és szerintem a Goldot megéri megvenni, már csak az early access miatt, mire jön a nagy roham, addigra mi már ha minden jól megy, akkor már lvl30-asként írtjuk egymást DZ-ben. De a minimális különbség miatt kb nem érdekel. És az a 8 küldetés csak 8 küldetés, még akkor is ha ilyen pár órát jelent, más játékokhoz ezért többet elkérnek mint DLC.

;) - The Power of the Light Side

(#4040) arnikusz válasza Anonymus23 (#4039) üzenetére


arnikusz
veterán

Kezdődik a glitch farm, nézzék csak.

[link]

Úgy látom eme youtuber sniperben nyomja. :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#4041) HKorn válasza Anonymus23 (#4039) üzenetére


HKorn
addikt

3 nap alatt hogy leszel lvl 30? Nekem amúgy ilyen extrák nem érnek 50%-os felárat a standardhoz képest, de elhiszem ha másnak igen.

Run&Ride

(#4042) arnikusz válasza HKorn (#4041) üzenetére


arnikusz
veterán

Meg nyomod a fenti glitchet míg nem javítják. :DDD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#4043) Anonymus23 válasza bombibmw (#4032) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nem érdekel az early access, akkor nincs értelme a Gold/Y1pass/Ultimate verziónak, mivel az alábbiakon túl jellemzően skinek:

Gold:
* 8 küldetés, ez tudtommal nem farmolható ki, csak annak lesz feloldva, akinek megvan a Y1pass, kb mint némelyik incursion a Div1-ben, ami DLC-hez volt kötve.

Ultimate:
* 1 spec BP, szerintem sem farmolható ki. Bár ez majd kiderül. Ez egy Exotic AK, valószínűleg nem ez lesz a meta, szóval nem akkora gáz, annyi, hogy ez már a játék kezdete óta rendelkezésre áll, azaz bármelyik szintedhez tudsz belőle craftolni, még nem próbáltam ki
* A játék kezdetekor már elérhető max stash méret, kifarmolható később, és nincs is jelentősége.

Kb. ennyi a különbség jelenleg, azaz igazán kézzel fogható előny/haszon nincs, csak kozmetika és early access jelemzően.
Én megvettem, belefért, így nem kell matekozni, hogy mi legyen és mi nem.

;) - The Power of the Light Side

(#4044) bombibmw válasza Bird (#4036) üzenetére


bombibmw
veterán

"A 8 spec előzmény misszió a valódi extra ingame tartalom..."

Ez a válasz a kérdésemre, csak kicsit megbonyolítottam. :)

(#4043) Anonymus23:
Akkor elég nekem a Standard is.
13k-ért már lehet venni kódot.
Nem ér 25-30k-t, mert nem fogok sokat játszani vele.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4045) Anonymus23 válasza HKorn (#4041) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha csak a szinteződésre fekszel rá, akkor simán meglehet.
A másik meg, hogy nincs értelme itt sem lvl30 alatt költeni, craftolni meg minden, mert felesleges, a cél mielőbb elérni a lvl30-at és grindelődni, felfedezni stb.
2 óra alatt lettem lvl 4 úgy (kicsi hijja a lvl5-nek), hogy karaktert is kreáltam (nekem fontos, mert ezt fogom nézni 3 évig, nem változtatok rajta utána ;] )
Kitapasztalja az ember, hogy mit érdemes csinálni, és hamar lvl 30 megleszm és szeirntem utána már érdekesebb kitakarítani a mapot is, hogy maxos ellenfelek és esetlegesen megmaradó lootra megy az ember.

;) - The Power of the Light Side

(#4046) #75376384 válasza Anonymus23 (#4039) üzenetére


#75376384
törölt tag

láttad te hánykor írtam? mentségemre legyen mondva nem sokat alszom mostanság, aztán valszeg azért "nem jött át". :)

akkor marad elsőre a sima. időm se lenne játszani 15 előtt és most úgy is hosszú hétvége jön. annyi tartalom meg csak van a játékban, hogy az a pár project, extra 8 küldetés(?) eleinte ne hiányozzon. azért majd egy beszámolót pls írjál a fenti kérdéses dolgokról.
egyébként nézhetjük úgy is, hogy a korai hozzáférés egy újabb béta. tökéletesen mutatja Ghio által fentebb belinkelt videó is. az ilyet valószínűleg hamar javítani fogják. :D

(#4045) Anonymus23: ez nekem eddig kimaradt. a küldetéseket folyamatosan szintezi a játékoshoz? vagy itt is az lesz, mint első részben, hogy pár plusz feladat után visszatérve a főszálra jóval kisebb ellenfelek várnak?

[ Szerkesztve ]

(#4047) arnikusz válasza Anonymus23 (#4045) üzenetére


arnikusz
veterán

Hány alt hely van.
Köszönöm

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#4048) micafighter válasza Nagus (#4000) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elég szomorú világ lenne. Tul kicsi piac vagyunk ahhoz, hogy mindent lokalizaljanak nekünk, egyszerűen nem jönne hozzánk rengeteg dolog.

(#4049) Redcaster


Redcaster
őstag

Sziasztok! Előrendelésért még mindig jár az ajándék játék?

(#4050) Edem05 válasza Redcaster (#4049) üzenetére


Edem05
őstag

Én tegnap még megkaptam. :) [link] Ha 14.-éig rendeled elő akkor jár csak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.