Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Anonymus23 válasza #75376384 (#8000) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs itt semmi hiba, a sok negatív hozzáállásodért ezt érdemled :P

;) - The Power of the Light Side

(#8002) -=Jam=- válasza dvd24 (#7999) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Marha fontos, inkább a sok buggal foglalkoznának... :W

(#8003) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#7996) üzenetére


Anonymus23
veterán

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!!!

Kipróbáltuk azt amit reggel beírtam, és letoltunk egy lvl3 CP-t, és mindhármunknak kiírta, hogy kaptunk tervrajzot, de ugye nem írt mellé semmit.
VISZONT!!!
Mind a hárman kaptunk 1-1 tervrajzot, én konkrétan ezt:

Szóval szerintem toljátok a lvl3 (lvl4) CP-ket és továbbra is dobja a BP-ket!

;) - The Power of the Light Side

(#8004) GAbre válasza Anonymus23 (#8003) üzenetére


GAbre
veterán

Nem lvl 4ről írtál előtte,hogy az nem írta ki a rewardot?
Akkor nem értem a lvl 3 összefüggést :)

Avatar

(#8005) Polllen válasza GAbre (#8004) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lvl3-tól dobja.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8006) Anonymus23 válasza GAbre (#8004) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mit nem értesz rajta?
Tervrajzot alapból a lvl3 CP dob, de dob a lvl4 is, csak az ugye nehezebb, de több lootot is ad.
Én az elmúlt 2 hétben csak szórakozásból csináltam a lvl4 CP-ket, mert ebben volt legalább kihívás, nem konkrétan tervrajzért.
Mivel ebben a játékban bármi előfordulhat (akár az is, hogy szó nélkül a lvl4-be tették a titkosan adott tervrajzokat) ezért írtam be, hogy én jellemzően lvl4 CP-t csináltam.
Most viszont lvl3-on toltuk le, ahol ugye alapból már kellene dobnia tervrajzot, és dobott is, csak nem írta ki a jutalomnál, hogy mit.
Akinek túl könnyű lenne a lvl3, azok számára írtam, hogy tolják lvl4-en :P

;) - The Power of the Light Side

(#8007) GAbre válasza Polllen (#8005) üzenetére


GAbre
veterán

Igen,de az említett hozzászólásban azt írta,hogy lvl 4-nél is dobja,mint kiderült,mert ha kész nem írja ki a képernyőre,hogy kapott blueprintet,de mikor visszanézte craft állomást később,ott volt jó pár darab.
Anonymus23:
Akkor meg én nem értem,mert ahogy Pollen is írta,h dodja lvl 3-on,ha coopban viszitek le,az nem újdonság,hogy mindenkinek kéne adnia rewardot.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#8008) Polllen válasza GAbre (#8007) üzenetére


Polllen
nagyúr

Volt egy időszak, amikor egyik cp sem dobott senkinek tervrajzot.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8009) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Most mentem egy lvl 4-et nem adott :( :N

https://www.twitch.tv/ltommys

(#8010) #75376384 válasza Anonymus23 (#8001) üzenetére


#75376384
törölt tag

pedig negativ dolgokban én kanyarban se vagyok itt pár emberhez képest. :))

(#8011) Anonymus23 válasza GAbre (#8007) üzenetére


Anonymus23
veterán

Na még egyszer fussunk neki azután feladom:

Egy ideig lvl3 CP-től (azaz lvl4 is) dobott tervrajzot. Kiírta az ikon és kiírta, hogy mit is dobott konkrétan.
Azután bár kirakta a BP ikonját, de nem írt mellé semmit, mintha nem adott volna tervrajzot.

Szóval én az elmúlt időszakban csináltam jó pár CP felszabadítást (most tökmindegy, hogy lvl4 vagy lvl3, mert ma kiderült, hogy ugyanúgy lvl3-tól dobja továbbra is) és mivel csak az ikont rakta ki a végén, én nem is néztem, hogy ad-e valójában BP-t avagy sem, ezért nekem felgyűlt egy halom le nem craftolt BP.

Ma, csak leellenőrizendő, mentünk hárman egy lvl3-ast, és mindenkinek csak az ikont rakta ki, de mindenki kapott is BP-t.
Ami külün érdekes volt, hogy nekem előtte 62/77 volt a módosítók száma, amikor megcsináltuk a lvl3 CP-t akkor is 62/77-et írt, de már ott volt a felkiáltójel, meg fogom még nézni, hogy időközben 63/77 lett-e (azaz csak a lekraftoltat számolja-e csak)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#8012) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ezek a videók nagyon bejönnek nekem...összetoltam őket... :R

(#8013) pilipi válasza #75376384 (#8000) üzenetére


pilipi
aktív tag

Aránytalanul nagy a feje a karakternek a testéhez képest? :K

(#8014) DiamondBack válasza Anonymus23 (#8011) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Az létezik hogy egy idő után a lvl3-bül nem esik tervrajz? Már 3 óta nem jött semmi...

(#8015) #75376384 válasza pilipi (#8013) üzenetére


#75376384
törölt tag

Innentől nem tudom nem észrevenni és ezt figyelni. Köszi :D

(#8016) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok, nemrég kezdtem a játékot. A weekly clan cache-t érdemes 30-as szinten kinyitni, vagy nem a szintnek megfelelő lootot ad, hanem amelyiken épp összeszedtem? 17 szintű vagyok most.

(#8017) Bird válasza Anonymus23 (#8003) üzenetére


Bird
addikt

Semmi baj nem volt a blueprintekkel eddig sem, max. egyesek azt terjesztettek, hogy nem dob semmit sem a cp3...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8018) duvi válasza Bird (#8017) üzenetére


duvi
nagyúr

Pedig én is belefutottam már ebbe. Azóta újra rendben műxik.

(#8019) #75376384 válasza Bird (#8017) üzenetére


#75376384
törölt tag

Végülis a fél reddit erről szólt. Biztos mindegyik haluzott, hisz te nem tapasztaltad ezt a gondot.

(#8020) Bird válasza #75376384 (#8019) üzenetére


Bird
addikt

...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8021) Habugi válasza Bird (#8020) üzenetére


Habugi
addikt

Egy bizonyos darabszám kiesik aztán vége, ennyi a tudomány. Annak ténye h vannak akik hetek óta írják h nem dob, ugyanakkor másoknak pedig igen pusztán annyival magyarázható, h akiknél esik, azok még nem érték el a limitet.

Ma szó volt róla h megint esik, megcsináltam kettőt, semmi.
Arra emlékszem h T5 bejövete után esett plusz 3-4db és csoki, aki ma jelezte h neki megint esik 62db modról beszélt, megnéztem nekem 65db van, máris ott az a bizonyos 3db ami meg is magyarázza az egészet.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8022) velizare válasza Habugi (#8021) üzenetére


velizare
nagyúr

dító. aki kimaxolta akkor, amikor rossz volta felirat, annak most sem dob többet. 132/188cal állok, és már csak a heti dobhat, meg persze az exoticok.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8023) XeeN válasza Nagus (#7985) üzenetére


XeeN
senior tag

Nem megoldás. Három cimbi huntereit öltem halomra, mégis 7/8 -on veszteglek.

(#8024) Nagus válasza XeeN (#8023) üzenetére


Nagus
senior tag

Én egyedül csináltam végig. A 7. kulcsot az ablaklövöldözős adta amiről nem tudtam itt ajánlották a fórumon (a Ghost és a Specter maszkot én a DC Monumentnél gyüjtöttem be), a 8. kulcsot pedig a WT 5-el bejövő DC Monumentnél lévő új kör.

(#8025) DrJaka válasza Anonymus23 (#7989) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Ez melyik projekt pontosan?

Huawei Mate 20 prO

(#8027) XeeN válasza Nagus (#8024) üzenetére


XeeN
senior tag

Solo 12 hunter 6 kulcsot dobott, ekkor jöttek a haverok. Az Ő játékaikban is végi öldöstem őket, majd amikor kijött a fertőzött zónás videó azt is megcsináltam kb 3x mire adott egy kulcsot, majd a monumentes piros köröst is párszor, plusz a háztetős, konténeres huntert kb egy tucatszor. A cimbik 0-ról eljutottak a 8/8-ig, én végig 7/8 maradtam. Nem a világ vége, de bosszantó...

(#8028) norti válasza Peetey91 (#8016) üzenetére


norti
addikt

Hát ezt érdemes lenne egy hétig elraknod és megnézni, mert én ha jól emlékszem egyet nyitottam, de az már 30-ason jött és 30-asokat dobott, de utána már 500-as gear score-ral jött a következő heti, mert elértem a maxot.

Hunter key vadászók:
azt próbáltátok esetleg, hogy a többi huntert is újra spawnoltatjátok? Hátha másiknál nem esett kulcs. Időigényes, de hátha meglesz így.

[ Szerkesztve ]

(#8029) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Kicsit sokáig tartott, de ma elértem a World tier I-et. Eddig egyértelmű volt, hogy mesterlövész puskára fogok specializálódni, mert szinte végig azzal játszottam (másodlagos fegyver pedig géppuska), viszont két-három napja elkezdtem összerakni egy gépkarabélyos felszerelést az itt olvasott tippek alapján, és enyhén szólva bejön. :) Úgyhogy most gondban vagyok, hogy mi legyen a specializálódással. Szerintetek?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8030) velizare válasza VikMorroHun (#8029) üzenetére


velizare
nagyúr

loadouts ftw.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8031) Madoc válasza VikMorroHun (#8029) üzenetére


Madoc
veterán

Mindet ki tudod maxolni, közben is válthatsz akármikor.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#8032) Nagus


Nagus
senior tag

Én nem tudom miként csináljátok. Most toltam le egy 4-es CP-t de nem adott semmit csak a szobában lévő ládákat amiből lila szarok jöttek. Az első 3-as és 4-es CP foglalás adott tervrajzot hetekkel ezelőtt, azóta sem esett semelyikből. Se ikon nem jelenik meg, se nincs új az asztalnál ami amúgy 43/77. De ez nem mérvadó mert a két esetből az egyiknél nem fegyver mod esett hanem azt hiszem mellény tervrajz.

[ Szerkesztve ]

(#8033) #75376384 válasza Nagus (#8032) üzenetére


#75376384
törölt tag

ma nekem is adott párat és nem értem miért. hetek óta egyet se láttam, ma viszont ontotta magából és nem csak modokat. holnap folytatom, kiváncsi leszek meddig ad még.

az a 43 egyébként nagyon kevés. megcsináltad a mellékküldetéseket is? elvileg 60 fölé lehet projektek nélkül felvinni.

[ Szerkesztve ]

(#8034) Nagus válasza #75376384 (#8033) üzenetére


Nagus
senior tag

Az összes mellékküldetés kész, plusz még voltak egyéb projectek amik adtak tervrajzot. Így lett 43.

(#8035) TTomax válasza #75376384 (#8033) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem is meg van minden és most van 61en... Tegnap toltam egy 3cpt próba képpen,ki nem írta mit,de adott egy térdvédö tervrajzot.Nem tudom ez mitől hogyan függ,de én úgy látom ez teljesen random,hogy ad-e és ha ad mit....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8036) velizare


velizare
nagyúr

új szettek a ptsen:

ACES AND EIGHTS (requires Sharpshooter specialization for 5 and 6 piece bonuses)

2/6: +20.0% Weapon Handling
3/6: +20.0% Accuracy
4/6: +10.0% Marksman Rifle Damage
5/6: Dead Man's Hand: flip a card by shooting an enemy with your Marksman Rifle, headshots flip two. Full House refills your weapon and stops ammo depletion for 10 seconds. 4 of A Kind grants 30% bonus armor for 10 seconds. Aces and Eights grants the next 5 bullets 100% damage.
6/6: Sheriffs Favor: Effects of Dead Man's Hand are applied to all of your Party/Raid members.

TIP OF THE SPEAR (requires Survivalist specialization for 5 and 6 piece bonuses)

2/6: +20.0% Pulse Skill Power
3/6: +20.0% Cooldown Reduction
4/6: 20% protection from Elites
5/6: Electromagnetic Trigger: Crossbow bolts are equipped with proximity detonators. On impact, bolts trigger a 9m pulse.
6/6: Aggressive Recon: When killing an enemy, trigger a small pulse from their location. Party/Raid members deal 20% extra damage to pulsed targets.

NEGOTIATORS DILEMMA (requires Demolitionist specialization for 5 and 6 piece bonuses)

2/6: 10,000 Armor On Kill
3/6: +30.0% Health
4/6: 30% Explosive Resistance
5/6: Blowback: Launch a grenade at the target that depleted your armor, can occur once every 3 seconds.
6/6: Press Home the Advantage: Explosions caused by the player stacks a bombardier buff. Each stack of the buff grants Party/Raid members +10% explosives damage and the player with 10% bonus armor for 10s.

dps összesítő ptsen:

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8037) alibiman


alibiman
aktív tag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem csalódás az 50 kaliberes puska. Tegnap is csinálom a Bank HQ-t kihívásban, jön a végén a boss, volt 6 lőszerem, mind belelőttem, meg sem karcoltam a kimaxolt fegyveremmel. LMGvel kellett leszednem. Van az a küldi, aminél a végén a boss nagy tűzzel meg robbanásokkal jelenik meg egy szinttel feljebb, Űrkutatási adminisztrációs központ, vagy mi a rák. Na azt is próbáltam az 50-es kaliberes cuccal, max. felhívtam magamra figyelmét. :D A demolisher gránátvetőjével egy lövés és instant halál. Meg szinte bármi mással, AR, LMG, stb. simán kezelhető.

Nem tetszik, hogy

- Minimális a lőszer hozzá. Legalább a lőtéren adhatna gyakorláshoz valót.
- Nagyon keveset dob néha. Majd néha meg annyit, hogy nem is tudok vele mit kezdeni.
- Néha hiába van csak kettő nálam, nem tudom felszedni, amit dob.
- Nagyon lassú a fegyverváltás.
- Utálom, hogy a nagy nehezen összeszedett lőszeremet elvesztem logout után.

Ja, meg még valami. Ha valakibe 50 méterről belelőnek egy 50 kaliberes cuccal, annak a falat kéne röptében átszakítani.

[ Szerkesztve ]

(#8038) alibiman


alibiman
aktív tag

Nekem 35/77 a modok száma, nem szokott a CP3/4-nél BP-t dobni. A hetikből morzsázgatok.

(#8039) norti válasza alibiman (#8037) üzenetére


norti
addikt

Igen, túl gyenge az exotic sniperhez képest is, talán alakítanak majd rajta.

(#8040) alibiman


alibiman
aktív tag

Most sikerült a Fallen Cranest felhúzni 4-re, így dobott egy 10-es 762-es tár BP-t. Ha ez működik, talán ez a leggyorsabb módja a mod BP szerzésnek.

(#8041) alibiman


alibiman
aktív tag

Ez vicces. Most megcsináltam a Vault-ot 3-on, erre dobott egy Exp. Holo BP-t, az elitsebzésest. Ez így tetszik. Eddig az nem így volt, nagyon sok 3-as szintű CP-t megcsináltam, nem dobott BP-t.

(#8042) dvd24


dvd24
senior tag

Szerintetek ez már most utalás, hogy visszatérünk New Yorkba? Akár egy raid formájában vagy ilyesmi. Anno az első részben is ott volt a teljes DZ map mielőtt teljes lett volna :)

(#8043) nyulnyulu válasza alibiman (#8037) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

bank hq boss 3 head és pihent tegnap nálam az 50 essel

privátra illik válaszolni

(#8044) Habugi válasza nyulnyulu (#8043) üzenetére


Habugi
addikt

Info érték: nulla.

Milyen nehézségen, egyedül voltál vagy 4es teamre skálázott HP mellett, stb.

Más.. @topic:

CP 3-4 Blueprint téma..

Akinek tegnap/esetleg ma még dobálták a CP ők/ti hogyan álltok, részemről így és nem esik semmi, ami elvileg rendben is van.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8045) velizare válasza Habugi (#8044) üzenetére


velizare
nagyúr

132/188, de egy csomó exo nincs meg nekem, szóval abból bőven kijöhet az az 5, ami hiányzik.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8046) nyulnyulu válasza Habugi (#8044) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Challenge,4 fővel,ìgy már érthető,számodra is?és ahogy odaértünk,rögtön kiraktam,nem volt true p.buff rajta

[ Szerkesztve ]

privátra illik válaszolni

(#8047) arnikusz válasza Habugi (#8044) üzenetére


arnikusz
veterán

Ma délelőtt csináltam egy 3. szintűt,adott, de nálam még messze nincs meg minden tervrajz, este megnézem hogy állok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8048) johndoo1000


johndoo1000
tag

Sziasztok,

az függ valamitől, hogy a Controll point helyek milyen cuccokat adnak ?

(#8049) Anonymus23 válasza Habugi (#8044) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az előbb csináltam egy lvl4 CP-t, én itt tartok most, ezt a tárat dobta:

;) - The Power of the Light Side

(#8050) Habugi válasza velizare (#8045) üzenetére


Habugi
addikt

:R

(#8046) nyulnyulu:

"ìgy már érthető,számodra is?"

nyunyuka meséld el pls enélkül kinek volt még érthető rajtad kívül?! :)

(#8049) Anonymus23:

Thx!

Ez a tár nekem cirka egy hónapja megvolt, szerves részeként a chc AR setupnak, azzal a 65-el kb most érted el h nem esik több mod bp a patchig, bár egy plusz 1-2 benne lehet még mivel te hetiből is kaptál mostanság.
Ez kb igazolja is amit tudni lehetett.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.