Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Csavarhúzót azaz screwdriver-ot hol tudok találni?
Eleddig 1x se találtam mióta megvan a játék,és lassan letelik a project ideje.
Google se segített.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#6802) velizare válasza Gubu0101 (#6800) üzenetére


velizare
nagyúr

event láda.

@GAbre: [link]

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6803) kiserik válasza mcwolf79 (#6796) üzenetére


kiserik
senior tag

Nálam is előfordul néha sajnos.

(#6804) Polllen válasza Gubu0101 (#6797) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az szerintem baj, hogy no respawn résznél már nem lehet behívni senkit. Nálunk challange fokozaton a szigetről lépett ki egy srác. Szerencsére 3-n lehoztuk.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6805) mettek válasza Polllen (#6804) üzenetére


mettek
addikt

Vagy igazodna a létszámhoz a nehézség és a mobok száma.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#6806) arnikusz


arnikusz
veterán

DZ-ben jobb cuccok esnek, most ennél maradok, a maszkot felhúztam 506-ra pl.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6807) AtHoS válasza xyvalaki (#6789) üzenetére


AtHoS
nagyúr

3 hangkimenetet használok és amit Div2 alatt szeretnék azt úgy kb. csak a játék alatt tenném, minden egyéb "zaj" más hangeszközön szólal meg, ami eddig megfelelő is volt, ugyanis eddig nem futottam bele olyan játékba, aminél nincs lehetőség hangkimeneti eszköz megadására.

Most igen, de a Win10 nagy újdonsága Div2-vel szarik működni (bár azt nem tudom, hogy mással rendben lenne-e, mivel ezt a lehetőséget is neten keresgélve találtam)

Minden esetre találtam egy szerencsére működő lehetőséget, de még automatizálásával nem foglalkoztam

Nirsoft-nak van egy erre vonatkozó parancssori megoldása: setdefaultsounddevice amivel egy kattintással átrakható az alapértelmezett hangeszköz, majd a játék végén egy másikkal vissza lehet váltani.

read-only mode on the forum

(#6808) Dani79


Dani79
tag

Egyenlőre így állok, jöhet a sniper speckó

(#6809) Polllen


Polllen
nagyúr

Sikerült a demolition-t úgy felhúzni, hogy összesen 1 db signature ammo esett... Így nem sok értelme van a plusz fegyvernek...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6810) #75376384 válasza Polllen (#6809) üzenetére


#75376384
törölt tag

bugos a spec ammo drop. remélhetőleg javitják. sőt nekem demo esetén gránátot is alig dobál.

tegnap achi teljesités közben visszamentünk lvl30 környékére wt5 karakterekkel és ott sokkal jobban adta mind a gránátokat, mind a spec ammot.

igaz kis minta, de wt5 invaded challenge küldiket lenyomva egyet se láttam, mig lvl30 környékén 3 mission teljesen feltöltötte a fegyvert.

(#6811) regener


regener
veterán

Oh, hello, akkor várakozzunk egy jó szervercrash után :D

(#6812) -=Jam=- válasza regener (#6811) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem crash volt.

[link]

(#6813) Bird válasza #75376384 (#6810) üzenetére


Bird
addikt

Szett itemeket se dobal, utolsot penteken lootoltam...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6814) arnikusz válasza Bird (#6813) üzenetére


arnikusz
veterán

Csak a garantáltak esnek szettek terén ami az invaded missiokhoz köthetõ, ill. az alatt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6815) Dani79


Dani79
tag

Lehet ki kéne próbálni az LMGt :D

(#6816) Bird válasza arnikusz (#6814) üzenetére


Bird
addikt

Es utana?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6817) arnikusz válasza Bird (#6816) üzenetére


arnikusz
veterán

Probáltam bountyt stb. semmi, majd a következő invaded körben 3 nap múlva.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6818) regener válasza -=Jam=- (#6812) üzenetére


regener
veterán

Oh, de most legalább tudjuk hogy vasárnap kora délután 58ezer+ játékos van fent aktívan :D
(Mivel az Ubi nem szokott statisztikát közölni a játékaira tudtommal.)

(#6819) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok...az mitől lehet,hogy elindítom a Division 2-t és játék alatt szépen elfogy az összes ram....aztán kilép.... :Y
Valamit frissített a game nekem és most ez van.. :O

(#6820) TTomax válasza ScomComputer (#6819) üzenetére


TTomax
nagyúr

DX12es bug,szerencséd ha eddig nem volt.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6821) Bird válasza arnikusz (#6817) üzenetére


Bird
addikt

Koszi az infot, ezt nem tudtam :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6822) ScomComputer válasza TTomax (#6820) üzenetére


ScomComputer
veterán

Közben megvan..feltettem azt a Nv drivert amit te is,nálam ezt okozta,vissza az előző és semmi gond... :K

(#6823) -=Jam=- válasza arnikusz (#6814) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem esett már DZ-ben is szett item meg csak úgy main mission-ön is. Volt egy srác Jefferson végén a boss-tól 3db zöld volt neki a 4 lootból. Szerencse kérdése.

(#6824) arnikusz válasza -=Jam=- (#6823) üzenetére


arnikusz
veterán

Mázlista, egy jó talentes Vectorra vadászok és persze nem. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6825) Nagus


Nagus
senior tag

Hihetetlen mennyire bugos ez a játék, vagy a franc se tudja mi van ezzel. Tegnap a heti résznél volt egy kék ruha ikonos cucc sok küldetéssel benne ami 4 napról számolt vissza az mára eltűnt, pedig biztosan nem csináltam végig a cuccokat ami kellett hozzá... Black Tusk Ivasion résznél van egy specializations izé ami elvileg 10 méterre van tőlem de sehol nincs... Lett egy újabb side mission küldetésem de azt sem jelzi semmi...

[ Szerkesztve ]

(#6826) -=Jam=- válasza Nagus (#6825) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ideiglenesen kivették a napi és heti projekteket, mert bugos volt...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6827) arnikusz válasza -=Jam=- (#6826) üzenetére


arnikusz
veterán

Ja a Campuson a 2 Gila itemet nem vette le stb.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6828) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ez most jól esett :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6829) Zizko72 válasza ScomComputer (#6822) üzenetére


Zizko72
csendes tag

Szia, melyik nvidia drivert?

Mert nekem is van nvidia driverrel crash to desktop fagyásom... :( RTX2070em van és már mindenféle trükköt próbáltam (dx11, dx12, más nvidia driverek, játékbeli fedőréteghek kikapcsolása, discordé, nvidiaé) de smmi nem segített, néha 5 perc, aztán van hogy 1 órát tudok bent lenni, aztán egyszer csak kidob asztalra nulla hibaüzivel. Ha van ötlet mondjátok! Köszi

(#6830) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ez a hard wired prototype project elmehet az anyjába komolyan, hát kurvára nem dobálja a komponenseket, marha idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#6831) velizare válasza -=Jam=- (#6830) üzenetére


velizare
nagyúr

sztory nehézségen kell nyomni a küldiket.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6832) arnikusz válasza -=Jam=- (#6830) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem bizony az utolsóból megvan, de a többi semmi, viszont esett Vector, még kalibrálni kell. A Tar-al meg néha egy M249-el elmegy, Most szedegetem össze az SMG buildet még

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6833) -=Jam=- válasza velizare (#6831) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Úgyis nyomtam, úgysem jönnek, most normalon tolom.

(#6834) arnikusz válasza velizare (#6831) üzenetére


arnikusz
veterán

Mondjuk ez érdekes, mert az utolsó amiből 10 kell esett kb.20 és mind Occupied DZ -ben. :F

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6835) velizare válasza arnikusz (#6834) üzenetére


velizare
nagyúr

az potyog kb. mindenhol, még open worldben is. ezek az 1/1esek esnek küldikben, de hardon és normalon elég szar a drop rateje, gondolom, hogy a napikkal ne lehessen megoldani.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6836) Nagus


Nagus
senior tag

Bevittem a Chattert és a Military G36-ot a lőtérre a GS mind a kettőnél 440. A G36 1 másodperccel előbb kaszálta le a táblákat, mint az exotic P90. Ennyit erről nálam. :))

(#6837) warcat válasza Nagus (#6836) üzenetére


warcat
veterán

Jelenleg mindenki az equipes részükért használja az exoticokat (ezt csak tudod, a 3. talent hat a fő fegyverre is), üres weapon mod slotokkal nem is lehetnek versenyben max ha kapnának egy +50% damage buffot.

El van ez rontva mint az új szetek a brand bónuszok és talentek nélkül.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6838) Dani79 válasza warcat (#6837) üzenetére


Dani79
tag

Az új settek valami katasztrofálisan szarok...

(#6839) #75376384


#75376384
törölt tag

Elvileg a küldetéseket új invaded “verzióra” lehet rakni, ha valaki esetleg megismételné őket.
[link]

Folyamatosan nyomni kell G, majd G újra (boxon Y).

(#6840) arnikusz válasza Dani79 (#6838) üzenetére


arnikusz
veterán

Annyira azért nem, ahogy látod fentebb a 4 True Patriot mellett 1 Fenris 1 Murakami -Berserk-healing 10%- és 20% armos regeneráció és armor heal weapon damage modokkal és megfelelő fegyverekkel használható és még nincs maxra húzva.

Widdz pedig a sniperes 3 darabját pakolta egybe az is okés.

A képen látható 58/102 kis pöttös alapanyagot hol lehetne a leghatékonyabban gyűjteni.
Köszönöm.

Vzarmo akkor este eszt meg is lesem, mert ezeknél újra nagyobb az esély az új szettelemekre.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6841) Dani79 válasza arnikusz (#6840) üzenetére


Dani79
tag

Ebben a felállásban nem néztem, de fentebb van a buildem ott kb 2 sec egy elit T4 CP csak akkor halok ha mögém spawnol...megh elfogy a skuló
(egyik elitdam helyett majd CC lesz)

[ Szerkesztve ]

(#6842) arnikusz válasza arnikusz (#6840) üzenetére


arnikusz
veterán

Crafting Material: Ceramics
How to Get: Dropped from Outcasts faction enemies when killed, dismantling gear.

Crafting Material: Electronics
How to Get: Dropped from high-level enemies from the Hyenas faction, can be given in Supply Room after completing a Control Point takeover.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6843) malacka87


malacka87
senior tag

Egy kérdés dark zone solo az már felejtős? Konkrétan oneshotolnak! 1 szaros sárga???

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#6844) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ha valaki foglalkozna commendationokkal, akkor kérdeznék pár dolgot:

Nálam van pár, ami bebugolt, vagy nem tudom, hogy hogyan is kellene megcsinálni:

Discovery:
Equipement Adaptability Merit
Acquire and equip a piece of a gear from each brand and kill a hostile while having it equipped

Ugye itt a lényeg az lenne, hogy legyen rajtad mindenféle gear, és abban enemyt kell kiiktatni.
Valamelyik nap végigpróbáltam az összes brandet, direkt írtam is magamnak, mindegyikkel 10+ lőttem le mobokat, de nálam be van ragadva 15/19-nél (16 gear brand van, +a 3 új zöld, azokkal is lőttem amelyikből volt de semnmi).
Van valakinek ötlet, vagy nálatok hol áll ez a számláló?

Teamwork:

Peacock Award
Enter a public area and perform a dancing emote with other agents in attendance. One other agent should also perform a dancing emote.

Ez egy hülyeség lenne megcsinálni, de sehogy sem adja be. Elvileg ugye a lényeg, hogy egfy public helyen táncoljál, és a többi(ek) is táncoljanak (legalább egy).
Már többször volt ilyen, azaz táncoltam, többször csatlakozott is valaki, de nem adta be, volt hogy ismerősökkel szétdobtuk a csoportot és megcsináltuk, mindenféle módozatban, de semmi.
Nem a teljesítmény a lényeg, csak zavar, hogy sehogysem adja be... :DDD
Bár Ubi bugreport forumon is fenn van még

Lifesaving Distinction
Respond to a group's call for back up in a main mission. Revive an agent in the group and complete an objective with the group, without using any healing skills or med packs.

Ez sem működik, de nem is 100% tiszta mit is kell csinálni, ahogy megértettük:
Csatlakozz valakihez (csoporthoz?) akik segítséget kérnek FŐ KÜLDETÉS ALATT, majd élessz fel egy játékost és fejezzetek be egy célt, mindezt healing képesség használata nélkül.
A callnál lehet állítani, hogy kinek a segélyhívását kapd meg, ott átállítottuk Clan/Friends-re, így legalább tudtuk, hogy amikor jött a segélyhívás, akkor az ismerőstől jött, de így sem adta be.

Ha valakinek van ötlete, akkor ne tartsa magában :)

;) - The Power of the Light Side

(#6845) Anonymus23 válasza malacka87 (#6843) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem felejtős, de megfelelő gear kell hozzá, mint kb az egész játékhoz.
Jelenleg kevésbé számítanak a brand attribútumok, sokkal inkább a gear tálentek fontosak, hogy abból rakj össze megfelelőt, illetve módosítókkal és a gear attribútomokkal a lehető legnagyobb base damage legyen.

;) - The Power of the Light Side

(#6846) arnikusz válasza malacka87 (#6843) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha megfelelő geared van nem.
Szombaton Occupied DZ-ben voltam kb. 2 órát igaz, hogy vesztettem 8 szintet, de estek jó dolgok, mondjuk ott Hype banda szedett igaz nem 1 hit, mert a korábban mutatott szettben voltam.

Vasárnap normál DZ-ben csináltam délelőtt a napi és hetit, pont meglett mire délutánra kivették. Ott egyedül voltam szintén, de hozzácsapodtam egy 3-as csapathoz és landokat fosztogattunk ott is estek jó dolgok.

Ahogy írja Anonymus, meg leírtuk többször a Berserk szett talentet, de ott van a 20% armor visszatöltő, a 10% healelő. Van még egy Efficient
Using an armor kit has a 50% chance to not consume the armor kit.
Páncél kit felhasználásakor 50% esély van rá, hogy nem használódik el.

Mi most a szetted, mutasd hátha tudunk segíteni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6847) GAbre válasza velizare (#6802) üzenetére


GAbre
veterán

Köszönöm!
Így már lett végre 1.
Érdekes,hogy a hex-et mondják a legrittkábnak,habár abból nekem már volt 8,azt nem tudom,hogy a videón található helyen szedtem össze,de van olyan ritka ez a csavarhúzó is minimum.

Más:
Invaded mission-öket csak baráttal lehet újra játszani,ha nincs több?
Szettekre vadászok,de dz-ben se esett eddig,csakis invaded küldiken.

Avatar

(#6848) arnikusz válasza GAbre (#6847) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha nem megy amit Vzarmo írt: (#6839) vzarmo, akkor 2 nap múlva jön az újabb Invade.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6849) Anonymus23 válasza GAbre (#6847) üzenetére


Anonymus23
veterán

Próbáld ki amit vzarmo írt a 6839-es hsz-ben.
Ha kipróbáltad írd már be, hogy működik-e.

;) - The Power of the Light Side

(#6850) malacka87


malacka87
senior tag


Nem olyan régen lett meg a ez a gearscore. Még van mit alakaítani. Cahtterboxot se tudtam még összerakni.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.