Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) D4M13N válasza cikasz (#6499) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Meg a molotov olyan vodkából van, hogy átég a falon/betonblokádon :D

(#6502) velizare válasza #75376384 (#6491) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem a metrós problémás, mert nagyon limitált az, hogy honnan tudod behívni a zöldeket.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6503) cikasz válasza velizare (#6502) üzenetére


cikasz
őstag

Mielőtt lemész hívod őket. Problem solved... :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6504) bizoonik válasza cikasz (#6503) üzenetére


bizoonik
tag

nálam olyan is sokszor van hogy meg sem érkeznek mert útközben harcba kerülnek, illetve egyszer ott voltak a CP-n de mind meghaltak, így az fehérré változott miután kinyírtam az ellent. így gyorsutaztam 2-t hogy újratöltse a mapot és hívnom kellett még egy kört mert folyton azt mutatta hogy ott vannak :D
ezen események óta először odafutok hozzájuk miután hívtam, és odakísérem őket és fogom a kezüket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6505) arnikusz válasza bizoonik (#6504) üzenetére


arnikusz
veterán

Jobbak na mint a JTF-esek voltak az 1-ben. Nálam jellemzően a vezető bonyolódik veszett harcba és éleszteni kell. Azt biztosan tapasztaltam, ha a CP előtt 100 m-en belül van más aktívitás abba beleállnak, így előtte kitakarítok és megy a móka.
CP level 3-nál, meg ha elhullok G-vel hívok segedelmet másik ügynököt.
Bountynál meg a matchmaking max. a 3 Challenge fokozatnál megy. A Hardot érdemes és lehet egyedül csinálni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6506) bizoonik válasza arnikusz (#6505) üzenetére


bizoonik
tag

nem tudom én egy lvl 4-es CP-t alig bírtam megcsinálni 3 másik játékossal, a papír milíciát meg folyton én élesztgettem, már amikor nem haldokoltam

(#6507) RazoR


RazoR
veterán

Közérdekű közlemény!

Hamarosan lefrissül az összefoglaló!
Kicsit leegyszerűsödött, mert már kezdett átláthatatlan lenni, egyben kicsit bonyolultabb is lett, többet kell kattintani mire eljuttok a megfelelő infóhoz!
Sokat gondolkodtunk, hogy hogyan lenne a legjobb de végül ennél a megoldásnál maradtunk, mivel így sokkal egyszerűbb utólag betenni bármit, illetve az új cucc egyből bekerül, nem kell várni a moderátori frissítésre. Könnyebb javítani az esetleges hibákat is.
Fel lett bontva az egész témakörökre és eszerint lettek csoportosítva a dolgok.

Bármi észrevétel, hiba, panasz merül fel szóljatok!
:R

[ Szerkesztve ]

(#6508) D4M13N válasza RazoR (#6507) üzenetére


D4M13N
aktív tag

:R :R Köszönjük a sok munkát!

(#6509) Balázzs


Balázzs
senior tag

Ha valaki még nem játszotta volna a Federal Emergency Bunker küldetést, csatlakoznék, mivel előjött egy bug amit csak úgy tudok megoldani, ha mással újrajátszom. köszi

(#6510) RazoR


RazoR
veterán

(#6511) akoska07 válasza RazoR (#6510) üzenetére


akoska07
nagyúr

(Normál modokról lekerül a negatív effekt, a magasabb szintű modoknál elvileg megmarad csak határozottan visszafogottabban bánnak a negatív értékekkel a pozitívak javára)

Nem tartott sokáig,mert eleve hülyeség.
Nagyon helyes!

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6512) duvi válasza RazoR (#6507) üzenetére


duvi
nagyúr

:R

(#6513) #75376384 válasza akoska07 (#6511) üzenetére


#75376384
törölt tag

elvileg nem játszol a játékkal. akkor honnan is tudod, hogy rossz volt a rendszer? :)

(#6514) TTomax


TTomax
nagyúr

Ha valakinek esetleg Downtown West jobb alsó sarkában még megvan a side mission hívjon meg legyen szíves mert én már megcsináltam,de az ott lévő SHD cachet nem vettem fel,és visszamenni nem lehet csak így vagy ha véletlen oda dob bountyt. Nevem: Addictive75

Egyébként ez egy rohadt nagy trehányság,hogy egy szakadt kötéllétrát nem hagytak ott,persze kijönni anno azon kellett,de azt már ismét vissza van húzva,a fö ajtó meg zárva.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6515) Dani79 válasza TTomax (#6514) üzenetére


Dani79
tag

Ezzel én is szívtam, de megtaláltam a megoldást aktiválj bountyt és az oda visz és ki tudod nyitni

(#6516) xyvalaki válasza arnikusz (#6480) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Én az íjat is használom. Nekem bejön.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6517) cikasz válasza akoska07 (#6511) üzenetére


cikasz
őstag

Milyen hülyeség, hogy gondolkodni kell... :(((

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6518) kigyi_23 válasza TommyS_27 (#6444) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szia!

PHC klánban kigyi vagyok.

Írta ezt kigyi :DDD

A fene privátra nyomtam, de valami félresiklott na már mindegy itt hagyom csak úgy.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6519) akoska07 válasza cikasz (#6517) üzenetére


akoska07
nagyúr

Talán 1-ben nem kellett ?
Dehogynem,ezért nem tudtak sokan egy rendes build-et összerakni.
Ezért is lett le egyszerűsítve az egész.

Ez az én véleményem.
Ha nem értünk egyet az nem baj. :N

Mire újra játszani fogok vele addigra rendbe rakják,eltünnek belőle a felesleges dolgok.
És semmivel nem leszek lemaradva...sőt.

#6513 vzarmo :

Miből gondolod,hogy nem játszom vele ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6520) #75376384 válasza akoska07 (#6519) üzenetére


#75376384
törölt tag

most leírhatnám, de a ebben a hozzászólásodban igazoltad amit gondoltam.

valamiért mégis feltetted ezt a kérdést. :))

(#6521) TTomax


TTomax
nagyúr

Azért hogy 2100lootból eddig egy exo sem esett... azért nahh...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6522) akoska07 válasza #75376384 (#6520) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha vmi problémád van bátran írd meg priviben!
Itt lezártam a semmit.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6523) Bird válasza TTomax (#6521) üzenetére


Bird
addikt

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6524) Gubu0101 válasza TTomax (#6521) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kulcsos ládákból fog,párból.Vagy ha mákod van Missziós boss-tól ha esik.Szerintem direkt nem tolták bele még a játék elejébe az egzókat,majd később apránként.
Ha minden tartalmat bele tesznek már kezdésnek,hamar ráun az ember,így van mire várni..

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6525) Madoc válasza Bird (#6523) üzenetére


Madoc
veterán

Az aktuális megmondóember.. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6526) Bird válasza Madoc (#6525) üzenetére


Bird
addikt

Abszoloot, hogy stílszerű legyek. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6527) GAbre


GAbre
veterán

Kezd rohadtul elegem lenni az amd supportból. :W
Lassan 1 hónapja,hogy a fiókomon lévő 2 kupon kódból 1et eladtam és aktiváltak.
Érdekes módon aznap már a másik kód is elhasználódott.De mivel jelszócsere előtt,még élt(úgy látszott legalábbis),nem tudtam megvádolni vevőt,hogy ő aktiválta.És tagadta,hogy ő volt.
Sok-sok várakozás és emailezés után egyszerűen nem képesek megmondani,hogy hova tűnt a másik Division 2 játék.Még azt se,hogy utána tudnak-e nézni,kértem,hogy bannolják a másik kódot,vagy valami,de semmi... :W
Jó pár hete jöttek azzal,hogy nézem meg ubi mappában,hogy ugyanarra a fiókra aktiváltam-e,és kerültek-e fájlok,de oda se,most meg megint visszatértünk ide.Vagy már 2x mondták,hogy jó,és nem az...
Töketlen érthetetlen barmok...

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#6528) ripla


ripla
őstag

Year 1 update bemutató

(nem értem, ha képet lehet közvetlenül betenni a hozzászólásba, akkor videót miért nem?)

[ Szerkesztve ]

(#6529) velizare válasza ripla (#6528) üzenetére


velizare
nagyúr

túl sok erőforrást vinne el valószínűleg, de kérdezd meg parcit.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6530) velizare


velizare
nagyúr

jó kis m134.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6531) arnikusz


arnikusz
veterán

Na mit láttam:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6532) TommyS_27 válasza arnikusz (#6531) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Csinálj belőle csizmát! :DD

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6533) norti válasza arnikusz (#6531) üzenetére


norti
addikt

"Sajnos" nem mozdul és főleg nem vadász le...:(:D

De van valahol egy IT-es piros lufi is;) Bár ott sincs a bohóc:(

(#6534) Gubu0101 válasza ripla (#6528) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ugy varom megint a holnapot,mintha most jelenne meg a jatek :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6535) warcat válasza Gubu0101 (#6534) üzenetére


warcat
veterán

Szokás szerint 3 órás karbantartás lesz előtte, szóval nehogy 9:30-kor gép előtt ücsörögj ;]
12:30-tól megy remélhetőleg.

EA: It's in the crate!

(#6536) Gubu0101 válasza warcat (#6535) üzenetére


Gubu0101
veterán

Eszakas vagyok,holnap reggel vegzek,du 1 ig szundi aztan csapatom :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6537) Dani79 válasza Gubu0101 (#6536) üzenetére


Dani79
tag

Nagyon titkolják azt a patchnote-ot :D

(#6538) norti válasza Dani79 (#6537) üzenetére


norti
addikt

Nem titkolják, a nagyobb frissítéseknél van, amikor a karbantartás/patch közben teszik elérhetővé, addig is bővülhet még javításokkal.

(#6539) Csoffadalom válasza TommyS_27 (#6444) üzenetére


Csoffadalom
tag

Klán tag lettem nevem ugyanez, de azért ment a pm.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#6540) TTomax válasza Bird (#6523) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mehh...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6541) anyam válasza TTomax (#6540) üzenetére


anyam
csendes tag

Üdv.
Nevem ParizeresK3nyer!

Egy igazi létra tetejéről alt+f4 k..si EMS fedőnevű ügynöktől

(#6542) TTomax válasza anyam (#6541) üzenetére


TTomax
nagyúr

Haha,priceless momentum volt... az ügynök az illemhely felé tartott két hullám mob között... :DDD

A mai csapatról egy kép...jó móka volt! :R

Jobbról balra...

EMS,ParizeresK3nyer,Dzsem,TTomax (Addictive75)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6543) warcat


warcat
veterán

Lehet csemegézni patch notesból (szerk: ez még nem a patch notes, még mindig csak érkezőben :) mindenesetre benne van amit tudni akartam előre )

A 3 gear set bónuszokkal:

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6544) #75376384 válasza warcat (#6543) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ezeken ugyanúgy lehetnek attri-k és talentek?
Az első szett hatos bónusz az elég nagy buff a survivalistnek.

(#6545) arnikusz válasza #75376384 (#6544) üzenetére


arnikusz
veterán

Az túl szép lenne Agent.
Viszont annyiban igaza van, hogy jó lenne épp tegnap nézegettem a mostani szettelemeken lévő összes élőt elég jól adja a Survivalist egy Challenge 3 Bossos Bountyt simán hozott, igaz így a kis piros Hyena Viperásokra figyelni kell.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6546) Bird válasza warcat (#6543) üzenetére


Bird
addikt

A túlélő szett brand a legszimpatikusabb, de a true patriot is tetszik.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6547) Dani79 válasza Bird (#6546) üzenetére


Dani79
tag

Azért a true patriot nem piskóta, odafigyelős egy kicsit,de nekem is a survivalist a legszimpatikusabb.
Kérdés milyen talentek és statok lesznek rajtuk... egyenlőre azért még az alap setek nekem jobbnak tűnnek.
Talán 2db TP és 3 db OD set érdekes lehet

[ Szerkesztve ]

(#6548) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Sziasztok,
Az East Mall-os hunterek elohivasanal az alabbi gondom van. A kaveofozonel semmilyen interrekcios lehetoseget nem dob fel. Nem tudom meghuzni a kart igy nem tudom elohivni oket. Talalkozott mar valaki ezzel?

Illetve van meg szabad hely a a klanba? Ha igen mondanatok egy nevet hova lehet csatlakozni?

Elore is koszi :)

(#6549) Dani79 válasza ChrystianHUN (#6548) üzenetére


Dani79
tag

Éjszaka kell KV-t inni

(#6550) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Miért van egy olyan érzésem, hogy a 2 huntert (Ghost és Specter) nem kell megölni egy lövésből hanem követni kéne őket? Ennyi lenne az egész, hogy mindenféle harc nélkül meghaljanak vagy elfutnának? Érdekes vadászok akkor... :D

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.