Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) #75376384 válasza DiamondBack (#6743) üzenetére


#75376384
törölt tag

Control point adhatja. Az viszont bugos, mert egy idő után nem ad blueprintet. Plusz, mellé amit ad is random. Szóval lehet, hogy szerencséd lesz, lehet nem. :D

(#6752) warcat válasza pzstm (#6744) üzenetére


warcat
veterán

Ezen a ponton szinte biztos, hogy heti egy esélyed van rá a projektből... mint az én 35 lmg táramnak.

Már vagy 2 tucat tier5 alert3 cp-t letoltam és nem dob új recepteket, alert 4 is megvolt 1x, semmi

EA: It's in the crate!

(#6753) Dani79


Dani79
tag

Ez a 800 skuló most édeskevés..... kéne +ammo chestre

(#6754) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Na végre egy ctar-21

Sajna a seeker mine skill build még most se annyira hatásos. Maradtam az smg/AR kombónál.

(#6755) Lefty válasza szallasi007 (#6731) üzenetére


Lefty
addikt

Teljesen megertelek de azt ne felejtsd el, hogy ez egy RPG alapvetoen.

(#6756) arnikusz válasza D4M13N (#6754) üzenetére


arnikusz
veterán

Szettelemen legyen Berserk talent, 1 Fenris szett elem és Survivalist felhúzva AR sebzésre, végül éljen minden talent a fegyveren recalibrálás egy .ásik jó AR és sebez szépen.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6757) D4M13N válasza arnikusz (#6756) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Annyira rajtamaradtam a demo-n pedig lassan el kell felejtenem. Köszönöm a tanácsot.

(#6758) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Valakinek sikerült már megoldani Win10 alatt, hogy ne az alapértelmezett hangeszközön INDULJON a Division 2?

Mivel a játék beállításaiban nincs lehetőség hangkimeneti eszközt választani, így a Win10 kínálta lehetőséget próbálnám használni, amivel alkalmazásokhoz lehet hangeszközt rendelni (Gépház-Hang-Speciális hangkezelésnél: Alkalmazások hang- és eszközbeállításai), ennek ellenére mindig az alapértelmezett hangeszközön indít és nem a játékhoz beállítotton: játék indítása után el kell váltani a korábban beállított hangeszközről, majd vissza és akkor már rendben van, de minden indításkor el kell vele ezt játszani :F

read-only mode on the forum

(#6759) arnikusz válasza D4M13N (#6757) üzenetére


arnikusz
veterán

Csak a felhúzás miatt vagyok a Survivalisttel este még megcsinálom a Capitolt utána vissza a Demolotionistra az SMG buildet akarom és a True patriotot,.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6760) D4M13N válasza arnikusz (#6759) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Smg build megy black market t821 mellett. Szinte minden modom meg mostani ruhám smg dmg. Így élhető, de a skill build miatt sajna sok armort buktam. Most azon csiszolok.viszont a "purhab" launcher veszett jó volt vele.

(#6761) Hublot


Hublot
senior tag

Na összehoztuk 3-an a Tidal Basin-t Heroic fokozaton. Komolyan mondom csak erős idegzetűeknek ajánlom. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6762) Vityaa válasza AtHoS (#6758) üzenetére


Vityaa
tag

Van lehetőség hangkimeneti eszközt beállítani játékon belül. Audió és azon belül van bemeneti/kimeneti is. Nálam ez működik rendesen. Bár minden újra indításnal ki kell kapcsolnom a Logitech servicet feladatkezelőben. Első nap óta csak így működik a játék. Különben játszhatatlan. 5 méterenként megfagy minden. :(

(#6763) AtHoS válasza Vityaa (#6762) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az a beállítás Voice Chat-ra vonatkozik, de meglesem még egyszer, hátha elnéztem valamit

read-only mode on the forum

(#6764) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki GTX 970 video kártyával hajtja a játékot? Ha igen akkor megosztaná, hogy milyen grafikai beállítások mellett futtatja?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6765) #75376384 válasza #75376384 (#6751) üzenetére


#75376384
törölt tag

Most olvastam, hogy állítólag külön pool a tervrajzokra.
Side missions
Lvl 3-4 cp
Heti feladatok

Első az kötött, a második bugos, az extended +20-as ar tár csak heti feladatból jöhet. Az pedig ugye szintén tök random, ráadásul időhöz is kötött úgymond.

Igaz csak challenge-n de mindegyik invaded küldit négyes csapatban letolva szerintem hülyeség volt ez a nerf. Lényegében muszáj lesz lmg-t használni és ez így tré.

[ Szerkesztve ]

(#6766) arnikusz válasza Hublot (#6761) üzenetére


arnikusz
veterán

És adott valami plusszt a szép lilákon kívűl. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6767) Hublot válasza arnikusz (#6766) üzenetére


Hublot
senior tag

Vicc az egész. Egy hullaék zöldet meg pár használhatatlan sárgát. Cserébe szoptunk vele kb másfél órát. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6768) TommyS_27 válasza Hublot (#6767) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Én a magasabb gs ruhakkal sem vagyok kibékülve. Kb alig ad nagyobb értékeket. Fegyóknál viszont észrevehető legalább.

Így legalább nem kuka a régi szett :)

Jaaaa és attól hogy nerfelték az m700-at az 1 hit még megy playerre :D
Vicc amúgy mert pve-re nagyon is nagy nerf volt ez a -25k base dmg. Pvp-ben viszont nem okozott problémát.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6769) Hublot válasza TommyS_27 (#6768) üzenetére


Hublot
senior tag

Sajnos ezt elrontották. 1 hit sniper tönkreteszi a pvp-t. Az lesz a vége, hogy kempelni fog mindenki 1 hit sniperrel. Kb megmozdulni nem lehet majd. :(

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6770) toome1985


toome1985
tag

Xboxon csatlakoztam a chaos hun klánba. Ha van külön phs klán akkor szivesen megyek oda. Nevem:Gyepref0s nullával.

(#6771) TommyS_27 válasza Hublot (#6769) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Szvsz nem ez öli meg a pvp-t. Vannak ettől undorítóbb settek is.

Azert jobb mint a deadeye volt! Ott elég volt bárhol eltalálni... Itt meg ha valaki tud fejest lőni mozgó célpontra is az egyhiteljen. Nem olyan egyszerű az. Van rá counter, deffender dronet lerakod aztán 25% sanszod van, hogy megfogja. Mellé meg a gyorsító hive-ot. Aztán szaladsz rá cikkcakkban. Aki így is fejbe tud lőni az tud célozni és miért ne egyhitelhetne. :)

Minden értelmes játékban egyhit a fejlövés sniperrel.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6772) Hublot válasza TommyS_27 (#6771) üzenetére


Hublot
senior tag

Ha ketten lőnek akkor véged. Egy 4 fős csapatba tuti lesz két ilyen játékos akiket majd véd két tank.
Ha ketten rádőnek instant halott vagy. PVE ben lehetne erős de pvp ne vicceljünk már. Tudom nem ide tartozik mert más játék de pl: bf4-ben pont ezért volt sok pályán sniper limit mert mozdulni nem lehetett a csipától.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#6773) AtHoS válasza AtHoS (#6763) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Valóban VOIP-hoz tartozó beállítás :(

read-only mode on the forum

(#6774) umbibumbi1


umbibumbi1
tag

sziasztok.
kérdezhetek valószínű egy egetverő hülyeséget? honnan tudjam milyen verzióm van? előrendeltem az ultimate-et és meg is kaptam a kódot a megfelelő időben,de miért van az,hogy folyamatosan ajánlgatja nekem a uplay store a Year one passt amikor elvileg megvan? hirtelen még nem tudtam rájönni honnan derítsem ki minden stimmel-e.köszi előre is

(#6775) arnikusz válasza Hublot (#6767) üzenetére


arnikusz
veterán

Eddig összeraktam 4 true patriotot 1 fenrist, meg 1 511-et hát gyengus fõleg miután átmentem Survivalist ról Demotionistre. Viszont Ctar Vector Berserkkel elmegy

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6776) TTomax


TTomax
nagyúr

Most valaki világosítson már fel...ugye az emelt szintű chatterhez nem kell betörni egy exot?Mert 94óra játékkal 2372 lootból eddig egy se esett,nincs más exom csak a chatter.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6777) Dani79 válasza TTomax (#6776) üzenetére


Dani79
tag

ládákból nyitogasd ki a pisztoly cuccokat és a blueprintet és azt törd be, kb 1-2 nap összeszedni max
az nem jó semmire úgyhogy nem kár érte

[ Szerkesztve ]

(#6778) TommyS_27 válasza Dani79 (#6777) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Be kell menni oc dz-be és farmolni kell a black tusk bossokat. Azok adják az új lmg-t. Azt betöröd és kapsz 2 exotic alkatrészt. Aztán meg lehet upgradelni a cb-ot ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#6779) TTomax válasza Dani79 (#6777) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ahhoz is kell egy D50es pisztoly olyat se láttam még... :(((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6780) warcat válasza TTomax (#6779) üzenetére


warcat
veterán

Viszont úgy tűnik valakinek meg potyog a te részed is :)
Ha ez vigasztal, nekem 3 d50 esett, csak épp epic, high end egy se.

EA: It's in the crate!

(#6781) TTomax válasza warcat (#6780) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ebben a percben kaptam egy D50et én is... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6782) woker válasza umbibumbi1 (#6774) üzenetére


woker
aktív tag

Sajnos a uplay nem írja ki a verziót, de lelehet ellenőrizni.
Melyik kulcsokkal foglalkozó oldalról rendelted elő amúgy? A "meg is kaptam a kódot a megfelelő időben" azt jelenti, hogy március 12-én vagy előtte? Csak mert a gold/ultimate verziók már 12-től játszhatóak voltak a standard csak 15-től.
Ha kiválasztod a játékot uplayen akkor az overview menüponton belül van egy olyan szakasz, hogy Owned DLC, alatta látod azt, hogy Tom Clancy's The Division 2 - Season Pass? Ha nem és nem kaptál második kódot (még a Uplayes rendelésnél is egy külön tétel volt a season pass) akkor átvertek.
Amennyiben látszik a season pass és játékon belül rendelkezel a first responder és secret service ruhákkal, illetve a ruthless és lullaby exotic fegyverekkel akkor ultimate-ed van. Amennyiben csak a season pass látszódik és nem kaptad meg a ruhákat (azaz se az apparel menüpont alatt nem látszódnak se a stashnél a mailboxon belül nem voltak) illetve fegyvereket akkor csak goldod van azaz szintén átvertek.

(#6783) Madoc válasza toome1985 (#6770) üzenetére


Madoc
veterán

Ott mindenki ph-s is. Gyere nyugodtan ha fent látsz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#6784) TTomax


TTomax
nagyúr

Azért is....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6785) TTomax


TTomax
nagyúr

Hatalmas a szórás a játékosok között.Ma mentem olyan csapattal ahol 446os is volt és ügyesen játszott,nagyon simán ment minden.Meg mentem olyannal is ahol 494/496/500 volt a három másik játékos,úgy dőltek mint a rohadt nád,mind a hármat én vakartam össze.pedig én csak 451es vagyok.Egyébként esett egy csomó cucc,de eddig egyet sem tudtam beilleszteni a jelenlegi gearembe,nekem nem kell sok páncél,life kell az egész buildem arra épül hogy nincs páncélom akkor sebzek a legtöbbet.Ha fedezékben vagyok,hiába gyújtanak ki ahogy visszamegyek égek,de még úgy is tölti vissza az életem/páncélom.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6786) sittes79 válasza TTomax (#6785) üzenetére


sittes79
addikt

Erről beszélek én is kb semmi ugrás nincs 450 ről 500-ra max armor szinten. Én meg vártam a csodát a tier 5 től lol

(#6787) xyvalaki válasza TommyS_27 (#6750) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Este nekem is.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6788) norti


norti
addikt

Nem tudom, volt-e már, de ki lehet kapcsolni a menü effekteket:

(#6789) xyvalaki válasza AtHoS (#6758) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Miért nem állítod be alapértelmezettnek azt amelyiket használni akarod a játékban?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#6790) Anonymus23 válasza TTomax (#6776) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem 5818 lootbol sem esett egy sem, tegnap craftoltam az első exomat (D50 + Chatterbox), de el lehet lenni nélkülük, jelenleg semmi nem sok hasznuk van.
Állítlag akinek már mind megvan, azoknak kb 5 cm-el nagyobb az e-penise :DDD
De ezt se látta még senki sem ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#6791) umbibumbi1 válasza woker (#6782) üzenetére


umbibumbi1
tag

szia
köszi a választ,valahogy eddig elsiklottam az áttekintésen efelett (nekem a uplay magyar nyelvre van állítva).
ott van a season pass,megkaptam a két fegyvert is (meg is lepődtem,mert az elsőben kaptam két szettes tárgyat,de 30-ast).
a ruhákban most hirtelen nem vagyok biztos,de kaptam az elején valamiket,szerintem az volt az.
de már annyi mindent nyitottam meg szereztem,hogy a fene sem emlékszik :)

én a cdkeys.com-ról rendeltem elő,ha jól emlékszem vagy 11-én este vagy 12-én reggel ott volt a kulcs,azt tudom,hogy amint volt időm telepítettem is 12-én és indítottam,hogy minden oké legyen.nem volt hiba.
egy kulcsot kaptam,de mikor olvastam,hogy van ahol kettővel oldják meg akkor már forgattam a fejem.

igazából csak az a fura,hogy miért ajánlgatja a Year passt.eszembe jutott,hogy nem olyasmi mint a siege Year pass,hogy évadra szól,hanem konkrétan egy éves időszakra,így ha valaki más időpontban veszi meg akkor más lesz a lejárati dátuma vagy ilyesmi.mint egy prémium előfizetés.

most hirtelen olyan érzésem van ezzel az ultimate verzióval,hogy a játékosnak nem annyira éri meg,hiszen lényegesen többe kerül,de a fejlesztőnek meg bagatell összeg...
nézegettem mit ad érte,de a fene tudja.úgy voltam vele,hogy az első is nagy favorit volt,itt sem akartam lemaradni semmiről.
amikor csapatban játszottuk anno az elsőt már akkor is utáltak a többiek,mert néha képes voltam 20 percig pakolgatni a cuccokat :) itt még rossszabb a helyzet :) csak sajna időm nincs …
működik magyar klán amúgy?van értelme?

amin meglepődtem,hogy a fegyvermodok negatív tényezői majdnem mind eltűntek.ez játékos hiszti vagy valami más miatt voltak?mert érdekes,de mintha pont a patch után lett volna így …:)

(#6792) TTomax válasza Anonymus23 (#6790) üzenetére


TTomax
nagyúr

El hát hogyne,ha te elvagy akkor mindenki de azért ez is a játék része igaz?Vagy te szeretsz olyasmiért fizetni amit sosem láttál?Aki másképp gondolja meg hüje....sok más haszontalan dolog van a játékban ami nélkül el lehet lenni,mégse illik e-penisezni aki gyűjti,ha már shooter/looter játékról beszélünk.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6793) arnikusz


arnikusz
veterán

Kipróbáltam 4 True Patriot 1 Murakami 1 Alps variációt Turret és Drone -val Occupied DZ challenge land egyedül megy szépen és még Agentet is szedi.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#6794) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az miért van, hogy felpakolt wt3-ba, azután kb. Egy fél óra múlva visszafogott wt2-be?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6796) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#6794) üzenetére


mcwolf79
veterán

Amúgy ez a kontroller bug csak engem büntet? Már harmadjára fordult elő, hogy a bal analóg megszűnik működni, és csak a game restart segít. Ez egy SH küldetés közben eléggé irritáló.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#6797) Gubu0101 válasza Hublot (#6761) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tegnap este én is rámentem random +3 fővel Challenge fokozaton.Mindig ott estünk el mikor már csak a bounty volt meg az utolsó hullám és halál,kb fél óra múlva 2en maradtunk a végére egyedül 1 óra után,többiek kiszálltak menet közbe,megunták újrakezdeni. :U Egyedül meg mire kezdtem volna kaptam olyan fagyást,hogy ctrl+alt+del-el kiléptem :D Na majd ma ;]

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6798) Anonymus23 válasza TTomax (#6792) üzenetére


Anonymus23
veterán

Félreértettél, arra gondoltam, hogy random és rare, ennyi.
Amíg nincs jellemző jelentősége, mármint igazi játék szempontjából, addig csak gyűjtögetés, de a jelszó: random loot :P
Az, hogy ez magadra vetted, felesleges, nem határozott vélemény, hanem irónia volt, nem is igazából feléd.

;) - The Power of the Light Side

(#6799) cikasz


cikasz
őstag

Milyen jó kis maszkom lett. :B

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#6800) Gubu0101 válasza cikasz (#6799) üzenetére


Gubu0101
veterán

Honnan? :B :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.